Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 25.05.24 
Градове
   >> Банско
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zasto ni mrazite tolkova be:(нови  
АвторaAAAAa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 22:57



Zdraveite,
as sum edin bordist ot sofia i imam vupros kum vsichki koreniatsi banskanlii i toi e:
ZASTO NI MRAZITE TOLKOVA NOGO BE HORA????:(( Nogo e tupo....ne moga da go razberu...na nas se krepi tselia vi biznes a vie se durzite s nas super zle..:(

1. Liftajiite i ski uchitelite ni gledat se edno ahaaa.. sha skochat da ni prebiat
2. Seki gleda kak da ti izmukne po nai brutalnia nachin poslednata stotinka
3. V diskotekite pak ni gledat sichki kat nekvi vragove
4. V siaka kvartira pak otnoshenieto e super lainiano, da ne govorim za mehanite...

Pone kato ni kurtite s tolkova kinti za sichko pravete go s usmivka..:)



Тема Re: Zasto ni mrazite tolkova be:(нови [re: aAAAAa]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано06.12.03 20:51



НЕ съм от БАнско но ще пробвам да ти обясня.
МОже би защото банскалии не държат вече парите от туризма,защото горе-долу всички големи пари отиват при софианци.Може би защото се държите нагло.Може би защото така им харесва.Може би ти си мислиш че ви мразят.Ти избирай.Истината е някъде там



Тема Re: Zasto ni mrazite tolkova be:(нови [re: aAAAAa]  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 21:20



ZASTO SAMO V BANSKO??? NAVSIAKADE VI GLEDAT TAKA........ MOZEBI ZASTOTO KADETO IDA IDETE SE USIRATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Zasto ni mrazite tolkova be:(нови [re: aAAAAa]  
Авторпpeпopъчaн (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 17:55



аууууу, нямам думи!
вижте сега, понеже аз съм софиянец и понеже съм "edin bordist " и понеже с моето идване от по няколко дена в Банско ви поддържам бизнеса, та затова много моля не ме гледайте накриво.
Не ви мразим бе човек, честно.
ама някакси много дразни, като дойдеш, разбираш ли, ти Софиянеца /извинявай че те използвам за събирателно/ , който си събирал пари за тая ваканция половин година, а преди това си обикалял онзи там пазар на Дружба за ските и прочие пособия, нали се сещаш, и седнеш в някоя кръчма и понеже си Столичанин, което между другото е много трудно докузуемо, и речеш да се правиш нещо, дето не си.
е това вече дразни.
пример: двойка влюбени /май всеки в себе си/ седят и пият кафе.
моя милост на съседната маса. Идва сервитьорката - младо момиче, едва ли някога е живяла извън Банско. Поръчката - две кафета и кондензирана сметана. Сервитьорката се облещва - абе чувала е за бита сметана, заквасена сметана, суха, течна ама пък кондензирана пък хич не е чувала. Обаче да не се изложи пред Софиянците нищо не казва пише най-прилежно в тефтера и хуква към бара. Притеснена, много притеснена. Абе имаме ли кондензирана сметана. Каква? Кондензирана. Нямаме. носи поръчката. Заповядайте. А сметаната. Нямаме. Как да нямате като аз я виждам. Къде. Ето там в онази голяма красива чаша. Ама това е течна сметана, не е кондензирана.
Следва едно пренебрежително добре, добре, оставете. И тя оставя. Обаче довечера като излезе и понеже е младо момиче и момчетата /онези дето все те гледат кръвнишки/ я заглеждат и наобикалят и та като те види и тебе там и като каже е тва софиянче днес................и понеже момчетата /пак онези/ много искат да и се харесат и почват да те гледат кръвнишки, ако се наложи даже и ще те посплашат. Не за друго пич, само за да и се харесат
Е само за такива дребни работи.
Иначе банскалии не са лоши хора. Виж мен
А казваш за обслужването и цените - много трески си имаме за дялане спор няма. Ама цените пич де да знам май са нормални. Не на пистата де.
За квартирите казваш - дааа, лоша работа. Ама ти пък като си такъв Софиянец и паралия иди в някой от големите хотели - и обслужване като обслужване и да ти е кеф на душата и джоба. Тоест тук действа онова нещо с правопропорционалното нарастване, колкото повече - толкова повече. Та така. А да и за лайняното отношение - ти към
човек се обръщаш човешки нали?

Зверски ден ми е днес. Лайнян. Не се сърдете.

айде много здраве



Тема Re: Zasto ni mrazite tolkova be:(нови [re: пpeпopъчaн]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано11.12.03 18:35







Тема Re: Zasto [re: aAAAAa]  
Автор Valdes (необходимият)
Публикувано13.12.03 13:51



Така си го почувствал...
Банско е патриалхално градче.Всяка волност тук е зложелателно приемана.
Лифтаджиите са тъмни балкански субекти.Те са работяги,яки момчета,защото такъв е профилът им на работа...за жалост повечето от тях са и пиячи...Какво общо си имаш с тях не знам...Тяхната работа е да подържат съоръженията и "да късат билетчетата"...
Ски-учители...Е, тях можете лично да си подбирате...Има всякакви!!!Чак пък брутално да ти вземат стотинките! Ти къде си се свирал бе, пич!
Цените в механите са като навсякъде другаде...В СФ,а и в много други градове има много по-скъпи, и при това много по-посредствени заведения...
В дискотеките купонът си тече по неговите закони,ако някой прекали с "чая" - може и да налети на бой,а може и да си го отнесе!Не закачайте местните...Тук няма гей заведения. Особено тежко "провинение" е да правиш чупки в кръста и да си различен...
Момичетата с по-фриволно поведение и дръзки тоалети също бързо си намират това което търсят,понякога и по-брутално.
Какво им е лайняно в квартирите и механите, ти си знаеш,аз лично не бъркам в лайната/извинявай, за това си има асенизатори!/
Ако пак идваш, прати бележка,за да те свържа с точните хора,на точното място!!!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Valdes на 13.12.03 14:01.</EM></FONT></P>

Редактирано от Valdes на 13.12.03 14:04.



Тема Re: Zasto ni mrazite tolkova be:(нови [re: aAAAAa]  
Автор KRlSTOF (Vechno tyrsesht)
Публикувано21.12.03 22:09



Какви проблеми бе ?
от Варна съм и почти всяка година сме в Банско и всичко е било ОК.
Всички са любезни и приятни. Що вино сме изпили заедно по масите...
Те са си балканджии.Трудолюбиви, прями и директни - всичко ти го казват
в очите.
Явно лекета там не виреят...



Тема Re: Zasto ni mrazite tolkova be:(нови [re: KRlSTOF]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.12.03 21:19







Тема Re: Zasto ni mrazite tolkova be:(нови [re: aAAAAa]  
Автор Valdes (необходимият)
Публикувано03.01.04 11:52



Е,празниците сложиха черешка на върха на сладоледа!
Мърсотия,цигания... Претъпкани кафенета,механи...
Задръстени подстъпи към планината....Безпомощни катаджии...
А кмета?
Кметът се разхождаше облечен като "бански ергенин" по бяла везана риза,с червен бай Ганьовски пояс...Колоритно боднал димящ фас в пъпчивата си
морда...Вървеше,никой не го ебаваше за пет стотинки,а той се подава ръката,
ломоти нещо неразбираемо и премества фаса от единия ъгъл на устата към другия, с виртуозно движение на езика си!
Е,по някое време се секнеше,обърсваше сопол в "кабаницата" и газеше в рядката кал от непочистен сняг,мърсотия и какво ли не....
Някой беше писал в клуба:чиста проба екзибиционизъм - "Елате ни вижте,
колко сме гола вода,непочистен сняг,боклуци по тесните старинни улички
/Леле,какво беше пред хотел "Алпин"!!!!/,задръсвания и простотия....



Тема Re: Zasto ni mrazite tolkova be:(нови [re: Valdes]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.01.04 18:28



О,относно неадекватното отношение на кмета и аз се убедин.Егати мръсотията на места.Града е толкова малък,не е чак такъв проблем да се почисти ама май не мисли така оня Ако продължава така и 100 лифта с 1000 писти да направят,туристите ще изчезнат.
А между другото,от кой са тея боклуци?!Аз досега не съм видял турист да хвърля боклук на друго място освен кошчето.Хора,трябва сериозно да се замислите следващия път като оставяте бабките да избират кмета ви




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.