Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 11.06.24 
Градове
   >> Банско
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да идвам ли ве4енови [re: meche_meche]  
Авторricar (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 23:09



Izvinqvam se che ne pisha na kirilica v momenta mi e nevyzmojno.
DRUGARKO,DRUGARIO ne znam kak tochno da se obyrna kym vas "meche_meche" makar i dvete obryshtetiq da gi kazvam s otvrashtenie.Izkazvaniq ot roda "Няма да остане, изобщо даже." gi kazvah kogato bqh na 10 godini i ne mislih mnogo mnogo kakvo govorq.Kak moje hora s takiva umstveni sposobnosti kato vashite da si pozvolqvat vyobshte da pishat publichno.Taka sega po temata.Nqma takova neshto "shte stane zashtoto shte stane "vinagi ima za vsqko neshto logika.Logikata v sluchaq e slednata.50 lv za den ski e tvyrde visoka cena dori za evropa dori za stranite chlenki na G8.Ako ne vqrvate proverete uvajaema , ako ne vladeete chujd ezik spokoino shte vi pomogna vladeq gi nqkolko i nqma da mi e trudnost.Govoreiki syshto za ceni ne biva da zabravqme che i kurortite koito eventulano vie ako imate jelanie shte vi pokaja i shte vidite ceni tam sa s pyti po golqma istoriq ot BANSKO ( da utochnq vijdam che nqkoi hora ne razbirat: imat pone 20 godini istoriq kato kurorti i ne se zastroqvat tepyrva).



Тема 'Начи безнови [re: Coня]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано30.12.05 06:23



прашки да не идваш...

Esse quam videri


Тема Re: 'Начи безнови [re: Bvlgari]  
АвторGentle (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 12:06



Без прашки? хм.. ски и прашки! Ще й изстине дупето под клина, но ти ще я компенсираш с бижу от товята фирма, м?



Тема Re: 'Начи безнови [re: Gentle]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано31.12.05 18:00



Хубавото бижу топли дупето.

ЧНГ!



Esse quam videri


Тема Re: 'Начи безнови [re: Bvlgari]  
Авторnai (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 23:08



Lichi si kolko ste prosti



Тема Re: 'Начи безнови [re: nai]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано02.01.06 01:10



Я гле, сакаш да ми го сецнеш ентОсиазЪмо ли?

Esse quam videri


Тема Re: Да идвам ли ве4енови [re: ricar]  
Автор cwrast (непознат )
Публикувано08.01.06 21:16



waw w4era6niq broi na struma dnes pi6e 4e qdene i piene na korem w banska kra4ma struwa kolkoto edna supa w alpite be aloyyyyy....mi kakwo miwsli6 e tam ne6to newijdano li? ne ene eeeee,w bansko e newijdano



Тема Re: Да идвам линови [re: cwrast]  
АвторEьo (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 18:43



Алоуууу,
нещо не ти е в ред алото!
Ако продължаваш да четеш "Струма", съвсем ще изперкаш... И на АЛПИТЕ месото килото е от 5 до 8 евро...В Банско пържола 250 грама излиза от 5 до 12 лева в тъпите Ви механи...Да не говорим за 3 и 4 звездните ресторанти където

ПИЛЕШКИ ЖУЛИЕНИ ПО БАНСКИ С ПЮРЕ ОТ КЕСТЕНИ ?!?! /ЛЕЛЕ, МАЙЧИЦЕ!/
струва 17.60 лева ?!?!

Дивотия е, нали?!



Тема Бях в Банско...нови [re: E*льo]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 17:37



Хареса ми. Това е курорт от европейско ниво. Добро обслужване по хотели и ресторанти, страхотни ски у4ители. Съоръженията са не само нови, но и съ6то така много красиви. Прекрасни условия zа каране. Наистина ужасно скъпа е таzи проклета карта, но ако съдя по навалицата пред ги6етата, явно на мноооого хора все о6те им е по джоба и вероятно 6те вдигат цените, докато българските клиенти иz4еzнат съвсем.
Иzдраzни ме и непо4истеният сняг по тротоарите. Може ли такова не6то? Колко пари се иzсипват в Банско, а няма кой да се погрижи zа това.
Видях какъв спор се е раzраzил тук и да ви кажа стана ми ясно, 4е фирмата Ulen е по4ти 100% монополист и няма ни6то об6то с банскалии, освен името. Раzбрах съ6то, 4е в Добрини6те съ6то могат да се карат ски, но на раzумни цени



Тема Re: Бях в Банско...нови [re: Coня]  
Автор M-l-L-E-N-A ()
Публикувано14.01.06 02:29



Искам само да питам Соня кьде е получила добро обслужване..и в кой хотел ако не е тайна..
Бях тази година...не че не си платих 2.80 лв за едно малко кафе експресо ами и сервитьорката беше толкова намусена..че аз се почувствах виновна
Нищо не е на ниво в Банско и само строежи навсякаде....но поне работа за хората има




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.