Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Авто-мото
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Po temata ::()))нови [re: PACH]  
Автор achko (the little one)
Публикувано21.05.03 23:14



heh tova mi napomnq kak na svetofara izrqzah mo6tno edna S klasa s moito reno 5 ot 83-ta

pi4a be6e ot dqsno s otvoren prozorec i uvisnala ryka... moje da ne mu e rabotil klimatika :)
kato vkliu4ih na vtora na onq qvno mu stana lo6o 4e sym go minal s moita ko6nica i zastypa qko

...e sled 3 sekundi si me izprevari ot dqsno i me zase4e ama vajnoto e 4e gi vryzvam



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор dilllo (непознат)
Публикувано22.05.03 10:38



i kakva stana tia nakraia tuk se napalni s sas strahotni ,,shofiori,,edin s djugan drug s fiatche treti s lada i to mnogo dobar na zavoii?!?-tejko im na novite koli i tehnite sobstvenici no tezi momcheta zapochvat da mi prilichat na onzi s golfa



Тема Re: на 10-12 годининови [re: Benton]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 14:57



Мотора или е здрав и работи или не. Аз имах един Форд Орион 1.6 инжекцион - на 13 години и 190 000км вървеше като луд, след още 25 000км започна тръдно да пали (когато е влажно) и осезаемо вървеше по-бавно...

Има обаче коли по на 10-15 години, които си вървят перфектно - на това келеменце едва ли колата му е била виновна...



Тема Re: ГЪЗАрката...нови [re: Da Nigga]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:02



Не забравяйта да изключваш РЪЧНАТА!



Тема Re: blackgod...нови [re: blackgod]  
АвторTedo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:05



Май си ги изпреварил без те да разберат, че се състезавате...



Тема Re: без книжка...нови [re: exotique]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 15:07



давй в тоя дух, дано строшиш на някой откачен колата, та да те превъзпита (сексуално) и те ощастливи (анално)



Тема Re: Тежкари на пътя и как се засрамватнови [re: dilllo]  
Автор4O6HDl (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 16:15



Да бе. Една ограда и един бордюр видяха ква хала една "турбо"Лада. По пътя към фабриката си имаме един гадничък завой и наскоро се поизлигавих точно преди него с Ладето. Ама човекът решил, че е "професионал" и дай, дай след мене. 90 км/час доста озориха Пежака на гадния завой, но мина редовно все пак . Обаче "турбото" изглежда тръгна по допирателната и се видяха едни прахоляци, ама аз заминах. После, на връщане видях резултатите. Курбан металната ограда на кръчмата и един бордюр полуизваден. Кво беше останало от "турбото" не видях.



Тема Re: 406HDIнови [re: 4O6HDl]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 17:11



Подобен екшън стана зимата с един Москвич зад мен... Карах нагоре по "Булеварда" от Овча купел 1 към ОК 2, имаше яко киша и като караш над 60км просто почваше да носи (карах Меган 1.9ДТи с нови зимни гуми). Изпреварих един Москвич (от по-старите) с н-броя цигани вътре, при което явно съм им хвърлил киша на предното стъкло и те много се ядосаха (видях как дава зор да ме стигне...). Като стигнах до гадния завой при "Виктория", леко намалих и той ме застигна, дори леко се изнесе вляво (да ме изпреварва)... да, ама не! вече бяхме в завоя (с обратен наклон) и Мо-ча като взе да върти задницата... Амплитудата на зиг-загите (както най-често става) се увеличи, той направи два пируета (като за фигурно пързаляне) и се заби със страшна сила в 30-сантиметровия бордюр



Тема Re: Reнови [re: Maistora]  
Автор Frysco (кукуряк)
Публикувано22.05.03 17:37



Ха, ха ха е това е гадно, ама да ти кажа се скъсах от смях като си го представих...с едната ръка държиш волана, с другата пипнешком търсиш по пода, а същевременно се опитваш да излъжеш природата фокусирайки с едното око.И аз съм с лещи, ама мойте са с рамка и стоят на един сантим извън оките.



Тема Re: Вчера много се смях на...нови [re: blackgod]  
Автор BobyB (непознат )
Публикувано22.05.03 21:02



Не бих коментирал подобни пуберски изхвърляния, но не се стърпях да отбележа че колкото пъти съм се возил в лада ми е правило впечатление изключителната и нестабилност, имам чувството че нещо фундаментално е сбъркано в конструкцията и, може би центъра на тежестта не е където трябва. Тя оставя впечатление на лека и пъргава, но в същото време някак не се усещам спокоен, все имам чувството че ще поднесе някъде. Преди имах москвич алеко, дори и с него усещането за стабилност е много по-добро, макар че и тя е слаба ракия.
Ако наистина се пънеш да взимаш завоите на скорост, моля те предупреди ме първо та да не минавам и аз оттам по същото време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.