Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 23.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Тежкари на пътя и как се засрамват  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано16.05.03 13:06



Отивам вчера с един приятел да му сменяме гумите. В сервиза един пишльо с турбо голф 2 (1.6 гти), лети джанти, тъмни стъкла, абе утрепал се човека, седи и избира летни втора употреба и разправя на авера си и гаджето му къв състезател бил. Ама хипер дразнещо на висок глас, как изял някво бмв 325, а за опели, аудита и други просто не можели да му се опрат. Седим и се смеем с човека ми а оня се усети и дойде да каже: Аре пичове, слагате ли талоните?
Направо се изхилих и му казах на майтап кво ше прави с талона? лайното каза Ами колата става моя. Добре бе деба, ами как ше го регистрираш в кат без мен бе, без нотариално и т.н. Оня вика 'аааа нема да се циганиме са, шото нали знаеш познаваме тоя оня'. Смешник та дрънка.Като го питах от кога кара, каза е е на 23 и имал книжка от 2 години. Почна да подмята от рода на "нещо ние страх нали" и т.н. Френда има обикновена киа делта (мисля, че е 1.6 към 90 коня ама не се лъжете не е няква пушка) и е на възраст дето не прави тъпотии, ама се на майтап му каза, дай 100 кинта и да си мериме пишките. И тука почна шоуто, ама много пари, ама ти нямаш толкова в себе си (показахме му). Нали даваше талона бе? Питам го и оня тръгна да се прави, че звъни по телефона и все едно говори с Юпитер инс и търси "издирвачите колежке, ония здравите момчета". уахахаха, щял да ги вика, пари на заем да му дадяли и арбитри да бъдели. В този момент му оправиха колата и му казах, хайде пич със здраве, с тия гуми ставаш кат състезател на формулата и те кат тебе нямат грайфери. Оня се разлюти, взе да прави някви чупки и да прави забележки за киата ква била измислена. Френда се ядоса окончателно и му каза, че колата може да не е бомба, ама е поне 8 лета по-нова от ебания му голф (89-90 според мен) и кат влезе в клуба на новите автомобили тогава да се прави забележки. лайното продължи да стой там и да си проси гонката. накрая се разбраха за 20 лева (лайното взе назаем от приятеля си, 4 кинта бяха на стотинки). Отиваме на разклона и се разбират да карат до първия светофар (май към 500 метра). Седиме с другото момче и приятеля му, оня на тръни (оказа се че колата е на брата на "състезателя"). И простотията се почна:
1. На старта голфа завъртя зверкси гуми, чак запуши и едва след 2-3 секунди започна да върви напред ама в бесен пирует по пътя. Чу се некво пукане не си е работа.
2. Стигнали с разлика към 5-6 секунди светофара
3. Лайното идва и почна да се обяснява, че не било честно, че гумите му изиграли номер и т.н
4. Човека ми му каза съвсем любезно, че колата му е по мощна от Киата но той не е шофьора който може да се възползва от това. като се научи да ползва скоростния лост, тогава да се обажда.
5.Уахахахахах Отиде пича уж да вземел парите от жабката, даде мръсна газ и избяга оставяйки приятеля и гаджето му на улицата.
6. Другия замалко се насра при тая гледка....
Имате ли подобни истории?

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 14:36



хахаа ебати люлинските изпълнения :>
евалата пич скрили сте му топката :> всъщност тои топката никога не я е намирал :> няма и да я намери маи



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: mutant]  
Автор Benton ()
Публикувано16.05.03 20:00



Kakvo iskash, na toia golf sa mu vzeli zdraveto oshte v Germania ili tam o kudeto e. GTI se kupuva za da se iurka. A na tvoia "priatel" s golfa sigurno sa mu umreli polovinata kone, 20 sa otishli na pasha, a ostanalite sase prevurnali na magareta :-)
Az karam kola s 58 koncheta, ama v dobro sustoianie. I predi niakolko dni nekuv guzar s honda accord me drupna na edin svetofar, ama mu beshe dosta trudno. A dokolkoto znam, nai slabia dvigatel koito se slaga na accord e 113 k.s. Ta Ta kakvo moje dase ochakva ot kola na 10 - 12 godini, osven ako ne e na 20 000 ot osnoven remont...



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор lchO (Дребен)
Публикувано17.05.03 00:34



Хахахахаха ! Много яка история ! Трябва все така да се показва къде се намират на тия тъпи селски гъзета !



Тема Re: Какъв тежкар бе?нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Bushman (maYJor)
Публикувано17.05.03 09:27



Тоя е бил егати помияра, да няма 20 лева в джоба си... И със старите гуми - състезател! Ей, точна такива нещастници създават проблемите по пътя...



Тема HAHAнови [re: Bushman]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 14:13



Samo ne razbiram kato vsichki sa gazari shto si kopuvat stari gumi Az za moiata sapunerka i kopuvam stari shtoto nemam pare a i mi e mabor. Ama za zimata nema nachin she se izrasa.
PS Interesno mi e kvo e stanalo s priatelia na toja s golfa i s mangizite



Тема На мен пъкнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.05.03 17:21



ми е странно как го измисли Голфа хем ГТИ, хем турбо :-)))
Абе ти сигурен ли си че е било Голф ?
А че не си сънувал ... сигурен ли си ? :-)
ПП: Споко - това последното си е майтап...
ППП: Но пък първото не е.

UB40 !



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Benton]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано18.05.03 20:38



ZAbravil si da kazesh che osven che GTi se kupuva za da se urka, se pravi za da se urka, taka che nema strashno, az moq redovno si go karam s 5000/6000 oborota.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: xaxaxaxнови [re: Bushman]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано18.05.03 21:35



toia samo ednata pishtialka Piramid ne moje da mi plati s teia 20 leva ! axaxaxax



Тема Re: На мен пъкнови [re: jamie]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано18.05.03 21:37



to lepenki vseki moje da sloji GTI 16V a vsushtnost da e niakakva taburetka s 1.3 ili 1.6 dvigatel karburator ili monoinjection



Тема Re: На мен пъкнови [re: jamie]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано19.05.03 11:42



то е ясно, че под "турбо" трябва да се разбира селски наточен. Не бъди по буквата, гледай майтапа.

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: xaxaxaxнови [re: Calibra16V]  
Автор burner (Бръммм...)
Публикувано20.05.03 09:01



"Calibra16V (sustezatel!)" - Ти кир небесна несе смей щото си същия посерко дет се мисли за състезател като приятеля с голфа ....



Тема Kakd da zasramim smotaniatciteнови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 17:49



S edno KAMAZ -che da go polazim po kapaka i posle nema da smee da se pravi. Bih svidetel na neshto podobno. Nekvi gazari s BMW na okolovrasnoto na Sofia sled mosta na Ovcha kupel posoka Lylin. Pravi obraten i se varti s rachna obache taka se izvarti che zastana na priako na pati a v nasreshnoto poznaite kakvo????? Ne mojete!!!!! BTR ba be bronirana mashinka Toia ot gore samo gi gleda i nishto ne pravi. Tia v BMW si smeniha tcvetovete sto pati edvam se izvartia obratno,a toja ot BTR-a samo se usmihna.



Тема А бе пич :))нови [re: Calibra16V]  
Автор The One (избраният)
Публикувано20.05.03 18:04



Нещо колегата с 20V ти дишал във врата а ? Хем на газ е карал.
Та си се подплаши и на Шел си бягал ?

Каза, че върви калибрата, ама не му е по ранка.

Добре, че не съм бил аз. Щото Адаша е 2 пъти по-малък от мен. Тогава сигурно и пред полицията щеше да спреш. :)) :))

The shroud of the darks side has fallen.

Редактирано от The One на 20.05.03 18:07.



Тема Вчера много се смях на...нови [re: Psihi]  
Автор NetBuster (Bad Mada facka)
Публикувано20.05.03 21:07



на един Opel Kadett Е, супер смотано изглеждаше, явно собственика няма навик да се грижи за него , обаче отзад имаше табелка TURBO с еееей такива ГОЛЕМИ букви. Пък аз със скромното си GSI, бааавно го заобиколих , добре че съм без ауспух да шашка народа

with more gas and slush in the ears


Тема Re: Вчера много се смях на...нови [re: NetBuster]  
АвторDa Nigga (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 23:06



Абе момчета, аз съм момиче и карам кола 253 коня, ако не е и 258 със двигател 3,5! Tа мисълта ми е, за какви трабантчета говорите?



Най-голямата гъзЕрка



Тема Re: Вчера много се смях на...нови [re: Da Nigga]  
Авторblackgod (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 15:50



Ne e vajno kolko ti e moshtna kolata a dali mojesh da q karash..
Az sum s prosta ladichka ama chesto se sluchva v grada da se podigravam na pishman shofiori s luskavi i moshtni koli... Da vqrno e che kat stupqt na prav put vseki moje da me mine , no kat doidat zavoite se nasirat...



Тема Po temata ::()))нови [re: blackgod]  
АвторPACH (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 21:56



Az do minalata godina karah Fiatche 126p SM , 90 godina 650 kubika 24 konq.Ta na tova fiat4e mu spirah toka ot nastupvane i poneje e dosta malko i manevreno mnogo vprqgah razni "Tejkari" s "natokani" koli i kato gi zadmina i se naduvat,qko mrusna gas i da me izduhat.хехехе какви физиономиии пртавеха :)) Ехххх весело време беше :)))



Тема Reнови [re: PACH]  
Автор Maistora (човекът москвич)
Публикувано21.05.03 22:06



Или на мен като ми паднеше лещата докато карам джугана

яла ма сляз, че не моа са кача.


Тема Re: Po temata ::()))нови [re: PACH]  
Автор exotique (team EVOLUTION)
Публикувано21.05.03 22:08



e pa az neam knijka,ama vurtia kvo li ne i skrivam shapkite na sobstvenicite-rabotia na avtomivka.hehe



Тема Re: Po temata ::()))нови [re: PACH]  
Автор achko (the little one)
Публикувано21.05.03 23:14



heh tova mi napomnq kak na svetofara izrqzah mo6tno edna S klasa s moito reno 5 ot 83-ta

pi4a be6e ot dqsno s otvoren prozorec i uvisnala ryka... moje da ne mu e rabotil klimatika :)
kato vkliu4ih na vtora na onq qvno mu stana lo6o 4e sym go minal s moita ko6nica i zastypa qko

...e sled 3 sekundi si me izprevari ot dqsno i me zase4e ama vajnoto e 4e gi vryzvam



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор dilllo (непознат)
Публикувано22.05.03 10:38



i kakva stana tia nakraia tuk se napalni s sas strahotni ,,shofiori,,edin s djugan drug s fiatche treti s lada i to mnogo dobar na zavoii?!?-tejko im na novite koli i tehnite sobstvenici no tezi momcheta zapochvat da mi prilichat na onzi s golfa



Тема Re: на 10-12 годининови [re: Benton]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 14:57



Мотора или е здрав и работи или не. Аз имах един Форд Орион 1.6 инжекцион - на 13 години и 190 000км вървеше като луд, след още 25 000км започна тръдно да пали (когато е влажно) и осезаемо вървеше по-бавно...

Има обаче коли по на 10-15 години, които си вървят перфектно - на това келеменце едва ли колата му е била виновна...



Тема Re: ГЪЗАрката...нови [re: Da Nigga]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:02



Не забравяйта да изключваш РЪЧНАТА!



Тема Re: blackgod...нови [re: blackgod]  
АвторTedo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:05



Май си ги изпреварил без те да разберат, че се състезавате...



Тема Re: без книжка...нови [re: exotique]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:07



давй в тоя дух, дано строшиш на някой откачен колата, та да те превъзпита (сексуално) и те ощастливи (анално)



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: dilllo]  
Автор4O6HDl (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 16:15



Да бе. Една ограда и един бордюр видяха ква хала една "турбо"Лада. По пътя към фабриката си имаме един гадничък завой и наскоро се поизлигавих точно преди него с Ладето. Ама човекът решил, че е "професионал" и дай, дай след мене. 90 км/час доста озориха Пежака на гадния завой, но мина редовно все пак . Обаче "турбото" изглежда тръгна по допирателната и се видяха едни прахоляци, ама аз заминах. После, на връщане видях резултатите. Курбан металната ограда на кръчмата и един бордюр полуизваден. Кво беше останало от "турбото" не видях.



Тема Re: 406HDIнови [re: 4O6HDl]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 17:11



Подобен екшън стана зимата с един Москвич зад мен... Карах нагоре по "Булеварда" от Овча купел 1 към ОК 2, имаше яко киша и като караш над 60км просто почваше да носи (карах Меган 1.9ДТи с нови зимни гуми). Изпреварих един Москвич (от по-старите) с н-броя цигани вътре, при което явно съм им хвърлил киша на предното стъкло и те много се ядосаха (видях как дава зор да ме стигне...). Като стигнах до гадния завой при "Виктория", леко намалих и той ме застигна, дори леко се изнесе вляво (да ме изпреварва)... да, ама не! вече бяхме в завоя (с обратен наклон) и Мо-ча като взе да върти задницата... Амплитудата на зиг-загите (както най-често става) се увеличи, той направи два пируета (като за фигурно пързаляне) и се заби със страшна сила в 30-сантиметровия бордюр



Тема Re: Reнови [re: Maistora]  
Автор Frysco (кукуряк)
Публикувано22.05.03 17:37



Ха, ха ха е това е гадно, ама да ти кажа се скъсах от смях като си го представих...с едната ръка държиш волана, с другата пипнешком търсиш по пода, а същевременно се опитваш да излъжеш природата фокусирайки с едното око.И аз съм с лещи, ама мойте са с рамка и стоят на един сантим извън оките.



Тема Re: Вчера много се смях на...нови [re: blackgod]  
Автор BobyB (непознат )
Публикувано22.05.03 21:02



Не бих коментирал подобни пуберски изхвърляния, но не се стърпях да отбележа че колкото пъти съм се возил в лада ми е правило впечатление изключителната и нестабилност, имам чувството че нещо фундаментално е сбъркано в конструкцията и, може би центъра на тежестта не е където трябва. Тя оставя впечатление на лека и пъргава, но в същото време някак не се усещам спокоен, все имам чувството че ще поднесе някъде. Преди имах москвич алеко, дори и с него усещането за стабилност е много по-добро, макар че и тя е слаба ракия.
Ако наистина се пънеш да взимаш завоите на скорост, моля те предупреди ме първо та да не минавам и аз оттам по същото време.



Тема Re: Вчера много се смях на...нови [re: BobyB]  
Автормитakaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 08:38



Ладата наистина е сбъркана откъм окачване - задния мост се държи от 2 щанги +2 реактивни щангички, а за да не се измества наляво-надясно има напречна щанга, единия край на която е вързан за купето, а другия за моста. Тя никога не е хоризонтална и при клатене на задницата се получава странично изместване на купето спрямо моста. Това се усеща най-много в завой, при това колата се държи по различен начин при ляв и при десен завой.



Тема Нищо ново под слънцетонови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано23.05.03 18:19



"Трима другари" на Ерих Мария Ремарк. Прочети я, ще научиш много неща. Те гъзарите са съществували и през 20-те години на миналия век......
Ако ти хареса горната книга и решиш да се гъбаркаш с гъзари, имаш няколко възможности:

1, Ако си много, ама много паралия. Купуваш си един Мини Купър специална серия. Това е специално направен вълк в овча кожа, даже бих казал агнешка, и излизаш на лов за гъзари.
2. Ако си просто паралия. Купуваш си един SAAB 9-3 Aero. Те гъзарите си мислят, че тази марка е самолет от Втората световна война. После почва купона....
3. Ако имаш около 8-10 000 лева. Купуваш си SAAB 900 Аеро. Това е на горния сааб баща му, на около 12-15 години. Ако е до 200 000 километра е като нов. Желателно е да не го миеш и да изглежда като истинска гробница. Голям купон става с него...
4. Горните работи стават и със сааби 9000 и 9-5, ама са много големи на размери, та можеш да възбудиш подозрение....
5. Ако си беден. Купуваш си един ЗАЗ или Трабант за 200 лв. и му слагаш някакъв двигател звяр. Ще трябва да хвърлиш малко пари, ама си заслужава купона. Външния вид го заеби, той само ти помага да се гавриш с гъзарите. Само си оправи гуми и спирачки, та да не се пребиеш някъде.
6. Ако се хептен зле с парите. Купуваш си един Москвич на 25-30 години. Задължително да изглежда като избягал от моргата. Достатъчно е да може да се движи с 30-40 км/час. Ако има фарове, е добре да строшиш единия, както и някой друг мигач. Хубаво е да се вижда, че е блъскан многократно и след това не е ремонтиран. Сядаш вътре, обличаш се като мухльо, правиш се на пиян или полудял от бедност електорат и тръгваш на лов за гъзари. Целта е да се движиш така по платното, че да им пречиш, но да внушава ужас от сблъсък с теб. Щото ти най-вероятно нямаш застраховка Гражданска отговорност, нямаш пари, дори и да те гърбят мутрите, могат да ти вземат само ризата от гърба, не ти пука за колата и живота ти и най-вероятно си оскотял от бедност и си избрал да се самоубиеш като се блъснеш в някой голф или баварец.

Успех в лова на гъзари!



Тема Re: Нищо ново под слънцетонови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано23.05.03 18:51



А, ако съм я чел още преди 10 години?
А, ако карам Тойота на 5 години?
А, ако съм решил да я сменям есента с Мазда 323 на 0 години?
Какво да правя?

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Нищо ново под слънцетонови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано23.05.03 19:01



Ми къв ти е проблема. Купуваш си маздичката и с останалите пари (в зависимост колко са останали) си купуваш нещо от т.1 до т.6 и си гледаш кефа. То си е добре да имаш отделна кола за лов на гъзари...



Тема Re: А бе пич :))axaxaxa bil sum se podplashilнови [re: The One]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано25.05.03 22:31



ti 4uvash li se kvo govorish az samo ot shell si zarejdam i poneje gledam 4oveka s audito neshto mnogo mi se puneshe otzad ama neshto trebvashe da go 4akam na svetofarite za da mi stane po interesno napravo si napravihme lud parad po grada na 1-va 2-ra pilaji iako i posle prosto reshih da ida kum shell da zaredia i tukmo da se zapoznaem ,a ne 4e sum se isplashil axaxaxax
a ti s tvoia kuz kon napravo she si prava podigravka s tebe !



Тема Re: Нищо ново под слънцетонови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано26.05.03 21:51



Абе незнам какво ви прихвана с нестабилността на ладата. Стига човека да познава автомобила и себе си, да има трезва преценка къде с газ къде със спирачка.... Ладата на завои се лашка не заради щангите, щото алекото ако си забелязал даже с още по-дървено окачване отзад(сравни със самара), а заради това, че 1-во е със задно 2-ро е с доста меко окачване 3-то задния мост е цял, при което в остър завпй едната гума поема цялата тежест, а другата увисва.
п.с. и мойто ладе ги лапаше такива мухльовци, но не си падам мноо по дърпаниците.Аз принципно си карам сравнително бързо 80-100 където мога и където е безопасно.

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ


Тема Re: Нищо ново под слънцетонови [re: BA3_21O3]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано27.05.03 10:12



Чак пък със задно, не е. За разлика от жигулката. Иначе принципа е същия, същият дето ауди чак миналата година се отказаха от него.
Заблудата за по-мекото окачване идва от по-голямата база и стъпка на москвича, както и по-голямата маса. И вози като лимузина, сравнение със самарата. Но пък по-широката стъпка и сравнително същият център на тежестта го прави по-стабилен в завоите. То зависи и от техническото състояние. Но за алеко и самара има свестни амортесьори от големите фирми, така че може да се прави всичко с тях.

И за третото не си много прав. Проблема е, когато едната гума влезе в дупка, изважда другата от стабилното състояние.

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано27.05.03 10:34



Ха ха ха имам подобна история.
1999 карах Citroen Visa GT. 1.4 двигател с два карбуратора 85к.с. при купе 600 кг. Та колата беше невероятна 20 годишна ръжда. Ама такава ръжда рядко се вижда но вървеше страшно, двигателя го гледах много добре, но не и ламарините.
Та седя си кротко на сфетофара на попа в лявото платно и един юнак се нарежда още по в лява. Дава ръчка явно ще се прави на герои. Беше с Фиат Типо 1.6 и.е кола на макс 4-5 години. Нещо ме издразни и като светна зеленото и аз настъпих и тои така пили гуми малиии. На френската сам 3 дължини пред него. Заставам в дясно тои се реди до мене и форсира ... демек сега не се брои дай пак. Светва зелено. Газ спираме на 5-те кюшета аз сам с около 10 дължини пред него. Там пак същото към руски паметник и пак 6-7 дължини. Там си спирам щото съм до там и тоя дойде да ме пита ква ми е колата. А аз леко го базикам че то кола кола ама от шофьора зависи



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Minavasht]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано27.05.03 11:39



Хех, подобна история и аз имам.
На Вапцаров миналата година, преди да отворят София Ленд, от Симеоновско към Черни Връх. Потеглям си аз от светофара, влизам в лява лента и отдясно ме настига един, ама чак му чувам двигателя как го ръчка, явно с много по-скапан двигател, щото ускорих без проблеми и до 110 някъде вървяхме наравно. По някое време ми писна да се занимавам с него и пуснах по инерция, пича продължи и след завоя беше с 10-на дължини пред мен. Е там един чичко с палка претича насредата на платното и го спря със над 100 км/ч.
Та мисълта ми е - дърпайте се, ама на познато място

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Ras4o]  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано27.05.03 11:41



Хе хе е там да се гониш на едно от най-любимите за ченчетата места в София си е култово ... ако имаш излишни пари разбира се.



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Minavasht]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано27.05.03 12:49




Е аз нямам излишни. И затуй го оставих да ме победи. Пича сигурно много лошо е гледал, като профучах докато той спираше до патрулката.
Ама ме издразни много, беше от типа шофьори, дето се засилват да те гонят само за да застанат и да карат пред теб.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Ras4o]  
Автор Minavasht (случайно)
Публикувано27.05.03 13:01



И аз много ги обичам тия ... и докато и аз нямах много акъл в главата ... газ пред тях и спирачка до ламарината ... но удъртех с неколко години и вече си карам ... и не им обръщам внимание
нали знаеш пич пич ама пишка клекнал ...
с приятелите ходим по картинг-и и се гоним колкото искаме ...
само е кофти като покараш 1 час и после си носиш колата първите два завоя
тая мачовщина като с пиенето ...
абе защо ни е толкова мачовски генотипа ... и най ми е странно като умни хора се комплексират от това ... и се опитват да подражават. Не разбират ли че човек притежава само това което му е в главата и само то е нещо с което можеш да се гордееш ама ... нейсе ... е забравих разбира се и размера на пениса хахахах как можах да го пропусна



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Minavasht]  
Автор Ras4o (nPac4o)
Публикувано27.05.03 14:13



Ами тази мачовщина е следствие на много гледане на порнофилми - като свикнеш да гледаш 20см-ви и започваш да си мислиш че твоя е недостатъчен.
То лошо няма, ако си го имаш, ама да тръгнеш да си го мериш със всеки срещнат? Та това си е чист ексхибиционизъм!

Същото е и с колите - като показват по всички предавания резачки от по 250-300-400 коня - започваш да си мислиш че твоята е недостатъчна.

То аз карам по-отскоро и още не съм свикнал да не обръщам внимание на разни келешчета. Много им се нервирам понякога, и даже лошото е че понякога им се връзвам на акъла.
Картинга е яко, но аз съм много предпазлив и затова ми е трудно да се гоня - по-бавно минавам завоите.

You drank beer, you played golf, you watched football - WE EVOLVED!


Тема Re: blackgod...нови [re: Tedo]  
Авторblackgod (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 08:51



Напротив, те бяха хората които търсеха закачка с една стара Ладичка... Но в града важат съвсем други правила, и на технично трасе с завои и светофари, големите тарикати си мислят че само скороста има значение , а не е така.
И доста тежкарчета са ми гледали задния номер :-)



Тема Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Ras4o]  
АвторDa_Nigga (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 22:25



Aman ot 6ofiori beeeeee
Celiq maistorluk otgore vi subran s tiq ladi, moskvi4i i trabant4eta!
Az vas i sus stelt nqma da moga da vi mina, zaebi!



Тема Мише,нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 23:40



нещо надувко ли го раздаваме?



Тема Антитежкари:))нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторOpelist (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 10:42



Преди 2 дена видях един капан за такива пичове..
15 цола гуми, спойлер сдвоен ауспух .. Вектра и... надпис 1.4, направо ми хареса.
А най готиния надпис който съм виждал на задница на кола беше едно БМВ - старичко ама лъснато. На задния капак пишеше..
"NO TURBO, NO GTI, NO 16V".
Най-важното за да си състезател е да познаваш врага, и да не летиш в облаците. На едно приятелче с БМВ, един чичко (около 65г ) с мерцедес четириочко:) го направи за смях. Седи си той на светофара и си форсира... аха да тръгне.. и изведнъж мерцедеса без шум, пушек и каквито и да било напъни отскочи на 30 метра напред и видях само два отдалечаващи се габарита (Това става за времето докато включи първа)
Примерно с мойто 1.3 редовно късам нервите на някои джипове (тия в джипа си мислят явно че карат Ферари), само дето не са прочели че 0..100 ги прави с 1,5 секунди по бавно от мен. Е.. трябва малко да се чете все пак.:)))



Тема Въпрос на умениянови [re: BobyB]  
Авторblackgod (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 15:55



Незнам на каква Лада си се возил, но аз с моята нямам проблеми със стабилноста по простата причина че не правя компромиси със здравината на ходовата част. Знам че не мога да я сравням по стабилност с Honda Civic примерно, но за сметка на това си познавам перфектно колата и знам какъв и е максимумът и го използвам... Докато по-голяма част от хората въобще не си дават сметка какво може колата им , и съответно има доста примери на пъплещи по завоите "бързаци", или изхвърчали от пътя идиоти... Мисълта ми беше че не колата прави шофьора, но тука всички като прочетохте че съм с Лада веднага скочихте да браните 10-20 годишните западни боклуци които в повечето случаи са доста по-опасни от една добре поддържана Лада



Тема Re: Антитежкари:))нови [re: Opelist]  
АвторDa Nigga (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 17:35



Za6to do sega ne pro4etoh nqkoi da se e durpal i da e padnal? Vse nervi kusate, vse gumi pilite! i az taka napravih kato me mina edin nissan no i policaqt ne be6e nadale4ko i si svur6ihme sus vzeti knijki za dva meseca. sled tova globi sudili6ta i taka......

Nai-dobrite imat doblesta da si priznaqt niggaz!

GuzErkata



Тема Re: Въпрос на умениянови [re: blackgod]  
Автор BobyB (непознат )
Публикувано31.05.03 12:54



Не си спомням да съм споменавал за шофьори... Единствената ми забележка беше че технологията и изпълнението на една Лада са безкрайно остаряли от днешна гледна точка, така че дори и пишман шофьор с лекота би взимал завоите много по-добре стига да е по-свястна колата. Това което имах предвид, че да караш Лада и да се биеш в гърдите, какъв майстор на завоите си, е просто смешно.



Тема Re: Антитежкари:))нови [re: Da Nigga]  
Автор achko (the little one)
Публикувано01.06.03 23:10



heh men si me kysat redovno bre
daje nqkvi ladi4ki 1500



Тема Малоумници навсякаде :))))нови [re: Opelist]  
АвторTipo (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 05:35



имам идея за такива малоумници :)))

Карам едно Tipo 2.0 16V след основниа ремонт който ми го направиха и тунинг изпълненията не се знае колко коне стоят под капака иначе като външен вид си е като обикновено Tipo освен 2 та кюнеца които старчат по 15 см отзад и никаде по колата няма надписи за кубатура и т.н. .....

Преди няколко часа се вращам от Търново и на Shell a на Хаджи Димитър ( София )спирам да заредиа бензин и се разговариаме с помпаджиата който ми е комшия за темата колко ми гори колата след ремонта.....

на другата колконка спира Opel Astra GSI 16V на задниа му джам пише ФАНИ МЕ АКО МОЖЕШ !!! ....
слиза Турбо гъзарчето от колата си и чака да му заредят бензин.
аз си паля колата с цел да я премести 5 м напред за да не пречи на колонката и да седна да хапна нещо ... явно Турбо гъзар4ето е чул звука на двигателя и след мен идва вътре и ме пита ..... " Абе пич таиа кола върви ли ? " отговарям му с " да " и си 4акам сандвича... след малко този задава следниа въпрос " абе пич кв амаксимална скорост си правил с тоз кошник? " обращам се и казвам повече от тебе и прдалйавам да чакам за сандвича ... тоиа явно разбра че не го ебавам за слива и почна да ми разправя каде как с колко е карал с какви се е гонил как ги е бил и т.н.
у следователно ме изчака пиеики някакъв сок и аз като се запатя кам колата си и той става заедно с мене аз казвам чао на сички и излизам отвънка този тъпанар веднага почва ме уговаря за гонка от бензиностанциата докрая на моста....
и аз му казвам добре 6те тръгнем от тука и който стигне първи до крайа на моста печели той много щастлив се акчва на колата си и почва иако форсиране и заставаме един до друг :))) след малко Пешо помпаджиата дава старта и почват едни пилежи на гуми Турбо гъзарчето не мойе да си повиарва на очите че кара пред мене :)))))) и дава повече газ приблийаваме се кам моста вече ме дръпнал с 30 - 40 м и супер надъхан продалжава ......
явно този човек не знаеше че там сиака нощ до сутринта стояат полицаи
и като видиа палката на ядосаниа полицай ниамаше как да не спре аз по това време си намалих до 50км/ч и си продалжавам леко покрай тях поздравих полицаите както всяка вечер и паркирахто4но пред тяхната кола т.е. пред блок кадето живея :)))
като слезнах от колата се чуваше крещенето на момчето че не искал да му пишат актове че трябвало да се пише и на мене ама на полицаите им беше през оная работа :))))))
като се качих горе излезнах на терасата и видиах гъзара и се качваше на готината си кола носейки някви хартиу в раката си :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ето тва трябва да се прави на такива малоумници които си нямат на представа каде как трябва да се кара .......



Тема Re: Въпрос на умениянови [re: BobyB]  
Авторblackgod (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 09:53



Ne si spomnqm da sum se tupal po gurdite kolko sum velik, no kakto i da e ... Prosto iskah d kaja che pulno s pishman shofiori, koito ne znaqk kakvo da pravqt s kolite si... Karal sum dostatuchno dobri zapadni avtomobili, ta znam kakva e razlikata m/u tqh i Ladata... No kato gledam nivoto na povecheto "maistori" v Sf, i na Trabant da se kacha, pak shte se dvija po-burzo ot dosta hora...



Тема Re: Малоумници навсякаде :))))нови [re: Tipo]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано02.06.03 09:59



tova ve4e e izmislena istoria ,a i plus tova ako az sum bil naprimerno s tazi astra gsi 16V nema da naprava takava gre6ka i suotvetno da me hvanat polizaite
zatova na u4astuka blagoevgrad-dupnica teia koito si vuobraziavat,4e shte me isprevariat sled tova gi spirat polizaite!



Тема Малоумници навсякаде :))))нови [re: Calibra16V]  
АвторDa Nigga (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 22:06



to4no za takiva "police story" si ima radari mom4eta!



Тема Re: Малко информациянови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Teon ()
Публикувано03.06.03 13:14



Пич, не съм фен на Голф нито пък имам такава кола, нито и се кефя ... но искам да ти кажа че 1.6 мотора е 75 коня, а Киа Делтата както и да я въртиш, както и да я сучеш не е повече от 80 коня (в най-добрия случай).

А сега си направи сметката:

Киа-та 1390кг./80HP -> 17,3кг на конска сила
Голф-а 1080кг./75HP -> 14,4кг на конска сила

ако ще и 10 и 15 коня да са избягали на Golf-a, a Киа-та току що да е излязла от завода пак нямаш големи шансове. От тук идват и трите варианта за заключение:

1. Голяма вероятност е този наистина да е бил голям некадърник.
2. Колата му да е била голяма кошница.
3. Наивен си и слушаш разни приказки без да помислиш реално, че това може и да е преувеличено.

Силно се надявам да са първите 2 и да не се лъжете да се дърпате с Киа-та на твоя приател щото в 90% от случаите ще бъдете опашката, стига зад волана на голф-а да е някой по-изпечен шофьор.



Тема mi i mene me kysat..nali niamamнови [re: achko]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 14:48



niakolko koli i si pazia koshnichkata za rabota...no ideiata e wazhna!
i na mene mi e doshlo do gusha ot typanari-triabwa da se wywede test za intelEgentnost zaedno s shofiorskite izpiti



Тема Че те ако...нови [re: DLCl]  
Автор Maймyнa™ (Тъп, но грозен)
Публикувано04.06.03 16:47



..въведат тест за интелигентност в шофьорския изпит... улиците ще опустеят и колите ни ще загният...

Ех-ха... Гот!



Тема Re: Малко информациянови [re: Teon]  
Автор Mravoiad™ ()
Публикувано05.06.03 13:43



Не четеш какво е написал Мишо,а то е:
"4. Човека ми му каза съвсем любезно, че колата му е по мощна от Киата но той не е шофьора който може да се възползва от това. като се научи да ползва скоростния лост, тогава да се обажда.
"




Тема Re: Малко информациянови [re: Teon]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано05.06.03 14:34



Нито аз , нито моя приятел има намерение да се дърпа с когото и да било. Цялата работа дойде от един нещастник с избушена кола, койото и трабант би го минал.
офтопик :по книга киата му се води с двигател dohc и е 92 коня. Ако не вярваш, порови се по нета или питай в Киа мотърс. Казах обаче да не се заблуждава никой, колата изобщо не е резачка (сега ако ще ми задаваш въпроси как с толкоз коне, не съм спец, не знам)

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Малко информациянови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано05.06.03 16:22



Moqta Ascona e 1,3 i e 75hp, normalno e 1,6 da ima 90 kon4eta



Тема вземи си Алфа 33 1,7 16v...нови [re: Opelist]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано06.06.03 18:20



не се набива на очи изобщо, пише си 1,7, а не се сещам за кола среден клас на прилична цена която да прави от 0 до 100км/ч за 7,4 секунди. ще правиш всички смешни на светофарите! само дето си опелист, едва ли ще станеш алфист!

е, вярно и Типо 2.0 16v не лъже, но е малко по-бавно 0-100км/ч - 7,9секунди

P.S. и не забравяйте че стaва дума за скромни коли за по 3-4000лв.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"

Редактирано от SHERlFF на 06.06.03 18:23.



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Da Nigga (непознат )
Публикувано06.06.03 19:18



Aman ot guzari beee :)) ne vi li pisna da govorite koq kola kolko e konq kak durpa i tva onova :) kopuvaite si steltove i da vi vidime :)



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Da_Nigga]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 16:42



Слушай, брато, това че мама и тате са ти дали 1000-2000 лв да си купиш някое 15-20-годишно кадетче или голфче от германските морги, не те прави по-добър шофьор. (ако греша ме поправи, но като те виждам какво постваш, си те представям точно така)...

...И запомни: не колата управлява, а шофьорът!



Тема hehe....нови [re: Az]  
АвторG6O (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 12:40



I az onzi den slu6ah edna saga za edna E-klasa. 6ofiora mnogo burzal za leti6teto, za6toto 6efa mu ispuskal samoleta. Ot grada (ne zapomnih koi to4no) do leti6teto razstoianieto bilo 300km i toi go vzel za POLOVIN 4as!!!!! Hahahahaaaaaa.....ama are stiga s tia izmislici-premislici.......toia mercedes da ne e samolet!!! Po prosti smetki se e dvijil s okolo 600km/h.....:)))))))))))))

I taka ako ne se zaslu6a6 kakvo to4no ti govoriat moje i da oiviarva6;)

A i tuka 4eta razni podobni izmi6liotini...ama niama da gi komentiram!

I aide stiga ste si hvalili kolite..... Spored men nai-dobrata kola e 1. Slujebnata i
2. Zdravata

Stay Cool....



Тема Re: hehe....нови [re: G6O]  
Автор 721Ofan (непознат )
Публикувано17.06.03 18:27



Bratle saglasen sam s teb,ama propusna i o6te ne6to.Henri Ford si go e kazal.Nai-dobrata kola e novata.



Тема Re: Антитежкари:))нови [re: Opelist]  
Автор 721Ofan (непознат )
Публикувано17.06.03 18:31



Vijdal sam i po iaki ne6ta na koli.Edin tupan s Bmw(mai be6e 5-ca ne si spomniam)si be6e slojil otzad nadpis ALEKO.



Тема Re: Антитежкари:))нови [re: 721Ofan]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано18.06.03 12:57



Gre6ka! Henry Ford e kazal: "Nai-dobrata kola e PRODADENATA kola"
No ina4e za novata si prav.


Snow is just a frozen water

Редактирано от G6O на 18.06.03 13:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.