Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 30.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано19.05.06 07:48



абе дупка били. Ония дървари от спърс бая се озориха с тях, нищо че серията свърши 4:1
според мен трансферът на Артест е доста сполучлив и в следващите сезони Кингс ще са сред водещите отбори на запад

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: NBAнови [re: f(x)dx]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано20.05.06 00:25



Дано. Само да не се преЕбат като Сиатъл, д'еба, имаха отбор за шампиони а никога не успяха да вземат титлата! Има нещо такова, отбори вложили много за отбор да стане шампион стигат близо да края и не успяват - Финикс, Сиатъл, Кингс ... Исках тия трите да ги гледам в борбата, не Сан Антонио например!...

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано20.05.06 15:21



еми ако си гледал 6-я мач, и по-точно 4-тата част ще ти стане ясно, какво значи "шампионски манталитет"
баскета се играе на точки, а не на красиви отигравания все пак
а това, че ще има 7-ми мач в 3 от двубойте говори само по себе си



Тема Re: NBAнови [re: kibik]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано20.05.06 17:02



Ааааааа
Как ги изпуснаха Далас ...
Тоя Джинобили им е.а м...тааааа
Абе финалисти са, не вярвам нито Финикс или Клипърс да ги спрат! Оттук вече съм за Хийт, щото и Пистънс и Спърс не мога да ги дишам!

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: NBAнови [re: kibik]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано20.05.06 20:41



Пейтън и Кемп си бяха класика за гледане говорим ако за тях става въпрос:).


А и все пак Брент е луд по забивките:), а е бял Who said that white people can't jump.





Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано20.05.06 22:03



какво значи изпуснаха??
Шпорите контролираха мача цялото второ полувреме

и на мен ми харесва атрактивната игра, но както казах баскета се играе на точки

от всичко това най-големия печеливш е Маями, затвориха навреме серията и имат достатъчно време за почивка и възстанояване

ако и Дебелия се разиграе ми се струва, че може да сложи още едно "пръстенче" и да покаже на Изнасилвача кой е по-по-най





п.с. от както отиде в Маями, Дебелия определено ме кефи



Тема Re: NBAнови [re: kibik]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано21.05.06 01:01



Говоря цялостно, серията беше 3-1 за Далас, изпуснаха питомното, не можаха да спечелят мача в свойта зала, който ги класираше и сега ... в Сан Антонио ше го издухат...
Далас играеха изключително добре докато стана 3-1!

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (новак)
Публикувано21.05.06 04:38



И аз мразех Детройт и Сан Антонио преди да видя какво Шоу направиха миналата година във финалната серия. Това беше най-добрата финална серия за всички времена (това не е само мое мнение) с тактически и техничен Баскетбол на много високо ниво. До последно не се знаеше кой ще бие.
Ако Финикс загубят вдругиден съм вече за финал Детройт-Сан Антонио, но ако може този път Източния отбор да победи.



Тема Сан Антонио го отнесоханови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано23.05.06 11:12



Браво на Далас, доказаха че вече са отбор с шампионски дух и се видя, че в тазгодишните плейофи домакинското предимство не е нищо повече от малко статистика. Да видим какво ще стане сега във финалите на конференциите, но мисля, че не може да има недоволни - Детройт-Маями и Далас-Финикс за мен са изключително атрактивни двойки, особено втората. Моето мнение е, че на Изток ще се стигне до 7-ми мач, а на Запад безпорен фаворит е Далас (прогноза 4-2)

п.п. - Томи, вече ще се ориентирам по твоите прогнози, все наобратно излизат

DIR.BG: =Отношение като след сношение


Тема Re: Сан Антонио го отнесоханови [re: alessandron]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано23.05.06 13:47



4-3 4-3 4-3 по завързани плайофи не сам виждал:), само като махна фаворита ми който го изяде с това срещу Маями 4-1 УОУ . Прогнози няма да правя , по-простата причина, че тази година не ми върви.
Много се радвам за Далас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.