Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 16.06.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Абе, Левски, кво стана, от 2:0 - 3:2 :)))нови  
Автор Meйджъp™ (г-н Никой)
Публикувано25.05.02 18:49



Това е.
Направихме един ясен мач инфарктен, но нали трябва да има интрига.

Само АКАДЕМИК !!!

(къв е тоя Лукойл, къв е тоя Правец???)

Прави се на перде


Тема Re: Абе, Левски, кво стана, от 2:0 - 3:2 :)))нови [re: Meйджъp™]  
Автор MeetU ()
Публикувано25.05.02 19:50



Toi i Rossonero tyi vliza. Samo pri zna4itelen uspeh. Ne si spomnqm kakvo kaza pri 2-0.
Ina4e sym mn 6tastliv. Taka 6te gledam i ma4a za tretoto mqsto(za6to vyob6te sy6testvuva) i finala
Ina4e mi napravi vpe4etlenie, 4e poslednite minuti 4ak To6ko i Joro po4naha da izpylnqvat falove - kakvo li ne se slu4va v na6iq 6ampionat. Izraeleca pak se pravi na interesen i pla6i s tehni4eski. Te komentatorite napylno se obyrkaha s nego. Bi trqbvalo da sa sviknali.
Nai mi e jal za titi(k...a). Vse ne komentira sydiistvoto, a pak se oplakva ot tqh. Ili sled vseki ma4 da kaje ne6to za tqh ili da ne kazva. Mn proizvolno jelanie da spodelq s jurnalistite.
Za6to tolkova se upotrebqva6e dumata Praznik. To mai samo v sf na basketbolni ma4ove e strano da se vidi publika. Ama to 1/2 ne be6e ot sf. To i zatova se skandira6e Pravec i Lukoil. Ami kato nqmat mn fenove. Ina4e tqh gi pozdravqvam.



Тема Re: Абе, Левски, кво стана, от 2:0 - 3:2 :)))нови [re: MeetU]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано25.05.02 20:07



Тука съм сега MeetU.
Майката ни се еба, признавам си.
Браво на Лукойл Академик. Обърнаха серията от 0-2, не е малко това. В началото на 3 тата част направо не знаехме къде сме. Пръснаха ни.
В този мач не ни вървеше хич стрелбата. Жоро Младенов също нямаше ден. За Бойко Младенов, кво да кажа, бори си, ама много топки насра.
Това е.

п.с. На този със знамето, нямаше ли кой да му направи забележка. Що атаки не видях.

Дяволът е отново червено-черен


Тема Re: Абе, Левски, кво стана, от 2:0 - 3:2 :)))нови [re: Rossonero]  
Автор varnafen (morqk-unak)
Публикувано25.05.02 23:10



aabe mislqh si 4e koito bie tuk, 6tee 6ampion, no s taq igra na studentkite mai yambol 6te likuva(sad but true)..vse pak vqrvam v to6ko i drugite morqci....
nqkoi smetna li kolko procenta ot to4kite na akademik bqha delo na morqcite?
ot govedata samo Boiko se bori..no tolkova si moje...i dr imaha problqsyci, no nikoi ne bleste6e..pone si vkarvaha falovete...ako 4erno more ima6e % uspevaemost ot fala na lefski, 100% 6te6e da ima 5ti ma4...kakto i da e!
Uspeh i na dvata finalista, a nas vyv Vn ni o4akva kakvo..."Titi papazov, pederast pederast!!!!"
Spored vas na kogo pomgna sydiqta?
i o6te edin vypros....za6to lukoil akademik pravece se vodi prqk naslednik na akademik sofiq, sled kato nqma ni6to ob6to s nego..i za6to se kazva "akademik" pravec....da ne bi v pravec da ima universitet...ili ..:)

stranna rabota..a fen4etata na pravec ve4e si obogatqvat reperoara..."kur za lefski" 4uvam 4e vikat...bravo na decata!!!

i posledno, mnogo mi stava my4no za basketa kogato fenove ot ranga na prave6kite peqt:

"pobeda i pak pobeda, nie peem samo za pobeda"...do predi 3 meseca eznaeha ko e basket, a sq samo za pobedi peqt katilite....a kato skandirat "petko marinov"....razbiram 4e ni6to ne razbirat ot basket!!!

mmbeerchernomore.bgplay.com--->posetete go!!!


Тема Re: Абе, Левски, кво стана, от 2:0 - 3:2 :)))нови [re: Meйджъp™]  
Автор varnafen (morqk-unak)
Публикувано25.05.02 23:15



btw..."Това е.
Направихме един ясен мач инфарктен, но нали трябва да има интрига."

meidj, ot koga stanahte VIE....he he he ti da ne ot novoto pokoleni ebasket fenove(liubiteli" deto sa za akademik ili yambol , 6tot vidi6 li sega imat naj-mnogo pari....tva e luk oil kupi imeto i istoriqta na akademik..,kupi igra4ite ni....kupi zala i premesti tima na puk navsei pravilnik v pravec..kupi si i fenove...ebasi kak moje normalen 4ovek da e fen na takyv tim....izkliu4vam tezi koito sa fenove na akademik ot predi toq sezon (te se broqt na prysti de)....az bih vi kazal samo edno :

4erno more - YOU 'LL NEVER WALK ALONE!!!!

mmbeerchernomore.bgplay.com--->posetete go!!!


Тема ох....нови [re: varnafen]  
Автор TУAPEГA (тогава...)
Публикувано26.05.02 02:36



само "ох..."да кажа мога...а да вия ми иде...да си отхапя топките ми иде...баси...охххххх

вси4ко,забранено от закона...


Тема Не ви вървяла стрелбата???нови [re: Rossonero]  
Автор Meйджъp™ (г-н Никой)
Публикувано26.05.02 04:12



Айде моля ти се ... Ако на вас не ви вървеше стрелбата, серията щеше да свърши още след третия мач. Дето първия мач се насрахме да изпускаме и пак едвам ни бихте с две точки. Вторият не съм го гледал, но пак е било нещо такова.
А вие няма какво да съжалявате, защото реално сме по-стойностният отбор и цяла изненада е , че се стигна до пет срещи. С пенсиите на Тити сте дотук. Ние да му мислим срещу Ямболгаз.

P.S. По-профанска публика от левскарската, не съм виждал. Толкова кретени на едно място, че не е истина.
А тези тюфлеци, дет ги домъкнаха от Правец, как ме издразниха... Къв е тоя Лукойл, къв е тоя Правец? Отборът се казва АКАДЕМИК бееееее!!!

Прави се на перде


Тема Чакай сега...нови [re: varnafen]  
Автор Meйджъp™ (г-н Никой)
Публикувано26.05.02 04:22



Трябва да знаеш, че съм от онези, дето се броят на пръстите. Фен съм на Академик от поне 6 години, така че излишно да говорим по този въпрос.
А пък, ако мислиш, че мен не ме дразни тоя кич Лукойл и тоя Правец, дето ни го натресоха, много се лъжеш. Дразня се и още как. Най-много се издразних днес, когато вместо "Академик" се скандираше едно "Лукойл"...

Прави се на перде


Тема Re: Абе, Левски, кво стана, от 2:0 - 3:2 :)))нови [re: varnafen]  
Автор Meйджъp™ (г-н Никой)
Публикувано26.05.02 04:30



Ти се изказа, бе, варнафен.
Все едно попита защо ЦСКА Куул Кондомс се води пряк наследник на СД ЦСКА.
Отборът си е АКАДЕМИК СОФИЯ, ако ще 10 лукойла и 100 правеца да му лепнат изкуствено !!! А за феновете какво да ти коментирам, верно не разбират от баскет. Все едно сините профани много разбираха де ... Като видиш някакъв запотен мангал, гонещ 40-те, да вика Тити Папазов, облечен във фланелка на Мъри Стоилов и ти става ясно що за стока са :))

Прави се на перде


Тема Re: Чакай сега...нови [re: Meйджъp™]  
Авторeve (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 12:38



i az sym fenka na akademik....i ne po malko mi e kofti che se pramestiha v pravec.a nai golqmata gavra beshe vchera kato vikaha "kupata e v pravec":((((
to beshe basi paradoxa...koito e ot sf ne moje da otide v agitkata ot pravec.iskaha nqkvi propuski za da vlezesh pri tqh(te nali bqha ot drugata strana na chervenite sedalki)a nai tyjnoto e che tezi dechica, "fenove" ot pravec ne sa nishto poveche ot 1 naemna agitka,koqto si nqma i ponqtie ot basketbol.vchera kato pusnaha Ceco Nachev v igra nastypi golqmo obyrkvane sred tezi "fenove",vsichki se chudeha koi e tozi.a na Boiko Ml kak mu vikaha....."tozi viskoia dylgia ot levski"......tragedia!!
aide i
SAMO AKADEMIK SF




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.