Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 01.05.24 
Технически науки
   >> Авиация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Не летете с България Еър  
АвторИзпaтил (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 15:58



Това е най-лошата авиокомпания която съм използвал.На 8 Януари летях за Мадрид.Самолетът излетя от София със закъснение.На летището в Мадрид след час и половина чакане за багажа се установи,че всъщност багажа ни е все още в София.Пътувам често и за първи път използвам Бългрия Еър,но такова нещо нито бях виждал,нито бях чувал при положение,че полетът беше директен. Повече от 100 човека чакахме на гишето за изгубен багаж на летишето в Мадрид.От чакащите научих,че това е честа практика на България Еър - качват пътниците,но не качват багажа. Получих си куфара след 5 дни.Пет дни мизерия.А бях отишъл за седем дни почивка.Сметката ми за телефон нарасна колкото самолетният билет.Естествено от летището в София никой нищо не знаеше,"колегата го няма в момента","ще предам на когото трябва","ако нещо не ви харесва оплачете се","нямаме информация по въпроса".........и за добре дошли на борда, един ледено студен сандвич (хлебче с парче кашкавал - това е,ако искаш).
Това беше първи и последен път с родната ни авиокомпания.



Тема Re: Не летете с България Еърнови [re: Изпaтил]  
Авторceлeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 19:10



това може да се случи със всяка авиокомпания. не знам дали знаеш, но когато беше в софия мъглата, повечето авиокомпании изпозагубиха багажите, включително и уж реномирани като луфтханза и ер франс!!!!
А ако трябва да да изкажа мнение, най-кофти компанията за летене досега ми е била Континентъл: всеки път закъснения от минумум 1 час и на никого не му пука.



Тема Re: Не летете с България Еър [re: Изпaтил]  
АвторДpyr (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 00:19



Прав си, брато. Бългерия ер е компания с толкова просташко обслужване, че думи няма.



Тема Re: Не летете с България Еър [re: Дpyr]  
Автор Milenn (турист)
Публикувано23.01.07 05:12



ха, ами Делта от JFK ?? чакалнята им за чекин е съвсем мъничка и да видиш как се чака на опашка от 200 човека отвън, при -13 градуса с куфарите и децата !!



Тема Re: Не летете с България Еърнови [re: Изпaтил]  
АвторKaтepинa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 15:06



България Ер е някаква пенсионерска авиация, там всичко е старо и древно - като почнеш от пилотите и стюардесите и самолетите.
Аз лично не се качвам на такова чудо.



Тема Re: Не летете с България Еърнови [re: Kaтepинa]  
Авторceлeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 15:50



Айде, айде... и претенции... Съгласна съм, че не е хубаво самолетите да са стари, но явно не си пътувала достатъчно, за да видиш какво има по света и далеч нашите самолети не са най-старите! Пък казваш пилотите били стари: на тебе пилотите за какво са ти???? Да ги гледаш на картинка или дори нещо друго нима искаш да ти предлагат? Не ти ли трябват, за да те превизят благонадеждано от едно място на друго??? И няма ли да предпочетеш някой пилот с вече поне 20 и кусур години опит (и въпреки това аз не бих го нарекла старо, а в разцвета на силите си) пред някое неопитно пилотче, дето още пъпките по лицето си брои? Пък стюардесите, сега ти ако смяташ една 20-30 годишна стюардеса за стара. И не забравяй, че пърсърите, за да са стигнали до тази позиция е нормално да са малко по-възрастни от другите, макар това не винаги да е вярно.



Тема Re: Не летете с България Еърнови [re: ceлeнa]  
Автор kинoзaвъp (изкопаемо)
Публикувано25.01.07 10:59



Ей, тия хора много филми гледат. Абе, не е ли най-важното, че български граждански самолет не е катастрофирал вече 20 и кусур години?!

----------
The client is always wrong!


Тема Re: Не летете с България Еърнови [re: kинoзaвъp]  
Авторceлeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 14:50



Виж, това не го знаех, кинозавър, но бих казала, че наистина е похвално! Но явно за някои хора е по-важно стюардесите да са хубавички и да им лижат задниците, докато други ги дразни явно нещо друго и завиждат или и аз не знам какво...



Тема Re: Не летете с България Еър [re: Kaтepинa]  
Авторeди-koй cи (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 14:36



Самолетният парк не само на България Еър е остарял. Хемус Еър също купуват самолети на по 20тина години, които са били собственост преди това на по още една или дори две авиокомпании. За съжаление такива са възможностите на авиокомпаниите ни, поне на този етап. Да не забравяме все пак, че до преди няколко години в експлоатация все още бяха само съветски машини. Наскоро бях попаднал в някакъв (мисля, че беше немски) сайт, в който се правеха кратки характеристики на много авиокомпании. Хемус Еър също бяха сред тях и за тях пишеше, 4е флотата им се състояла само от съветски самолети (личи си откога не е правено осъвременяване на статията, но както и да е). Така че от тази гледна точка на дългото двустранно сътрудничество с братския съветски народ има развитие.

За България Еър не мога да говоря нищо, понеже не съм летял с тях, обаче от гледна точка на обслужването на борда на Хемус Еър нямам никакви забележки или каквото и да било оплакване. Стюардесите си вършат перфектно работата, много са любезни, а и ги избират доста хубвави на външен вид (поне от това, което дотук съм видял, летейки с Хемус Еър).

Не е ли все пак най-важното да си хванем самолета, да си прочетем вестника и да слезем след това живи и здрави там, закъдето сме тръгнали?





Тема Re: Не летете с България Еърнови [re: eди-koй cи]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 12:02



Летял съм и с Хемус еър и с България еър и наистина Хемус еър са много по-добри,но да не забравяме че все пак е частна компания,а България еър искат да я купят евтино и затова са тези проблеми с багажи и обслужване.Но пилотите и стюардесите не са виновни за това.те просто си вършат работата и то добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.