Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 30.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Грамотни ли са аудиофилите в България?нови  
Автор digimax (непознат )
Публикувано14.07.06 09:53



Ако сте попадали случайно на сайт с гръмкото мото “Bulgarian Audiophile Society” (http://bgaudio.org/), няма как да не забележите първото стряскащо изречение “Имай пред вид, че този форум не е за начинаещи!”.

Съгласен съм напълно, още от 3 клас знам, че “пред вид” не са две думи, а една. Успокоих се, не съм от начинаещите

Редактирано от digimax на 14.07.06 10:14.



Тема Re: Грамотни ли са аудиофилите в България? [re: digimax]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано14.07.06 10:08



Хехе


Като имам предвид колко малко хора пишат грамотно в тая страна, страхувам се че нищо не би трябвало да е на ниво.
Предполагам, че когато идеш на майстор да ти прави колата едва ли ми връчваш тест по езикова култура преди да ти вдигне капака на колата, нали?

Не защитавам никого от този сайт, но мисля че "кривият" правопис не е гаранция за непознаване на материята, както и обратното



Тема Re: Грамотни ли са аудиофилите в България?нови [re: digimax]  
Автор --OO-- (кенеф)
Публикувано14.07.06 10:22



[flame on]





Тема Re: Грамотни ли са аудиофилите в България?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор digimax (непознат )
Публикувано14.07.06 10:53



>Предполагам, че когато идеш на майстор да ти прави колата едва ли ми връчваш тест по езикова култура преди да ти вдигне капака на колата, нали?

Не съм съгласен. Моят майстор не прави сайтове, нито се прави на журналист. Големите претенции на “издателите” аудиофили няма да ги коментирам, нито имам намерение да хвърлям ръкавицата за безкрайни спорове с тях.



Тема Re: Грамотни ли са аудиофилите в България?нови [re: digimax]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано14.07.06 12:42



Благодаря за забележката, въпреки че не беше добронамерена.
Правописната грешка е поправена.

Поздрави



Тема Re: Грамотни ли са аудиофилите в България?нови [re: 3aropka]  
Автор bdimov (непознат )
Публикувано14.07.06 20:05



Загорка ,
Мога ли да те питам един-два въпроса свързани с бг.аудио и някой хора в този сайт чисто добронамерено. Не искам нито да се караме нито да разстягаме локуми. Даже ако имаш мейл ще те помоля да го дадеш за да те питам там защото тук пак ще стане каша


Или пък пиши на моя за да не оставяш твоя тук. bdimov@mail.bg

Ще чакам отговор да занеш



Тема Re: Грамотни ли са аудиофилите в България?нови [re: digimax]  
Автор Rutcho (Бирата)
Публикувано22.07.06 16:23



Аз съм един от администраторите на bgaudio.
Грамотен съм както в аудиото, така и в правописа.

Ich bin ein Bild von Stein und Zeit


Тема tempнови [re: digimax]  
Автор ngs ()
Публикувано02.08.06 11:07



Дразнещо е Едни да трябва да купуват в пъти по-оскъпени стоки ,за да се насладят на някакъв приличен саунд ,а други да могат да си го направят САМИ и то да вложат душата си.

Друго си е продукт ,който си го правил като за теб си . Неможе да се сравнява с бездушните произведения на "майсторите" роботи. За това и така звучат.

P.S:
Човек Признал достойнствата на нещо ,което неможе да има , ВИНАГИ ще се вгледа в някой недостатък ,за да успокои душата си и своето непримирение :)



Тема Re: Грамотни ли са аудиофилите в България?нови [re: digimax]  
Автор gps (гъз от бгаудио)
Публикувано25.08.06 18:21



Оууу , въпроса е риторичен. Не само , че са неграмотни , но са и некадърни /с някои изключения , разбира се , които само потвърждават правилото/. Примери има много-нескопосания "Етер" , куците усилватели на Даниел Петров и пр. Да не говорим за надменното им и просташко отношение към останалите. Изобщо-пълен шит са господата от бгаудио /с някои изключения , пак казвам/. За всеки дори и малоумен е ясно , че бгаудио е сайт с комерсиална насоченост , в който се оплюва всичко , което не е дело на ограничената олигофренична хунта , представляваща модераторското и администраторското съсловие там /пак подчертавам-с някои изключения!!!/...



Тема Re: tempнови [re: ngs]  
Автор miro_vampiro (непознат )
Публикувано25.08.06 21:50



За твое сведение, там има хора които могат да си позволят всичко, купили са си най доброто на пазара, и са си направили и по добро ! Така че след като не си запознат моля не говори наизуст !! :)
GPS, прав си, то там никой нищо не разбира!
:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.