Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 02.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: АЙ СЕКТИР БЕнови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано26.02.06 23:39



Сиктир яяяяяяя , бай ти Гюнеш , когат е бил да почва да прай тонколон , ти още си си бъркал по големите клепар /демек уши/ и си ял ушното мъзгия от клепара и си викал "Бах си вкусното мармалад , мамо!"



Тема АЙ СЕКТИР БЕнови [re: Гюнeш]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано26.02.06 23:45



Е СЕГА УТЕПА КОЧА СО ЛИЗГЯРЯ!
КОМУ ДРЕМЕ МУ ЗА ТВОЙТЕ ТОНКОЛОН БЕ БАЧООУТО ?
ЗЕМИ СИ ТУРНИ КОСТЮМЪ ВЪТРЕ И МИРЯСВАЙ! ОН ОТ ТРЕПЕРИЛКАТА МОЕ И ДА СЕ ОГЛАДИ!



Тема Re: АЙ СЕКТИР БЕнови [re: Гюнeш]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано26.02.06 23:53



Е ПА МОЕ И ДА СИ ПРОВЕСИШ КРАТУНАТА ОТ СЕДМИО ЕТАЖ ЧЕ ДА Я ПОУВЕТРЯ ВЕТЪРО! МАЛЦЕ ДА СЕ ЗАВРАНДИСАШ! КВОЙ ТО ТУЙ ТВОЙТО ? Ъ?
НА НИШТО НЕ ПРИЛИЧЪ! ТОНКУЛОНИ МОНКУЛОНИ МУ У КРАТУНТА! СЕ ДРЪНЧИЛНИЦИ РАЗНИ! АЙ СЕКТИР БЕ АЙШЕ! СМАЯ ЦЕЛИО ЦИГАН МААЛА!



Тема Врътките на Гюни!!нови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор bigfunhorn (непознат )
Публикувано27.02.06 08:38



Гюни се изцепи че хорните ги правели от шпертплат и затова звучали дървено -после се извъртя и каза че всъщност щял да си прави хорни!Изцепи се че ходил в рачев и чул етерите-после си презна че въобще не е ходил и предсатава си няма за какво става въпрос!Рева че бил най-компетентния и имал 11 години опит с аудио проекти-после се извъртя и каза че всъщност не твърдял че бил най-големия разбирач!Фръцка се че превеждал М Кинг и бил в час с работите на руските колеги-после се оказа че бъкел не разбира английски и руски!3-4 дни се пени за терминологията че чак и поема написа-но така и не почете материалите да види откъде е взета буквално тази терминология!Опита се да ни убеди че изхожда от принципни позиции че едва ли не иска да ни отвори очите за ония мошенници от комерсиалния сайт бгаудио-после си призна че всъщност целия цирк е защото видите ли господинчото е обиден че го изгонили от там!И решил с всякакви средства-лъжи оплюване псувни да си го върне по някакъв начин!И лъга безобразно че правил някакъв проект а се оказа че мислел да го прави!И лъга за толокова много неща че вече и за слепите стана ясно-Гюнчо е поредния озлобен комплексар с мания за величие и фобия за преследване!Ако си мислите че е завършил ВВМУ-много се лъжете!Това е поредната му лъжа!Гюнчо чадо селско -ти си едно гущерче което се опитва да се представи за голям крокодилама не можеш да плувашПоредното сополиво хлапе дремещо нонстоп в някой смирисан интернет и от простотия злоба и психични проблеми -залива форумите с бълвочите си!!!



Тема Re: "ЗВЕЗДИТЕ" на бгаудионови [re: Che]  
Автор digi°C (ентусиаст)
Публикувано27.02.06 12:39



Браво! Кого и в какво убеди? Че като гледам тук на какво е заприличало.... Малко хора могат да си позволят толкова отделено време и енергия само за безмислени дразги...............................



Тема Поредното "РАЗБИВАНЕ"нови [re: Гюнeш]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано27.02.06 14:13



Гюни се изцепи че хорните ги правели от шпертплат и затова звучали дървено -после се извъртя и каза че всъщност щял да си прави хорни!

Не виждам връзката тук?! Май само ти я виждаш. Да ще си направя едни хорни , но по немски проект , с немски говорител и не от шперплат . Поне знам , че FRS8 на VISATON не е недоклецана самоделка , а едно добро говорителче.

Изцепи се че ходил в рачев и чул етерите-после си презна че въобще не е ходил и предсатава си няма за какво става въпрос!

Айде , посочи къде съм го казал това , че съм ходил у Иванушка Глупака . Ще посочиш хурката ми ! То е лесно да се лъже и вие убитаците от бгаудио показахте , че не се свените да го правите .

Рева че бил най-компетентния и имал 11 години опит с аудио проекти-после се извъртя и каза че всъщност не твърдял че бил най-големия разбирач!

Това , че имам 11 годишен опит прави ли ме "най-големия разбирач? Къде съм казал , че съм "най-големия разбирач" ? Пак се опитваш да ми препишеш ваши действия . Вие се правите на "най-големите разбирачи" . Аз само показах на всички , че сте едни нищожни дрисльовци с голямо самочувствие и без покритие . И сте "разбирачи" само по наркотичните вещества ...

Фръцка се че превеждал М Кинг и бил в час с работите на руските колеги-после се оказа че бъкел не разбира английски и руски!

В Морско училище единия от държавните изпити е точно по технически английски . Взех го с "Отличен" . За руския няма да коментирам , че цялата ми литература за главните и спомагателните двигатели на предния ми кораб беше именно на руски ....Пък и в Морското се учи здраво руски ...

3-4 дни се пени за терминологията че чак и поема написа-но така и не почете материалите да види откъде е взета буквално тази терминология!

Кой ти каза , че не ги прочетох ? Знам че обичате , вие лигльовците от бгаудио да лъжете и да говорите на изуст . Моят термин "тежко демпфиране" от къде е взет? Посочих ли мястото ? Защо се присмивахте тогава? Защо досега никой не предложи оригиналния български термин за него ? Аз предложих ли истинските термини и описания на долнопробно-описаните от вас процеси ?


Опита се да ни убеди че изхожда от принципни позиции че едва ли не иска да ни отвори очите за ония мошенници от комерсиалния сайт бгаудио-после си призна че всъщност целия цирк е защото видите ли господинчото е обиден че го изгонили от там!И решил с всякакви средства-лъжи оплюване псувни да си го върне по някакъв начин!

Къде го прочете това да съм го написал? Май пак си в наркотичен делириум и ти се привиждат разни неща. Дори се радвам , че не съм част от наркоманската ви комуна , че току виж съм прихванал стадното ви поведение . Нищо не можете да ми кажете вие , което вече на не знам много по-добре от вас , жалки ми друсалки. Доказах го многократно тук . Но вие изгубихте някой , който можеше да ви научи на нещо .

И лъга безобразно че правил някакъв проект а се оказа че мислел да го прави!

Проектът е почти готов вече в окончателния си вид . Както съм обещал до края на седмицата ще дам и снимки . Сега донастройвахме и изпипвахме филтрите с един приятел , но вече всичко е готово. Получи се завидно равномерна АЧХ . Ще има и сайт за проекта , та да може всеки мераклия да си го направи - схемите и чертежите ще ги предоставя БЕЗПЛАТНО на сайта си , както и съвети за сглобяването.

И лъга за толокова много неща че вече и за слепите стана ясно-Гюнчо е поредния озлобен комплексар с мания за величие и фобия за преследване!Ако си мислите че е завършил ВВМУ-много се лъжете!Това е поредната му лъжа!Гюнчо чадо селско -ти си едно гущерче което се опитва да се представи за голям крокодилама не можеш да плувашПоредното сополиво хлапе дремещо нонстоп в някой смирисан интернет и от простотия злоба и психични проблеми -залива форумите с бълвочите си!!!

Не само , че завърших ВВМУ , но съм и в листата на отличниците. По въпроса за компютрите и интернет залите съм говорил вече , не се пънете там , че ще ви попилея и на тема хардуер. А дрисльовците с мания за величие , всички ги видяхме вече кои са -наркоманчетата на бгаудио .

Бях ли достатъчно красноречив , а Мухльо ....

Редактирано от Гюнeш на 27.02.06 14:17.



Тема Re: БАМБУЗА!нови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано27.02.06 16:53



Ще го турна сертификато у клуба веднага щом ми върнат жината от сертификацирационната лаборатория

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: Врътките на Гюни 2!!нови [re: bigfunhorn]  
Автор bigfunhorn (непознат )
Публикувано28.02.06 09:02



"Много по-опасни от серийните убийци са серийните идиоти!!!" Гюнчо-той Кирилов много добре ти го каза!!!С нищо досега от твоите бълвочи нищо не доказа освен че в военноморското влизат различно тъпи а излизат еднакво!!С голям смях прочетох откровенията ти как военноморското те направили мъж че да разчиташ само на себе си и така нататък.......Ще ме уморишВендага си личи че си просто сухоземен плъх който за морето знае само от книжките като и за електроакустиката знаеш само от единствената книжка която си попогледналИ продължаваш да се излагаш пишейки технически неграмотни неща-къде мери АЧХ на твоя "проект" и как????????Особенно от 100 хц надолу съм любопитен как я мери???????Или пак като малоумник зяпа шарените графики които някаква програмка ти изплюва-без никаква връзка с реалните параметри на говорителя!!!А за филтъра на Бессел какво ще ни светнеш???Наясно ли си защо този тип филтри НЕ стават за твоя проект???????Ех гюни ех серийни простако!!!



Тема РАЗБИВАНЕ 2нови [re: Гюнeш]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано28.02.06 18:48



"Много по-опасни от серийните убийци са серийните идиоти!!!" Гюнчо-той Кирилов много добре ти го каза!!!С нищо досега от твоите бълвочи нищо не доказа освен че в военноморското влизат различно тъпи а излизат еднакво!!С голям смях прочетох откровенията ти как военноморското те направили мъж че да разчиташ само на себе си и така нататък.......Ще ме уморишВендага си личи че си просто сухоземен плъх който за морето знае само от книжките като и за електроакустиката знаеш само от единствената книжка която си попогледнал

Сухоземни плъхове сте вие , от бгаудио , то е ясно . Това , че не ми вярваш ми докарва само една сладостна болка в патката , да ти кажа честно . Знам как си се "смял" , сигурен съм , че си си изгорил джойнтчето за отрицателно време от нерви . Я да те видим , разбирко , кажи какво е кингстон , ами фалшборд , ами галуни , ами пилерс , ами шпангоут , ами кофердам , ами кница , ами кнехт , ами разликата между шпил и брашпил каква е , ами галюн какво е . Едно жокерче-галюн е мястото , предопределено ви да прекарате живота си , вие наркотата от бгаудио .

И продължаваш да се излагаш пишейки технически неграмотни неща-къде мери АЧХ на твоя "проект" и как????????Особенно от 100 хц надолу съм любопитен как я мери???????Или пак като малоумник зяпа шарените графики които някаква програмка ти изплюва-без никаква връзка с реалните параметри на говорителя!!!

Мерих я там , където Румен мери АЧХ на Кътфингъра . Графиките , с които разполагам са от подобна или може би даже и по-добра от програмата , която е използвал той . Не бързай толкова , ще ги видиш и тях скоро . И споко , всичко е съобразено с параметрите на говорителите , дори и нещо повече-съобразено е с междуцентровите им разстояния и отстоянието им от пода /и на фазоинвертора също/. "Моята" програма и това отчита ...

А за филтъра на Бессел какво ще ни светнеш???Наясно ли си защо този тип филтри НЕ стават за твоя проект???????Ех гюни ех серийни простако!!!

Наясно съм защо не станаха за моя проект , не се безпокой . Ако ми прочетеш предния пост ще видиш , че точно заради това доработвахме филтъра . Сега всичко "СПИ" . АЧХ , която докарахме с доста труд е отлична и си оправдава вложените средства и време на 101% . Аз така предпочитам да се уча - от опит , а не четейки наркомански брътвежи в бгаудио . Поне знам , че това , което науча от опит е 100%-ва истина . А сега ми кажи ти , къде е дефекта в проекта за ТЛ на Уидоу с два FRS8 и W130S . Аз лично виждам ОГРОМНИ забележки там . Няма да се учудя , ако ти не ги виждаш , защото си въздух под налягане и най-вече "Котка по гръб не пада" . Защо ми изтрихте мнението под статията за средния ТЛ на Уидоу ? Май доста слабости бях посочил , а ?

Неудобните мнения се трият , а , особено тия дето могат да насочат евентуалния купувач в правилна посока .... Мухльо ...

Редактирано от Гюнeш на 28.02.06 18:51.



Тема Re: Врътките на Гюни 3!!нови [re: bigfunhorn]  
Автор bigfunhorn (непознат )
Публикувано01.03.06 08:49



Гюнчо преди 2 седмици ти говореше за твоя проект като нещо завършено тоест свирещо и само външния вид трябвало да пооправиш Даже описа картинно баса средите високите и така нататък..........Сега излиза че в момента оправяш филтрите???Е кога излъга-преди две седмици или сега??Пусни го тоя твой "проект"и за броени секунди ще те попилеяс конкретни данни за това какво си направилЗа разлика от теб аз имам къде и знам как да меря и говорители и колони така че не е проблем да ти направя проекта само за да го измеря и да покажа на всички какъв разбирач си с 11 годишен опит




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.