Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 09.05.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Тема Какъв е проблема?  
Автор Taveret (непознат )
Публикувано26.12.13 18:55



Здравейте.
Не знам дали пиша в правилния форум,но не знам къде другаде.
Ето го и проблема:
В колата си имам Sony Xplod GT620U.Проблемът е че когато кача музика на флашка,примерно 50 mp3-ки, сонито разчита само 10 песни.След като доиде ред на единадесетата,не започва тя,ами примерно почва 3-та песен от средата или 6-та към края.Сменям на 12-та.Тогава почва (примерно) 5-та от началото и като цяло това Сони прави каквото си иска,но не и да възпроизведе всички подред.Помислих си че може би файловата система на флашката,която беше FAT,ми прави някакъв проблем.Форматирам във Fat32.Проблема остава.Форматирам в NTFS-изписва ми Not Supported.Пробвах с друга флашка,Kingston 8GB,същата работа-след 10-тата песен възпройзвеждането става хаотично.Натискам Search,почвам да търся да не би другите песни да не ги открива,но не би-намира си ги и ми изписва имената им на дисплеяно но не ще и не ще да ги пусне.Например пускам Accept която е 12-та подред,но почва да свири Dimmu Borgir,
(между другото Vortex е невероятен

),която е 3-та подред,но на дисплея ми изписва че в момента се изпълнява Accept. .Сигурен съм че всички файлове са mp3,отново конвертирани за да няма грешка с някой неподдържан формат.Опитах също като направих 5 папки с по 10 песни във всяка,но проблема си остава.Тогава когато дойде ред на 1-ва песен от 2-рата папка,почват тези от 1-ва папка.
И най-интересното е,че след като сложа флашката в Сонито,пусна всички песни да се изредят до 10-11,и след това като включа флашката в компютъра,гледам че е тъпкана с някакви папки и файлове със странни имена,някой от които са прозрачни (Hidden) .

Пробвах и със Shuffle On/Off,Repeat One,Repeat All,Random,ресетнах му настрийките, изобщо барнах всички опции които са достъпни,но файда никаква.И на всичкото отгоре,никъде в нета не можах да намеря някакво инфо за това.

На 99 % съм сигурен че не е проблемът в Сонито,защото един приятел има същия проблем с друга марка плеър,ама все пак знае ли човек.
Таа...някой знае ли каква е причината за този проблем?


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Taveret на 26.12.13 20:34.</EM></FONT></P>

Редактирано от Taveret на 26.12.13 20:35.




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.