Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 02.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Поредния неграмотен друсльонови [re: winuser]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано22.02.06 21:56



Отговарям по ред:
1.Защото няма кой друг да ти отговори. На gps му е твърде плитко канчето за такива научни въпроси ...
2.Защото е адиабатен процеса. Със същия успех може да ме питаш и защо солите в морската водя я правят солена... Връзката с изотермичния процес е очевадна , но не и за теб. Има много неща , които трябва да изучиш преди да стигнеш до там. В горивната камера на двигателя също протичат адиабатен и изохорен процеси за части от секундата. Но поради бързите процеси с газовете вътре , те няма как да станат изотермични. В озвучителното тяло няма такива огромни стойности......и т.н.т. и т.н.т. забо
ля ме главата да обяснявам елементарни неща.......
3. Никъде не съм го писал това. Ти как реши , че аз съм решил? Термодинамиката е навсякъде около нас..........
4.Не съм казал , че няма по-компетентни от мен по тези въпроси, но наоколо не съм срещал.
И последен отговор-не съм абсолютна ентропия , защото вие от бгаудио вече сте и иззели функциите ...........
Айде стига за днес , утре пак ще ви побъркам на нова сметка , ако е рекъл Господ де..........

Редактирано от Гюнeш на 22.02.06 22:12.



Тема Re: Поредния неграмотен друсльонови [re: Гюнeш]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано22.02.06 22:25



Г-н Гъз ако този пич е наистина gps мислиш ли че това е въпрос който
го вълнува живо?
Човека ...ако е той... е направил толкова неща които твоите две не леви ами
сакати ръце завряни в заглавието ти няма да направят за 1000г.

И много моля да не ми бъдат давани съвети в глобалната термодинамика
и топло-масообмен г-н Гъз защото там наистина ще те завра в заглавието ти
и не си мисли че с тебе се заяжда един ламер фуражко миризлива




Тема Re: Поредния неграмотен друсльонови [re: winuser]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано22.02.06 22:40



Като му гледам правописа само , ми е ясно колко е направил тоя пич , а това дето го е издялкал с какво качество е си е направо отделен въпрос . По термодинамика мога да те побъркам , петобоецо . Това ми е част от специалността . Деканът на факултет КММ в Морско училище преподава точно тая дисциплина и ми е бил преподавател на мен . Там няма 6-5 , там се учи , мой. Туй да не ти е като да се дрогираш .



Тема Re: И още , и ощенови [re: Alpen]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано22.02.06 22:47



тоя тип и от турбулентност не разбира
ако греша, нека каже по какво се оценява, че потока е турбулентен



Тема Re: И още , и ощенови [re: Гюнeш]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано22.02.06 22:50



уважаеми, ти дори не знаеш какъв си !! славянин ... :) - поинтерсувай се от последните проучвания да не се окаже че си от 30% прабългари ... а междувременно можеш да продължаваш да вярваш в славянското 'претопяване' ;)



Тема Re: Поредния неграмотен друсльонови [re: Гюнeш]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано22.02.06 23:14



термодинамика -> ентропия -> акустика
няма такъв филм
режисьора още следва



Тема Re: И още , и ощенови [re: neodimium]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано22.02.06 23:21



Не разбирам ами , отде ще разбирам . Аз да не съм от бгаудио , че да разбирам . Като хиени сте , един да се появи някъде и всички се довлачвате да квичите в хор , та белким надвикате гласът на разума . Стадни прояви на стадни животни . И сте еднакво малоумни . Абе да не сте правени по матрица там . Лелеееееее , как се радвам , че не съм член на сайта ви , че току виж и аз съм се заразил от вас . Ако внимателно се зачетеш , магнитчо неодимов , ще видиш отговор на собствения си въпрос кой е турбулентен поток и кой ламинарен . Айде не ме карай да повтарям , не съм логопед , а на вас такъв ви е нужен . Някой бавно и методично да ви набива в пачите , докато бахтисате. Ако може и да ви пердаши и с чук по тиквите на всяка дума , току виж сте запомнили нещичко . Малко сте още и не може да се справите с мен . Я бягайте да вдигнете от пода на кенефа още някой надрусан "аудиофил" , че и той да заквичи редом с вас . Ама пак няма да ме стреснете . Колкото и да се напъвате , най-много да си осерете още веднъж кафевите от дрисня гащи . Друго няма да постигнете. Дървени глави .



Тема Нов "лауреат" от бгаудионови [re: Гюнeш]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано23.02.06 00:49



"...Прав си Загорка:
Убий простака с мълчание!
Но аз просто съм един от тези които не се примиряват с простака

По принцип много работи са неясни за мен
Но никога не мога да се примиря с човек който демонстрира
че има такива и се тупа в гърдите но ако срещне компетентно
мнение или го отрича или казва че той тези работи ги е правил
и че това което му се предлага го е пробвал и не става по някакви
квазинаучни негови разработки.
Затова (ще ме прощавате) некомпетентно ще споря с подобни
типове.И не за друго а защото знам че никой уважаващ себе си
капацитет от този форум не би си губил времето.
Ако не съм прав моля да ме коригирайте.
Имам някакви познания но те не са във вашата сфера.
Благодаря че ви има!!!..."



Ето още един "ентусиаст" от прословутия сайт бгаудио . Това е адресирано за мен , аз съм визирания "простак".Забележете "стройната мисъл" и "ясния изказ". Нищо не става ясно освен ,че човека ще спори с мен , без да е компетентен . Ама за какво ще спори????? Как ще спори????? Важното е , че има желание да спори . Шапка ви свалям "аудиофили" , от дека ги копате такива , ама шекер-марка за вас , лика-прилика ви е . Очаквам следващия си "опонент" да издава само нечленораделни звуци . Ама и той да спори !!! . Ще си мучим тука из дира , само и само гюрултия да става . Сринахте се тотално в очите на хората , господа "аудиофили". Какво да ви кажа повече и аз не знам! Продънихте се с гръм и трясък. Всичко що ви противоречи-бан. Всичко що ви лиже гъзовете , ама може и най-голямата ряпа да е-в сайта ви и на почит. Тоя го направете направо модератор.....неееееее......администратор го направете . Той ви е нещо като сборен образ на всичките боклуци там.....




Новото рекламно лице на www.bgaudio.org-peko



Тема Re: Нов "лауреат" от бгаудионови [re: Гюнeш]  
Автор Che (Революционер)
Публикувано23.02.06 01:58



А бре батко ти тези усмивки за нищо ги нямаш.

Кефиш ме ще те почерпя пастичка, защото бира предполагам не пиеш.

Само да те питам ако толкова много мразиш бгаудио защо продължаваш да го четеш. Остави, както казваш "заблудените наркоманчета" да си живеят в техния измислен свят.

Мисля, че тази лайняна война замириса прекалено много.

А и изпълнения от типа "да ви ибъ майките тъпи наркоманчета" са меко казано неадекватни. Има доста хора, които не познаваш в бгаудио с образование и сериозни занимания и едва ли е уместно такова отношение към тях.

Като хвърлиш лайно във вентилатора дали няма да се изцапаш и ти?

linux rusian roulette
[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo "You live"


Тема Re: И още , и ощенови [re: Гюнeш]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано23.02.06 08:07



достатъчни биха били само три думи за да отговориш вярно на въпроса ми и сред тях не са 'критична' и 'скорост' ;-)

Редактирано от neodimium на 23.02.06 08:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.