Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 28.09.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Левски : Варна - 108:100нови  
Автор Hacko (just me)
Публикувано22.12.01 22:34



Жоро Младенов с 41 точки . . . а си говорехме че не можел да вкарва по 40 точки на Варна.
Все пак Левски май е единственият отбор бил Варна с над 35 точки . . .

Phoenix from the flames, we will rise together


Тема Re: Левски : Варна - 108:100нови [re: Hacko]  
АвторEVE (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 23:10



MI LEVSKI BIHA MOJE BI ZASLUJENO, NO VSE PAK IMASHE IZVESTNO PODPIRANE OT SYDIITE. NO TOVA VINAGI E BILO TAKA , TAKA CHE NE TRQBVA DA NI UCHUDVA. KOGA ZA POSLEDEN PYT PROVINCIALEN OTBOR E BIL LEVSKI V SF?
no joro ml skoro she si otide i togava ot levski nqma da ostane nishto! joro e opiten aktior i vinagi znae kak da si izprosi narushenie. i stranno che vinagi uspqva ;))) i oshte neshto: predstavi ot tezi 108 tochki kato mahnesh 41 na joro, kolko ostavat? a ima li koi da go zamesti kogato se otkaje ?



Тема nqma po-typa tema ot tazi [re: EVE]  
АвторMeetU (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 23:31



Eve - syglasen sym za sydiistvoto. Neka sme6nicite se naduvat. No vidaqhme levski kolko sa dobri. Ami ne im li pisna da padat. I sega re6iha da biqt. I kak? Kato napravqt Jorko zvezda. Ami znaem si go nego, 4e e aktior, ama za tova trqbva i pomo6t ot sydiite. Do pyrvoto poluvreme kolko fala be6e izpylnil. Vseki, koito go dobliji - polu4ava fal. Ami kak da go pazqt. Ako be6e taka i na6 igra4 da si strelq sam kakvo 6te6e da stane. Stoikov pri tazi brutalna igra kolko vkarva. Ne otri4am, 4e igrata ne ni vyrve6e, ama da ne bi na levski da im vyrve6e. I kogato stana obrata koi sviri obratniq fal. Boiko prez cqloto vreme blyska6e igra4ite v nakazatelnoto pole pred pogleda na sydiite. Ama te 6te se opla4at, 4e ot u6ite mu ni6to ne sa videli. Ami kak vidqha fala na Emo. I sega kakvo - 6te se pravim na veliki. Dobre. Ama q mi kaji koi bi levski s 40t tuk. Tazi godina dosta po-skromno si zaminaha ot tuk.No ni6to. Pak 6te zagubqt. Ako ne sa ekipa Joro- sydiite koi 6te beleji. Hrisimir ni6to ne pravi, a D.Dimitrov moje6 i da ne razbere6, 4e igrae. Centrovete sa mn zle. A sa nacionali.



Тема Re: nqma po-typa tema ot taziнови [re: MeetU]  
Автор Hacko (just me)
Публикувано23.12.01 00:23



Виждам че всички сте анти-Левскари, но все пак говорите за шампиона на България и то за две поредни години.
Първата титла наистина бе трудна и се реши в София, но втората бе лесна.
Левски миналата година бе с няколко класи над всички и доколкото си спомням тогава бихме Варна с резултат 100+ на около 65.
Левски е много силен отбор и не мога да ви разбера - хубаво е да си върнем формата от миналата година, защото от това ще спечели баскета в България.
И не се заблуждавайте - ЛЕВСКИ ще надмогне кризата и тогава ще стане интересно първенството.

Phoenix from the flames, we will rise together


Тема Re: nqma po-typa tema ot taziнови [re: Hacko]  
Автор Kмeтa Tarapeв (Кмет №1)
Публикувано23.12.01 04:55



тука като цяло всички са комплексирани антилевскарчета
но тези от от "морската ни столица" бият рекордите по комплекси , че дори цесекарчетата не са толкова комплексирани на тема Гонзо колкото тия на тема Жоро Младенов .Е все пак Гонзо ги гъзи по веднъж на мач свинчетата , докато Жоро по 40 и повече пъти



Тема viarno che niamaнови [re: Kмeтa Tarapeв]  
Автор HlTlO (минаващ)
Публикувано24.12.01 13:05



mnogo stanahte govedata tuk!!!

i poneze ste typi ne mozete da razberete zashto lefski specheli tozi mach!!!

ne zaradi 40-te tochki na goro, a prosto zaradi dobrata mu igra na point garda - ne che e niakakyv super inteligent, no e malko po-=umen ot ostanalite igrachi v bg!
krasivite mu asistencii biaha nai-vaznoto kogato lefski goneshe 20 tochki razlika
varna, shte me izviniavash, ama toshko moze da e nai-dobria, no ne i nai-umnia v bg!

basketa e nai-inteligentnata igra i typi analogii s futbola ot typi goveda ne iskam da slusham!!!

a intrigata shte e m/u akademik i yambol!

i shampion shte e yambol!!!!!!!!!

vesela koleda na vsichki!!!



Тема Re: viarno che niamaнови [re: HlTlO]  
Автор Hacko (just me)
Публикувано24.12.01 14:16



Забавен си
I want tre-peat

Phoenix from the flames, we will rise together


Тема Re: viarno che niamaнови [re: Hacko]  
Автор varnafen (morqk-unak)
Публикувано24.12.01 19:04



ha ha ha s zaminavaneto na to6ko akademik moze i da stanat otbor,no tova e mallko veroqtno!Spored men finalyt 6te e qmbol-lefski...za moe syzelenie!moze i akademik-lefski de:((
no qmbol trudno 6t estane 6ampion!!!
a za zagubite na lefski v sofiq ot 4erno more da ne pripomnqm!nasko 2 godini ste 6ampioni,no prednite dve godini nie bqhme 6mpioni..i da ne komentirame 1vata vi "trudna" titla:))))be6e basi farsa!
kakto i da e kogato nie bqhme 6ampioni predi 4 godini vie bqhte 3ti v "B" grupa muahahahahahahaha!
mnogo zabavni ste,...a ako ima kompleksari tuka,te sys sigurnos ne sa ot Varna:)))
za6to li si mislq,4e ako vie padahte na futbol kolkoto beroe naprimer nqma6e da imate i 600 fena na geren4eto:)))he he ama da ne praq analogii s futbla!
govedcata sa sviknali da im pomagat i prosto ne poznavat drugata strana na medala..i za tova govorqt mnogo!!!!ne mi puka !!!samo 6t evi pomolq da ne sravnqvate agitkqata na 4erno more s tazi na cska ili lefski..ok?
ta dori i 4orbarite sa 10 pyti po-qka publika ot govedata(nqkoi da ospori tova menenie gospoda sini profesori)????
za final 6tqh da kaza edna ot tipi4nite si "karucarski psuvni" ,no vse pak koleda e:))))


Vesela koleda na vsi4ki Varnenci,qmbolci....i sofiqnci:)))Vse pak izvyn sportnata tema vsi4ki sme prosto hora....:)

mmbeerchernomore.bgplay.com--->posetete go!!!


Тема Re: viarno che niamaнови [re: HlTlO]  
Автор Юнak Бaлkaнckи (Юнак №1)
Публикувано24.12.01 20:57



хехе
ма ти сериозно ли си вярваш че ще станете шампиони ? наистина ли ? напълно сериозно ??????? абе мислех те за от умните във форума .....

по принцип мислех че Шаха е най-интелигентната игра .. ма ти чувал ли си я ? у ваше село знаете ли какво е това ?

а да - много ще се учудиш ама в началото на този форум "говедата" бехме най-много ... в добрите стари времена тъй да се каже....

До де е мъничка змията елате да се съберем ,
с краката да и строшим главата..


Тема Re: viarno che niamaнови [re: varnafen]  
Автор Hacko (just me)
Публикувано24.12.01 22:18



Предлагам ти като момче от морето да не даваш квалификации кои е по и най в София
Говорим за Баскетбол - за теб загубите на Варна са фарс - здраве да е.
Вие и без това не може да падате - типично за моряците е винаги да винят съдиите за загубите си.
Няма и да коментирам подигравателните ти думи спрямо великия отбор на ЛЕВСКИ, защото те говорят за твоята ниска култура.
Все пак е Коледа и ти пожелвам весели празници и успехи на твоя любим отбор Варна

Phoenix from the flames, we will rise together



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.