Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 20.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Левски - шампионнови  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано15.11.01 19:07



Тази година пак сме шампиони

Черно море са малко опасни, ако остане там Тодор Стойков

Дяволът е отново червено-черен


Тема Re: Левски - шампионнови [re: Rossonero]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано15.11.01 19:59



Q sa oprui bre. te Levski pari nqmat da se obrusnat shampion sha stavat,. Puk i purvo trqbva da minat brez Varna, a tam nito Titi nito Mladenov sa ta4eni. Samo ti napomnq kuv shut v liceto izqde Mladenov predi nqkolko godini ot edin fen na morqcite!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Левски - шампионнови [re: De_Vor]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано16.11.01 17:15



повервай ми че ако някой от Левски бъде само с пръст докоснат от някоя черноморска свиня отбора от онова селско градче покрай морето нема да си тръгне живо от тука

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема Re: Левски - шампионнови [re: Rossonero]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано16.11.01 17:16



Роси тука сме малцинство :)
фраш е с напълно подивели фенове на свинете от Варна
неколко Ямболски Гъзове
и некви нови от академик дето миналия сезон още не се бяха пръкнали от отробите на майките си

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема Re: Левски - шампионнови [re: Dark Goddess®]  
АвторMeetU (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 20:51



Nov ne6tstnik. Ti kakyv si. Siurno si nai-stra6niq ot ultrasite. Vse pak govori6 za naseleno mqsto, za koeto nikoi ne znae ot kyde e. No ti si vqrva6, 4e si ot sy6toto mqsto, kakto i o6te mn hora. Jiveete na 20 km ot centyra na tova naseleno mqsto. Ama se smqtate, 4e ste v centyra na cqlata naciq. A posle pla4ete, 4e iskate lqtoto da hodite kyde...Tam kydeto nqma i da otidete. Moreto o6te ne moje da se iz4isti ot mrysoriqta, s koqto e zalqno. I to ne samo hora ot tova naseleno mqsto. No po-lo6oto e za tqh. 4e jiveqt tam i si vqrvat, 4e vsi4ko e 4isto i prosto. Mi kato izklju4im takiva kato teb - ni6to drugo ne e prosto. 6to samo tam se obijdate na jivotn...Sam si otgovori



Тема Re: Левски - шампионнови [re: Dark Goddess®]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано16.11.01 22:46



Pomnq az edna godina v sportnata zala kaka 30 levskarq gi bqha zatvorili v koshara shtot se nasiraha ot strah da ne gi pre4ukat ot boi!
Puk to vuv Varna ne samo fenovete go otnasqt ami i igra4ite na razni sofiiski kurvenski otbori!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Левски - шампионнови [re: Dark Goddess®]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано16.11.01 22:50



Mi to vinagi ste bili malcinstvo bre! Zalata na Levski koga nikoga ne se e pulnilq kato sportna zala! ne samos htot otbora e slab, mi shtot i fenovete mu sa absoljutni 4ikii i nqmat ideq kak da podkrepqt otbora si. Ne slu4aino dulgi godini i voleibolnite nacionali igraeha ma4ovete si v Sportnata zala vuv VARNA.
Svinete ot Varna vinagi uspoqvat da go turqt na 4ikiite ot stolicata oba4e!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Левски - шампионнови [re: De_Vor]  
Автор varnafen (morqk-unak)
Публикувано17.11.01 00:20



i az pomnq kak bqha gi zatvotili kato dubi4ea(kakvito sa si)!!!
abe izob6to tuka kato se poqvqt goveda stava stra6no zabavno:)
po4ti kato s qmbolci!!

mmbeerchernomore.bgplay.com--->posetete go!!!


Тема Re: Левски - шампионнови [re: MeetU]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано17.11.01 01:44



охооо Варна
как сме ? говорим ли си миеко ?
чувал бях че вие варненци сте много комплексирани типове на тема София , та повече и от майните . ама като те чета и теб и любимия ми Варнаидиот си промених мнението
айде приятно цамбуркане и като открието закво служат тоалетните ми се обади да те приемем в цивилизацията

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема Re: Левски - шампионнови [re: De_Vor]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано17.11.01 01:48



мълчаливо ?
това че незамерваме баскетболистите на противноковия отбор с шишета и стотинки не ни прави мълчеливи .
просто вие си имате само баскета в това ваше село и целата махала Варна се изсипва да подкрепя "наште барем и нас ни чуят в българията"

защо не ви виждам тази гръмогласна публика на мачовете ви по футбол или на мачовете ви по волейбол? къде сте вие о неверятни фенове ? нещо сте се надупили до най близкото стадо негри а Де воре ?

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.