Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 04.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ересссссссссссссснови [re: HORNFEN]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано01.03.06 23:49



Lowter лиииииииииии? Аууууууууууууу , ерес ереееееееееееес . Тфа са боклуци , барт ми . Етерката голяма работа , че го бие . Скиф тука , барт ;) :





Тема За военноморския педал!нови [re: Гюнeш]  
Автор bigfunhorn (непознат )
Публикувано02.03.06 08:22



Това че си се возил на някой кораб като куфар не означава че имаш нещо общо с морето дрисльо нещастен!И корабното шимпанзе е обиколило полвината свят ама си остава маймунаТова че не можеш да отговориш смислено на нито един въпрос е причината да изпадаш в словесна диарияА който си мисли че един благоевградски вкн 1033 може само с модване да стане фулрейндж е пълен профан!То ако ставаше толкова лесно АЗ щях да залея пазара с такива и то на ниска ценаВпрочем може и да стане-сменя се магнита трептилката мембраната звуковата бобина гънките.......то май само шасито останаДа си въобразява някой че от басов нискокачествен говорител може да стане ей така фулрейндж значи пълна некомпетентност по въпросите свързани с конструкцията и принципите на работа на говорителите,то че сте заслепени от дребнава злобица и простотия е ясно ама че се излагате яко дрънкайки технически неграмотни неща в технически форум......ясно е защо са ви изхвърлили от бгаудио



Тема Re: Въпроси към "Пурко"нови [re: HORNFEN]  
Автор Kиpилoв (непознат)
Публикувано02.03.06 14:49



Ела у нас, докато Ручо пази още Фостексите Фе206Е и още не ги е продал, да чуеш него и благоевградския мутант щом си толкова отворен!

Ама да не се укриеш сега?

Координати ще ти дам на лично в БГАУДИО!



Тема Re: Ересссссссссссссснови [re: Гюнeш]  
Автор Kиpилoв (непознат)
Публикувано02.03.06 14:57



Селянин, престани да пишеш!

Всички прочетоха, че не си чул говорителя!

Прочети си и ти собствените дапаници по-горе, ако си забравил!

Казах! Има Фостекс 206Е на разположение, идвате у Рачев и ги слушате! Знаете му телефона, ако още една глупост кажете без да предприемете нещо е ясно, че сте социопати и нищо повече.



Тема Re: Ересссссссссссссснови [re: Kиpилoв]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано02.03.06 21:40



Е, Аз съм го чул, но това не променя дървеното му звучене :)

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Re: Въпроси към "Пурко"нови [re: Kиpилoв]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано02.03.06 22:26



Кирилов, нали не очакваш това безгръбначно да признае краха си?
Няма смисъл.



Тема ЧЕРПИМнови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор Freestate (непознат)
Публикувано02.03.06 23:46



Черпим всички участници в тази тема с те т'ва парче:
Inspection (Check One) - Leftfield-Leftism 1993

Тук е една прекрасна анархия! Моите поздравления


MUSIC&MUSIC&MUSIC



Тема към Пинокионови [re: quadbg]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано03.03.06 00:01



Пинокио ти каквото и да чуеш ще ти звучи дървено, защото празната ти тарамбука е от дърво.

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: към Пинокионови [re: Бoбyзa]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано03.03.06 00:16



Бoбyзa:
Твоето мнение е безинтересно дори и за подлогите на дРачев. Като няма какво да казваш, що се пениш??? Да се издаваш колко си прост ли? Разбрахме вече, айде отиди да почетеш книжки или да оближеш гъза на Ибан дРачев и си лягай :)

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Dinaudio Evidence vs Etherнови [re: Kиpилoв]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано03.03.06 00:37



Охоооо , наркоманчетата настръхнаха пак . Аве , ей плъх нещастен , знаеш ли как ме боли шперца за нескопосания ви говорител . Не ми отговори на въпроса - защо триете постовете на тия , които са го чули и не го харесват? Аз , че не съм го чул , не съм , ама хич и не мисля , че съм пропуснал нещо незабравимо. Само като се сетя как се хвърляше ония педераст недоебан-Рачев , че Динаудио Евидънс не стрували и падам от смях . Кое струва , ве путьо? Самоделното ви врескало ли е по-добро от Евидънса? Лелееееееее , ама съвсем през просото я подкарахте . Цял свят признава Евиденсите , само тука една тумба наркомани-не . За резил станахте с простотията и фанатизма си . Ще ми се мерят с Лоутър глупаците . Аве ей , смотаняци , Лоутърите се изработват толкова прецизно , че идея си нямате . Бягайте на сайта им и вижте там.... имаше нещо за 90 микрона и прочие...... Вие с каква прецизност изработвате вашия говорител? Какви материали употребявате? Смешници !

Редактирано от Гюнeш на 03.03.06 00:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.