Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 29.05.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Тема sony mp3  
Автор JustV ()
Публикувано10.07.07 22:24



NWздравейте
дали някой от вас има впечатления от мп3 плеърите на сони.интересува ме най-вече моделът NW-S703.като звук,батерия ясно че са добре, но здрави ли са като корпус,лесно ли се прецакват копчета и тн и как са със софтуера-бърз и стабилен ли е?каквото четох по нета разбрах, че файлове се качват само с фирмената програма на сони, тоест не може да се качват директно през експлорера в уиндолс.това принципно проблем ли е и дразни ли много или не?мерси на всички предварително.



Тема Re: sony mp3нови [re: JustV]  
Автор Evlampio (непознат )
Публикувано11.07.07 11:20



Здрявей, аз имам NW-S705F - чудничък е!
Отначало малко трудно се свиква със специфичните слушалки ... но след време всичко е тип-топ.
Слушалките изолират страничния шум и разликата е осезаема!
Панела става на пръсти и може би лесно се драска ... но това зависи от начина по който го ползваш ... все пак това не е лопата

а електроника.
За копчетата и навигацията не мога да кажа лоша дума -имам го от 2 месеца ... и като свикнах, мисля че са удобни и умно измислени.
Единствения по-досаден проблем е софтуера .. който си е чиста недомислица ...
Но пък плеъра ми е 2гб. пълня го с музика и забравям ... та рядко имам контакти със глупавия му софт.
Определено мисля, че си струва преъра, и не бих го сменил за друг от сега наличните на пазара.



Тема Re: sony mp3нови [re: Evlampio]  
Автор JustV ()
Публикувано11.07.07 12:41



ей мерси много

казваш че софтуера, който е за пц-то соник стейдж ли как беше е недомислица нали?това се преживява въпроса е да не е бъгав самия софт на плеъра да забива и тн.то се е видяло че ще го взема нищо друго на пазара в момента не ми хваща окото толкова.спрях се на сони най-вече заради дългия живот на батерията.а да те питам в спецификациите пише че чете .aac (mp4) аудио файлове.нали това в действителност е така и как се справя с тях?а и също въпросния атрак на сони.какво представлява този формат и има ли смисъл и полза от него,до сега не съм имал работа с него.мерси още веднъж




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.