Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 12.06.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Левски - шампионнови [re: varnafen]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано17.11.01 01:52



пич това беше един много хубав клуб докато не се появи ти
от тогава този клуб все повече затъва и е затънал до гушата в лайната

аз основах клуба (айде ръкопляскайте бе !!!!) но откакто ти почна да пишеш само лайнарщини предпочитам предимно да чета тука .
но реших да се обадя и аз че вие морячетата с разширените ануси започнахте много насериозно да се взимате
а това не е добре щото като ви изоставят от мм биър ви чака едно много огромно падане . тъй че надявам се освен да си моряк и да си добър водолаз

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема Re: Левски - шампионнови [re: De_Vor]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано17.11.01 01:56



хехехе
но все пак пътуваме до Варна нали ?
а вие що не дойдете някой път до тук (ама не за среща на канал фантастика например) . пък после живо по здраво ще ви изпратим с катафалките обратно на ебаните от моряците на що кораби са минали ваши майки

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема Re: Левски - шампионнови [re: Dark Goddess®]  
АвторMeetU (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 12:06



Kato te slu6am mai ot toaletnata ne izliza6. I tova det si stoi6 sam ti se otrazqva. Lo6o ne6to e jizofreniqta. Siurno i govori6 s duhove. A moje i da gi vijda6. 6tot govori6 tolkova gluposti, 4e se otkazah ot predpolojenieto si, 4e si kompleksiran. Ako se interesuva6 ot basket - 6te hodi6 da gleda6 basket, ako se interesuva6 ot futbol - tam 6te si. A ako ne te interesuvat kupeni ma4ove - kakvo 6te pravi6, 4e da gleda6 Levski. I za6to trqbva da gledame volleyball. Ama q kaji ti vyob6te hodi6 li ne6to da gleda6 ili 4ete6 7dni i si kazva6, 4e imate nqkakva publika. Ama za6to kato stanaha biletite 1 lv Titi go pitat dali 6te doide publika.
A nas sa ni 4uvali i v Italiq. A vas po-dale4e ot Rumyniq - edva li. A moje bi samo do turciq.



Тема разкри ме!нови [re: MeetU]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано17.11.01 14:13



Всъщност се интересувам от екзотерична философия и вярвам че сатанистите някога ще станат светци ако дотогава Хаоса неунищожи вселената !!!!!!!!!!!

я се вземи в ръце бе момче , вас вие чувала само баба Пенка от Търнонагореле . Да ходя и на футболните и на баскетболните и на волейболните и на хокейните мачове на Левски . И като ходя виждам защо Левски завинаги ще си остане отбора на народа . а вас след две години и баба Пенка няма да ви знае щото отдавна ще се е споминала като ви гледа какви сте ми дебили всичките .
а ти неразумно минетчийче ще ме светнеш ли откога ходиш на срещите Черно море ? преди четири пет години ходил ли си ? тогава мислил ли си за нещо повече от сопол или изсъхнала на стената попска чикия?

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема Re: разкри ме!нови [re: Dark Goddess®]  
АвторDark Goddess® (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 15:40



Сори приятели обаче отивам да си го начукам.Аз съм педераст.Не разбрахте ли?И не се срамувам от това.Искам да ме ебът всички фенове от Варна Ямбол и Плевен.И то по няколко пъти.Успех на всички.Dark Goddess®



Тема Re: разкри ме!нови [re: Dark Goddess®]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано17.11.01 15:51



оо и ти ли миличък?
ми ела ако искаш тука в софия знаеш ли кви цигани имаме? с ей такива работи между краката !!!!!

сори пич - плосък номер откакто въведоха регистрациятий в дира не фърфи тъй да се каже .
hint - ако имаш малко мозък ще се досетиш как да ми използваш регистрацията и да пишеш от нея
дерзай миличко и незабрявай- не е срамно да си тъп , важното е да не ти дреме !!!!!!!!!!

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема Re: разкри ме!нови [re: Dark Goddess®]  
АвторMeetU (Нерегистриран)
Публикувано17.11.01 16:53



Tui, 4e si ot sf ne te pravi po-typ. No q kaji, za6to ne hodi6 na handbal. A ti si to4no 4oveka, koito hodi tam, kydeto pe4elqt negovite ljubimci. A az hodq na basket 7ma godina. Ot togava me pusnaha da hodq samostoqtelno na ob6testvenai mesta. Kato ne mi haresva nqkoi sport ne hodq. Za6to da hodq na futbol, kogato se vijda, 4e domakinite mogat da biqt s 3 gola, no padat s 9 4oveka. Sled kato dokaza, 4e moje6 da prikazva6 tolkova gluposti, 4e da po4ne6 da se povtarq6 - ne smqta6 li, 4e vse pak tuk si pi6em za basket. A ne za lelq ti Penka, koqto gleda Slavi i si misli za6to tiq mladeji slu6at radio i si me4taqt i te edin den da kajat ne6to golqmo. No za sega samo da pi6at v nqkoi forum i da razpravqt, kolko sa veliki i stra6ni. I kak znaqt kolko sa golemi nqkoi 4asti na golqma grupa ot malcinstvoto. No pone kaza za6to.



Тема Re: разкри ме!нови [re: MeetU]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано17.11.01 21:15



просто не ми харесва хандбала като игра
хъм? остават те да ходиш някъде без лекарски надзор? много смело от страна на лекуващия ти лекар? да бият с три гола ? хахаха добре - но айде да не коментираме футбола тука . ами на мен Варна и баскет някак си са антиподни неща - тъй че в този клуб отдавна не се говори само за баскет . а браво на леля пенка щом гледа шоуто на слави евала и правя !

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко


Тема Re: разкри ме!нови [re: Dark Goddess®]  
Автор varnafen (morqk-unak)
Публикувано17.11.01 22:42



taka taka taka...zna4i varna i basket sa antipodi!Zna4i Varna nqma publika na voleibol i futbol?Zna4i hubu 4e si Ti dark4o 4e da ima basket klub kydeto da sere6 na poraziq bez nikoi da ti dyrzi smetka!Zna4i si misli6 4e lefski e otbora na naroda?Abe ti typ li si ili mnogo obi4a6 dokato si v internet da se pravi6 na ne6to koeto nikoga nqma da byde6-Umen myz!
Kofti mi e 4e trqbva6e da ti go kaza,ama....kato ti 4eta glupostite se qdosah!
Ta ti 2 prikazki za basket ne si kazal naposledak!A na evropeiskoto po voleibol 5000 du6i pylneha zala kongresna pri vseki ma4 na na6ite i blagodarenie na nas varnenskite fenove BG stigna do bronza(ako ne znae6) i vsi4ki treneri systezatelki i zurnalisti priznaha 4e varnenskata publika e nai-dobrata ne samo v bylgariq !v poslednite 3 golemi voleibolni pyrvenstva za zeni v sveta ne e imalo po-dobra podkrepa ot publikata za otbora domakin ot tazi vyv VARNA!
kvo pove4e da govorim!

a i vsi4ko koeto e dale4 ot MORETO e provinciq katil4e!

mmbeerchernomore.bgplay.com--->posetete go!!!


Тема Re: разкри ме!нови [re: varnafen]  
Автор Dark Goddess® (Бог №1)
Публикувано17.11.01 23:01



аааа ето го любимия ми дебил в дира
чудех се кога ли най накрая ще се обадиш .
не ме разочарова за пореден път
ми ако помниш ти беше този който първи размъти добрия тон в клуба преди година и нещо тъй че отдавна не звъприемам точно този клуб като място за добри дебати на тема баскет а място предимно за говорене на морски лайна и дебилщини

такаааа- то и Самаранч има една традиция да обявява всяка поредна олимпиада за най-добрата до момента . за да не се обиждат домакините не за друго .
5000?
интересно , на големи срещи на отбора Левски се събират по 25 000

аа интересно последно изречение наистина - жалко че е почти толкова далеч от истината колкото и баскета дето го практикувате - а баси вече си противореча ! вие и баскет - извинявай за обидата неисках наистина!

3 Неща са важни в живота
Да се Надрусаш
Да се Нафиркаш
И да ти го ръгнат на дълбоко



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.