Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 31.05.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема рисийвър?нови  
Автор V.Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано03.06.06 10:39



Здравейте,

бихте ли препоръчали рисийвър за домашно кино - бюджета е с абсоютен максимум 750 лева. Ще се ползва за домашно кино и стерео/музика. Не държа непременно да е 7+1. Та кое според вас в този ценови клас дава "най-добри" резултати.

До момента съм раглеждал в нет-а (само) машинките на Ямаха, Пайъниър и Кенууд - доколкото установявам разликите на хартия не са големи и са предимно в наличието на микрофон/опция за авто калибровка на каналите, а разликите с долния ценови клас от около 500 лева са броя на каналите ...

Очаквам съвети.

Б. БОРИСОВ: "НЯМА ЦАР! НЯМА ЦАР!


Тема Re: рисийвър?нови [re: V.Grig]  
Автор xeon1 (непознат )
Публикувано05.06.06 22:51



Според мен в ценовия клас под 1000 лв и особено под 700 лвнай-добри решения имат Ямаха-(RX-V450,V457) . Друго си е машината да е транзиторна

. В стерео режим се справя много добре според мен. Корекциите на бас и високи с по +-10 Дб са добри. За домашно кино е излишно да говооря.
Не е лоша идея да идеш в някой магазин и да ги накараш да ти пуснат някой друг твой диск на избрани от теб ресивъри. Така ще получиш отговор на въпроса, който задаваш.
За ДЕНОН няма да говоря, за да оставя колегите хайфисти да имат поле за действие



Тема Re: рисийвър?нови [re: xeon1]  
Автор V.Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано05.06.06 23:07



Евала :) че направи сефтето по моето питане



За чуването, ще отида, но просто докато дойде време за покупката ще мине малко време (трябва първо да се прибера в Бг), та за сега ми се иска да събера малко мнения по въпроса ...

А хайфистите ми е ясно горе долу, какво ще ми кажат ...

Б. БОРИСОВ: "НЯМА ЦАР! НЯМА ЦАР!

Тема Re: рисийвър?нови [re: V.Grig]  
Автор Любитeл2 (лукав благинар)
Публикувано06.06.06 13:45



Може да погледнеш и QS серията на сони (STR-DB795, 798)



Тема Re: рисийвър?нови [re: V.Grig]  
Автор титaн ()
Публикувано06.06.06 14:28



Abe vzemai ot namalenite Sherwood i 5 kanalni s tranzistori - za 450 lv :)) kakvo im plashtash ???

www.homecinema-bg.com



Тема Re: рисийвър?нови [re: титaн]  
Автор V.Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано06.06.06 15:38



Ами дай малко информация де - ако случайно е някой R-965 намален на 450 лева, поради залежаване може и да се разходя до София

до тогава успех с продажбите

Всъщност и до момента така и не съм захапал, защо си мислиш, че твойта стока е най-добра - а да - и както обикновено редовния ми въпрос - как си откъм техническо/гаранционно обслужване извън село София, още ли се задоволяваш с добри пожелания както беше в началото с Кисс или си цани сервизи тук таме

Б. БОРИСОВ: "НЯМА ЦАР! НЯМА ЦАР!

Тема Re: рисийвър?нови [re: V.Grig]  
Автор ebeselqni (непознат )
Публикувано07.06.06 14:44



я кой говори за селяни , най-големия .



Тема Re: рисийвър?нови [re: ebeselqni]  
Автор V.Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано07.06.06 15:59



Въпреки че няма нищо общо с темата ще отговоря и на теб - аз съм малко нещо 3-то пололение бургазлия - а ти от кое село отиваш да вземеш бурканите с лютеница през уикенда столичанино ?





Тема Re: рисийвър?нови [re: V.Grig]  
Автор Eнтycиacт (голям)
Публикувано07.06.06 16:15



от евтините ресийвъри Sony QS серията се спрява най-добре в режим "стерео", т.е. е най-добре за слушане на музика



Тема Re: рисийвър?нови [re: V.Grig]  
Автор ebeselqni (непознат )
Публикувано08.06.06 12:18



селяците ми я носят в къщи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.