Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 02.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сигнал на VHSнови  
Автор coooba (непознат )
Публикувано25.03.10 16:43



интересувам се някой да ми предложи някаква програма да декодирам сигнал от видео касета който я пази от презапис, свалям касети от видео на компютъра а сега програмата ми за запис отказа щот филма бил защитен от майкровижън. който може да помага.



Тема Re: Сигнал на VHSнови [re: coooba]  
Автор hidrazin4o (ентусиаст)
Публикувано25.03.10 18:20



Намери си някое старо видео от тези дето ги произвеждаха във В.Търново и пусни касетата на него.Би трябвало да нямаш проблеми с презаписа тогава.



Тема Re: Сигнал на VHSнови [re: hidrazin4o]  
Автор coooba (непознат )
Публикувано25.03.10 21:31



имам старо видео Сони - незаписващо и с него съм смъквал разни неща, с него ми отказа да записва сега, пробвах с новото видео ,също ми отказва. А за тези видеота от Търново за пръв път чувам за тях, аз имам такъв телевизор Велико Търново но незнаех че има и видеото произвеждани там но едва ли вече ще намеря такова. По скоро някой ако знае да ми каже някоя програма за запис, да пробвам с нея, щото с двете програми, с които пробвах досега ,не иска да записва ,а аз от скоро се занимавам с това и нямам представа за други програми или как се казват.

Редактирано от coooba на 25.03.10 21:32.



Тема Re: Сигнал на VHSнови [re: coooba]  
Автор stanetzz (President Evil)
Публикувано17.04.10 12:32



Щом като искаш да прехвърляш касети с МакроВижън, значи не става въпрос за ценни семейни архиви, а за фабрични касети с филми, които могат без проблем да се намерят по тракерите, при това с несравнимо по-добро качество от VHS.



Тема Re: Сигнал на VHSнови [re: stanetzz]  
Автор coooba (непознат )
Публикувано17.04.10 14:02



АЗ ИСКАМ ДА СВАЛЯ ТОВА ОТ КАСЕТАТА. ти не недей да ма учиш кое е ценно и кое не, аз знам най-добро, какви тъпи семейни архиви ма занимаваш, няква тъпа проста свадба ли ,мани ги тия глупости, на мене това ми е семейния архив филмите а не глупостите на обикновените хора. и ма интересува как да си смъкна касетата а не дали го има или не филма на тракери, това и сам мога да се сетя ,не съм от софия все пак ,и ми е ясно. ама това не ме интересува а ме интересува как да смъкна това което аз искам. тъй че само мнения за това искам а не МАЛОУМНИ ГРУПОСТИ!!!!!!!!!



Тема Re: Сигнал на VHSнови [re: coooba]  
Автор NoSaint (sinner)
Публикувано19.04.10 11:27



Мдааааа, личи ти, че си ПРОСТ СЕЛЯК....



Тема Re: Сигнал на VHSнови [re: NoSaint]  
Автор coooba (новак)
Публикувано19.04.10 18:25



хмм бъркаш ме с баща ти и майка ти нещо. я го духай, то че ти си селянина е ясно от 100 км, ай чезвай педал грозин, да иба майкати тъпа в устата и в путката.



Тема Re: Сигнал на VHSнови [re: coooba]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано20.04.10 22:15



Начинът за справянето с MacroVision е елементарен и мислех да ти го кажа, но...

Mixy


Тема Re: Сигнал на VHSнови [re: Mixy]  
Автор jentalmena (минаващ)
Публикувано21.04.10 10:25



Нека аз да му го кажа



Coooba, начина е следния:

Качваш се на покрива на най-високия блок, който ти се изпречи пред погледа, заставаш на ръба, започваш силно да мислиш за презаписа, затваряш очи и скачаш!
След скока ще ти се изясни начина на презапис а и много други неща, освен това ще попаднеш и на място, което е много подходящо за ограмотяване
Успех и чакаме отзиви как си се справил с презаписа

Искам да съм там!

Тема Re: Сигнал на VHSнови [re: jentalmena]  
Автор coooba (новак)
Публикувано21.04.10 10:48



тоя начин от баща си го знаеш, ти така си се научил да презаписваш, виждам. аз нямам такава необходимост като тебе. ако искате казайте и сам мога да се оправя тиквеници. а оня дет не иска да ми каже начина и ми са прай на потаен, какво ,то може дори да не ми свърши работа тоя начин, тъй че не ми са прави на потаен голяма работа като не ми го кажеш, аз вече съм измислил как да се справя. ама като си пиша нормално в статията, никой не отговаря, ама скарам ли се с някой идиот, дозина такива почват да пишат, да ва иба в мамата олигофрени, заслужавати всичко най-лошо, майка ви нещастна да еба българска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.