Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 25.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Canon S2нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано26.05.06 10:44



Хммм, нарочно не предложих S2 на човека по 2 причини:
1. В БГ е над 800лв.
2. А610 прави по-добри снимки за мое съжаление.

А и къде го има за $320. Аз под $360 не го намирам :(



Тема Re: Canon S2нови [re: Dr. Svetlyo]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано26.05.06 10:45



Запомних само това, че повече няма да се занимава с фотографска техника.
Иначе впечатленията ми от тази марка са изключителни, базирани основно върху лентова техника



Тема Re: Canon S2нови [re: Любитeл]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано26.05.06 10:48



Зет ми ги праща на тази цена от Хюстън.
320 долара е цената без допълнителна памет и с нормална гаранция.
За световна двугодишна гаранция един от мераклиите плати още 100 долара + 40 долара за допълнителна SD 1 GB карта.

Ако искаш повече подробности бих могъл да го попитам и да ти кажа.


P.S. Ето тук може да погледнеш. Сега се поразрових и го намерих:

Редактирано от Cтaниcлaв! на 26.05.06 10:50.



Тема Konica Minolta = SONYнови [re: Dr. Svetlyo]  
Автор sonum (edin takyv)
Публикувано26.05.06 11:49



За съжаление, това е положението. За Konica Minolta производството на фото- и видеотехника се оказа нерентабилно. По една или друга причина си стиснаха ръцете със СОНИ, които навлизат в бизнеса с D-SLR, ползвайки ноу-хау-то на Konica Minolta, даже преди месец СОНИ обяви новата си "Алфа" система (на японците наименованието им е добре познато ). Поне ще запазят съвместимостта с досегашните Maxxum обективи... Както и да е - всичко тече, всичко се променя (и прелива едно в друго, бих добавил аз... )



Тема Re: Canon S2нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано26.05.06 11:56



S2 много добре го знам, защото го купих 2-та седмица като излезе в US и апарата е чудесен, само малко са му "меки" снимките и се мота с фокуса, ама нормално. Просто ме изненада с цената която даде.
Само едно притеснение имам - първия който взех имаше хот пиксели и го върнах, ама ако беше през нета - голямо размотаване и плащане на shipping...



Тема Re: Canon S2нови [re: Любитeл]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано26.05.06 12:19



хот пиксели?



Тема Re: Canon S2нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор ccd (непознат )
Публикувано26.05.06 12:24



Прочетох мнението ти и продължавам да бъда доволен :)
Аз също виждам снимки от други апарати и мога да направя сравнение. Това за статива пък въобще не е вярно :)
както и да е - да не спорим
http://www.dpreview.com/reviews/default.asp?view=rating
ето къде е въпросният апарат ->> Highly Recommended



Тема Re: Canon S2нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Любитeл (Лукав Благинар)
Публикувано26.05.06 12:46



Ами имаше на едно място синьо петно на всички снимки и го върнах на другия ден. Поне първите партиди често се срещаше този проблем. Затова го купих от магазин и платих такси, защото го очаквах... Както и да е, този дето е в мен няма такива дертове и вече 5000+снимки се държи геройски. Само че като сравня със снимки от А610 и малко се подтискам :( е само малко де.



Тема Re: Canon S2нови [re: ccd]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано26.05.06 12:46






Скоро АутоБилд ще изкарат Дачия Логан за нещо уникално. Не забравяй, че тази любов е продиктувана единствено от ниската цена. Иначе списанието много го уважавам и го чета редовно.

Рядко изпада класация на реномиран сайт или верига магазини, в която на челните позиции да са апарати от наистина висок клас.

Погледни графата MOST POPULAR



Изненадан съм колко сапунерки има. Тъй че нищо чудно твоя апарат да е HIGHLY RECOMMENDED. Класацията е насочена към определена прослойка потребители. Не е нужно да се рекламира нещо, което така или иначе ще се продаде.

Но си прав за едно - да не спорим, защото нещата тук са като при музиката - ДО УСЕЩАНЕ И ВЪЗПРИЕМАНЕ



Тема Re: Canon S2нови [re: Любитeл]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано26.05.06 12:51





Честно казано, много невероятно звучат думите ти, но трябва да ти вярвам.
С S2 направих някои снимки. В някои отношения е по-добър от моя Олимпус С5060WZ.
Харесва ми това че е 12х оптично и вградената стабилизация работи много добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.