Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 28.04.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Тема Събуждане на умряло двд и упгрейд  
Автор niksi7O (непознат )
Публикувано27.08.07 23:04



Скоро убих едно пайнерче дв 300 със ъпгрейд за дв 393.
Някой в Пловдив или София да знаета да ги оправя.
Става с ъс сериен кабел и програма една ама работата си е за техник май.
и още търся свястен упгрейд за големи субтитри за пайнер дв 300.

Благодаря



Тема Re: Събуждане на умряло двд и упгрейднови [re: niksi7O]  
Автор Pioneer® (непознат)
Публикувано28.08.07 01:48



Здравей!
Май точно ти неотдавна питаше за по-големи субтитри за DV-393 ?!
Само, че този клуб иска регистрация за да постваш, а тогава нямах време. Сега се регистрирах...

Имам DV-393 и съм го ъпгрейднал с



Работи отлично. Инсталацията е лесна и е описана ясно.
Освен по-големите титри са изчистени и други бъгове, който ми пречеха.
Няма го preview прозореца, който не позволяваше да се виждат целите заглавия на филми, песни и т.н.
Има и още, но ще го прочетеш сам.

С две думи - доволен съм.

А за DV 300

Ако нищо не става с "умрялото" DV 300 за Пловдив може да провериш в "Деком" и то в магазина им срещу Бирената /във високия блок/, а в ляво, отстрани на същия блок е сервиз "Пулсар" /поне доскоро все още беше там/.
Разбрани са момчетата и ще ти влязат в положение, а имат техници с много опит. Малко са трудни, но не е за пари, просто са затрупани с работа.

Успех !



Тема Re: Събуждане на умряло двд и упгрейднови [re: Pioneer®]  
Автор niksi7O (непознат )
Публикувано28.08.07 08:20



Да аз бях. Значи купих си дв 393 и си свалих от един форум ъпгрейд за субтитрите и аз съм много доволен направи ги големи и хубави. Скоро обаче си купих и дв 300 и си помислих че софта за 393 би трябвало да действа и на 300 , но убих пайнерчето. Ей така заспа. Няма никакъв отговор. Върнах го и ми дадоха ново читаво.
След това точно от този сайт дето ми показваш си свалих софт за 300 но вече ме е страх да го пробвам и сега искам да имам поне вариант че ако го убия отново някой ще го оправи щото в магазина повече няма да ми го върнат.
Иначе свалих си софта на хакан май , за 300 сложих го в новия си пайнер и той разчете че е ъпгрейд но аз не посмях да го стартирам.
Та за това питам.
иначе от 393 съм супер доволен специално за дивх става въпрос. Яко чете . Имал съм и Тошиби и Филипс но Пайнера според мен е по добре. Тошибата ми се скапа за 1 година. Имам и самсунг , но е супер тъпо да качвам първо авито и после да му давам субтитри. Между другото в нета има описване как става събуждане на умряло двд със сериен кабел за комп се отваря от едната страна и се слагат на място на платката на двдто кабелите и с един софтуер се събужда ама нито кабел имам нито ми се ще да го пробвам щото съсвсем ще го объркам
Та това е.
Всъщност исках да питам дали някой е пробвал версията за 300 от сайта който показа щото този сайт е единственият със софт за 300. има и в още един пайнер сайт ама не знам. Просто нийко не потвърждава че софта работи.


Поздрави



Тема Re: Събуждане на умряло двд и упгрейднови [re: niksi7O]  
Автор sleepless (пироман)
Публикувано30.09.07 17:18



хм,а ще посочиш ли линк или нещо щото незнам точно какво да търся в гугъла.Имам подобен проблем с един Филипс,човека е пуснал упгрейд от СД и спрял тока.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.