Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 20.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Левски - Лукойл Академик 2-0  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано20.05.02 13:05



На победа сме само от финала.
Победихме два пъти студентите, благодарение, че опазихме Тошко Стойков и страхотната игра под коша на Чък Стюърт. Хриси Димитров също беше на .ниво
Отново доказахме, че сме голям отбор.

А Левски шампион, але, але але

Къде ли е "човека от Ямбол"

Дяволът е отново червено-черен

Редактирано от Rossonero на 20.05.02 15:23.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Rossonero]  
Автор Spartak14 (спец)
Публикувано20.05.02 13:48



Hrisi napravi strahoten parvi ma4 i napalno obezli4i Todor Stoikov. Toi i Leven igraqt vse po slabo. Ako mojem da opredelim MVP to tova trqbva da e G. Mladenov. Za poreden pat dokaza 6ampionskiq si mantalitet i na 40 g. e N1. V idealnata petica na parvenstvoto osven nego trqbva da sa Hrisi, P. Petrov, Spas Natov i za posledniq se kolebaq mejdu nqkolko igra4i.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Spartak14]  
Автор varnafen (morqk-unak)
Публикувано20.05.02 14:55



m dam To6ko ima6e po 30 t. sredno nama4 prez sezona, a v 1/2 fin. ne nadvi6ava 20....ako si vkarva6e po 30, 6t6e da e 2-0 za akademik seriqta...no toi ne e ma6ina i nemoje da vla4i otbora ve4no.....a belberov mai ima kontuziq i za tva e tolkoz zle...6te vidim, mislq 4e to6ko 6te spe4li pone 1 ma4

mmbeerchernomore.bgplay.com--->posetete go!!!


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: varnafen]  
Автор MeetU ()
Публикувано20.05.02 15:43



Ako nqma6e tolkova kontuzeni 6te6e da se povtori situaciqta ot proletta. Ama za syjalenie ne e dobra situaciqta v akademik. Pyk vseki moje da pomogne na hrisi, za6toto nqma druga opstnost za ko6a na levski.
Mn mi e intersno drugo - s tazi kontuziq Ten4o za6to zabi po takyv na4in. Ili ne e tolkova zle kontuzen(vsi4ki znaem, 4e ne e taka) ili ne osyznava serioznostta na problema si.
Rossonero - ti za6to si myl4a tolkova vreme dokato padaha levski. kogato spe4eliha se seti, 4e ima takyv sport. Qvno dumite na futbolniq levski ti okazvat golqma vliqnie



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: MeetU]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано20.05.02 16:05



Да донякъде си прав, че си мълчах.
Основно съм фен на футболния Левски, но следя и баскетболния.
Ами когато падаха, лошо.
Сега ще кажете, че не съм никакъв фен, но не е така.

Дяволът е отново червено-черен


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Rossonero]  
Автор HlTlO (ОТ ЯМБОЛ)
Публикувано20.05.02 17:29



ПАК ЛИ ЩЕ ТРЯБВА ДА СИ ГЛАДЯ ГЪНКИТЕ НА МОЗЪКА, ЗА ДА СИ КОНТАКТУВАМ С ТЕБЕ???
Е, НЯМА ДА СТАНЕ!!!!

РАДВАЙ СИ СЕ НА КУПЕНАТА ФУТБОЛНА ТИТЛА НЕДЕЙ СЕ ЗАНИМАВА С НЕЩА ОТ КОИТО НЕ РАЗБИРАШ!!!!

TAKE IT EASY , BUT TAKE IT ALL


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: HlTlO]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано20.05.02 17:45



Така те искам.

Я сега кажи, пак ли купихме съдиите срещу Лукойл Академик?

И кво става с Ямбол Газ?



Дяволът е отново червено-черен


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Rossonero]  
Автор HlTlO (ОТ ЯМБОЛ)
Публикувано20.05.02 18:58



ТИ САМО ТВОЙТА ТЕМА ЛИ ЩЕ ЧЕТЕШ!!!

ДОСТАТЪЧНО КОМЕНТИРАМЕ ВСИЧКО ТУК!!! ИМА И ДРУГИ ТЕМИ!!!

СЪДИИТЕ СВИРИХА 50 - 50 !! УЧУДВАЩО АКАДЕМИК САМИ СЕ БИХА!!! НО НИЩО НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛО!!! ТОВА ВСЕ ПАК НЕ Е ФУТБОЛ

ДОКАЗАТЕЛСТВО ЗА ТОВА Е ДРУГИЯ 1/2 ФИНАЛ - ЯМБОЛ ЗАГУБИ ПЪРВИЯ МАЧ В ЗАЛА ДИАНА С ЕДНА ТОЧКА И РЕЗУЛТАТЪТ В МОМЕНТА Е 1-1!!!!

TAKE IT EASY , BUT TAKE IT ALL


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: HlTlO]  
Автор Spartak14 (спец)
Публикувано20.05.02 20:04



Obektivno poglednato Levski sa klasa nad Akademik. Edin otbor igrae dotolkova dokolkoto mu pozvoli protivnika. Izpusnali mn falove - ami da sa si gi vkarali, te 6to mfalove ne mogat da vkarvat kakvo mogat. Qvno si li4i 4e igraqt i takti4eski negramotno, no mene tova ne me u4udva kato se ima predvid koi im e trener. Ot takiva ma4ove se vijda koi e golqm otbor-tozi koito moje da se mobilizira v re6itelni ma4ove a ne tozi koito bie prez redovniq sezon-za tova e neobhodimo psihika, volq,duh ,opit i kolektiv ne6to koeto lipsva v Akademik a moje bi i na Qmbol. A osven tova izpuskat mn falove v 2 poredni ma4a-qvno e vapros i na psihika. A po otno6enie na sadiistvoto-be6e 55:45 za Akademik. To se vidq i po broq na svirenite falove za dvata otbora. Taka 4e nqma slu4aino zagubeni play-offi. Spored mene ma4a e 3:0 za6toto Akademik sa zle podgotveni i s ni6to ne mogat da protivodeistvat.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Spartak14]  
Автор varnafen (morqk-unak)
Публикувано20.05.02 22:55



na men eve mi kaza, 4e sydiite vyv 2 ma4 sa svirili za akademik....a to6ko pak povtaqm ne e ma6ina...i kato se ima v predvid typotiqta na marinov...logi4no e da e bezli4en v tiq ma4ove...kolkoto i da mi e gnusno da ggo kaja, titi e 3 pyti po-golqm trener ot petko....6tom posledniq razpolaga s takyv diamant i nezna e kak da si sluji s nego...mn zle...prez redovniq sezon to6ko igra s enerciqta ot 4erno more...no tq mai svyr6vaaaaaaaaaa

mmbeerchernomore.bgplay.com--->posetete go!!!


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: varnafen]  
Автор HlTlO (ОТ ЯМБОЛ)
Публикувано21.05.02 09:07



SPARTAK, TO OT SAMOLET SI LICHI, CHE LEFSKI IGRAIAT PO-DOBRE TAKTICHESKI!!! V TOVA VLIZA I PRAVENETO NA MNOGO FALOVE!!!OSHTE POVECHE SHTOM VIDIAHA, CHE AKADEMIK IZPUSKAT MNOGO ZALOZIHA NA TAZI TAKTIKA, KOIATO SE OKAZA PECHELIVSHA - MNOGO PRESIRASHTA ZASHTITA, S RISK ZA MNOGO FALOVE, KOETO VYOBSHTE NE GI PRITESNIAVASHE I V DVATA MACHA!!!!

S TOVA SE OBIASNIAVAT I HOKEINITE SMENI NA TITI, NO NE MOZE DA SE OBIASNI TVYRDENIETO TI, CHE SHTOM SYDIITE SA SVIRELI POVECHE FALOVE NA LEFSKI, ZNACHI SA SVIRELI ZA AKADEMIK???

A MEZDU DRUGOTO KAK SLAGASH PETROV V IDEALNATA PETICA??? VIDIAH GI NA POCHIVKATA ZAEDNO S PAVEL NOIKOV DA SI ZAPALVAT PO FAS!!!

DENIS, ISKAM PODROBNI KORESPONDENCII ZA MACHOVETE TAZI VECHER I UTRE!!!

AIDE NASHTE!!!

TAKE IT EASY , BUT TAKE IT ALL


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: HlTlO]  
Автор Spartak14 (спец)
Публикувано21.05.02 09:34



Tova 4e pu6at e normalno za bg igra4ite. G. Mladenov sam go vijdal da pie i da pu6i predi vajni ma4ove no tova ne mu pre4i na 40 g. da e N1. Sa6toto vaji i za Antov. A osven tqh sam vijdal i Todor Stoikov, Hrisi, Spas Natov no tova ne im pre4i. Tova po skoro govori zle za drugite 6tom kato nqkakvi alkoholici i pu6a4i sa po dobri ot tqh.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: HlTlO]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано21.05.02 10:29



Пак ти казвам, няма значение кво прави един играч през свободното си време, важното е какво показва на терена.
И Йохан Кройф е пушел навремето, ама е бил най-добрия.

Дяволът е отново червено-черен


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Spartak14]  
Автор edin ()
Публикувано21.05.02 15:47



хахахххахахахахахахахахахаххахаха

я ни обясни как стоят нещата обективно погледнато


жоро е най - великия и на четиресе години ги прави смешни. тва обективно погледнато.

ти май не фашташ нова телевизия или просто обичаш да си говориш наизуст. щото аз гледах двата мача и мога да кажа, че ги изнесе един черен играч, който трудно цели ринга от наказателни и не притежава нищо друго освен физика. наистина е тъжно, че българските баскетболисти са такива охлюви. с малки изключения разбира се.
още по - тъжно е, че българските фенове харесват физически недоразвити играчи, което най - вероятно е причината за по - горното. даже като се появи някой читав, бързат да го оплюят.
пичове, в тая игра физиката е задължително условие и без развита такава конкурентността на баскетболистите ни ще продължава да е на същото махленско ниво.

Редактирано от edin на 21.05.02 16:08.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: varnafen]  
Автор edin ()
Публикувано21.05.02 15:55




тошко динамината неизползван. горката недооценена суперзвезда.
ще умра от смях

свършила му е инерцията. сега какво ше правим

ша ма умориш ей

май и ти не обичаш да гледаш мачовете. за сметка на това всичко ти е ясно.
незнам дали можете да си представите какви смохории пишете. все едно сте длъжни да защитавате някаква теза, която и вие вече осъзнавате, че е абсурдна.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Rossonero]  
Автор edin ()
Публикувано21.05.02 16:14





мисля, че коментара на това мнение е излишен.
явно ти е трудно да осъзнаеш, че това, което показва един баскетболист на терена е следствие и от това как прекарва свободното си време.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: edin]  
Автор HlTlO (ОТ ЯМБОЛ)
Публикувано21.05.02 17:16



В ПЪРВИЯ МАЧ АКО НЕ БЕШЕ ЧЪК ЛЕФСКИ СИ БЯХА ЗАМИНАЛИ!!!

ТОВА МАЙ ГО КАЗАХ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ТУК НЯКЪДЕ!!! ПРИ 2:20 МИН ДО КРАЯ ТОЙ НАПРАВИ 3 ПОРЕДНИ БОРБИ В НАПАДЕНИЕ (!!!!!) И ДАДЕ СЕКЪНД, ТЪРД И ФОРТ ЧАНС НА ЖАЛКИТЕ СИ СЪОТБОРНИЦИ!!!! Е, НЕ ВКАРАХА И В ЧЕТИРИТЕ АТАКИ

НО КОГАТО АКАДЕМИЦИТЕ ДОКОПАХА ПАК ТОПКАТА ОСТАВАШЕ МИНУТА И НЕЩО!!! А ДОТОГАВА БЯХА В ПОДЕМ - ЛЕФСКИ СЕ ЧУДИХА КАКВО ДА ПРАВЯТ!!! АКО НЕ БЕШЕ ЧЪК ...

ВЪВ ВТОРИЯ МАЧ ЧЪК ИГРА МНОГО ПО-МАЛКО!!! ИЗПАДНА ВЪВ ФАУЛ-ТРАБЪЛ!!! НО ПЪК АКАДЕМИК САМИ СЕ БИХА - МИСЛЯ ЧЕ ИЗПУСНАХА 18-20 ФАЛА

ТОВА Е!!!

TAKE IT EASY , BUT TAKE IT ALL


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: HlTlO]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано21.05.02 17:26



Не вкараха, ама бихме, нали.

Дяволът е отново червено-черен


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Rossonero]  
Автор HlTlO (ОТ ЯМБОЛ)
Публикувано21.05.02 17:31



????????

КАКТО СЕ КАЗВА В ЕДНА Т. НАР. РЕКЛАМА:

КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ??????

???????

TAKE IT EASY , BUT TAKE IT ALL


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-1нови [re: HlTlO]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано21.05.02 22:41



Много кофти загуба.
Сега всичко започва отначало.

Дяволът е отново червено-черен


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-1нови [re: Rossonero]  
Авторdouble (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 22:52



Dano Akademik bie i drugite dva ostavasti macha. Momchetata zaslujavat da se klasirat ako ne na pyrvo to pone na vtoro mqsto; ne zaradi Petko, a zaradi igrachi kato Juli, Nachev, Decho, koito dnes pokazaha, che mogat da bydat edna klasa nad Levski, i che Akademik ima bydeste, stiga Petko ot vreme na vreme da ima probrqsyci che mach i pyrvenstvo ne se igrae samo s 6 choveka!
Uspeh! Te go zaslujavat!



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: HlTlO]  
Автор Spartak14 (спец)
Публикувано21.05.02 23:36



Kakvo zna4i sami se biha. Te i v dvata ma4a izpusnaha po 16-17 fala, koeto govori za lipsa na maistorstvo. Edin otbor igrae tolkova dobre kolkoto mu pozvoli protivnika.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: edin]  
Автор Spartak14 (спец)
Публикувано21.05.02 23:50



Za6to da haresvam fizi4eski nedorazviti igra4i? Za mene Ceco Antov be6e strahoten igra4, no s tazi razlika 4e osven fizika i otskok toi pritejava6e uset kam igrata, ima6e strahotna strelba otvsqkade i igrae6e na vsi4ki postove. Az li4no bih se radval da ima o6te takiva igra4i za6toto te pravqt igrata, no kakvo sam vinoven 4e lipsvat. Eto Ten4o Banev e fizi4eski zdrav, no vijda6 4e ni6to ne stava ot nego, strelbata mu e kriva, dribala lipsva totalno pri nego, ne znae kak da otigrae pravilno topkite i dori kak da si izprosi fal, nestabilen e psihi4eski...izob6to palno darvo. No prosto nqma svesten trener koito da go nau4i. A e vav vazrast v koqto trqbva da e vav varhova forma. Eto zatova me e qd 4e G. Mladenov na 40 g. igrae s po golqmo jelanie, znae kak da si izprosi naru6eniq, vkarva vajni ko6ove, bori se v za6tita, a osven tova dava mn dobri pasove, razbira se deistva i mn hazartno na momenti.No vse pak toi e nai polezen za6toto basketa e igra na ko6ove a ne na fizika ( vapreki 4e si prav 4e tq e mn vajna v savremenniq basket). Sa6toto vaji i za Edi Val4ev i 6i6kov, koeto e sramota za mladite igra4i. Za tova ot dosta godini ne sme igrali na evro.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Spartak14]  
Автор HlTlO (ОТ ЯМБОЛ)
Публикувано22.05.02 09:05



STIGA SI MI PROBUTVAL ZAUCHENI FRAZI OT T. NAR. "BULGARSKA SPORTNA ZURNALISTIKA"

SIGURNO OTBORA NA LEFSKI NE IM E POZVOLIL S IGRATA SI DA SI VKARAT FALOVETE

TAKE IT EASY , BUT TAKE IT ALL


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Spartak14]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано22.05.02 13:17



Този рижавия Еди Вълчев е добър наистина.

Дяволът е отново червено-черен


Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Spartak14]  
Автор edin ()
Публикувано22.05.02 17:23



ами виж се отстрани. и не става дума само за тебе.
ти си фен на някакъв дърт льохман само защото навремето играл в плама. а още колко такива като тебе има... и то начело със насраните спортни журналисти.
варненците са фенове на тошо маймуната, чиято физическа подготовка е като на рахитична жена. за спас натов и шишков няма вобще да говоря.

едно мнение по - нагоре някакъв тип пише, че видиш ли академик трябвало да вземат полуфинала заради радионов и дечо. според мен при положение, че тоя отбор разполага с истински (физически) баскетболисти, ако продължават разни пигмеи да изнасят мачовете просто тренера трябва да го заключат някъде и да изхвърлят ключа. с тая тактика единственото нещо, което заслужават е да им се забрани да играят баскетбол. защото това наистина е недопустимо. да разполагаш с подобни ресурси, а да използваш най - неподходящите.

продължавам да ти чета мнението и виж какво намирам:
"Eto Ten4o Banev e fizi4eski zdrav, no vijda6 4e ni6to ne stava ot nego, strelbata mu e kriva, dribala lipsva totalno pri nego, ne znae kak da otigrae pravilno topkite i dori kak da si izprosi fal, nestabilen e psihi4eski...izob6to palno darvo"
мисля сам разбираш, че по - красноречиво потвърждение на думите ми трудно може да се измисли. това е. баскета ни е такъв заради вас и най - вероятно такъв си го харесвате. е аз не го харесвам и рядко го гледам.
а като излезем навън и ни трошат главите в квалификациите за предквалификациите за световни и европейски се чудите какво става. не се чудете. толкова могат наште, толкова играят.

продължавам да чета: "No prosto nqma svesten trener koito da go nau4i."(за банев става дума)
попаднал е на лош тренер ли??? та те всичките са такива.
имам чувството, че не вдяваш изобщо. та точно насраните треньори (и журналистите и другите дето държат някаква власт) са виновни за това положение. а те преди това са били фенове. точно като тебе и варнафена и ....
не става дума само за един или двама петко мариновци. става дума за абсолютно всички. без изключения. това формиране на предпочитанията не става за година две. откакто се помня в първенството ни всички разчитат на далечна стрелба, а играта в подкошието е под всякаква критика.

следва "basketa e igra na ko6ove a ne na fizika"
е тука не си прав. баскета не е надстрелване. баскета не е конкурс за тройки. ако още не си разбрал мачовете се печелят или с по - добра стрелба, или с печелене на повече борби или с предизвикването на повече грешки у противника.
първото, второто и отчасти третото са свързани със стабилно подкошие, което пък е свързано със стабилни физически високи играчи. защото точно те са тея, които пропускат малко и вземат борбите.
първото и третото са свързани със добрата защита, която не вирее при физически зле подготвени играчи. всеки, от нашите смотани тройкаджийки може да бъде редуциран до кръгла нула от един добър защитник. а това, че тук те не са свикнали на такива не означава нищо. поне за мен.
имам чувството, че има нужда някой да го набие това в дебелите кратуни на нашите смотаните тренери. и то с големия чук.

а това, че ми даваш пример за читава физика с еди вълчев е достатъчно да разбера как гледаш на нещата. та той е по - дребен и от мене. такива с лопата да ги ринеш, а ти го мислиш за нещо кой знае какво.


надявам се сега разбираш от къде се подхранва мнението ми, че нищо добро не чака българският баскет докато има подобно отношение към самата игра и основите и.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: edin]  
Автор Spartak14 (спец)
Публикувано23.05.02 00:55



"това е. баскета ни е такъв заради вас и най - вероятно такъв си го харесвате. е аз не го харесвам и рядко го гледам"- ne, ne mi haresva tozi basket, vqrno e 4e go gledam no i az se vazmu6tavam ot lo6ata igra i mn gre6ki.
"ти си фен на някакъв дърт льохман само защото навремето играл в плама"-spomenah 4e e jalko 4e Mladenov e na 40 g. a mladite igra4i nqmat jelanie da igraqt s hasa s koito toi igrae. Tova ne zna4i 4e sam mu fen, o6te po malko pak sam fen na Levski po prostata pri4ina 4e simpatiziram na drug otbor.
"попаднал е на лош тренер ли??? та те всичките са такива"- ima i dobri treneri no tqh nikoga nqma da gi vidi6 nacionalni treneri za6toto trenerskiq savet e sastaven ot nekadarnici a osven tova i federaciqta nqma interes ot dobar trener a ot poslu6en ili ot 4ovek ot sf. Ako si spomnq6 Petar Petrov ne napravi ni6to v Levski no v Spartak e beleji po 30 t. i po4ti 100% strelba ot fala, ne6to koeto e neveroqtno za nego. Za6to Titi ne go nau4i da bie falove (ili fala moje bi e bezsmislen). Vijda se 4e to4no falovete re6avat dosta ma4ove a Mladenov, Hrisi i Lubo Min4ev sa si razvalili strelbata ot tazi poziciq. Za6to Kalin Vel4ev i Iliq Stankov napraviha mn silen sezon v Spartak a predi tova nikoi ne im obra6ta6e vnimanie. Qvno e 4e ima i dobri treneri koito ot skromni igra4i pravqt dobri otbori.
"basketa e igra na ko6ove a ne na fizika" - tuka se izrazih nepravilno. Imah predvid 4e v basketa edinstveniq kriterii za tova koi e po dobar e tozi koito otbeleji pove4e ko6ove. Moje da si mn dobre fizi4eski no ako ne moje6 da strelq6, da se plasira6 i t. n. vse edno nqma polza ot tebe i po dobre da vzemat edin lekoatlet, 6tangist ili borec. Razbira se 4e za da vkarva6 oba4e sa neobhodimi i stra6no drugi ne6ta kato fizika, dribal , pas, otskok, igra v za6tita i pone o6te 10 ne6ta. Zaradi tova basketa e krasiva igra za6toto iziskva kompleksni ka4estva v igra4ite, a ne samo fizika ili samo strelba (kakto e v Bg).



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: edin]  
Автор MeetU ()
Публикувано25.05.02 19:36



4ak dnes stignah do kraq na temata. E, nqma kak vse po-rqdko 6te vlizam. No pyrvo iskam da kaja:
IZVINQVAM SE NA VSI4KI. OT MOE IME, OT IMETO NA VARNAFEN, NA SPARTAK14 I NA NQKOI DRUGI - NIE SME VINOVNI ZA BASKETBOLA V BG. BLAGODARENIE NA NAS 6AMPIONATA NI E SLAB I NQMA DA SE OPRAVI. PYRVO NAS TRQBVA DA NI IZGONQT. NIE SKORO 6TE STANEM TRENIORI I 6TE PROVALQM NEVEROQTNO TALANTLIVI IGRA4I, KATO TEN4O. TOI VZEMA PO 10 BORBI V NAPADENIE, AMA TAKTIKATA E DA E PODAVA KYM TROIKATA I ZATOVA NE MOJE DA VKARA I 10 TO4KI. NEGOVIQ RAHAI4EN SYOBORNIK TORO IZPOLZVA I RYKATA NA MAIKA SI I TAKA USPQVA POVE4E TO4KI DA VKARA I DOSTA POVE4E BORBI DA GRABNE, VYPREKI 4E TOI IGRAE SRE6TU CENTROVETE, A ZA TEN4O OSTAVAT PO-SLABITE I PO-NISKI IGRA4I.NIE SME VINOVNI, 4E EDI VYL4EV TRUDNO GO SPIRAT PO-VISOKITE IGRA4I, A 4ESTO I NE USPQVAT. TOVA 4E TOI IZLEZE V 4UJBINA PREDI TOLKOVA GODINI - TO SE DYLJI I NA MALOUMNITE TRENIORI V EVROPA, KOITO NE MOGAT DA ZABELEJAT KLASNITE IGRA4I.
TOVA 4E NATOV IGRAE OT MN GODINI SRE6TU CENTROVETE V EVROPA I TO S GOLQM USPEH - KYSMET. TE VSE PAK SA PONE 210 I 120 KG. AMA USPQVAT LI DA GO IZBLYSKAT? VKARVA LI PO 20 TO4KI I PRAVI PO NAD 10 BORBI, ZA RAZLIKA OT PROTIVNICITE SI... SHISHKOV E NA 45 GODINI. I PAK NE MOGAT DA GO IZBYLSKAT. I TOVA NE SE DYLJI NA FIZIKA. AMA AKO NE E ZDRAV KAK 6TE BQGA PO 25 MIN?
6TOM TRQBVAT VISOKI I ZDRAVI IGRA4I, KOITO MOGAT DA IGRAQT OSNOVNO V ZA6TITA - BOQDJIISKI TRQBVA DA E V NACIONALA. TOVA 4E OT 13 GODINI IMA IDEQ DA E TAM...NE SE E REALIZIRALO ZARADI NAS OTNOVO.
ZA6TO NE SE VZEMAT ISTINSKI SPECIALISTI - KOLKO MN GI IMA DETO GLEDAT TELEVIZIQ, 4ETAT NA 4UJDI JURNALISTI KOMENTARITE I SA TOLKOVA INTELIGENTNI. KOLKO LI? - S LOPATA DA GI RINE6!

Aide stiga gluposti,be. Az hodq v zalata i podkrepqm otbora si. I me boli, kogato vidq ne6to nespravedlivo. I bolkata ni sblijava. Nie spodelqme, a ne nalagame mnenie.
I 4etem i pomnim 4ujdoto mnenie. Ako be6e zabelqzal o6te predi s varnafen tvyrdim, 4e trqbva da igraqt v nacionala igra4i dobri v za6tita za smetka na troikadjii, koito prez kvalifikaciite ne igraqt, za6toto v nacionala sa pone 5. Za dva posta 5 ednotipni igra4a e jalko. Ama To6ko moje osven da strelq i da probiva, da podava...i ne se krie da igrae v za6tita. Pone sym go gledal dosta godini i znam 4udesno kakyv igra4 e. Tova 4e haresva6 dylgi i typi centrove - tova si e za teb. Ama pone ne si zatvarqi o4ite pred o4evidni fakti. Tova, 4e Radionov koito e 188 uspq da povede otbora i mu dade tlasyka, koito po-visokiq s 20 sm igra4 ne uspq - poznai do kakyv izvod vodi.Sled kato 'pigmeite' iznasqt ma4a - na4i visokite igra4i sa zle. A tova, 4e 4yk e 200sm i nqma strahotna fizika, a ten4o go pazi smqtah da ne ti go spomenavam.



Тема Re: Левски - Лукойл Академик 2-0нови [re: Spartak14]  
Автор HlTlO (ОТ ЯМБОЛ)
Публикувано27.05.02 17:37



ЗАЩО ЛИ ЛЮБО, ЖОРО И ХРИСИ ПРОПУСКАТ ФАЛОВЕ???

ДА ТИ ОТГОВОРЯ ЛИ???

АМИ НЯМАТ ВЪЗДУХ - ОСОБЕНО ЖОРО!!! ВНИМАТЕЛНО НАБЛЮДАВАХ ИГРАТА!!! ПРИ ИГРА БЕЗ ПРЕКЪСВАНЕ ЗА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА МИНУТА ЖОРО НЕ МОЖЕШЕ ДА ДИША, КАМО ЛИ ДА ХВЪРЛЯ ФАЛ!!!! ЗАТОВА БЯХА ХОКЕЙНИТЕ СМЕНИ НА ТИТИ И ОПИТИТЕ МУ ЗА 40 МИН. ЗДРАВА ПРЕСИРАЩА ЗАЩИТА!!! ДО МИНАЛАТА ГОДИНА СЪДИИТЕ ПРАВЕХА 40 ГОДИШНИЯ СМЕШНИК ШАМПИОН!!!! СЕГА ВЕЧЕ И ТЕ НЕ МОГАТ ДА МУ ПОМОГНАТ!!!!!

TAKE IT EASY , BUT TAKE IT ALL



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.