Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 30.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Анкета - Hi-Fi или Клуб за Попържнинови  
Автор Rutcho (Бирата)
Публикувано08.03.06 19:34



Привет на всички участници в този форум!
Това е едно от местата, където се очаква да се водят някакви компетентни разговори на тема Аудио/Видео и Hi-Fi. Повечето от нас обаче признават, че повече приличаме на Клуба за Попържни. Всъщност не е така - там хората си се попържат приятелски, ей-така за майтап. Тук се попържа с хъс. А това е уморително.
Има ли някой (не включвам в това число няколкото хлапета, които просто хулиганстват), който няма да признае сам за себе си, че наистина му е дошло до гуша от безкрайния порой реплики и му се ще да не си губи времето повече по този начин, но някак си не върви точно той да се откаже пръв?
Модераторът явно абдикира, за което, честно казано, не мога да го обвинявам. Да го играеш "моля другарката" и да раздаваш правосъдие в такава ситуация е за човек, който хептен си няма какво да прави.
Та какво остава? Не, не мисля, че е възможно всички изведнъж да плеснат ръце и да се прегърнат, прекалено много думи се изговориха. Но мисля, че може поне да престанем да ставаме за резил.
Та въпросът ми е: кой смята, че за него попържните са толкова важни, че да не може да се откаже от тях, без да държи последната дума да е негова?
Хората си личат по делата им!

P.S. Една лична молба - нека поне тази тема да е без ругатни.

Ich bin ein Bild von Stein und Zeit


Тема Re: Анкета - Hi-Fi или Клуб за Попържнинови [re: Rutcho]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано08.03.06 19:41



Rutcho,
виждаш ми се пич и е явно, че имаш големи познания в материята.
Но можеш и сам да си отговориш от къде тръгна всичко.

Поздрави



Тема Re: Анкета - Hi-Fi или Клуб за Попържнинови [re: alfabeta]  
Автор Rutcho (Бирата)
Публикувано08.03.06 19:43



Зная, разбира се.
Но ще те помоля да отговориш на въпроса.
Кое е по-важно за теб?

Ich bin ein Bild von Stein und Zeit


Тема Re: Анкета - Hi-Fi или Клуб за Попържнинови [re: Rutcho]  
Автор 6strings (bassman)
Публикувано08.03.06 20:00



Факта е, че ставате за резил !


Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Анкета - Hi-Fi или Клуб за Попържнинови [re: Rutcho]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано08.03.06 20:01



На мен лично ми писна отдавна и дори не влизам в тези теми, в които знам че се случват ...да го нарека - простотии!
Длъжен съм да призная, че имаше един период в който се бях поувлякъл и аз от принципни съображения, но видях, че няма особен смисъл и ми писна.

-+No Pain-No GAIN+-


Тема Re: Анкета - Hi-Fi или Клуб за Попържнинови [re: Rutcho]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано08.03.06 20:03



Аз се отказвам, прав си.
Дори и аз на моменти прекалих.

Както и да е, поздрави от мен :)



Тема Да , аз спирам дотукнови [re: Rutcho]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано08.03.06 20:09



Прав си , определено не ни подхожда. Имаш думата ми , че спирам с цинизмите и дребнавите заяждания. Няма полза от тях никаква... Всеки вече си е изградил мнение и си има симпатии...



Тема Re: Анкета - Hi-Fi или Клуб за Попържнинови [re: Rutcho]  
Автор petarbg7 (минаващ)
Публикувано08.03.06 20:26



Аз съм 100% за. Болно ми е да търся и влизам само в чужди форуми и сайтове, защото българсите такива са като кръчми.



Тема Re: Анкета - Hi-Fi или Клуб за Попържнинови [re: Rutcho]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано08.03.06 20:50



Az sam saglasen,no osven teb ne vijdam nikoi drug ot bgaudio v tazi tema.
Mislq si oba4e, 4e dori i da ima premirie nqkoq ot stranite 6te podhvarli ne6to ironi4no za otsre6tnata strana i pak 6te stane sa6toto...dano da gre6a.

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Re: Анкета - Hi-Fi или Клуб за Попържнинови [re: quadbg]  
Автор Glingona (непознат)
Публикувано08.03.06 21:40



Дано настане примирие че човек в този форум освен просташки изказвания и обиди май нищо друго не може да прочете, хората които са имали какво да кажат тук преди се отвратиха и не влизат.
Предлагам една малка първа стъпкаquadbg да се откаже от сигнатурата си ... нищо лично ...не съм голям фен на bgaudio но ги уважавам.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.