Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 28.04.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Тема Система за компютъранови  
Автор white_prince (непознат )
Публикувано12.02.06 22:59



Здравейте, искам да си купя система за компютъра, но да прави хубав бас, дет са вика да тресе. Можете ли да ми препоръчате някоя такава система в порядъка на 80-150 лв. Имам чудесни впечатления за Luxeon PH-8000 G , a вие някакво мнение ще изкажете ли ???



Тема Re: Система за компютъра [re: white_prince]  
Автор ngs (временНо...)
Публикувано16.02.06 12:53



нашето мнение е само мнение. Отиди в магазина и слушай докато ти хареса някоя системка ,после купувай ако ти хареса.

По добре рано ,отколкото всеки път!


Тема Re: Система за компютъранови [re: ngs]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано16.02.06 17:28



Баш така е.



Тема Re: Система за компютъранови [re: white_prince]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано16.02.06 21:29



Преди половин година си купих

, доволен съм. Преди слушах на един стар Хитачи и мога да кажа, че разликата е голяма, баса е здрав и понякога ми подухва в краката. Купих ги за около 150 лева, сега не знам колко са. И самите Logitech имат някаква система за звука (има снимка в линка) ама да си кажа, частно не я разбирам и не знам дали бих направил някава разлика с друга пододна система.



Тема Re: Система за компютъранови [re: MichaelLeRoi]  
Автор |Bob| (Audi Fen)
Публикувано19.02.06 22:40



Нещо подобно е и creative T6060, но не навсякъде могат да се пробват, напр. техномаркет, технополис. Много тъпо. А тези луксеони не знам какви са. Някой може ли да изкаже впечатления изобщо за марката. На мен не ми вдъхват доверие, а много се рекламират и продават.

Редактирано от |Bob| на 19.02.06 22:43.



Тема Re: Система за компютъранови [re: |Bob|]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано21.02.06 02:54



Луксеонките пищят и думкат. Качеството е плачевно на изработката. По-добра идея е споменатия Лоджитек х-530. Рита наистина здраво и е по-добре изработен от тез китайски изчадия.



Тема Re: Система за компютъранови [re: |Bob|]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано21.02.06 12:30



Имам един познат който си купи Луксеон (ако вярно съм го написал) и след време му се разлепи нещо в суба, обясняваше ми какво е ама така и не го разбрах.



Тема Re: Система за компютъранови [re: MichaelLeRoi]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано21.02.06 13:09



Тези съм ги чувал и звучат добре.

Лично аз съм с креативе 5200 и съм доволен. Но както и да го погледна не мисля че от комплект колконки за под 100$ може да се търси "разтърсващ" бас ... хубавото знаем струва скъпо - като тези например



Виждал съм ги на живо и съб-а наистина изглежда внушителен като размери (приблизиелно 50х50х50 см) ако дава и добър звук ...

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа

Редактирано от V. Grig на 21.02.06 13:15.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.