Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 17.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Струва ли си да мина от ЕстНет към ITV?нови  
Автор themonkey (непознат )
Публикувано10.03.06 10:15



Как мислите, дали ако сменя цифровата кабелна на ЕстНет със сателитната такава на ITV Partners картината ще се подобри? Не мога да кажа, че в момента тя е идеално лоша, но има контури на образите и леки сенки, най-вероятно, както някой от форумците каза поради голямата пикселизация на 32" LCD екран и високата компресираност на сигнала. Програмата на ITV предлага ли HD канали, сигналът им по-добър ли е? Благодаря предварително.



Тема Re: Струва ли си да мина от ЕстНет към ITV? [re: themonkey]  
Автор mygyl (новак)
Публикувано10.03.06 11:38



1. ITV не предлага все още HD, най-вероятно заради все още скъпите приемници и поради факта че 99% от българските телевизори не поддържат HD.
2. Картината е по-добра от тази на ЕстНет. При лоши метеорологични условия сигнала на ITV може често да прекъсва.



Тема Re: Струва ли си да мина от ЕстНет към ITV?нови [re: mygyl]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано10.03.06 12:53



В момента съм в Истанбул и гледам Булсат със 120 см офсет (за разбиращите предполагам има значение) ... прекъсвания на картината и нарушения на качеството съм наблюдавал само в случаите на много силен дъжд, не знам защо, но при обилен снеговалеж това не се случва ... така че на практика подобни проблеми ще се случват не повече от 5 до 10 пъти годишно.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Струва ли си да мина от ЕстНет към ITV?нови [re: V. Grig]  
Автор Caшko (новак)
Публикувано11.03.06 10:46



Баща ми има ITV, гледа го на 29'' 100Хц Самсунг.Основния пакет се вижда добре,дори от близо.Някой от свободните канали са отвратителни(не че ще ти се налага да гледаш 30 арабски канала) .НО! се оплаква от сравнително чести прекъсвания на сигнала...



Тема Re: Струва ли си да мина от ЕстНет към ITV?нови [re: Caшko]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано11.03.06 11:10



Ами не съм много на ТИ с тази техника, но имам чувството, че тези 60см антени, които дават с комплектите си са на санитарниа мимимум за приемането на спътниците ... доколкото знам от диаметъра на антената сависи усилването ... както казах аз съм на 120 см и прекъсвания на практика нямам.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.