Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 02.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Поредната издънка на bgaudio.orgнови [re: neodimium]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано23.02.06 23:04



Казах вече , че нямам намерение да ви ставам безплатен учител. Плащаш си-уча те. Не плащаш-ОТграничаваш си сам потоците . Няма нужда да рекламираш дрогата и тук , всички знаем вече какви наркоманчета сте от бгаудио. Ако искаш да видиш цветове има и друг начин. Засилваш се и си изпраскваш кухата глава в стената. Гарантирам ти , че такива цветове и светлини ще видиш , които никоя дрога няма да ти покаже .



Тема процедурнонови [re: Гюнeш]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано23.02.06 23:11



предизвикваш ли ме? какъв безплатен учител можеш да ми бъдеш ти?!! достатъчно беше само да кажеш 'Рейнолдс', приятелю ;)
нима си мислил, че питам, за да науча от тебе ?
бъди здрав ... и внимавай с лебедите ;)

Редактирано от neodimium на 23.02.06 23:13.



Тема Дупликанови [re: neodimium]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано24.02.06 00:44



Вас от бгаудио все ви гони манията да изпитвате другите , а . Първо изпитайте себе си и вижте колко малко знаете . Повече информация от мен няма да получите по нито една тема. Примирете се най-после , че няма безплатен обяд . Ти също бъди здрав!



Тема ТопИдиот 2006нови [re: Гюнeш]  
Автор bigfunhorn (непознат )
Публикувано24.02.06 09:25



Имаме си победител за тая година нищо че е в началото!За 2005 победител беше Куадчо с изцепката си че джаза бил времена модаА сега Гюнеш грабна от раз купата с умопомрачителното заключение че хорните ги правели от шпертплат и затова звучали дървеноА ако са от ПДЧ-педечано ли ще звучат а от МДФ-емдеефово звученеа от мрамор например-мраморно звученеАма май тая простотия още миналата година багрянчо я пусна.Брех то простотията била заразна и май се предава по полов пътАбе Гюнеш ти и Багрян май ... а.....а......ех палавници такиваДобра двойка ще излезе от вас и най хубавото е че няма как да имате поколение-поне науката за сега толкова не е напреднала-че то ако вашето чадо прихване вашата простотия..........На мен лично ми писна от някакви изхвърлени да реват като педали из форумитеБил изхвърлил Рачев някой си Гюнеш отнякъде-ами имал е власта изхвърлил го е!!Ти Гюнеш на колко години си и в коя държава си живял???Толкова ли не стопля тъпата ти кратуна че който държи тоягата той определя правилата на игратаТебе са те били и ебали пъблично пред всички и понеже сме демокрация на теб ти е дадено правото да оплачеш публично сцепения си гъз!!И толкова!!Колкото и да се пениш това е-не ти определяш кой да кара влакаПроявявам умерен интерес към бгаудио а поведението на Рачев откровенно ме дразни!!!Но да те светна Гюнеш и теб Багряне!Не можете да постигнете морални цели с неморални средства-ако бяхте малко по интелигентни щяхте да го знаете!!Като не ви харесва бгаудио и някои хора там-да бяхте писали аргументирано и професионално!А вие тръгнахте с псувни и откровенни лъжи!!!!!И как си мислите че ще постъпи всеки нормален човек който ви чете??Приказката за лъжливото овчарче да я знаете?Като излъжете 2-3 пъти после и да кажете истината-кой ще ви повярва!!!Всички разбраха Гюнеж че твоя проект просто не съществува!Наивно-детинските ти обяснения че не качваш снимка да не ти откраднат проекта просто са.........Ти или си много тъп или мислиш че хората тук са наивниЗаяждаш се за правопис-ами пише се "теорЕтичен" а не като теб-"теорИтичен"Да не ти изброявам всички правописни грешки!Да не говорим че едно изречение не можеш да структурираш а седнал да обяснява кое било "термин".Пределно ясно ти беше казано че АЧХ мерена от производителя няма нищо общо с АЧХ на говорител в кутия!Ама ти за да не признаеш че си некомпетентен почна да бягаш по тъч-линията и се хвана за меренето на АЧХ!То пък всички разбраха че не си чел книгата за която толкова се пенишА да не забравя-според теб широколентовите говорители се дънили откъм ниските и високите Абе кратунко ако един говорител е с Fs-35Hz и горна граница 18 000Hz според теб това липса на бас и високи ли е??????Че ти си направо уникат и титлата "ТопИдиот2006" си я заслужавашТи самия пишеш че в тл говорителя може да слезе по-ниско от Fs а има широколентови които отгоре са до 20-22 000Hz!Е къде се дънят тези говорители????????Или просто омразата към бгаудио те кара да плещиш пълни глупости!!!Повтарям ти пак-ония от бгаудио не са ми симпатични но пък и твоето злобарско изкривяване на истината е просто ..........Престани да пишеш за това че" ватата лъжела говорителя"-той човека качи линк към руска статия и като гледам просто е превел дословно това което пише там!!Ти погледна ли какво пише в тая статия?????Не нали!!!От всичките ти изохорични адиабатични термодинамични простотии никой нищо не разбра освен че като малко дете се праскаш с лъскави думичкиОт руската статия обаче всички разбраха за процесите протичащи вътре в кутията демпвана с вата!!!Бяха ти зададени куп въпроси-ти не можа да отговориш на нито един!!Пак хукна по тъча да дрънкаш за единствените няколко нещица които си прочел!Че и кухата лейка багрян се домъкна да ти оказва подкрепа!Като гледам-чели сте чисто теорЕтично някои неща !Обаче вече на всички им стана ясно че сте далеч от практикатаА в тоя форум от дървени философи-теоретици полза няма!!!А сетих се-за безплатния обядТи Гюнеш като ходиш да озвучаваш сватби срещу заплащане ли го правиш или само срещу потупване по рамотоАМИ ЗАЩО РЕВЕШ КАТОбит педераст че ония в бгаудио били комерсиален сайт!!!Хората си гледат интереса-безплатен обяд няма тъпчо!Май тебе точно това най много те дразни-че някой някъде хем прави пари хем се ползва с популярност и уважение!Докато теб никой не те бръсне за сливаМного сте смешни с багрян като почнете да делите хората от бгаудио на добри и лошиРачев бил лош щото си рекламирал говорителитеА Ручо и Оушънмен били добриДа ама никой от тях няма да ти даде безплатен проектИ когато ги питаш за проектите им ти предлагат те да ти ги направят срещу заплащане разбира се!Значи кой е добър и кой лош Просто безплатен обяд няма!А деленето на лоши и добри на компетентти и некомпетентни в бгаудио вие го правите на база на злобата си зависта простотията която ви е обзела!!!Какви сте ми тъпанари!!!



Тема Re: ДА ИЗЛЪЖЕМ ГОВОРИТЕЛИТЕ С ВАТАнови [re: Гюнeш]  
Автор bigfunhorn (непознат )
Публикувано24.02.06 09:28



Лайнянко гюнеш виж човека какво е писал в "Я какви термини"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Излагаш се!!!!!!!!



Тема Re: ДА ИЗЛЪЖЕМ ГОВОРИТЕЛИТЕ С ВАТАнови [re: quadbg]  
Автор bigfunhorn (непознат )
Публикувано24.02.06 09:30



Педал нещастен и ти ли пак цъфна тук!!!Вземи тая дюза на лавал за която бълнувате с интимното ти приянелче гюнеш и си я наврете отзад!!!



Тема Да демпваме педалите!!!нови [re: bigfunhorn]  
Автор bigfunhorn (непознат )
Публикувано24.02.06 10:28



Куад&Гюнеш-стига сте ревали за тая вата!!!Не сте чели руската статия нито пък оригинала на английски!!!!Въпреки че ви бяха дадени линкове!!!ВИЕ СТЕ ПРОСТО ЗАВИСТЛИВИ НЕГРАМОТНИ ЗЛОБНИ ПЕДАЛИ!!!Ще трябва модераторите да ползват вата да ви запушат големите минетчийски усти!Ходете с гей-проблемите си в други форуми че тук ни писна от вас!Не виждате ли че човека с който се опитвате чекиджийско-малоумно да се заяждате се изгаври с вас публично и се оттеглиЗащото в спор между интелигентен и постак итнелигентния казва каквото има да казва и се оттегля първи защото знае че с простак не се спори!!И го остава да се пени в безсилна злобица!!Сдухани педали нещастни-писнахте на всички!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Да демпваме педалите!!!нови [re: bigfunhorn]  
Автор ceляндyp (непознат )
Публикувано24.02.06 12:47



Ти къф си бе бикфънчо. Ити ли си от оная секта "Б-ез Г-ласно Аудио". Баси шушумигите сте. Що един от вас дришльовците от онова сайтче не излезете с аудиофилските си никове тук фтоя форум, а? Щото вие срам ,че някой може случайно да се добере до бисерите ви дето ги ръсите там и после да стане голям смях тук ф ДИРА, нали? Бати ливадите зелени. На половината от вас ви бръмчат трафовете, а другите сте с изгорели ламби и подмяната е невъзможна. Аре като сте такива отворкофци оставайте по някое телефонче за връзка белким се намери някой на място да ви затвори устите на хорничките, че и от там издишате ама яко.



Тема road not foundнови [re: ceляндyp]  
Автор neodimium (непознат)
Публикувано24.02.06 15:35







Тема bigfunhorn или поредния лайномет на бгаудионови [re: bigfunhorn]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано24.02.06 17:14



Ето това е поредното изчади адово , изкочило от дебрите на клетото "аудиофилско" сайтче. Колкото и да се отричаш от бгаудио , достатъчно е само човек да погледне ника ти и веднага стопля отде си се пръкнал , "грамотния" с правописните грешки . Но нека започна да те разобличавам и теб подред , според тъпотиите , които си избълвал:

1.За джаза не съм казвал нищо и никога. Аз също слушам джаз и не само това....

2.Искрено се интересувам от цитираните от теб "мраморни хорни" и по точно от технологията за "огъване" на мрамор по експонента ...

3.За "дървеното" звучене на хорните има изписано много по западните интернет страници. Като си толкова "четлив" , потърси и прочети , преди да казваш кой го е измислил това.....

4.Посочи ми една "откровена лъжа" , която съм казал до сега. Няма да можеш! Но аз мога да посоча цяло съзвездие ВАШИ лъжи по мой адрес и не само....Примери:
4.1.Аз съм бил старшина-тотална лъжа. Аз съм офицер .
4.2.Изхвърлен съм от бгаудио заради фалшиви симулации на мой усилвател-тотална лъжа. Дори не разбирам от усилватели , камо ли да съм конструирал мой такъв , че и да се перча с него.Причините за бана ми са доста по-прозаични и съм ги обяснил в предните си постове...
4.3.Нямал съм собствен проект на озвучително тяло-тотална лъжа-обещавам другата седмица , като се сдобия с цифров фотоапарат , да снимам ПОСЛЕДНИЯ си проект , който в момента завършвам и да кача снимиките тук.
4.4.Нямал съм собствен компютър и съм висял по интернет зали-тотална лъжа-Не само , че имам собствен компютър , който междудругото е наистина мощна машина , но и нещо повече - аз съм дилър и асемблатор на компютърни системи на варненска ИТ фирма
4.5.Теодора /Freestate/ ме е "отсвирила" , защото съм я свалял -това освен , че е лъжа е и голям майтап. Не съм "свалял" момичето и тя не ме е "отсвирвала". Говорили сме си по кюто с нея , дори след като бях баннат от бгаудио , дори и на теми далеч не свързани с аудиото. Никога не сме се карали с нея , защото просто няма какво да делим . Тя е много приятно момиче.
4.6.Най-новата лъжа-цитирам:

"...Ти Гюнеш като ходиш да озвучаваш сватби срещу заплащане ли го правиш или само срещу потупване по рамотоАМИ ЗАЩО РЕВЕШ КАТОбит педераст че ония в бгаудио били комерсиален сайт!!!Хората си гледат интереса-безплатен обяд няма тъпчо!..."

Първо , драги ми Глупако , аз никога не съм ходил на сватба като друг освен като гост. Камо ли , пък да ходя да озвучавам за пари. Нито имам апаратура нито имам желание да го правя и нито пък съм го правил някога. Тая глупост я изцепи тъпанара Рачев във вашия свещенно тъп сайт , цитирам:

"...той е старшина простак от Варна , който ходи да бичи по сватби..."

Тук няма нищо вярно! Аз дори не съм варненец ! А под "бичи по сватби" малоумника Рачев е имал впредвид съвсем друго. Вероятно говори за това , че съм музикант , тъй като е ставало въпрос при разговорите ми с него по кюто. Само , че аз никога не съм "бичил" по сватби . Аз и моя оркестър бяхме концертиращи музиканти , а не сватбарски музиканти. Колко стотин концерти имаме си е лично наша работа и е отделен въпрос , който няма връзка с темата.

5.Схема на последния ми проект , заедно с пълни инструкции за изработка ще има съвсем скоро в мой самостоятелен сайт. Всичката информация , която ще предоставя ще е АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНА и с радост ще помогна със съвет на всеки , които иска да си направи моя проект.АЗ НЕ СЪМ КОМЕРСИАЛИСТ ЗА РАЗЛИКА ОТ ВАС-БОКЛУЦИТЕ ОТ БГАУДИО!!!

ЕПИЛОГ:
След като "спецовете" от бгаудио се продъниха в дън земя , демонстрирайки своето безхаберие тук , на ред отново са отряда "ЛАЙНОМЕТИ" с типичен представител bigfunhorn. Господа "аудиофили" , това вече сме го виждали , май се изчерпахте. Чакам с нетърпение следващия ви дрисльо , който да размажа със силата на ИСТИНАТА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.