Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 02.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Въпроси към Гюнеш?нови  
Автор Kиpилoв (непознат)
Публикувано26.02.06 11:17



В отговор на:

Вече сте ясни на всички какво представлявате-ЕДНИ ТЕОРЕ/И/ТИЧНО БОСИ ГЛУПАЦИ С ГОЛЕМИ ПРЕТЕНЦИИ И ВЪЛЧИ АПЕТИТ ДА ПЕЧАЛБАРСТВАТ!!! Това сте вие! Ревете като вдовици за кур , че фирмите имали 500% печалба на продукцията си. Но те поне предлагат нещо насреща. А вие какво предлагате? Един недъгав говорител , струващ не повече от 50 лева на цени от 500 и повече лева. Раздрахте се да ревете , че благоевградските говорители са боклуци , а вашия "Hi End" е точно с шаси на ВКН !!!
Жалки сте! Скрийте се! Всеки нормален човек би се покрил при боя , който ви дръпнах по всички коментирани направления. Не можахте да ме оборите за нито едно нещо , казано от мен. Провалихте се с гръм и трясък от собствената си простотия. Само един като мен беше достатъчен да попилее цялата ревяща глутница надменни дрисльовци.





Понеже твърдиш, че си дръпнал бой на всички ни по всички коментирани направления, само едно въпросче:

1. Ти чувал ли си този говорител?



2. Понеже всички знаем, че не си го чувал, гръма и трясъка от провала и неоспоримите аргументи за кого са?

3. Ако не си го чувал кой искаш да те обори?

4. И кого си преборил?/С какво се бориш? (Някой/нещо, което си виждал само на снимка, а то не е дори художествена фотография за да го оценяваш)? Ти Дон Кихот ли си?

5. Ти изобщо знаеш ли за какво говориш, както твърдиш или просто мислиш, че като пишеш постоянно простотии, си най-компетентния и истиски практик?

6. "Провалихте се с гръм и трясък" на кого го казваш?/За какво го казваш?

7. "ЕДНИ ТЕОРЕ/И/ТИЧНО БОСИ ГЛУПАЦИ С ГОЛЕМИ ПРЕТЕНЦИИ И ВЪЛЧИ АПЕТИТ ДА ПЕЧАЛБАРСТВАТ!!!" това за кого е? Ако е за нас, проектите публикувани на сайта с подробни обяснения за какво са? Над 60 статии, преведени или написани от нас, включващи и проекти като Cutfinger, DOGC, Single Enden Class A, над 10 ТЛ проекта и още толкова на рупори какво са? Печалбарстване?

Не очаквам да ми отговориш конкретно на всички въпроси с твоя гръм и трясък-стил, защото Въпросите сами носят тези отговори, но поне на 1-вия отговори, за да прочетат всички тук !!!



Тема Отговорите на Гюнешнови [re: Kиpилoв]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано26.02.06 11:56



Ще отговоря , но в моята тема...



Тема Re: Отговорите на Гюнешнови [re: Гюнeш]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано26.02.06 12:30



Сигурно ще отговориш....
Червей.



Тема Re: Отговорите на Гюнешнови [re: sunder]  
Автор gOO7 (непознат )
Публикувано26.02.06 18:23



Че той Гюнеш не може да отговори на далеч по-елементарни въпроси: Как ватата поема част от фазоинвертирането?Какво общо имат демпфането при ТЛ и при обем с фазоинвертор?Защо филтрите на Бесел са неприложими за проекта който уж Гюнеж е направил?Защо когато промени в програмата Бас-бокс количеството вата тя му дава други параметри на фазоинвертора?Защо смята че хорните свирят дървено?Защо смята че при озвучаване на открито се ползват хорни защото свирели насочено(особенно бас-рупорите)?Защо не може да прочете една елементарна статия на руски или английски и да престане да се излага като реве за терминологията?



Тема Я СИ ПРИЗНЪЙнови [re: Kиpилoв]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано26.02.06 18:40



ЧИСТУСЪРДЕЧНУ ЗА КО ИДИ РЕЧ! СТИГА СИ СЕ КРИЛ ЗАД ПСЕВДОДОВОДИ!
МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУАААААААААААААААААААААААХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА



Тема Re: Я СИ ПРИЗНЪЙнови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано26.02.06 21:30



към Цоп се отнасяМоля,напишете нещо смислено поне...или поне не тези простотии,че вече наистина се повтаряте и ставате смешен
Нищо лично



Тема Re: Я СИ ПРИЗНЪЙ [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано26.02.06 21:33



Забравих да ти дам един съвет...с добри чувстваЧУЙ го,няма да съжалявашповярвай ми



Тема Отговор от Гюнеш?нови [re: Kиpилoв]  
Автор Kиpилoв (непознат)
Публикувано26.02.06 22:54



В отговор на:

Отговарям и на Киро:
1. Не съм чувал Етера. Аз съм честен човек и си го признавам с достойнство. Защо тогава триете негативните мнения и баннвате хората , които са го чували и не го одобряват? Какво целите с това ?




Благодаря ти за отговора, нямам повече въпроси...



Тема Re: Я СИ ПРИЗНЪЙнови [re: izlqchvane]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано26.02.06 22:59



И КО КАЙШ ЧЕ МИ ДАДЕШ ?

КУ СИ УБАВА МОЕ ДА ГО ЗЕМЕМ ТУЙ ДЕ ЧЕ МИ ГО ДАВАШ



Тема Re: Я СИ ПРИЗНЪЙнови [re: izlqchvane]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано26.02.06 23:00



ШТО ПЪК ДЪ СЪМ СМИСЛЕН Ъ ?
МЕНИ ТЪЙ СИ МИ АРЕСВА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.