Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 28.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Субтитри през TV Outнови  
Автор GuardianSpirit (highest one)
Публикувано10.02.07 22:18



От известно време не мога да подкарам субтитрите на който и да е филм през ТВ аут-а т.е. да се виждат на голЕмото телевизор.
позлвам БСПлеър 2.12 Про, преди това на по-стара пак същото
Кодека с К-Лайт Мега Кодек Пак 1.65
ВобСуб е настроен да се включва винаги
Дуал Вю-то на Н-видиа е е настроено както когато нямах проблеми - т.е. видео файлове на фул-скийн на ТВто

почти съм сигурен че е от кодека, защото преди само избирателно се включваше и показваше в трей-а, а сега с новото К-Лайт въобще не е**ва да се вкл.

надявам се някой да може да помогне
тенкс предварително

Налага се да бързаме - вечността има навика да свършва, преди да си мигнал.


Тема Re: Субтитри през TV Outнови [re: GuardianSpirit]  
Автор tankov (непознат )
Публикувано14.02.07 12:26



Въобще не е от кодека а от настройките на Bsplayer. Влизаш в настройки, картина, видеопредаване, от режим на предаване избираш едно от последните четири - VMR7, представяне VMR7, VMR9, представяне VMR9 (не помня сега кое беше, не съм на моя компютър), пробвай



Тема Re: Субтитри през TV Outнови [re: GuardianSpirit]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано14.02.07 14:12



Виж си настройките на овърлея (overlay) на плеъра.

Mixy


Тема Re: Субтитри през TV Out [re: tankov]  
Автор GuardianSpirit (highest one)
Публикувано18.02.07 21:38



единствената насторйка на която тръгват въобще субтитри е тази по дифолт ...
пробвах всички останали но ... тц!

с медиа плеъра тръгнаха обаче! направо ми иде да се хапна отзад че не пробвах по-рано с друг плеър ...
пък и поне имам причина да гътна БСПлеъра от ПЦто :))

много мерси за помощта и ако постнете кой плъер според вас е най-добре ще съм много благодарен
по отзиви във форуми КМПлеър, ВЛС и ГОМ мисля ...

Налага се да бързаме - вечността има навика да свършва, преди да си мигнал.


Тема Re: Субтитри през TV Outнови [re: GuardianSpirit]  
Автор E2 (непознат )
Публикувано19.02.07 17:20



през медията субовете ти ги подкарва вобсуба, а с бсплеъра не работи. Незнам каква точно е причината, на лаптопа с ати нямам проблем, с нвидеата на десккомпа и при мен не става по начина по който опитваш. ако държиш да гледаш все пак с бс плеър - нвидеата на дуалвю, местиш прозореца с видеото на 2 монитор/ТВ-то/ и там го пляскаш на фул скрин - гледкаш си филмчето на бигТВскриин, а на компа си чатиш например





Тема Re: Субтитри през TV Outнови [re: E2]  
Автор GuardianSpirit (highest one)
Публикувано20.02.07 23:12



нещо такова е както го описваш наистина

при мен настройките винаги са били на дуалВю, даже пробвах на клониране, но там през БСПлеъра излизаха само субтитри без картина



иначе въобще не държа на БС-то, просто по едно време субовете излизаха предимно на него и се ебаваха яко на медиата ... сега обратното :) абе да се гръмнеш от простотии :)

Налага се да бързаме - вечността има навика да свършва, преди да си мигнал.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.