Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 01.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема една молба към bgaudio.org  
Автор .boko (непознат )
Публикувано31.01.06 22:34



Здравейте

Хора от бгаудио, моля Ви не пишете повече в този клуб. Хиперагресивната Ви маркетингова политика ме дразни. Продънихте ушите на целия свят, че сте най-великите на света. Истината, разбира се, е по-различна. Просташките Ви изпълнения провокират съвсем нормални хора да се държат съвсем неадекватно и да Ви слизат на равнището. Моля Ви, имате грандиозен сайт, грандиозен форум, а доколкото дочувам и грандиозен тракер - не ги оставаяйте да почиват пишете денонощно и на воля, но не осмърдявайте навсякъде с Вашето присъствие, жалък маркетинг и измислени продукти. Трийте всяко мнение, което противоречи на смешната Ви доктрина. Слагайте мостови кабели между свръхпрецизната Ви апаратура и извънземните колони. Обръщайте посоката на кабелите и се наслаждавайте на разликата. Но не карайте нормалните хора да полудяват по този Ваш, специфичен и доста агресивен начин.

Моля Ви не пренасяйте изключително смешната Ви "at war with industrial" в местата, където преобладават нормални хора. Нормалните хора могат да повярват, че големите производители на Hi-Fi техника работят с 500% печалба и това е грабеж, но на нормалните хора не можеш да продадеш самоделката си с части за 5 EUR за 500 лева. Разбирам, че това Ви докарва до агресия, духовна и материална нищета, но за това сте си виновни само Вие. Нормалните хора започват да си задават въпроси, когато се публикуват сгрешени графични оригинали на въпросният ДОГК.

Нормалните хора могат да повярват, че плочата звучи по-добре от CD, но започвата да се хилят, когато се опитвате да прикриете грандиозните недостатъци на дърводелството Ви с някакви измислени аргументи като "касетата от винил е по-добра от CD". Карате ги да се търкалят по подовете когато споменете, че касета свалена от CD е по-добра от самото CD.

Разбирам че може да станеш за няколко дена реститут, разбирам че може Поршето от 928 да стане Карера ГТ, но не очаквайте нормалните хора да Ви вярват толкова лесно. Не очаквайте нормалните хора да повярват, че едър реститут ще спамва потребителите на сайт да им прави ръчно колони.

Спрете стадните си прояви. Не може един от Вас да се появи някъде без да бъде последван от останалото стадо кресливи членове на бгаудио. Явно честното и почтено защитаване на позиция без подкрепата на кресливи клакьори не влиза в репертоара Ви.

Моля Ви, стойте си в "часния" Ви форум и си делкайте там на воля.

Модераторе, съжалявам че откривам още един фронт. Колкото по-бързо наслагаш катинарите, толкова по-добре.





Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: .boko]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано01.02.06 01:02



Може самото ми присъствие в тая тема да послужи като повод за военни дейстия, но искам да кажа - още не мога да се начудя как много образовани хора, които има какво да дадат на аудиото, са възприели грандоманската агресия като стил на поведение.
Дано се усетят какъв смях е да воюваш на тоя фронт

ПП: Иначе да - 928-цата расте с часове - разпилва се... по форумите. Току виж прерастнала в Bugatti Veyron, само да се разпродадат и останалите DIY сребърни интерконекти от по 400 евро метъра...

Редактирано от slu6atel на 01.02.06 01:04.



Тема I REST MY CASE!нови [re: .boko]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано01.02.06 09:15



Няма какво повече да се добави!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: slu6atel]  
Автор venom (непознат )
Публикувано01.02.06 10:03



Еее... голями келеши има там. В това вече лично се убедих. Може би да има и свестни хора между тях, но някакъв тип alnico наистина ме накара да се замисля какво изобщо търся в този форум. Това човече с културата и интелекта си на лично съобщение пред мен направи истинска карикатура на http://www.bgaudio.org



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: venom]  
Автор digi°C (ентусиаст)
Публикувано01.02.06 11:19



И твоят случай съвсем не е прецедент........
//Няма да разказвам собствената си история//



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: .boko]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано01.02.06 16:30



За съжаление, общо взето си прав.



Mixy


Тема Клуб на разбитите сърца ...нови [re: .boko]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано01.02.06 16:46



Ха се съберете и си направете клуб на разбитите сърца,
па си поплачете и се ожалете един на друг колко са лоши модераторите в bgaudio!

След като сайта не ви харесва защо се оплаквате, че сте изгонени от там?
Някой от модераторите е сметнал за необходимо и ви е баннал. Какво толкова е станало? Да не би да са ви изгонили от Рая, а?

А иначе идеята за катинари в този клуб хич не е за изхвърляне... Гущера май спи зимен сън ...



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: Mixy]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано01.02.06 16:53



тука ви е мястото

www.bgaudio.org

Редактирано от fullrange на 01.02.06 17:00.



Тема А ти какво правиш тука тогаванови [re: 3aropka]  
Автор digi°C (ентусиаст)
Публикувано01.02.06 17:06



В духа на твоите "размисли" защо пък Гущера да прави това, което на теб ти се ще? Може би той просто смята че така трябва. Ти като си от клуба на НЕ-разбитите сърца защо се притесняваш за другия клуб? Вие там сте си Номер 1, кво ги гледате тука неуките прости бедни хорица?



Тема Re: А ти какво правиш тука тогаванови [re: digi°C]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано01.02.06 17:32



Oбщо взето отговарям на хора като теб, които задават въпроси. Може да направиш справка за постовете ми тук.
Ако Гущера реши нека ме трие, нали затова е модератор.
Едва ли ще тръгна да се оплаквам, даже и в този случай, когато не оплювам наляво и надясно Дир-а (за разлика от вашия случай, когато съответния сайт не ви харесва).
А дали ще пиша тук или не си е лично мой избор, форумът е публичен (за разлика от bgaudio). Когато станеш модератор ме трий, банвай и т.н. А за сега си трай и седи мирен!



Тема Re: А ти какво правиш тука тогаванови [re: 3aropka]  
Автор Excalibur ()
Публикувано01.02.06 18:14



Не бих искал да вземам страна в спора, но лично съм чел във форумите на бгаудио как хората, пишещи тук в този форум в датата са наричани нееднократно "пълни идиоти", "малоумни", "разбирачите", "бавноразвиващи" и други подобни.
Колкото и да е добра идеята на бгаудио, не мога да не се съглася с автора на темата, че онова място се е превърнало в панаир на самозабравили се наричащи себе си "аудиофили" / е тука не мога да не се посмея от цяло сърце, като си представя българския аудиофил-прошляк, дето не е виждал повече от 500 евро накуп... Поне хората там правят точно такова впечатление, както правилно изтъкна автора на темата /

Напълно подкрепям казаното в началото, без да съм пострадал или баннат по никакъв начин от бгаудио, просто се стремя да бъда обективен!



Тема Re: А ти какво правиш тука тогаванови [re: Excalibur]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано01.02.06 18:58



В датата могат да си наричат когото и както си искат. Това хич не ме интересува.
Ти познаваш ли мен или някой друг от тези "аудиофили-прошляци", за да знаеш колко пари сме виждли "накуп"?
Случайно да си забелязал аз да правя такива изказвания и обобщения за хора, които не познавам? Като искаш да си обективен - бъди, но не оценявай хора, които не познаваш и неща, които нито си чул, нито видял!

Редактирано от 3aropka на 01.02.06 18:58.



Тема никойнови [re: 3aropka]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано01.02.06 19:06



Никой нямаше и да се сети да пише за бгаудио, АКО алнико не беше почнал да дивее и да обижда тука.
Никой не се оплаква, че е изгонен от бгаудио, защото никой не иска да си има работа с необразовани арогантни хора като него.
Трябва да ви е срам, че сте дали на подобен индивид поле за изява и че ви вкара в тая смешна за вас ситуация да се карате с хора, с които иначе не бихте си казали лоша дума. :)
Аз ако бях на твое място, щях да си трая и да не се излагам да защитавам подобна смешна кауза. Впрочем какво са сгрешили "изгонените от рая", че забравих?
И дефинициите за публичен и непубличен форум са любопитни



Тема Re: А ти какво правиш тука тогаванови [re: 3aropka]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано01.02.06 19:11



ЕТО!
ТОВА са думите, които би трябвало да кажеш на вожда на модераторите в бгаудио - alnico !

Тоя човек ви накара да станете за смях



Тема Re: А ти какво правиш тука тогаванови [re: 3aropka]  
Автор Excalibur ()
Публикувано01.02.06 21:13



Загорка, не ме разбра! Имах предвид, че там, във вашия форум, обиждате и употребявате крайно просташки епитети спрямо хората, пишещи ТУК, в ДАТА.БГ, без изобщо да ги познавате! "Всички, които пишели в Аудиото на дата.бг са малоумници" - това е цитат от вашия изтънчен форум! Такива псувни съм чел и такива селски изпълнения съм виждал от "аудиофилите" в "аудиофилския" им форум, че просто се гордея, че не съм аудиофил! А напротив - във всички български форуми вашият съвсем доскоро ВИНАГИ се е споменавал с уважение и респект, винаги са се цитирали ваши разработки и идеи и са изказвани добри отзиви! А насреща - ПЛЮЕНЕ от вас към всички?!?! Би ли обяснил тоя феномен?!? Отношението го промениха вашите "лидери" и хората с право са отвратени!

А за прошляците.... Ами да, приличате на евтини хора, поне с приказките и поведението си. Не всички от вас, разбира се, за мен ти конкретно си един от малкото наистина свестни хора там за разлика от лудналото мнозинство, начело с тотално самозабравилите се модератори-лумпени...



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: .boko]  
Автор Bockos Mother (непознат )
Публикувано01.02.06 21:32



.boko:Здравейте

.boko's Mother: Здравей боко! Майка ти е!

.boko: Хора от бгаудио, моля Ви не пишете повече в този клуб.
Хиперагресивната Ви маркетингова политика ме дразни.
Продънихте ушите на целия свят, че сте най-великите на света.
Истината, разбира се, е по-различна.
Просташките Ви изпълнения провокират съвсем нормални хора да се държат
съвсем неадекватно и да Ви слизат на равнището.
Моля Ви, имате грандиозен сайт, грандиозен форум,
а доколкото дочувам и грандиозен тракер - не ги оставаяйте да почиват пишете денонощно и на воля,
но не осмърдявайте навсякъде с Вашето присъствие,
жалък маркетинг и измислени продукти.
Трийте всяко мнение, което противоречи на смешната Ви доктрина.
Слагайте мостови кабели между свръхпрецизната Ви апаратура и извънземните колони.
Обръщайте посоката на кабелите и се наслаждавайте на разликата.
Но не карайте нормалните хора да полудяват по този Ваш, специфичен и доста агресивен начин.




.boko's Mother:

Скъпи боко,
виждам че си овладял сарказма и че злобата изпълва душата ти,
както и че си станал голямо и умно момче с висок интелектуален квотиент.
Трябва обаче да си отчета една сериозна слабост,
че не съм възпитала у теб висок емоционален квотиент и не съм те научила да бъдеш с
широко сърце и там където разума ти, притискан всекидневно в оковите на Матрицата,
не успява да ти даде обяснение какво става, да опитваш да вярваш по мъничко,
както и опиташ да повярваш на хора, които са на по-високо ниво от твоето без да ги
разбираш в началото. Най много съжалявам в този живот, че като те правихме с баща ти,
не ти дадохме достатъчно сетива и бяхме заети да свързваме все двата края, вместо да те обичаме!
Забелязвам, че си губиш времето, а то според стандартите на обществото, в което живееш не
надхвърля 70 години и то с кислородна маска, да четеш внимателно и да си записваш като
послушник-йезуит всички грешки в сайта, към който изпитваш невероятна злоба!
Ако беше пожертвал времето си да се свържеш с тези хора и да ги опознаеш, щеше да разбереш,
че имаш много изгубено време и че си изминал много път в грешната посока, обаче пак аз съм виновна,
че нямах време отвреме навреме да те пребивам от бой и да те карам да поспираш и да се замисляш
първо: защо се случва всичко и второ: дали в много, изключително редки случаи мога да срещна хора,
които наистина да ми дадат нещо, а цената която ще платя, освен, че е съвсем справедлива е и
обидна единствено за създателите на нещо, което ти не си оценил и може би никога няма да оцениш,
защото си си учил прилежно уроците, писал си си домашните, решавал си си задачите, но май никога
не си мечтал толкова, че да си готов да пожертваш всичко, за да направиш нещо, което други са
направили, а за теб остава единственият избор да го отхвърлиш с всичкото отвращение което можеш
да намериш у себе си и да не се замислиш дори за една фемтосекунда, дали другите не са прави!
Мисля, че имаш сериозен проблем с егото си, щом си позволяваш да плюеш темата "най-евтиният хай-енд кабел", след като автора и освен, че е предоставил
обидно евтино и ОБИДНО КАЧЕСТВЕНО решение! Ти опита ли го? Призна ли си, че действа? Няма нужда на никого да казваш. Както аз няма да кажа за няколкото пъти, когато съм те хващала да мастурбираш пред компютъра!
Няма друго обяснение, освен у теб да живеят скрити алели на Вуте, който видял жираф и казал:
Такова животно нема!


.boko: Моля Ви не пренасяйте изключително смешната Ви "at war with industrial" в местата,
където преобладават нормални хора. Нормалните хора могат да повярват, че големите производители
на Hi-Fi техника работят с 500% печалба и това е грабеж, но на нормалните хора не можеш да
продадеш самоделката си с части за 5 EUR за 500 лева. Разбирам, че това Ви докарва до агресия,
духовна и материална нищета, но за това сте си виновни само Вие. Нормалните хора започват да си
задават въпроси, когато се публикуват сгрешени графични оригинали на въпросният ДОГК.


.boko's Mother:

Тъпи ми и злобни боко!

Ти наистина не си едно изключение като средностатистически гражданин на Матрицата
и вероятно разпознаваш изключенията, както познаваш различните кисели млека в хипермаркета
по опаковката, но за разлика от тях, възможността да натрупаш сериозен опит по пътя към аудио ада
е значително по-неатрактивна за слепи и глухи емоционално! Моля те, захвани се със счетоводство и
финанси (така и така оформяш се като сухар), но никога не ставай счетоводител в компания, занимаваща се с истинско аудио, защото ще бъдеш уволнен за груба некомпетентност!
Процентите печалба на големите производители не са такива, каквито ги описваш, но разликата в производствената и крайната цена надхвърлят тези стойности и ако случайно имаш възможността да го разбереш, ще си спомниш този монолог с майка ти, но няма да го признаеш на никого, а
на физиономията ти ще изгрее никому незабележима усмивка, самоопределяща те като много задръстен сухар, който е чул истината, но я е отхвърлил като груба грешка.

Ако в този момент се опиташ да си дадеш искрено самообяснение, вероятно ще нагазиш в дълбоки емоционални проблеми!

Самоделки можеш да наричаш собствените си полюции, но никога няма да имаш правото да правиш това със звукови системи, защото изключителни права да правят това придобиват хора, които майка ти познава, но вижда, че ти няма да разбереш и затова им се извинява от твое име.

Хора! Моля ви, простете на всеки като моя малоумен син, който не знае за какво говори, дано всеки осъзнал непростимото си заблуждение има възможност да изкупи греховете си пред собствената си съвест!

Аз моя .боко ще го преследвам и шамаря всеки път, когато дръзне да
се занимава с нещо, което му е непознато и изпита инфантилна нужда да покаже красноречието и злата си памет!



.boko: Нормалните хора могат да повярват, че плочата звучи по-добре от CD,
но започвата да се хилят, когато се опитвате да прикриете грандиозните недостатъци на
дърводелството Ви с някакви измислени аргументи като "касетата от винил е по-добра от CD".
Карате ги да се търкалят по подовете когато споменете, че касета свалена от CD е по-добра от
самото CD.


.boko's Mother:

Тъпи ми .боко, ние не сме ти купували качествен грамофон! Ние нямаме достатъчно пари да си го позволим! Кога успя заспали синко да изградиш винилова компетентност и да си позволяваш да даваш мнения, изискващи
сериозни финансови рискове, за да изградиш опитна постановка и да извършиш необходимите тестове!

Престани с празното теоретизиране, защото се заклевам във всичко свято, че ти не си го проверявал, защото ме изнервяш и караш да изпитвам нужда да те отровя с попарката утре сутрин!

Много книги са писани от сухари като теб, преписващи от други сухари и няма как да са проверени много от фактите в тях.


.boko: Разбирам че може да станеш за няколко дена реститут, разбирам че може Поршето от 928
да стане Карера ГТ, но не очаквайте нормалните хора да Ви вярват толкова лесно.
Не очаквайте нормалните хора да повярват, че едър реститут ще спамва потребителите на сайт да
им прави ръчно колони.


.boko's Mother:

Завистливи ми .боко!

То не разбираш как за няколко дена може да станеш реститут, защото няма да ти се случи.
Това не е лошо само по себе си! Ти не можеш никога да разбереш как човек, разполагащ със средства,
каквито никога няма да имаш може да си позволи да предлага на хората нещо, което е правено.
Ограничения ти кръгозор, замъгленото ти зрение от пашкула, в който вегетираш със забит в задника фискално-потребителски
кабел не биха ти позволили да осъзнаеш нещо много елементарно:
Има много реститути тук и навсякъде по света.
В България търговците са повече дори от броя на населението.
Този реститут би могъл да търгува с поръчани в китай перфекто изглеждащи озвучителни тела или техника.
Но той си е позволил да ти предложи нещо направено от него. Дали пък има друг начин? Дали не иска да сподели с теб нещо, което няма откъде да намериш?
Не, теб в училище са те учили, че хубавите неща се правят в големите и лъскави заводи, но никога не са ти обяснявали какво е красота, любов и сетива. Може би и часовете по изобразително изкуство си пропуснал?

Трябва да отида и да се видя с твоята класна! Няма да ти плащам таксите вече!



.boko: Спрете стадните си прояви. Не може един от Вас да се появи някъде без да
бъде последван от останалото стадо кресливи членове на бгаудио. Явно честното и почтено
защитаване на позиция без подкрепата на кресливи клакьори не влиза в репертоара Ви.


.boko's Mother: Глухи ми .боко! Пак жестоко си се объркал! Аз ти говоря с тих и нежен тон (жалко, че и това няма да чуеш, затова мисля довечера да помоля баща ти да те пребие от бой...)

Не всички ти крещят, но всички се опитват да ти кажат едно и също, обаче селската ти чест не позволява на разума ти да оцени нещата изпод всичката помия, защото ти се мислиш за принц и не желаеш да се оцапаш...

Спомням си как се мислеше за принц като съвсем малък и когато споменавах пред приятелките си на кафе, как си се насрал пак сутринта, ти чувайки ме почваше да пищиш, докато аз не те успокоя пред всички с думите:
"Добре .боко! Ти си принц и не акаш!!!"

Честно и почтено са категории измислени и това дава възможност
всеки средно грамотен да ги използва и спекулира с тях, но възможността да олицетворяваш тези категории не е нещо, на което имаш право по рождение, затова мисля да продължим с домашното насилие съвместно с баща ти!!!...


.boko: Моля Ви, стойте си в "часния" Ви форум и си делкайте там на воля.

.boko's Mother: Наивни ми .боко! Хай-фи полиция в България вече съществува и некомпетентни аудио-илитерати като теб никога повече няма да бъдат оставени на мира. Затова залягай веднага над учебницитв по счетоводство и контрол и не се занимавай с дълбоководни за теб дисциплини!!!


.boko: Модераторе, съжалявам че откривам още един фронт. Колкото по-бързо наслагаш катинарите, толкова по-добре.


.boko's Mother: Скъпи, уважаеми модераторе,

няма нужда да заключваш акаунта на всеки пост, надхвърлящ кръгозора на собствените ти разбирания за толерантност, защото това няма да спре никого.



Редактирано от Bockos Mother на 02.02.06 00:35.



Тема Re: А ти какво правиш тука тогаванови [re: 3aropka]  
Автор digi°C (ентусиаст)
Публикувано02.02.06 09:06



Не се хаби



Тема Оххх...нови [re: Bockos Mother]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано02.02.06 10:17



Колко дълго и безсмислено беше това! Правете си извода, кой е злобния! Вярно кофти е, когато тук не можете да триете мнения и да редактирате, но не се връзвайте толкова! Все пак сте заслужили всичкото това отношение! Дори бих казъл, че за разлика от "вашето", "нашето" отношение е далеч по-възпитано, здържано и интелигентно! Все пак никой от нас "недоволните" не е употребил казармени и каруцарсики израви от сорта, че: "Имате путки на лицата си", "ще ми държите ръката докато сера" и други такива, присъщи на модераторите в бгаудио!!!!!!!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: Bockos Mother]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано02.02.06 11:02



Има неопровержими истини, нали...
Поне едно твърдение на боко да беше оборил с тая нескопосана белетристика

Пак повтарям - СТАНАХТЕ ЗА СМЯХ С ВАШАТА ГЛУПАВА "ВОЙНА"



Тема Re: Оххх...нови [re: GAlNER]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано02.02.06 11:32



Ами не се опитвай просто! Да осмисляш толкова дълги текстове явно не ти се отдава.... Вече си си намерил мястото в обществото, преуспял си до колкото разбирам, за какво ти е да се мъчиш с толкова сложни неща?!

И ДА! прав си, далеч по възпитано, сдържано и ИНТЕЛИГЕНТНО е да се пишат некомпетентни мнения



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: slu6atel]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано02.02.06 11:37



Е тя майка му ги обори всичките.... А това че белетристиката ти се вижда нескопосана, говори само за това колко си ограничен!

Дааа! ... смешно е, даже забавно!! И ти си един от най забавните...



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: slu6atel]  
Автор ceляндyp (непознат )
Публикувано02.02.06 11:38



Как се става модератор в bgaudio.org

Пуснато на: Съб Мар 26, 2005
entusiast:
Здравейте, това е първата ми тема тук.
Приятно ми е - Христо, Ицо за приятели ...
Имам в мазето едни стари плоскости - ПДЧ и други от фурнирован масив (май така му се викаше).

Знам че се препоръчва МДФ, но както казах, това ще ми е първи опит. Ако стане ще повторя

упражнението с по-качествен материал. Имам разни машинки за дървообработка и конструкцията

на тялото не може да ме уплаши, но със жичките съм зле. Така, че ако може нещо с готов филтър

(четох че се продавали филтри) или някакъв много лесен, за да го дам на баща ми (дърт жичкаджия )

и да ми го направи без да му губя много времето.


Пуснато на: Вто Мар 29, 2005
entusiast:
мен много ме оплюха в hi-fi клуба на dir.bg като почнах да питам за Сони
сега съм се спрял на DENON..........


Пуснато на: Пон Май 30, 2005
entusiast:
Какво е значението на "дъмпинг фактора" при усилвателите?....

отговор:
...отношението на товара към изходното съпротивление на усилвателя, и сам по себе си нищо не

значи, да не говорим, че е и честотно зависим...

entusiast:
сори, ама това ми идва малко множко объркващо не съм много разбиращ в тази област.......


Пуснато на: Пет Авг 12, 2005
entusiast:
...админите са ми изтрили поста?!?!?!?!?!
и защо??? нима нещо обидно съм казал???
стига бе!

widowmaker:
Не, държиш се покровителствено, сякаш сме малките деца, които трябва да наглеждаш от време на

време, влизайки тук!

Кирил:
Кажи още нещо безобидно, абсолютно тенденциозно и несвързано с темата и ще си загубиш правата.

ХА-ХА-ХА!!!

widowmaker:
Поста на ентусиаста (с право) е отшумял...
Такива като теб ще ме принудят да направя една група от хора, които реално дават нещо на тоя сайт

и ще заключа форума за постинги от останалите хора, т.е. ще четат , но няма да могат пишат и да

разводняват форумите с неадекватни и тъпи коментари!


Пуснато на: Чет Ное 10, 2005
entusiastа набира скорост:
а бе хора, човека пише точно и ясно "очакванията ми са да получа ниско-средо качество на звука", и

още "високи нива сила на звука"
той иска да си прави доскитека в къщи, а вие му говорите за кечаство... това което момчето иска да

си спретне, освен МР3-ки, съмнявам се че друго ще възпроизведе някога...
пич, объркал си форума!

kirilov:
Ентусиаст?
Струва ми се, че и ти си го объркал!

Пуснато на: Съб Ное 12, 2005 Заглавие: Какво "НЕправено" усилвателче ще ми препоръчате.
entusiast:
Препоръчайте ми нещо за на първо времер. А и като се науча сам да си правя, да имам база са

сравнение

alnico:
не забеляза ли отношението на хората посещаващи този сайт към купешките ментешори ?
ако не си,мога да ти го обясня,искаш ли ?

entusiastа се е стреснал...Следва тишина.


Пуснато на: Чет Ное 17, 2005
entusiastа вече "много разбира" и си задава "мъдри" въпроси:
Извинявам се предваритално, защото някои може да ми се смеят, но се зачудих, дали плочите имат

износване...
Питам тук, защото точно вие, аудиофилите, се кълнете в плочите и аналоговият им звук А

единствените ми спомени от звука на плочите е свързан с тяхното пращене, пукане и т.н.
Една плоча на 20 години и такава произведена преди 1 година, имат ли разлика? А иглата не "дере"

ли повърхността и от там като се слуша една плоча повече пъти, да се износва и пада качеството на

звука?


Пуснато на: Съб Дек 24, 2005
entusiastа вече отрича фирмата Сони:
Виж в раздел "Продажби" имаше един Сони усилвател от ES серията. Ако наистина държиш да е Сони

(ама идея си нямам защо) обади се на човека - за добри пари го даваше. Ама не очаквай супер звук -

първо , щото е Сони, и второ, щото колоните са ти дървени.


Пуснато на: Пон Яну 02, 2006
entusiastа вече има "голям опит" и дава "съвети":
ако си направиш по-хубави колони, ще установиш, че проблема не е само в колоните, е и в Мустека

така че сменяй всичко


Пуснато на: Нед Яну 29, 2006
entusiastа е "голям специалист" но още не може да си прави записи:
Имам един WAV (беше преди това АРЕ, ама това е без значение) който foobar-а го показва, че е 81,01

минути, а CD-тата Неро-то показва че са 79 и нещо си там минути. Пробвах все пак, ама Неро-то

изпищя, че СД-то е малко. Иимам ли някакъв шанс да го запиша


Пуснато на: Пон Яну 30, 2006
entusiastа вече знае как се правят "истински" озвучителни тела(но все нямал време):
взими едно зеге, купи си плоскости, да ти ги нарежат с грубите размери и останалото ти го режи и

напасвай
евалата за експериментаторството иначе аз все не се навивам да рискувам (нямам време никакво),

иначе така бих действал - зеге, плоскоти, винтове (на първо време) и лепилото накрая.


Пуснато на: Чет Фев 02, 2006 Заглавие: Защо не се направи изпитен тест за регистрация във

форума?
entusiastа вече е готов за модератор и в чест на празника на форума иска да въведе нови правила:
След като отделих 1 минута време да отговоря кратко и лаконично на един новорегистриран тук,

питащ за мнение за система за домашно кино на Creative , се замислих, че щом мен почнаха да ме

дразнят такива въпроси, то...
И ми хрумна идейката за един "входащ тест" по време на регистрацията

Например, да се изредят няколко силни фирми за аудио техника и като изреди човека Техникс, Сони,

Панасоник, Самсунг, Айва и т.н. и не се сети за нищо от по-екзотичните и незнайни за масовият

потребител HI-FI и HI-End фирми, му се казва "чао, оди да си научиш уроците".
Или като класифицира Creative Audigy като аудиофилска карта, пак "бегай да четеш" и се препраща

към някое четиво за такива като него.

Мисля, че ще е много хитро Най-малкото, докато се бори да мине теста, съответният хлапак (защото

си мисля че 90% от досадните са такива) ще понаучи нещичко.
Освен това следващият, който тръгне да продава колони Pioneer за 200 лв. в сайт, на който отгоре

пише ...Audiophile... , може пък да го домързи да попълва тест и да ходи да си пуска обявата в

подходящите за това места.
Освен ако пък не се кефите на такива То те са си и малко смешни де...

Та такава ми е идейката, може и да стане забавно - нещо като тест на нацията

А че нивото на масовият потребител е ужасно ниско - това го знае всеки. Моите приятели не са и

чували за фирми като Rotel, NAD, Arcam и си мислят, че всички CD плейъри звучат еднакво, защото

"работят дигитално, а и не се изхабява записа...". Добре, че на са попаднали на сайта, че да видите

чудо тогава...

И да повторя - това ще е бъде и нещо като тест на нацията.


ЕВАЛА ЕНТУСИАСТЕ ... ТОВА Е НАЧИНА.
СКОРО ЩЕ СЕ СДОБИЕШ С ПРЕВИЛЕГИЯТА И ТИ ДА УПРАЖНЯВАШ ПРАВОТО НА ТЕСЛАТА.

Постовете на entusiast са автентични с малки съкращения по разбираеми причини.
http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=search&search_author=entusiast



Тема Re: Оххх...нови [re: sith_cat]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано02.02.06 11:50



На мен ли го казваш?!
NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 02.02.06 11:51.



Тема ВНИМАНИЕ!!!нови [re: .boko]  
Автор ngs (временНо...)
Публикувано02.02.06 12:28



Всеки е свободен да пише и изразява мнение ,където иска ,а модераторите да го модерират според правилата на сайта им.
Когато сайта е частен ,той има за цел да служи на създателите му и да привлича определен типаж потребители,които да отговарят на идеята... а ,ако не отговарят се прави опит да се покачи тяхното ниво и ако е трудно или ресурса изисква прекалено внимание/време то се преоритетите се насочват към основната идея - Разширяване ,обменяне на знания и ресурси подходящи и полезни за всички.
Когато някой потребител се държи предизвикателно или некомпетентно и нее разбрал идеята на сайта ,нормално е да не бъде погален с перо и да му бъде предложено шоколад и пържола ,а да го оставиш да разбере и да се научи ,осъвършенства и види къде е попаднал... и ако прецени ,че това място е за него и може да бъде полезен ,чрез въпрости подбуждащи и полезни за всички ,а наученото там да сподели и разшири!

Както този раздел,така и онзи са взаимно полезни и привличащи аудитории от които имат нужда всички и агресии и разделение не е разумно да се прави,защото всеки се учи от всичко и всичко води пак и се връща пак от извора ,докато разберем грешките си.

Модераторите в сайтовете си вършат работата ,която са избрали и я вършат според интересите ,така че този сайт има за цел да събира разнообразна инфромация за свободните мисли на хората ,а онзи е в реузлтат на свободните радости и успехи на хората... и всичко е полезно за всеки ,за да се учи да бъде търпелив ,за да прилага наученото и да се осъвършенства... а агресията уврежда мисловният процес.

Не е важно кой е по-велик и кой по-голям ,важното е кой как се чувства и това да не си пречим а помагаме ,като дразгите помежду си превърнем в изучаване на собствените си недостатъци и се поучим от това ,кое е довело до това че да отстъпим и да позволим нервната ни система да позволи да се провокира да отговори на агресията от другият тип съзнание ,което е нужно ,но не е нужно да е враждебно настроено ,защото при отстраняването му ,няма да има кой да сверява часовника с времето ,което е в часовника!

Правете Музика ,не Война .. и Секс ,но не на Екс ,защото време има и Лято и зима... и следва да млъкнем и да се усмихнем Безмълвно... а тези които искат да говорят ,нека кажат истината и да бъдат мъдри в нея сътворявайки я ,не съвупуплявайки я с мислите си и несинхронизираните потоци химия извираща от мъглата от неясен образ видян в съзнанието без яснота и чистота на радост и бъдеще в настоящето!!!

По добре рано ,отколкото всеки път!


Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: ceляндyp]  
Автор kлyб нa xлeнчищитe (непознат )
Публикувано02.02.06 14:11



Хей,момчета имам идея...да си направите клуб на хленчищите...хаха и там ще си плачете,ще се оплаквате на спокойствие...за всички изгонени от бгаудио..



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: ceляндyp]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано02.02.06 15:59



Не е важно да си компетентен, важно е да си СМИРЕН.

Първия юзър ми го баннаха щото разказах на всеослушание за това, което чувам от хорните на alnico, а парадоксът е, че според "модератор" alnico НЯМАМ слух и "слушателски опит" след като съм ЧУЛ някои особености на хорните му.

Редактирано от slu6atel на 02.02.06 16:32.



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: slu6atel]  
Автор kлyб нa xлeнчищитe (непознат )
Публикувано02.02.06 16:53



Ами то Бгаудио е за компетентните...ти кво правиш там
Еее,не си направих те един клуб на хленчещите,че и без слух



Тема Айдеее! Още едно...нови [re: kлyб нa xлeнчищитe]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано02.02.06 20:06



новорегистрирало се подкрепление! Ама на вас от бгаудио ви е много силен стадния ефект! Какво?! Комплекс за малоценност ли ви гони, като сте поединично?! Не се чуствате достатъчна масовка,ли?! Жалки сте! Още тогави ви го казах! Аз се регистрирах в бгаудио само с експериментална цел! Направих си експеримент, без да се надявам на такъв прекрсен резултат! Изгонени?! Та кога съм идвал, че да ме гоните! След като доказах моята теория на практика в чист вид - че в бгаудио има само едни комплексари, това ми беше достатъчно и казах че тук съм приключил, доста преди да ме баннат! Експеримента беше успешен! Това ми е достатъчно!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: kлyб нa xлeнчищитe]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано02.02.06 21:24



ами след като слухтиш толкова успешно защо не си усетил "дървеното" звучене на вокалите при хорните на alnico, което аз отбелязах (питай го) още в първите минути на слушане и чак доста време СЛЕД ТОВА прочетох, че съществува подобен проблем при някои рупори :)
м?



Тема Гейнърчо, татиното!нови [re: GAlNER]  
Автор Gainers Father (непознат)
Публикувано02.02.06 22:36



Здравей Гейнър (Баща ти е!), са ше ти обясня 'що си баннат!
чЕти ме внимателно, няма да повтарям! :

Защото твърдиш, че сме комплексари, аз ти казвам, че си баннат защото не можеш да разбереш,
че следното е истина, която не можеш да приемеш:

1. Как може Нелсън Пас да ПРОДАВАва на комерсиалния си сайт:




Слогана на който е:



Dedicated to Two Channel Audio!
(Посветен на 2 каналното аудио), и от който комерсиален сайт има
линк към хоби-сайта му (повтарям) ПРОДАВА, следното:




,
което струва 40 хияди долара (Гейнърчо, колко ти дадох Тати да си проектираш и направиш домашно кино и да си купиш уредбичка,
че не помня?), а на препратката от главния екран на комерсиалния му сайт към хоби сайта си ще ви отведе към място където може всеки да си направи негови усилватели, защото ноу-хау-то им е предоставено...

Там на тази снимка става ясно, че в подножието на египетските обърнати пирамиди



(не редосеялките, върху които плю, селянино!)


е поставил ХА1000 усилвателя си, който е само 2 канала, не както 4-те усилвателя в Ръшмор х 2 канала
+ 8 говорителя, + жестоко изработена като пиано
колона 2 броя = гранитни плочи 2 броя + 3 канални активни кросовъри
струват само 2 пъти повече от този усилвател, а той е сложил НЕго у дома си,
Направил си е с помощта на негов асистент онази думичка Рупори, заради която всеки ще бъде баннат оттам (www.bgaudio.org), пуснал им е 4 квадратни метра усти (два на два Гейнърчо!) Другите размери си ги прОчети сам ако смееш!!! Вкарал им е ШИРОКОЛЕНТОВ LOWTHER DX55, струващ € 674.45 евро единия гол говорител!

И е дал такива подробни обяснения за проектирането и конструирането на рупора, каквито НИКОГА няма да предостави за никой комерсиален продукт!

И си ги слуша тях! НЕ РЪШМОРИТЕ!!!

Ръшмор няма в стаята му! И всеки купил си за 40К негови колони
има право да изживее емоционалното сътресение, когато разбере какво слуша
Нелсън Пас у дома си на мансардичката с 4 метров таван! И всеки, който има смелостта да щракне с мишката линка към хоби-сайта му и прочете всичките неща, които пише там и може вече сам да прецени какво да направи!

Ето ти свобода на избора най-накрая и виж сам какво си избрал мили Синкоселскизаклевамсечеслушашчалга!

Айде сега сметни (колко му струват редосеялките) кой е балъка и дали имаме избор?




П.П. Мисля, че модераторът правилно ще оцени целта на написаното. Тя е:

Хора! ... Никого не искаме да обиждаме. Огледайте там (горе), ако не вярвате на сънародниците си. Много искам да греша в това, което съм написал, но аз държа да споделя истината с всеки, поне по веднъж. Изборът разбира се е негов.

Редактирано от Gainers Father на 02.02.06 22:56.



Тема Жестоко!нови [re: Gainers Father]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано02.02.06 22:59



В този форум, чрез кривите пръстета на хората от бгаудио, писаха: мака ми, баща ми и сестра ми!!! Направо не е истина! Начираха ме всеки път с умалителни, нежни именца! Благодаря ви! Отдавна не ме бяха наричили с умалителни, предвид размерите ми! Некакси е... мило!
"Татко"! Не бълвай бълвоч тук! Никой от нормалните хора, не го интересуват с-ми над 30 000лв.! Тази информация е абсолютно безпредметна и с нулева стойност за средния Хи-Фи потребител! Не ви ли влезна в кастрираните умове, че не сте нито интересни, нито забавни, нито оригинални за хората, които просто искат да попитат какъв ресийвър да си купят до 2000лв. или какви колони до 3000лв.! Никой не го касае, кой какво е измайсторил/сглобил, още по малко пък какво вие!
А ако си мислите да се сравнявате (бгаудио) с Нелсън Пас... намам какво да добавя!
Колко ми струва с-мата и какво представлява мисля че бях писал вече! Не обичам да се повтарям.

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 02.02.06 23:03.



Тема Re: една молба към (без)слу(х)шателя!нови [re: slu6atel]  
Автор Gainers Father (непознат)
Публикувано02.02.06 23:06



Слухчо!
Алнико вероятно се е съгласил с теб, само за да не те помоли да излезеш веднага. Дал ти е вероятно шанс да послушаш още...
Знам, че съжаляваш че си си развалил отношенията с него и сега не можеш да си купиш Етери.

Бегай веднага да си играеш с Гейнърчо!

Обичам да споря с тъпи копелета!


Тема Re: една молба към (без)слу(х)шателя!нови [re: Gainers Father]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано02.02.06 23:19



Явно спориш, Като Тъпо Копеле, защото просто не виждам да спориш - в реалния смисъл на тази дума! Не се хаби, защото за мен ти си просто поредния цървул от бгаудио дошил тук, за да се изсере по средата! Много дойдоха, израха се и си тръгнаха! Едва ли можеш да преложиш нещо по-оригинално! Прочети постовете на твоите "колеги" и ще видиш, че си безсилен да измислиш по-голяма простотия или да проявиш по изразена патологична олигофрения! Така че не се хаби! Вече не сте интересни! Няма смисъл, дори да идвате на талази от гнусния си форум, просто не виждам към какво се стремите?! Няма да промените мнението на хората за вашия форум или за вас! Но, виж! Колкото и да е невоероятно, го затвърдявате!!! Всички вече се убетиха, че вие сте едни комплексирани, тъпи парчета, които дори не могат да измислят нещо по-оригинално от непрекъснато регистриране на нови юзери с презумцията да са роднини! Не видя ли че вече е правено, бе, охлюв?! Не си интересен!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Жестоко!нови [re: GAlNER]  
Автор sly6atel (непознат)
Публикувано02.02.06 23:37



Остави ги! Вече им признахме, че играеш в 2000 левовоя клас!
Нека си пишат за елитарно аудио!Ти хубаво им написа, че знаеш вече, кой е Нелсън Пас!

Така и не сметна, че рупорите му са много по-евтини от 40К, ама тва нас не ни интересува.

Хайде да ходим да си играем навън, нали наш'те ни разрешиха! Тука нищо не разбираме!

Аз ходя да стрелям! Имам слушалки, баса все не ми стига и пиша за хай-енд-аудио!


Тема Гейнърчо!нови [re: GAlNER]  
Автор sly6atel (непознат)
Публикувано02.02.06 23:45




Явно спориш, Като Тъпо Копеле, защото просто не виждам да спориш - в реалния смисъл на тази дума! Не се хаби, защото за мен ти си просто поредния цървул от бгаудио дошил тук, за да се изсере по средата! Много дойдоха, израха се и си тръгнаха! Едва ли можеш да преложиш нещо по-оригинално! Прочети постовете на твоите "колеги" и ще видиш, че си безсилен да измислиш по-голяма простотия или да проявиш по изразена патологична олигофрения! Така че не се хаби! Вече не сте интересни! Няма смисъл, дори да идвате на талази от гнусния си форум, просто не виждам към какво се стремите?! Няма да промените мнението на хората за вашия форум или за вас! Но, виж! Колкото и да е невоероятно, го затвърдявате!!! Всички вече се убетиха, че вие сте едни комплексирани, тъпи парчета, които дори не могат да измислят нещо по-оригинално от непрекъснато регистриране на нови юзери с презумцията да са роднини! Не видя ли че вече е правено, бе, охлюв?! Не си интересен!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Не говори така с Баща си Гейнърчо!
Още не си му на нивото!
И защо висиш толкова до късно пред компютъра? Виж, че са ти се разтреперили пръстите и си поосрал правописа ! Или си бесен вече? Хайде да си лягаме!

Аз ходя да стрелям! Имам слушалки, баса все не ми стига и пиша за хай-енд-аудио!


Тема Re: Гейнърчо!нови [re: sly6atel]  
Автор Excalibur ()
Публикувано03.02.06 02:05



Лелеее... Ама верно тоя "защитник" на бгаудио е пълен олигофрен!
Направо ме е срам заради тоя нещастник философ-пълен кретен. Толкова елементарни доводи и тънки сметки не бях чел, поднесени с такава фалшива помпозност и псевдо-компетентност!

Ало, БГАУДИО!!! Това ли са ви защитниците бе хора?!?! Много олеквате някак си...



Тема Re: една молба към (без)слу(х)шателя!нови [re: GAlNER]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано03.02.06 07:51



ей страхливец насран

www.bgaudio.org


Тема Re: една молба към (без)слу(х)шателя!нови [re: fullrange]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано03.02.06 09:11



Ей, тъпо копеле!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема слушател!нови [re: sly6atel]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано03.02.06 09:16



Аз нямам какво да деля с тебе! Или имам...?!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Гейнърчо!нови [re: Excalibur]  
Автор Kaмъk! (неуморим)
Публикувано03.02.06 09:24



Здравей Екскалибурчо!
Аз съм камъкът, в чийто задник си забит и вече 600 години ми причиняваш анален сърбеж!

Я трай бе! Винкел ръждясал!
Стой там дълбоко забит отзад и се надявай някой ден да дойде Артур, да те хване за дръжката и да те извади от задника ми, че да видиш, че има слънце, цветя и пеперуди на тоя свят, мизерен ръждясал, фекално патиниран гвоздей!

Аз съм камъкът, в който е забит Excalibur!


Тема Re: слушател!нови [re: GAlNER]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано03.02.06 10:10



С мен нямаш. Със sly6atel имаш :)
Категорично се разграничавам от тоя смях



Тема Re: слушател!нови [re: slu6atel]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано03.02.06 12:59



Клонингите атакуват!



Тема Re: една молба към (без)слу(х)шателя!нови [re: Gainers Father]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано03.02.06 13:31



Явно повече пишаш, отколкото четеш постинги. Не е хубаво езика да избързва пред мисълта :)
Чети вместо да пишеш глупости.



Тема ;)нови [re: slu6atel]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано03.02.06 13:39



Явно трябва да се внимава повече! Повишавам веднага степента на съсредоточеност!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема степенуваненови [re: GAlNER]  
Автор GAiNER (елянин)
Публикувано03.02.06 14:39



Ебати съм и тъпото копеле! Толкова се запених снощи, че ми се замъгли дребния мозък и тръгнах да се карам с мизерника дето лае от моя тротоар!

Добре, че той сам ме открехна, защото щяхме да се сбием по никое време снощи като едни истински приятели, заседнали в просмуканата от никотин и алкохол кръчма у Надежда!

Извинявам се на всички, които не могат да ме понасят!

Аз вече няма да отговарям по същество, само ше лая докато не ми се цепне задника от злоба, щото съм ръбест селянин и ...

БЕВМВЕ-то 2000 година с черни джанти си го ползвам да го паркирам пред Тифани, та дано некоя куха кифла-скрита проститутка да пита охраната: Кой е тоя пич? и да дойде да и се понадувам и после да я вода у нас, да и покажа махагоновите поставки за уиски и да ми види домашното кино, дето не става за слушане на музика и да я ебна ако може ...

A с БЕЕМВЕТО не моем да се дърпам, щото ем ше ми цепнат задника Астричките, за по-яки коли да не говориме, ем ше го строша и нема да моем да ловим путки по кръчмите с него!

То е моята фалистична протеза! Хора, пощадете ме, аз нямам с какво да впечатлявам! Не мога и да забавлявам путките, освен с кинти!

Престанете да ми говорите за аудио!

Аз нищо не разбирам, обаче с Вуте сме кръвни братя и за мене не е така, ама и Яз не знам как е!

П.П. Докторе, обади ми се, че ти изгубих телефона, нещо ми е лошо!
Моля ти се!

Аз съм селянина с BMW-то !


Тема Невероятно, но факт!нови [re: GAiNER]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано03.02.06 16:32



Оказа се че все още можете да учудите хората, които ви ненавиждат!!! Тамън всички се бяха поуспокоили, че по-голяма простотия не можете да измислите! Да, ама НЕ! След като не помогнаха постовете от името на моите "роднини", сега трябва да си лафя и с моя нереализирал се, изоставен в ранна възраст на произвола на съдбата, екстремно тъп и необразован "брат близнак"! Става все по-интересно! Още по-интересно е, че за всички постове на "моите роднини" прозира немерената, неразбираема и малоумна реч на alniko (дългия с senatora)! Само ти си способен, на подобна вълна от вонящи изтъпления, на толкова огромно количество безсилна злоба и КИ - 42!
Мой малък, тъп, мизерен "братко"! Не се пени повече! Няма никакъв смисъл! Тъп си и такъв ще си останеш! Така каза последния път лекаря! Няма оправия! Тъпо мизерно копеле такова! Нямаш си и най малко представа, колко си жалък в моите очи, нали?! Много добре знам, че това е единствения ти шанс да ми говориш по този начин и затова изпитвам само гнус от тебе! Малко злобно човече! Правили били музиката в Червило! Ха! Аз пък я консумирам! Както консумирам всичко, включително и жени, които можеш само да сънуваш, защото ако се доближи такава до теб, само от дъха и ще изцапаш жълтите гащенца. Смешник.
Ам аз започвам много вече да се чудя?! Ти наистина ли си ЧАК толкова ТЪП!!!??? Невероятно!!! Знаеш ли? Изкаш ли да изкараш малко пари, Тъпо Копеле?! Мисля да записвам 2ра магистратура - психология! Ще ти платя 500лв., ако ми позволиш да напиша дипломна за твоя случай! Направо уникално!
Психопортрет, на Тъпото Копеле!
"Уникален случай, на социален идиотизъм, с невероятно засилен комплекс за малоценност, придружен от ясно изразена мания за мнения, комбинирана с мания за величие и безпричинна агресия! Класически случай на изместване на реалността, в имагинерен свят, където "там е най-важния"! Интересното при този патологичен случай, освен почти напълната липса на влияние на Супер Аза в/у съзнанието е уникално ниския коефициент на интелигентност! Всичко това води до първични, истинктивни реакции изцяло на подсъзнателно ниво, без никаква мисловна дейност!!! Което в повечето случаи е опасно, но само за него, защото много често го пребиват, като куче, просто защото не знае къде и кога да си затваря устата. Въпреки, че би било нормално да се смята, че пълната липса на личностно развитие на този субект е в следствие на пълна изолация или насилие в ранна детска възраст, това не е така! Клиничните изследвания показаха, че той е просто един много тъп индивид с длъгнеста структура, когото обикновено обществото го отбягва, най-малко заради неприятната му миризма и безпричинното му повръщане по средата на абсолютно бесмилените му изречения!"
Мда! Това е идеалния психо портрет! Всъщност е съкратения му вариант!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Аз продължавам да не разбирам от АУДИОнови [re: GAlNER]  
Автор GAiNER (елянин)
Публикувано03.02.06 17:41



Яз съм истински селянин, събирам кинтара и мечтая некой ден да отида на е'сКУРзия до Япония, и мислим да одим до представителството на Аудионоут-Япония.

Да, братко! Представям си хипотетичната ситуация, да вуезнеш в Аудионоут и да те пуснат в конструкторския им отдел, да си паркираш смешното БЕЕМВЕ 2000 година, дето всяка Хонда С2000 или Сивик Тайп-Р ше му разпори задника и да застанеш в целия си селски блясък (може да турнеш у торбичката малко праз,леб и кашкавал) и да им обясниш:
Кабелите немат посока и среброто не свири по-добре от медта! Аз си купувам рисийвъри от 2 иляди лева и си свират супер! А вечер одим у Тифани и свалям путки :D !

Ако не помолят снайперистите да те свалят веднага или пък Якуза да вградят сянката ти в най-новия им небостъргач, сигурно ще се въргалят от смях 2-3 часа, после ще ти подарят едно Онгаку,


да си имаш и да се мъчиш цел живот да си отговориш на въпроса, как съм бил толкова тъпо копеле и дали човека от снимката има IQ 42?

Хубаво е, че няма как да се изцепиш така, защото за човечеството и ценностните устои на красивото ще бъде по-лошо от атентата срещу Папата!

Селянин такъв, не ставаш за психолог!
Каква втора магистратура ще запишеш? Не ставаш ли за админче вече, 'щото си много алкохолозиран и сутреин те цепи кухото корито след "велика и забавна нощ"?

Със сигурност не ставаш и за психолог, защото не можеш да разпознаеш слушателя, себе си, баща си и МАЙКА ти дейба!

Защо второ висше? 'Земи завърши второ основно и средно, ама почваш от А и Б!

И ако смениш БЕЕМВЕТО-обади се, да не те търсим дълго, защото ще те запиша в графика си и ще участваш в Страшен Филм 4, но ще го разбереш чак, когато си помислиш, че свалянето на гащите ти е в кърпа вързано!
Да не забравиш, нали?


Аз съм селянина с BMW-то !

Редактирано от GAiNER на 03.02.06 17:45.



Тема Както казах...нови [re: GAiNER]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано04.02.06 10:59



друго си е да нямаш и идея какво точно искаш да кажеш! Всъщност и тва си е талант! Да изливаш зловония 20мин. без да кажеш нищо свързано, като си мислиш, че като намесиш 10тина теми, които нямт нищо общо една с друга в едно изречение, ще заблудиш някой, че всъщност има някаква мисъл в фрикасето, кето ти е за мозък! Евала! Знам че ти е кофти! Преглътни го некакси! Не се тормози така. Винаги, повтарям, винаги ще има мнооого хора, които ще са много по-напред от теб.

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Дрънкате се за глупостинови [re: ngs]  
Автор anticop (непознат )
Публикувано13.02.06 16:21



Незнам защо се карате за глупости!!!
Доколкото си спомням, докато хората от бгаудио писаха тук никой не ги плюеше.Докато писаха тук ви помагаха нали?Лично на мен Oceanman ми помогна да си направя събуфера за домашното кино ТУК в dir-a.Научете се да разговаряте помежду си с нормален тон и мисля че нещата няма да са такива.

Аз лично имам доста проекти , но парите не ми достигат.Обаче когато ги събера ще се обърна към хората от бгаудио за помощ.



Тема Re: Дрънкате се за глупостинови [re: anticop]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано13.02.06 16:35



Преди да пишеш назидателно вземи попрегледай темите наоколо и по-специално постингите на "модератор" alnico от бгаудио (тук представящ се като fullrange) в които се обръща към всички нас, включително и теб, и СЛЕД ТОВА ревизирай постинга си относно това кой започна цялата свинщина!
А ако ти харесва атмосферата в bgaudio, начи си си точно за там

Редактирано от slu6atel на 13.02.06 16:44.



Тема Re: Дрънкате се за глупостинови [re: slu6atel]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано13.02.06 23:23



slu6atel - ю ти май повече говориш отколкото слушаш?



Тема Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: .boko]  
Автор 4ggfh1 (непознат )
Публикувано14.02.06 01:24



лицето рачев заедно с настъпания от слон в ушите widowmaker и може би още няколко персони узурпираха името bulgarian audiophile society /Общество на Аудиофилите в България/. останалите им изяви /каруцарски псувни, неграмотен, уличен език, непристойно поведение.../ са незначителни, но опорочаването на едно такова задължаващо само по себе си име е осъдително. не по-малка вина носят и господата кирилов и копания - реалните създатели на този сайт и форум. исторически погледнато, това не е нещо ново за обществения живот в България. жалко !

Редактирано от 4ggfh1 на 14.02.06 01:26.



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: .boko]  
Автор инж. Й...в (непознат )
Публикувано14.02.06 02:28



Мдаааааааа , мислех , че само аз съм баннатия от прословутия сайт бгаудио. Но явно проблема е всеобщ. Защо ли съм сигурен , че 99% от бановете са дело на силно комплексираната и емоционално неуравновесена личност , зовяща се АЛНИКО. Трябва да призная , че във въпросния сайт има много кадърни момчета , които наистина развиват впечатляващи проекти. За съжаление има и една назадничава прослойка начело с лицето Рачев /казвам "лицето" , но май ще е по-добре да употребя израза "задникът Рачев"/ , която развива само и единствено психичните си заболявания и комплекси , насадени от липсата на родителско внимание в детството /не се чудете Рачев е гледан от гувернантка-поне той така твърди/. Естественото продължение на живота му, след лишеното от майчина любов детство , е служба в наказателна рота /типичен пример за социопат/. Всичко това не са голи приказки , а факти , споделени ми от самия Рачев. Е не е чудно тогава поведението му на башибозук. Моля ви , господа , не го съдете , той е просто един болен човек. Отнасяйте се състрадателно към него. Никой не е виновен , че е наказан от природата с коефициент на интелигентност клонящ към минус безкрайност , както в случая въпросния Рачев. Нека заедно се молим за изцелението му...



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 4ggfh1]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано14.02.06 09:30



A ти защо не ги изпревари и не организира такова нещо по-рано, а?
Много лесно е да критикуваш отстрани....



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: инж. Й...в]  
Автор ceляндyp (непознат )
Публикувано14.02.06 13:12



Та понеже всезнайковците от bgaudio наскоро отвориха нова тема във форума си "БИСЕРИ" или нещо подобно и в нея иронизират изказвания на по-млади форумджии които ги класифицират като "граждани на матрицата"(демек хора от простолюдието)днес ми стана много забавно като прочетох това.


Въпрос на
Blagomir определен от админите като "Гражданин на Матрицата"

"Проблема е че като се вържат ДВД-то и Ресийвъра през дигитален вход-изход /без значение дали е с оптика или коаксиален кабел/се чува постоянен много неприятен високочестотен шум в колоните. Интересното е че шума изчезва ако се постави аудио CD в ДВД-то. Ресийвъра сам си разбира каналите и явно като осети 2 няма проблеми но при 5+1 вкарва гаден шум. Не мога да свържа 5+1 канала аналогово защото на Ресийвъра са сложили само дигитални входове."

А ето и отговора на
Azeroth който пак според админите "Има иэвестен опит"

"Провери в документацията на ресивъра дали има декодери за Dolby Digital и DTS. Малко вероятно е да няма щом няма и 5.1 аналогови входове но.... "

Баси невежеството! Не ща да коментирам опита им на такива дето не са сигурни дали в усилвател с дигитални входове има декодери или не. СМЕШНИЦИ!!!

Та понеже става въпрос за бисери ще продължа да поствам тук подобни и то от по-почетни членове на срамния за Българските аудиоманяци - bgdudio форум.




Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: ceляндyp]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано14.02.06 15:44



Мислех да ти обясня какво си, но виждам че сам си се определил.

Само да ти поясня какво е Гражданин На Матрицата. Човек, който си няма представа какво става в действителност, и си живее в измисления свят.
Като теб.
Сега за сайта. Първо на първо, това тук е публично пространство. Тук си говорете каквото искате, създавайте си правилата сами си ги налагайте. БГАудио е частен сайт. Правилата ги налагат тези които са го създали или определени от тях хора.
Дори правилата да не се отговаря на абсолютно никой нов във форума, това си е тяхно право. Аз поне от ТОВА МЯСТО ТУК - Audio Video & HiFI не съм научил нищо. От БГАудио съм научил много. Затова ще продължа да чета там а не тук, независимо от всичко ставащо около мен.
Защото единствената причина поради която има търкане, е че манталитета ни е като не си знаем мястото, да изпадаме в агресия и да се опитваме да нагодим мястото към вкусовете ни а не вкусовете към мястото. Е, нема да стана.
Живи и здрави, и всичко най-хубаво ви пожелавам.



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: sunder]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано14.02.06 16:30



Бате гражданин на матрицата си ти и още десетината алнико клонинга, многословния неграмотник ви е втълпил некви глупости в главата и се вживявате като моджахидини.

Прочети ми едно от предните мнения, цитат от бе ге оудио и ми говори пак за матрици...



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 3aropka]  
Автор 4ggfh1 (bigfoot)
Публикувано14.02.06 17:08



това ли успяхте да измъдрите ?
кой превари - той натовари, а :)) състезателен елемент да има
светът е олимпиада но само за малко после пак Матрица :) :) не се стряскайте, няма кой да ви търси сметка



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: sunder]  
Автор инж. Й...в (непознат )
Публикувано14.02.06 17:21



Значи в България има около 6 милиона граждани на Матрицата според вас мнимите аудиофили. За мен това са си 6 милиона нормални човека .Всички вие , които се пишете Джедайски тим или както там си искате , щом не се чувтствате над другите , мястото ви е в някое заведение за психично болни. Вярно е , че в бгаудио може да се научи нещо , но от хора като Ручо , Оушъна , Мирилай и още няколко такива прогресивни личности. Алнико и компания представляват една комплексирана от собствената си малозначност прослойка надарена с поразени от птичи грип възпалени , пилешки , нервни клетки , който те не се срамуват да нарекат мозъци.



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: sunder]  
Автор ceляндyp (непознат )
Публикувано14.02.06 17:29



А аз сундурчо(или там както ти се беше самоопределил)бих ти казал че не те познавам но от съжденията ти личи че си поредния задник дошъл в дира да се изакаш и отново да се потопиш в частния случай bgaudio.
Радостно е че цървулите като теб са твърде малко за да определят истинската ни действителност, щото в противен случай наистина щяхме да заживеем във вашия измислен свят.
А що се отнася до частното сайтче, най-добре ще е малко да го попрекръстят щото може да е аудио, но не и БГ?!? Звучи нагло драги, както би звучало нагло и аз да си кръстя сайта БГВидео. В това БГ има смисъл когато е поставено на място.
Очаквайте много FUN от bgaudio ТУК !




Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: ceляндyp]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано14.02.06 18:20



Къде се изхождам аз се определя от личното ми желание (1) и на второ място ако ми се разреши. Ако добиваш чувството че те затрупвам с фекалии, то това си е лично твой избор, защото ти си ми разрешил да сера върху теб.
Хора като теб са живата причина за образователен ценз за достъп до интернет.
Нямам намерение да споря с хора като теб. Приеми извиненията ми ако съм те засегнал дълбоко и остани здрав. Просто сме от различни светове





Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: инж. Й...в]  
Автор petarbg7 (минаващ)
Публикувано14.02.06 19:14



Аз се чудя до кога ще им се обръща внимание все едно са някакъв критерий за това кой колко и какво разбира, чул или видял. На който бгаудио не му харесва да не влиза там, толкова е просто. Има толкова много други места, където човек може да прочете и сподели каквото го интересува без да се притеснява, че някой надрусан не на кеф безделник или друг превъзнесъл се ще го напсува или реши да се прави на господ.

Редактирано от petarbg7 на 14.02.06 19:27.



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: ceляндyp]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано15.02.06 00:16



селяндурчо айде преди да говориш наизуст прочети още малко постове
по темата и тогава си направи извода кой е малко по-в час!



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 4ggfh1]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано15.02.06 00:51



Светът е Матрица за такива като теб! И с право!

Кажи ми, смешни господине, на колко хора си помогнал, колко проекта си публикувал така, че и другите да могат ги да използват, с какво си допринесъл за напредъка на общността, дал ли си нещо от себе си за другите?
Проблемът на много хора е, че имат толкова малко в дребните си душици, че не им стига дори и за собствено ползване, камо ли да го споделят с останалите.

Що не седнете да се организирате всички "гении", които сте се развъдили тук пък да видим какво творение ще произведете?

А иначе е много лесно да стоиш отстрани, да не правиш нищо, освен да лаеш срещу другите като някой озлобен помияр, който вечно ще си остане да живее в калта и боклука.



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 3aropka]  
Автор 4ggfh1 (bigfoot)
Публикувано15.02.06 01:08



нещо май ти е кофти - да не си злоупотребил на празника или те гризе съвестта :) :) и защо отговаряш ти а не някой от визираните по-горе персони? ааа сетих се - дежурен по бгаудио :)



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: winuser]  
Автор ceляндyp (непознат )
Публикувано15.02.06 08:33



Намирах го за излишно да продължавам с коментари по този въпрос но след като държиш У-ин Юзерчо, да се доизложиш давай пример за съвременен многоканален ресийвър без аналогови а САМО с дигитални входове и без вградени декодери. Баси смешниците ги има в това bgaudio.



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: ceляндyp]  
Автор Azeroth (Uruk-hai, Ugluk)
Публикувано15.02.06 12:03



Абе смешник и това сме го виждали - ресивър без декодери. Ти като не си -мълчи. Става дума за KODA - това е "ресивър" в кавички.
Или може би искаш да ми качеш, че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО от техническа гледна точка щом има S/PDIF да има и декодери? Логично е, но не е задължително. Много, много си зле, момчето ми. Аман от отворковци.


ПП
Егати скапания ДИР. Сто пъти не може да ми постне съобщението.

Whom do you serve, my fighting uruk-hai?


Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 4ggfh1]  
Автор GAiNER (елянин)
Публикувано15.02.06 12:03



Я трай там, помияр!

Както и очаквах, никога не можеш да отговаряш по същество, защото си злоба и нищо повече!

Както и очаквах, никога не можеш да отговаряш по същество, защото си злоба и нищо повече!

Както и очаквах, никога не можеш да отговаряш по същество, защото си злоба и нищо повече!

(Написах ти го 3 пъти защото си И малоумен!)


Чети www.bgaudio.org и трай!

Очевидно е, че няма да имаш право да пишеш никога там!

Аз съм селянина с BMW-то !


Тема Re: Дрънкате се за глупостинови [re: winuser]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано15.02.06 12:25



az ако не слушах и не говорех за това, което ЧУВАМ щях да съм от групата поклонници в бгаудио



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: GAiNER]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано15.02.06 12:34



алнико, стига се ла, на всеки му стана ясно колко струваш



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: alfabeta]  
Автор GAiNER (елянин)
Публикувано15.02.06 12:38



Не съм Алнико, докторе по психология!
Ти също трай, защото не си по същество!

Аз съм селянина с BMW-то !


Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: GAiNER]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано15.02.06 13:09



абе къвто ще се зови, ма си дълбоко в матрицата.



Тема Не! Не е Алнико!нови [re: GAiNER]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано15.02.06 13:35



Той просто е едно незначително, дребно и доста смръдливо тъпо копеле! Нищо особено! Не си заслужава амортизацията на клавиатурата ми, дори!

-+No Pain-No GAIN+-


Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: alfabeta]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано15.02.06 14:31



Вие друга тема няматели освен само да говорите по адрес на бгаудио?Явно ви е много тежко,че сте подритнати...ами то с тази завист как няма...Гадно вие,знам...ама сами сте си го направили



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: Azeroth]  
Автор ceляндyp (непознат )
Публикувано15.02.06 14:34



Само не мога да проумея ти тъп ли си, или по здравословни причини не можеш да разбереш какво съм написал. Последно ако искаш да си убедителен, дай пример за ресийвър 5.1 само с дигитални входове и без декодери.

Или може би само в БГАудио сте способни да произведете такива





Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: GAiNER]  
Автор 4ggfh1 (bigfoot)
Публикувано15.02.06 15:03



о ! бях удостоен с вниманието на Посветения ! каква чест :)



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: ceляндyp]  
Автор Azeroth (Uruk-hai, Ugluk)
Публикувано15.02.06 16:15



Ти май оспорваш правото ми да подозирам китаеца който може да произведе такава глупост? От ресивър за 300лв. барабар с колоните (дървени) мога да очаквам всичко, включително и това.

Извадил нещо от контекста и го размахваш тук. Сладур

И щом това ти звучи смешно, значи ти вярваш безрезервно на китайската творческа мисъл. А, може би изпадаш в екстаз от техните постижения.
Това само подчертава колко уместно си си избрал ника, както и затвърждава правилността на нивото "Гражданин на матрицата" в БГ Аудио.

Нямам нерви да се занимавам с такива като теб.

Whom do you serve, my fighting uruk-hai?


Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: izlqchvane]  
Автор quad ((bg))
Публикувано15.02.06 16:30



Да си изгонен от бгаудио е въпрос на чест!!!:) Поне за всеки разумен човек :) Май жените не ги разбират тези неща.
Сисенце, затвори си се в твойте представи за аудио и си мисли че светът с хорни и лампи е великолепен. Този спор не е за теб, има твърде много попържни, които не подхождат за дама(ако си такава) и евентуално техническа информация(от която нищо няма да разбереш).
За тези, които търсят форум от който може да се научи нещо, който е модериран според мен перфектно:
http://forum.eshop.bg/index.php
Приятно четене.

П.с. Да се включа и тук, дано бгаудио да спрат да постват :)) То бива дезинформация да се пуска в мрежата, ама вашето си е направо престъпно. Даже и пазеванти на идеите си пуснаха: кирилов(HIFIcop), алнико и ко си регистрирват никове и пишат простотии на воля...

Алнико, ако обичаш не влизай в чата и форумите с никове подобни на използваните от мен, никой няма да се върже на допотопните ти номера. Щом ме смяташ за малоумен, защо се опитваш да ме копираш???



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: Azeroth]  
Автор venom (непознат )
Публикувано15.02.06 17:03



Аре бе лигльоо какво го увърташ. Ще му кажеш ли на човека къде ги правят тия рисивери че и на мен ми става интересно - направо бих купил такъв. Вие там вярно сте ебаси шушумигите. Какви са тия китайци какви са тия 300 лева бе олигофрен. Пича иска някакъв пример да му дадеш само да не сте го правили с оня дървеняк - шефчето ви алнико. Май лъсна задника на още един клоун от "великото" BGAudio, аааааа?????



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: venom]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано15.02.06 17:09



Ми той каза, ама като не можеш да четеш какво да те прави, да ти купи буквар ли?



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: quad]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано15.02.06 17:16



Ех,Куад ...имах щастието да чуя и видя и трябва да си наистина заслепен от злоба и омраза зада не си признаеш че е невероятно чувство...а за техническата информация...четеш в бгаудио



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 3aropka]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано15.02.06 18:07



Абе, Загорка, не разбра ли, че никой не оспорва квалификацията и постиженията на екипа на бгаудио. Свинския елемент в цялия сайт идва от рачевщината, която не само сте допуснали, а и защитавате, влизайки в конфликт със себеподобни, вместо да решите проблема, затваряйки устата на агресивния простак!
Извинявай, че се намесвам с "спора" ви.



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: venom]  
Автор Azeroth (Uruk-hai, Ugluk)
Публикувано15.02.06 18:49



Извинявай че се усъмних в китайците, бате. Повече така няма да правя.

Ако имаш малко мозък да помислиш, погледни тази простотия и ми кажи колко крачки я делят от абсолютната простотия - s/pdif без декодери. Специално погледни как гордо се мъдри логото на DTS на кутията.



Всъщност не ми отговаряй. Пределно си ми ясен.



Тема Общество на Завистниците в Търговищенови [re: quad]  
Автор Barpянka Baxнeвa ()
Публикувано15.02.06 22:41



Здравей Багеяне! Майка ти е дееба! Пак те изпуснах!

В отговор на:

Да си изгонен от бгаудио е въпрос на чест!!!:)
Поне за всеки разумен човек :)




Ти си изгонен 2 пъти от BGAUDIO? Ти двоен лауреат ли си?
Или си двойно честен? Или си с двойна душевност?

В отговор на:

Май жените не ги разбират тези неща.
Сисенце, затвори си се в твойте представи за аудио и си мисли че светът с хорни и лампи е великолепен.
Този спор не е за теб, има твърде много попържни, които не подхождат за дама(ако си такава) и евентуално техническа информация (от която нищо няма да разбереш).




Синко прост и комплексиран! Ти не си виждал истинска жена! Вместо да и целуваш краката на Сиска, че в началото дори се опитваше да те защитава, ти я чувстваш като враг, защото се опита да те укори, че не си прав след като разбра колко си далече от истината!

Не си прав! Ти не разбираш от жени и не си имал истинска жена! (Споко! Знаеме всички за четвъртметровия ти гъши врат!)

Единственото което ти оставаше бе да злобееш и мастурбираш още по-трескаво след всеки неин пост, защото няма да ти се отвори и 2-рата резерва на парашута!
От попържни няма как да разбираш, защото си беден селянин, отишъл да учи във ВМ училище и мислиш, че си хванал на Нептун тризъбеца, ама да знаеш, че само единия зъб му държиш!

В отговор на:

За тези, които търсят форум от който може да се научи нещо,
който е модериран според мен перфектно:
http://forum.eshop.bg/index.php
Приятно четене.




Да! Приятно четене! Ама 'земи чети верно и престани да пишеш, че първо си неграмотен, нищо че това е достатъчно да те приемат у военноморското (студент ми бил! Ей, клоун! Шапкар ше станеш! Никакъв студент не си! И ако ебеш някого през това време, това ше са мъжки школници плиткоумна букова кратуно!).

Трябва ти много четене, питане и слушане, но най вече ти требе RESET и студен рестарт, че си зациклил в много кратък и безкраен цикъл и нема да излезнеш от него!

В отговор на:

П.с. Да се включа и тук, дано бгаудио да спрат да постват :))
То бива дезинформация да се пуска в мрежата, ама вашето си е направо престъпно.
Даже и пазеванти на идеите си пуснаха: кирилов(HIFIcop),
алнико и ко си регистрирват никове и пишат простотии на воля...
Алнико, ако обичаш не влизай в чата и форумите с никове подобни на използваните от мен,
никой няма да се върже на допотопните ти номера.




Включи се в матрицата веднага и произвеждай електричество, за да можем ние да се греем и да си правим експериментите, а ти си яж кашичката и дефекирай кротко, да не се удавиш в собствените си изпражнения!

В отговор на:

Щом ме смяташ за малоумен, защо се опитваш да ме копираш???




Никой не те смята за малоумен! Ти си много болен комедиант! И в цирка нема да те 'земат!
Ако случайно завършиш военното училище без да те заключат в тапицирана стая и не се побъркаш от мастурбиране и недоебък, ше избиваш комплекси пред себеподобните ти малоумници - шапкари! С тая стоманена пружина около буковата ти кратуна, опъваща фуражката, за да не изглежда реално безформената ти ряпа ше останеш завинаги с духовно късо съединение, защото си си нахлупил късосъединената навивка и се кефиш! Искаш доказателства?

Само едно (дано не се сетя повече, че много за писане ше се отвори):

Смешни цървулко! Ти изскочи на манежа сред спорещите с БМВ-та и Поршета, с твоята Шкода 105Л

Ако можеш да осъзнаеш колко си зле, веднага ше се обесиш!
Яд ме е много, че не съм те пребивала по-жестоко като малък, да не отраснеш такъв неосъзнат отворко!

Ама нали си слаботелесен глист и аз от криворазбрано християнско милосърдие реших да не абортирам, а да те оставя жив червей!

Опитах се да ти дефинирам целта в живота още с името:
Нарекохме те Багрян Бахнев

Всеки който се нарича така или незабавно требва да се застреля
или да си трае цял живот, ама ти гнидо комплексирана се метна на Шкодата и каза ОЛЕ!

Когато дойде у Алнико с 2-мата ти приятели хубаво се беше подсигурил да не те биеме, ама си толкова малоумен, че не можеше да се сетиш, че никой не може да те спаси, ако някой е решил да ти даде шамарите! (
Афекс щеше да ви се радва много и да си поиграе на DEATHMATCH)

Но Иво беше свръх-великодушен и искаше да ти покаже нещата както той ги вижда, но ти завистлива микроскопична селска плиткоумна душицо не можа да приемеш нищо!

Беше адски показателно как реши да си тръгнеш и след 10 метра, почти на изхода се сети, че си дошъл с 2-ма приятели и реши да се върнеш!

Като се върна видя, че си си забравил и палтенцето!

Помниш ли селянин търговищки? Или го изтри веднага от гладката си пихтия, заместваща мозъка у хуманоидите? И за разлика от теб 2-мата ти приятели разбраха за какво става дума и много добре го написаха в чата после!

И ти мизерник препикаван от малък не можа да приемеш голямата истина, тежаща ти като 5-тонен струг, подарен ти от добър великан
и за да не те смаже нарочно мълча 2 дена и после написа със зверски напъни половинчати хвалби тука, и на следващия пост вече се беше върнал в матрицата и си беше мушнал още по-дълбоко кабела в полупрозрачния анус, че иначе щеше да се наложи да почваш отначало всичко! Така е! Някои хора и по-възрастни си признават, че не са били на прав път, но ти като една силно неуравновесена търговищка мисирка, предпочете да се екранираш с фуражката и да злобееш!

Нема да се плашиш! Такива като теб ще са преобладаващи винаги!

Клоун! Мислиш, че като турнеш 2 диода в обратно свързване на смешната схема на куад МК и нарисуваш още един кондензатор с неизвестна и на
собствения ти микро-мозък стойност можеш да го наречеш модификация?



Веднага потърси здраво конопено въже и ме помоли като се върнем утре с баща ти от работа да те пребием до смърт, да те вържем плътно и да те метнем в Камчия, боклук такъв!

Ако те е страх да не се удавиш, а предпочиташ да гниеш некъде, избери си кофа и следващия път да знаеш, че ако те срещна не само ще ти раздам зверски шамари, но и може да насъскам кучето да те оглозга на китките, да не пишеш простотии!

И недей да злобееш по жените! Не ги разбираш! И как да ги разбираш? Приличаш на Мистър Бийн, само си малко по-русоляв!

Но иначе си достатъчно противно-незабележим, за да ти обръща някой внимание, да контактува с теб и да те направи човек!

Затова си останал такъв полу-ръст и затова не ти върви с жените!

Ако утре се върна и те заваря пак да си разглобил Шкодата, ще ти навра картера в бледия анус, моя цветна бременност непрекъсната!!!

Аз съм на селянина с Шкодата майка му!

Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: quad]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 00:38



Багряне!

Ти си едно тъпо, подло, злобно нещастниче, което цял живот само сере на обществени места!! В момента в който те видя някъде насаме, ще ти разкрася вечно тъпо хилнатата физиономия, така че да немаш нужда от пластичен хирург да ти я оправи!! .... нема да ти трябва и зъболекар никога.... СЕЩАШ ЛИ СЕ ???

Некой прекрасен ден, ТИ, нещастнико ЩЕ УМРЕШ !!! и дано не оставиш много фекалии след себе си....

Редактирано от sith_cat на 16.02.06 01:04.



Тема Оти се напъваш така ?нови [re: Barpянka Baxнeвa]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано16.02.06 00:40



Че ти станат кафиеви гащите!



Тема Ако умрем ил загинемнови [re: sith_cat]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано16.02.06 00:43



вий недей да плачете напийте се с руйно вино чашите скършете



Тема Re: Ако умрем ил загинемнови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 01:58



Банкет ше дигнем !!

Редактирано от sith_cat на 16.02.06 01:59.



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: Azeroth]  
Автор ceляндyp (непознат )
Публикувано16.02.06 09:03



Е в този Pdf не виждам ресийвър без декодери и без аналогови входове.
Или не ми се отваря целият файл, а? Какво ще кажеш ти не знам, обаче все още за мен си оставаш същия въздух. Само може да се успокояваш че във вашето форумче не си единствения.
А загорски не знам за какво се обажда и той. Най вероятно за да затвърди представите на хората, че всички са еднакви ТАМ в тяхната МАТРИЦА, или по- просто казано - от един дол дренки.



Тема Re: Ако умрем ил загинемнови [re: sith_cat]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано16.02.06 09:15



И де ке го носите ?



Тема Злите оранови [re: izlqchvane]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано16.02.06 09:20



Дан пръднеш от зор.
Че стоя анал мое и да се осереш.



Тема Дренкинови [re: ceляндyp]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано16.02.06 10:07



у долчината не растът!
Они са на полените.



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: slu6atel]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано16.02.06 10:20



Интересно е, че упреците и обвиненията идват най-вече от някакви анонимници, които никога нищо не са направили и нищо не стои зад тях.
Звучат несериозно и са въздух под налягане. Но това не им пречи да сипят обвинения наляво и надясно и то към хора, от които могат само да се учат.
Вместо да се погледнат колко са зле и да впрегнат усилията си да напреднат поне малко, те се сърдят че някой не им е обърнал внимание.

Такива хора не са ми "себеподобни", извинявай!

Всеки човек си има начин на изразяване, и е нормално някой да е по-рязък, особено към гореописаните хора.
Моето търпение също не е безкрайно и си мисля, че много скоро ще спра въобще да влизам тук, в противен случай ще пиша неща, които не бих искал.



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: инж. Й...в]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано16.02.06 10:52



Не защитавам Рачев (въобще дори не го заслужава), но мисля че изнасянето на личнни данни от тъкъв тип е кофти нещо.



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор инж. Й...в (непознат )
Публикувано16.02.06 12:21



Моите уважения , колега , но личните данни са си такива , докато личността си ги пази за собствена консумация. В момента , когато започне да ги тръби по чатовете с цел да парадира с тях /сиреч "Вижте ме колко съм велик"/ , тези данни не са вече лични и за това си е виновен само и единствено разгласяващия ги на всеослушание собственик. Целта в случая беше да му дам различно тълкувание от неговото , но това едва ли ще му е от особена ползва , впредвид ниския му коефициент на интелигентност.



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: Azeroth]  
Автор new_555 (непознат )
Публикувано16.02.06 12:23



Azeroth, какво значи DSP ?



Тема Ебаси излагацията !!!!нови [re: инж. Й...в]  
Автор 6strings (bassman)
Публикувано16.02.06 12:36



Браво бе, интелигенцията !!! Цвета и мириса на нацията !!

Айде да се засрамите малко, всичките подред, че с такова старание си срахте на реномето ВСИЧКИТЕ, че не знам как се гледате в очите като се бръснете !
То бива детски изцепки, то бива обиди на лича основа, и от двете страни, че чак мен, дето не ми пука за никой, ме е срам да чета как големи и успели (уж) хора се излагат !
Всъщност интересно ми е кой ще се изложи повече ! Продължавайте !

-------
@Загорка, не те познавам, но ако случайно някога се запознаем, бих те черпил една бира (литрова) за умните и умерени думи. Май само ти от БГаудио имаш мозък и не те е страх да го използваш.

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Общество на Завистниците в Търговищенови [re: Barpянka Baxнeвa]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано16.02.06 12:49



Бате , имаш нещо против военноморското ли? Там , бате , ти никога няма да успееш да влезеш по простата причина , че има входен психотест , а с тая напреднала шизофрения ша те изгонят още от КПП-то .



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: инж. Й...в]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано16.02.06 12:50



Аз когато споря с Иван... правех го в ICQ...
Видях че на глава не се излиза (пък и прекали с обидите) и спрях..
Ако имаш нещо да му казваш - там или на лична бележка.

Че тези две теми вече банални станаха - кой какво има, колко има, какво може и не може. Но явно е нормално историята периодично да се повтаря.



Тема Re: Ебаси излагацията !!!!нови [re: 6strings]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано16.02.06 12:53



Бате , простаците са от бгаудиото ша знайш. Особено ония пендел алникото. Той , бате , е бах си тъпото парче ша знайш. Прост е като цяло стадо вълци с електрожени ша знайш. Таквиз кат' него , в махалата им разраняваме хемороидите



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано16.02.06 12:57



Бате , не си право ща знайш. Онуй Рачев е много просто чаве.



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: Гюнeш]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано16.02.06 13:20



Гюнеш, не смятам да давам личностна характеристика на Рачев.
Той си знае какво в действителност е!!!



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 3aropka]  
Автор 6strings (bassman)
Публикувано16.02.06 13:23



Принципно гледам да не се намесвам, просто щото ми е под достойнството да отговарям на малоумни мнения, пък досега все такива четох... И понеже твоето е доста умерено, отговярям ти в ролята на страничен наблюдател, слушател -любител, музикант.

"Интересно е, че упреците и обвиненията идват най-вече от някакви анонимници, които никога нищо не са направили и нищо не стои зад тях."

Може би тия хора нищо не са направили за аудио- средите. И в това не виждам нищо лошо - всеки човек си има област, в която си работи и в която е полезен. Дай да пратим в Сибир всички, които в живота си не са направили поне 1 усилвател ? Е то и аз не съм. И не искам - тия неща си ги купувам. Това, което аз искам, е да разбирам какво слушам, да разбирам от звук и съвсем малко от техника - просто като потребител. Това, което аз правя, е да НЕ се правя на разбирач в тема, от която и понятие си нямам.

Но това не им пречи да сипят обвинения наляво и надясно и то към хора, от които могат само да се учат.
Ако под тия "хора" имаш предвид себе си - ок, аз бих се учил от теб. Но ако имаш предвид "fullrange" - тоя пич може да е БОГ на аудио техниката, но е толкова прост, че не бих разговарял с него... То не бяха каруцарски обиди, писане от името на майката на еди-кой си, бащата на еди-кой-си, баба му и дядо му... мисля че потърпевшите имат всички основания да го осъдят за лична обида и уронване на достойнството пред публика. Как очакваш човек с такова държане да привлича хората към аудио- каузата ?

Вместо да се погледнат колко са зле и да впрегнат усилията си да напреднат поне малко, те се сърдят че някой не им е обърнал внимание.
Ок, приемаме, че сме зле. Решаваме да напреднем малко и се обръщаме към специализираните форуми. Оттам ни посрещат с думи като от горните постове, при което сещаш се какво става....

Всеки човек си има начин на изразяване, и е нормално някой да е по-рязък, особено към гореописаните хора.
Това не е оправдание, пич. Въобще ! Едно е рязък език на човек, ядосан от тъп въпрос, друго е целенасочено и умишлено обиждане, и то в десетки постове ! Ако това ви е "лицето" на БГ-аудио - аз съм доволен че не съм го виждал. Айде погледни отстрани - какво впечатление оставяте у страничните хора ?

Моето търпение също не е безкрайно и си мисля, че много скоро ще спра въобще да влизам тук, в противен случай ще пиша неща, които не бих искал.
Е недей, моля те. Ти си един от разбиращите, които даже могат и да говорят като хора. Доста хора имат нужда от съвет за покупка на апаратура. Светът не свършва само с правените усилватели и колони. Хора като теб могат да помогнат доста за повишаване на слушателската култура на хората.

--- Сега мога ли да помоля за мир и толерантност ?

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Ебаси излагацията !!!!нови [re: Гюнeш]  
Автор 6strings (bassman)
Публикувано16.02.06 13:28



^ не си прав.
Ходих в прословутия форум, четох отгоре-отгоре (нищо не разбрах, ама това е друга тема ), не видях словоизлияния като тукашните. Хората си обменят опит културно, предполагам, че повечето се познават. Правят впечатление на разбиращи от аудио хора. Бих попрочел още някой ден, пък може и да се регистрирам, макар че ще съм предимно "консуматор".

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Ебаси излагацията !!!!нови [re: 6strings]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано16.02.06 14:09



Бате , аз не съм на другите мнение. Има много шукар пичлигар във бгаудиото. Ей туй Ручо-ефенди , Мирилай-бей , Оушънман-паша , Амитко-ооолу и другото такив кат' тез. Ама онуй чапкън-пичлеме Алнико-харсъз не е от тиз. То много прост , бате. Само обижда на мене и всичкото другото пичлеме. На таквоз пичка на две и кур на четири прайме. Ша знайш !!!



Тема Re: Ебаси излагацията !!!!нови [re: Гюнeш]  
Автор 6strings (bassman)
Публикувано16.02.06 14:16



е оправяйте се на Лични Бележки, а не да цапате и форумите...
Форумите са за това - хората да обменят опит и да си помагат.
-------

Айде стига глупости повече. Аз ли трябва да закривам темата ?

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Ебаси излагацията !!!!нови [re: 6strings]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано16.02.06 14:22



На белешка на лична той само обижда на мени , вика прос сиганин. Ама то просто сигане , не съм аз. Мойто музика в къщи направо сватба , барт ми. Ама то не разбира изобщо даже...



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 3aropka]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано16.02.06 14:38



това познато ли ти изглежда





Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: quad]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано16.02.06 14:43



Куад,само искам да ти кажа,че имам "супер модерна техника "у дома,но тя няма нищо общо с това което чух при гостуването си в София.Не е нужно да си супер технически грамотен,за да направиш разликата,да оцениш качествата и да си го признаешИскам да ти споделя,че щом се прибрах си пуснах любимото си парче...но Уви,звучеше по различен вече начин за мен.Каквото искаш пиши по моя адрес,аз съм над тея неща и не обръщам внимание на подобни изречения



Тема Re: Ебаси излагацията !!!!нови [re: 6strings]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано16.02.06 14:47



6string за съжелаление не си прав, алнико(фулрейндж) не само не е бог на аудиотехниката, но е толкова зле, колкото ниска му културата.
Сигурен съм, че си доста по-запознат с усилвателите от него ;)


А във форума им няма да видиш нищо лошо написано, просто всяко съмнение на тяхните "творения" се изтрива. Не стига, че нещата им не струват, но и са търгаши...

Е разбира се има и много можещи и разумни хора, но стават все по-малко, алнико успя да ги изгони един, по един...



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: neodimium]  
Автор 6strings (bassman)
Публикувано16.02.06 15:13



на мен ? не - говорител е, голям ми изглежда, предполагам - басак. Ако очакваш да ти кажа марката и годината на производство - представа си нямам... Предполагам се изложих току-що, но моля, не го обръщай на друга война.

Дай да го даваме малко по- фънки !


Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 6strings]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано16.02.06 16:11



ако беше към тебе въпроса щеше да е малко по-надясно

_____________
freak power



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: ceляндyp]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано16.02.06 16:30



Човека се съмнява в китайците и е прав. Не виждам какъв е проблема.
Но ти явно само целиш конфронтация с другия форум. Забавлявай се, но олекваш някак си.



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: new_555]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано16.02.06 16:34



DSP - Digital Signal Processing
и това не е декодер, ако това имаш предвид.



Тема Re: Ебаси излагацията !!!!нови [re: 6strings]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано16.02.06 16:57



Верно. Ебаси излагацията.
И после защо ставали войни. От простотия предимно.



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: sith_cat]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано16.02.06 17:00



Еба га.........к'ви нерви.



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: 6strings]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано16.02.06 17:18



--- Сега мога ли да помоля за мир и толерантност ?

Никой няма да те чуе, Шестострунник. А и модераторите май са абдикирали.
Цялата работа прилича на спор между фенове на Левски и ЦСКА - ирационална, с много жар и без изгледи за стихване.

Само дано до кръв не се стигне.



Тема Re: бисери в bgaudio.orgнови [re: Azeroth]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано16.02.06 17:25



Ти май си се парил от китаец, а?

На сайта има по-удачен пример:



Стерео усилвател с 5.1 вход.
Ама май нещо си се притеснил, та не си го видял, а?



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: neodimium]  
Автор Barpянka Baxнeвa ()
Публикувано16.02.06 17:26



Май мислиш,ч е имат нещо общо с това:



Да! Същото шаси, което е перфектно за всякакви говорители и се отлива в Плевен с противоналягане и може да се използва за каквото си искаш.
Това шаси може да носи и 8 килограмов магнит и е лято, (както споменах), а не е щампована китайска тенекия.

Нищо друго общо нямат: Нито Магнитна система (ALNICO ALCOMAX or Fe/Bor/Neodymium), нито Мембрана, нито Шпула, нито високочестотен рупор, нито фазов дисперсор, нито трептилка, нито гънка, нито вложеният интелект и средствата в разработката на последния шедьовър, а НАЙ-МАЛКО: ЗВУКА!

Аз съм на селянина с Шкодата майка му!

Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: neodimium]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано16.02.06 17:42



Шасито ми е познато, другото - не.



Тема Относно предложениетонови [re: .boko]  
Автор Rutcho (Бирата)
Публикувано16.02.06 17:56



По принцип рядко се включвам в такъв вид дискусии, защото според мен са губене на време.
Тук обаче човек, който не ме познава нито директно, нито задочно, ми предлага да не пиша повече в сайта, в който присъствам от години и за който, смея да твърдя, съм допринесъл немалко.
Благодаря, но не смятам да се възползвам от това предложение!
И в bgaudio, и в dir.bg, и в международните форуми ще продължавам да се боря срещу промиването на мозъци, техническото безхаберие и лошия вкус в аудиото.
Съветвам всички присъстващи да концентрират усилията си в по-смислена посока от хлапешки начинания като делене на "лоши и добри" или "стражари и апаши".
Смешно е, възрастни хора сме, или поне по-голямата част...

Ich bin ein Bild von Stein und Zeit


Тема Re: Относно предложениетонови [re: Rutcho]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано16.02.06 18:30



Румене , според мен ти си най-ерудирания на тема "Озвучителни тела" в бгаудио и те уважавам за това. Но въпроса е друг, а именно "Защо вие , които наистина сте специалисти в своята област и може да дадете много на всички интересуващи се , търпите просташките изяви на Иво Рачев?" Ами погледни дори постовете му тук , само простотия и нито йота нещо повече. Да не говорим , че дерибейства раздавайки банове за щяло и нещяло из въпросния сайт. Мисля , че е време , вие можещите , да се разграничите от простака и а го оставите в заслужена изолация пък барем се усети най-накрая , че не е нищо повече от един дълбоко-комплексиран индивид без образование и без продуктивни идеи.



Тема Re: Ако умрем ил загинемнови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 19:51



У вас...



Тема Re: Относно предложениетонови [re: Rutcho]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано16.02.06 20:13



Все по-неприятно и безсмислено ми се вижда да пиша по тоя въпрос, НО се надявам проблема да се ряазчепка до край. Та и на теб да ти кажа:
На никой никога не би му хрумнало да плюе безпричинно по прекрасно замисления и единствен по рода си сайт бгаудио.
Рачевщината не само го завладя, но даде на бгаудио такъв облик, че повечето аудиофили в Българиоя вече го асоциират не с източник на инфорамция, знания и място за запознанства, а с агресивно и просташко налагане на религиозен fullrange-фанатизъм. Доказателство за това е настоящата "тема".
Агресивното отношение на "модератор" алнико, а покрай него на още няколко члена на BGaudio team-a, e обидно за самата същност на аудиоФИЛСТВОТО. Определението за яростния безхаберник Рачев може би би трябвало да е аудиоФОБ. Въпреки, че ви е приятел, тоя човек ви излага все повече и повече. Ако не го обуздаете идва време, когато кръга на бгаудио ще се свие до "бгаудио тийм"-а.

Редактирано от slu6atel на 16.02.06 20:15.



Тема Re: Относно предложениетонови [re: Гюнeш]  
Автор Rutcho (Бирата)
Публикувано16.02.06 20:24



Не мисля да адвокатствам на Иво, нито пък да го осъждам.
Според мен в преценката за един човек трябва да се водим не толкова от думите, колкото от действията му.
Когато аз срещна човек с различни от моите убеждения, не си губя времето дори да разговарям с него.
Иво не само че е склонен да го убеждава, той дори ще го покани в дома си и ще му отдели колкото е нужно време, най-малкото за да му покаже, че има и други, различни, а защо не и по-добри гледни точки. Много хора са му балгодарни за това, независимо дали са се съгласили с мнението му или не.
Да не говорим за надсвирванията, на които може всеки да се самопокани...
Не бива да съдим едностранно за някого, защото тогава шансът да сме в грешка е голям.
Лесно е да започнем да се делим на такива и онакива, правейки с това услуга на спекулантите. Много по-трудно е въпреки разликите помежду ни да се опитаме заедно да вдигнем нивото на аудиокултурата у нас, от което ще спечелим самите ние.

Ich bin ein Bild von Stein und Zeit


Тема Re: Относно предложениетонови [re: Rutcho]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 21:49



Имам много приятели, но рядко пропускам да изразя мнението си, когато правят явни грешки. Когато не съм съгласен с нещо у някого е по-добре да му го кажеш и ако е човек на място ще го приеме както трябва, ще разбере че не го правиш за да го обидиш, а с "идеална"цел. Нямам намерение да уча Rutcho как да се оправя в живота, той няма нужда от това. Да, алнико дава възможност да хората лично да се убедят дали казва истината, като недостатък трябва да се отбележи, че просвирването трябва да се прави зад параван... и без 10 души наоколо да те убеждават колко е яко. Инанчо е малко дете, което реве когато му вземат играчката, защо го оставяте да Ви се качи на главата???
Rutcho, на теб харесва ли ти лицето на сайта да обижда всеки постващ мнение, в което не се възхваляват продуктите на бгаудио??? Защото в момента алнико се е превърнал в главен негов представител и разпоредител и някак си останалите дори и да имат добри качества(както теб, въпреки че не винаги съм се съгласявал с мнението ти по технически теми) да се губят като блед фон?



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: sith_cat]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 21:57



Ники, не се притеснявай всички ще умрем :))
До сега не се е намерил човек, който да свали усмивката от лицето ми...и ти няма да можеш, никога :)



Тема Re: Общество на Завистниците в Търговищенови [re: Barpянka Baxнeвa]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 22:34



До Ибан Драчев:
"Синко прост и комплексиран! Ти не си виждал истинска жена! Вместо да и целуваш краката на Сиска..."
Не съди по себе си, издаваш се! Ти само крака ли целуваш??? За съжаление си, не си опитал от хубавото в живота...
"Шапкар ше станеш! Никакъв студент не си!..." Поредната неосведоменост, характерна за Драчев, дори и да му напишеш нещо пак не разбира, толкова му е потенциала...горкичкия, ще си препикае поршето да не се урочаса. Ако се беше огледал, щеше да си наясно че курсантите в морското са 1/5 от всички учещи там.
"Смешни цървулко! Ти изскочи на манежа сред спорещите с БМВ-та и Поршета, с твоята Шкода 105Л..." Земи си поршето и да пробваме кой разбира повече от коли??? Някога поглеждал ли си какво има под капака? Надигни(ако знаеш от де се отваря) и ще видиш непозната за теб картинка. Може и да ти хареса, но не пипай че с двете си ръце заврени дълбоко отзад ще повредиш нещо и ще тичаш по сервизи да ти я оправят(па може и тебе да пооправят, виждам има нужда).
"Когато дойде у Алнико с 2-мата ти приятели хубаво се беше подсигурил да не те биеме..." те са приятели от чата, запознах се с тях 2ч преди срещата в алнико, бяха с мен защото нямах достатъчно време да се видя с всички приятели в Сф. и трябваше да се компресират нещата. Все пак така имаше и друго мнение от хора, напълно непредубедени. Все пак направих грешка, като с мен не взех приятели музиканти, за да могат да направят по-точен анализ и да не се влиаят от декора.
"Мислиш, че като турнеш 2 диода в обратно свързване на смешната схема на куад МК и нарисуваш още един кондензатор с неизвестна и на
собствения ти микро-мозък стойност можеш да го наречеш модификация?" Разбирам, че не си наясно с темата, но защо се излагаш и се опитваш да коментираш неща, които не разбираш? Само това ли видя? Не си разбрал идеята изобщо, пробвай пак, помоли Уидоу да ти обясни, дано захапеш нещо.



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: izlqchvane]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 22:38



Сиске, пожелавам ти да си слушкаш системката със здраве...



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: Barpянka Baxнeвa]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 22:45



"Да! Същото шаси, което е перфектно за всякакви говорители..." Е на т'ва му се вика универсално шаси!
Язък за похабените материали.
Опита ми да се сдобря с бгаудио беше отхвърлен, защото не започнах да им се кланям(а написах истината)... е мисля че съм Ви разочаровал достатъчно, това няма да стане. Ще се наложи Драчев и компания да се съобразяват и да злобеят отстрани, че им развалям златния бизнес:)))



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: quad]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 22:49



Е аз за кфо мислиш ти предлагам пластична хирургия ...



Тема Re: Общество на Завистниците в Търговищенови [re: quad]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 22:55



Тъпанар !! Дори не си разбрал от кой е тоя пост ! Аконе беше такава трагедия, щех мноо да ти се смея....



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: sith_cat]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 23:02



Нали не искаш да споделям мнението си за теб във форума, за външността и излъчването ти при срещата ни??? Или директно да те записвам в отбора на п*****те?



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: quad]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 23:03



Един съвет! Като сереш, поне си събувай гащите...



Тема Re: Общество на Завистниците в Търговищенови [re: sith_cat]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 23:05



Наближава времето на пълно отъждествяване на бгаудио с един човек...сори за останалите, щом са съгласни стова...значи го приемат за свое виждане.



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: sith_cat]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 23:08



"Един съвет! Като сереш, поне си събувай гащите..."

Жалко, че не следваш собствените си съвети...



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: quad]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 23:10



Най малко за твоето мнение ми пука. Ше се виим.. живот и здраве....



Тема Re: Общество на Завистниците в Търговищенови [re: quad]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 23:13



Кфо виждаш ти, е въпрос на психични отклонения....



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: quad]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 23:18



Нещо си се (п)объркал....



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: Barpянka Baxнeвa]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано16.02.06 23:29



алнико вярно ли е че етерите са по-добри от lowter aer .. ? значи ползвате благоевградското шаси лято в плевен в атомния ?
тук да ползвам и да кажа на quad- не си много по-различен от алнико като говориш цинизми в публичното пространство и не се намесвай в мои теми ако обичаш многоте моля щото има още много да копаш. не е само диференциали и интеграли от енти род забравих ги вече всичките доникъде не е само с тях,Кирилов ти каза за крайните елементи ама това се учи после ако опреш до там и до тях. изобщо - налягай си парцалите и остави нещата на естествения им ход.



Тема Re: Относно предложениетонови [re: quad]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 23:32



Айдее.... нобелов лаореат си! По тъпотия.... Тичкай да си земеш наградата



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: sith_cat]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 23:34



Надявам се, след евентуалната ни бъдеща среща още да ти се живее. Млад си, ще е жалко да загубим още една надежда на бгаудио.
Хората с психични отклонения са тези, които търсят посока на кабела...

До ненамесването в чужди теми... това е свободен форум, Вие го казахте нали? Какво точно те гризе от метода на крайните елементи? Както вече написах безброй пъти, когато ме обиждат не могат да очакват само хубавата ми усмивка :)

Лека вечер на всички, плюите си наволя, като съм на кеф може пак да Ви навестя :)



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: quad]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано16.02.06 23:50



Ти си абсолютно невменяем... приеми го най сетне !!

ДА! посоката на кабела нема никфо значение в твоя случай... На който и край да си избереа, все ше мога да те обеся.....



Тема Re: Относно предложениетонови [re: sith_cat]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано17.02.06 00:13



лаУреат се пише . По едно време Уйдоу щеше да дава уроци по правопис , вземи го помоли да ти обърне специално внимание. Липсата на образование си казва тежката дума , брат мииииии



Тема Re: Относно предложениетонови [re: Rutcho]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано17.02.06 00:24



Румене , точно в това е проблема. Деленето на такива и онакива го прави Рачев. Така никак не помага за сплотяване на аудиофилското общество , а напротив-насажда разделение и скандали. Как да се разбереш с човек , който започва да те обижда по кюто , без да си го провокирал или трие мението ти , защото не му е угодно. Модераторът трябва да е универсална личност. Единственото универсално в Рачев е несломимото му желание да се заяжда , да обижда и прочие простотии. Ако си търси сцена за дълбоко комплексираното его , защо вие му я предоставяте? От малоумието на Рачев сайта е загубил МНОГО под формата на членове с опит и желание за експерименти. Защо позволявате едно малоумно животно да дерибейства , сякаш е най-големия капацитет по дискотираните въпроси /отделно е това , че е необразован и не спомага с нищо за развитието на сайта/. Атмосферата в един аудиофилски сайт трябва да е приятелска като между хора със сходни интереси. Не разбирате ли , че точно Рачев е пречката това да се сбъдне. Той насажда конфликтите !!!



Тема Re: Относно предложениетонови [re: Гюнeш]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано17.02.06 00:30



:) ма ти здраво си му набрал :)



Тема Re: Относно предложениетонови [re: neodimium]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано17.02.06 00:33



Въпросът е кой не му е набрал на тоя смотаняк....



Тема Re: Относно предложениетонови [re: Гюнeш]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано17.02.06 00:43



кво ти пука,ти само не води децата у тях поне да знаеш че не са се затревили при него пък останалите сме големи хора и всеки сам си преценява ;)



Тема Re: Относно предложениетонови [re: Гюнeш]  
Автор sith_cat (непознат )
Публикувано17.02.06 01:18



Ае замислих се как точно се пише, ама не много... :Р
Чак в първи клас да ме връщаш, айде нема нужда....



Тема Тогава защонови [re: Rutcho]  
Автор digi°C (ентусиаст)
Публикувано17.02.06 09:19



Доста грамотни и можещи хора от БГаудио бяха изгонени и/или сами пожелаха да не участват повече там? Спомняш ли си началото - имаше само смислени постове, нямаше никакви обиди. Сега какво стана - има няколко раздела говорилня, а всички останали също са се превърнали в говорилня или арена за лични обиди.......
Дано някой ден в БГ се появи някой сайт с подобна идея и доста по-добра реализация. Бих предпочел да не носи името "БГ"



Тема Re: Относно предложениетонови [re: Гюнeш]  
Автор Alpen (непознат )
Публикувано17.02.06 11:33



Браво, брато, намерил си некъф учен човек да ти пише постовете, хе-хе.
Кажи му само, че се пише "дискутирани", да научи и той нещо от Факултето.



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: .boko]  
Автор quad ((bg))
Публикувано17.02.06 14:57



Ей няма да обиждаш великолепните хора от БГАУДИО защото ще си имаш работа с мен



Тема Re: Относно предложениетонови [re: slu6atel]  
Автор quad ((bg))
Публикувано17.02.06 15:09



Грешиш аз ще ги подкрепя. Ще напиша цяла поредица от опровержения и ще се извиня публично. Аз се чувствам виновен, че благодарение на моята глупост и инат се стигна до това което е в момента. Те хората ме търпяха, търпяха и накрая така стана, че нямаше повече начин да ме оставят да замърсявам форума им. С ядните, откровено лъжливи забележки и обиди към бгаудио подтикнах и други лесно влияещи се хора да започнат тази никому не нужна свада. Целта ми беше да мога да се покажа, за което съжалявам. Чак сега осмислям, че не е било нужно. БГАУДИО прости ми нека пак да мога да пиша във форума ви.
Винаги е имало различни нива във всяко нещо. Чак сега осъзнах, чи фулренджа е наистина най-високото ниво във аудиото.
А ти слушателче както вече ти казах ще си останеш винаги слушател и ще си слушаш по-големите батковци къкво си говорят без да можеш да се намесиш, защото нищо не разбираш. Ти си пълен аматьор.



Тема Re: Общество на Аудиофилите в Българиянови [re: Barpянka Baxнeвa]  
Автор neodimium (непознат )
Публикувано17.02.06 16:03



алнико - учтиво моля за отговор на горния въпрос



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: quad]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано17.02.06 19:27



Защо имам чувството, че някой от бгаудио е хакнал акаунта на куад?



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: wideboy]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано18.02.06 23:23



Защо имам чувството, че някой от бгаудио е хакнал акаунта на куад?

wideboy: Уцели 10 от първи опит. Браво на теб, поздравления от мен :)

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Re: Тогава защонови [re: digi°C]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано18.02.06 23:29



Ако желаеш да участваш в направата на такъв сайт(но не само за аудио), можеш да се свържеш с мен за повече информация.

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: quadbg]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано19.02.06 00:25



Мдаа... тук става все по-интересно



Тема Хакнал!!!нови [re: wideboy]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано19.02.06 10:15



Колкото моя е хакнат!
Моля те не използвай такива силни термини, които предполагат стабилна мисловна дейност от страна на извършителя! Не и за тези малоумници! Тва, да регистрираш нов акаунт с промяна не един символ за да се заяждащ го правихме в края на детските си години през 97-ма! Не очаквах, че пак ще попадна на такова детско заиграване! Но всичко ясно виждат колко горе-долу е коефициента на интелигентност на тези жалки подобия на човечета!

-+No Pain-No GAIN+-


Тема Re: Хакнал!!!нови [re: GAlNER]  
Автор Alpen (непознат )
Публикувано19.02.06 12:41



"всички виждат" и го признават, а ти си кривиш душицата изтерзана.
Кажи, Гюнеш, ти от Факултето ли си или от Ректората /Морското/?
Добра реклама му направиха на това училище, няма що!



Тема Re: Хакнал!!!нови [re: Alpen]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано19.02.06 12:58



Alpen , барт ми , не съм нито от Факултета нито от Морско училище . А самото ВВМУ няма нужда от реклама никак дори , направи си справка колко човека кандидатстват за едно място там ... Това , че ние не си рекламираме системите , които слушаме , не значи , че те са лоши . Значи само едно , че нямаме намерение да ги продаваме . А междудругото моите озвучителни тела са изцяло мой проект и изпълнение. От 11 години се занимавам с проектиране и конструиране на озвучителни тела. Изучил съм всички класически теории и в момента превеждам от английски теорията на Кинг за ТЛ . Ама кой съм аз , че да се меря с "капацитетите" от бгаудио . Нали знаеш тяхната идеология "Фулрейндж в хорна" , сиреч коне с капаци . За мен всяка добре звучаща конструкция е идеология , но това е прекалено всеобхватна теория за капселованите мозъци на Рачев и ко ... Айде със здраве !!!



Тема Re: Хакнал!!!нови [re: Гюнeш]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано19.02.06 20:22



Кои сте тия Вие бе селянин??? Каква система си направил бе? Ти освен да плюеш, нищо друго не можеш да правиш. Сега казваш че фулрейнджа не свири, утре ще кажеш, че транзисторния усилвател свири по-добре от ламповия.
Айде като си толкова велик, покажи какво си направил до момента, да видим и ние "неразбиращите".
...палячо

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: Хакнал!!!нови [re: Бoбyзa]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано19.02.06 20:53



То селянина си лъха отдалеч като започне да използва "бе" . Кво ми бе-каш , пърдел ? Нали знаеш кои бе-кат ? Твоите сестри овчиците правят "бееееееее" и те като теб. Направил съм система я . Обаче ти няма да я видиш никога , защото животни в къщата си не пускам, овча главо слънчасала . Айде вземай си дрогата и припадай в някой кенеф , наркоман нещастен . Там ти е мястото , в кенефа . Кво ми се дървиш с тоя нещастен Етер ? Не свири ами? Еба ти гъгнивия говорител. И в още по-големи секционни шкафове да го пъхнеш пак същата ще е . Поздрави на останалите нещастници от нарко-комуната ви ! Айде всички в кенефаааааа да се друсате

Редактирано от Гюнeш на 19.02.06 20:54.



Тема Re: Хакнал!!!нови [re: Гюнeш]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано19.02.06 22:41



никога няма да я видя твоята система, защото и ти не си я виждал, завистлив нещастнико. А ти си единствения глухар който казва, че етера не свири. Прави си сам изводите.

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: Хакнал!!!нови [re: Бoбyзa]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано19.02.06 23:00



Нито съм единствения нито за пръв път ти го казват , наркоман пропаднал такъв . Етерът е едно голямо и нескопосано направено НИЩО-евтино подобие на фулрейндж. Правите го и го монтирате в допотопно изглеждащи секционни шкафове , а после искате космически суми за цялата "мебелировка" ... Предварително промивате мозъците на купувачите , че ще чуят нещо неземно. Събирате се цялата нарко-бригада и започвате да се кефите , а клетия човечец се чуди само той ли е "дефектния" , който не чува ни бас , ни високи , а само едни крещащи и дразнещи среди. Накрая от нема и къде и той започва да се прави , че се кефи , за да не му се подигравате. Вземате му честно спечелените пари и с 1000%-та печалба си осигурявате наркотици за всички. Ей това е истината за вас. Много ясно , че бясно ще отричате всички други системи и конструкции. Не защото ги няма , а защото НЕ ИСКАТЕ ДА ГИ ИМА ... Нещастни друсалки



Тема Re: Хакнал!!!нови [re: Гюнeш]  
Автор Alpen (непознат )
Публикувано19.02.06 23:41



Гюнеш, ти ме учудваш. Правиш си сам колони, превеждаш Кинг, а не си погледнал бгаудио. Че там на фулрейндж и хорни са посветени 3-4% от темите. Има проекти или се дискутират почти всички разновидности на трансмишън лайн - алфа, куотър уейв, мас лоудид, Войт и тейпърд пайпс. А освен това - многолентови боксове, субове, екзотика, като стереолит, ел.статични и какво ли не, дори автомобилни и 5.1 системи.
И за усилватели ще откриеш голямо разнообразие, не само еднотактни лампови.
Не те агитирам за членство, пазил ме Господ, при твоя език ...
Впрочем там обикновено всичко се ползва в оригинал, на английски , но има и преводи.



Тема Re: Хакнал!!!нови [re: Alpen]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано20.02.06 00:36



Alpen , в грешка си . Ако прочетеш по-горните ми постове ще видиш , че има хора в бгаудио , които много уважавам и ценя като капацитети. Пак ще ги спомена - Ручо , Оушънмен , Мирилай , Амитко и още няколко човека. Техните постове чета с интерес , защото има какво да кажат хората и има какво да се научи от тях. В настоящата тема разискваме поведението на субекта Рачев , който незнайно как е попаднал в модераторските среди на бгаудио. Въпросният има елементарен , каруцарски език , заяжда се с всеки новорегистриран , ако последния не приеме офертата да си купи система от него и в крайна сметка му налага бан. Такъв беше и случая с мен самия. Не че бана ми е попречил да влизам в бгаудио. Просто Рачев е прекалено тъп , за да ми забрани да го правя . Но не там е върпоса , нали. Тук говорим за дразнещото поведение на Рачев и неговата банда-наркомани , която налага силом своите разбирания в сайта на бгаудио. Не гледай , че тук поставям на място Рачев и ко , използвайки просташко поведение и изрази. Просто за да ги впечатлиш тия затъпели от дрога мозъчета , трябва да паднеш до тяхното ниво ...

Редактирано от Гюнeш на 20.02.06 00:39.



Тема ГЮВЕЧ!нови [re: Гюнeш]  
Автор HiFi COP (непознат )
Публикувано20.02.06 10:48



Десетилетието на Ромското включване е открито с изключително завистливите изцепки на ГЮВЕЧ и неговите изпукани капиляри на бузите от несметни количества алкохол и тютюн.

Виж сега кисело месо:

От алкохол и алкохолизъм, какъвто си и ти : (Злобен Алкохолик), умират годишно с пъти повече хора отколкото от наркотиците, които неуспешно си опитвал да смесваш с алкохол, понеже си много тъп.

Поркай и преследвай предраковите състояния на черния си дроб, както и хроничната обструктивна белодробна болест, което ще ти гарантира кислородна маска и бутилка на колелца заедно с теб скоро след 50-тата ти година.

Дано ти е известно, че някой ден ако ти се наложи да те лекуват, ще те пратят в специализирана психиатрична клиника (при боклуците в Суходол), заедно с наркоманите, от които мислиш, че се отличаваш.

Не забравяй и като превеждаш моделите на Мартин Кинг, да преведеш и тези за Рупори, най-новите му разработки са. Човека сметна че букови кофи като твоята, след 2-3 години четене на сайта му може и да са узрели поне мъничко по темата.

И да не си мислиш, че ТЛ-ите са нещо различно от секциите-рупори, по които плюеш с цялата си просмукана от лепило Кале и 'секакви денатурирани спиртове мутра.

И ако мислиш, че като си разработвал 11 години озвучителни системи си постигнал нещо и 11 години имат значение и ти гарантират, че си нещо повече от обикновен алкохолизиран злобар, много се лъжеш.

Единствения начин да докажеш какво можеш е веднага да публикуваш ВЕДНАГА твоите разработки на специалист по дизели в областта на аудиото.

Понеже съм сигурен, че няма да имаш смелостта да покажеш какво си направил и да го подложиш да анализ пред всички, а само можеш да се цепиш, силно стимулиран от алкохола и фуражшата, аз преставам да коментирам смрадливата ти душевност.



Тема Re: ГЮВЕЧ!нови [re: HiFi COP]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано20.02.06 11:12



Скъпа надрусана свиньо , за твое сведение моята скромна личност не употребява нито алкохол нито дори цигари . Така че прогнозите ти да ти правя компания в Суходол няма да се оправдаят , за твое най-голямо съжаление . От това губиш единствено ти , мой нещастни дрогиран серсемино , тъй като безвъзвратно изчезва възможността , контактувайки с мен да надмогнеш поне малко нивото си на дизентерийна амеба и ще си останеш цял живот едно голямо , робуващо на наркотиците НИЩО . Моите разработки няма да ги видиш , имайки впредвид манталитета на теб и нарко-комуната ти да крадете идеи и да ги представяте за свои . Моите разработки касаят само мен и приятелския ми кръг. Те не са комерсиални !!! Използвам правото си да имам у дома си нещо уникално , конструирано от мен самия и то далеч не е единствено . Нямам намерение да налагам идеите си на никого , както правите вие нарко-зависимите . Всеки , които съм поканил в къщи , харесал е звученето на системата ми и е поискал чертежи и спецификации ги е получил . Ти , бедна ми друсалко , трябва да се примириш с мисълта , че никога няма да имаш възможността да чуеш нещо повече от грачещия Етер , монтиран в секционен шкаф . Виж за хорните на Румен съм сигурен , че свирят добре , но той е на 20-30 парсека пред теб в интелектуалното си развитие /то кой не е /. Но много се отплеснах и ти изгубих от времето , през което можеш да си опънеш една магистрала и да полетиш в небесата .

Редактирано от Гюнeш на 20.02.06 11:15.



Тема Re: ГЮВЕЧ!нови [re: Гюнeш]  
Автор HiFi COP (непознат )
Публикувано20.02.06 12:53



Както очакваш нищо по същество.

Аз спирам!



Тема Re: ГЮВЕЧ!нови [re: Гюнeш]  
Автор bai hui (B============@)
Публикувано20.02.06 15:34



Значи твоите "проекти" за Top Secret военни тайни и те е страх някой от разузнаването да не ги "препише" пък камоли да им се подиграе.
Много е лесно да плюеш и да намираш маана на чужди пректи. Много ми е интересно какво си постигнал ти ?!? със собствения си мозък, а не преписвайки от чужди DIY проекти и сайтове. Казваш че дадена система/говорител/усилвател "не свири" ?!?!? не свири в сравнение с какво ? кое е по-добро според теб ? може пък наистина да е така, но никой няма да разбере докато не се обосновеш и не дадеш на хората шанс да усетят разликата. Интересно е също как би се държал с човек който си поканил в дома си въпреки че не го познаваш, разговаряли сте, оставил си го на спокойствие да слуша каквото си иска и колкото си иска, и след 2 дена той се изсира на метеното като почва да плюе и да критикува без никакви смислени доводи на принципа "Е те такова животно нема" ????


Според теб звученето на една аудио система се характеризира с параметрите ниски, средни, високи така ли

П.С. Може би и аз ще престана да ти отговарям.



Тема Re: ГЮВЕЧ!нови [re: Гюнeш]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано20.02.06 16:57



За всички неразбрали, Гюнеш е селянина, който се подвизаваше с потребителското име djpopa в БГаудио.

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re:Ами като питаш да ти казвам , барт ми нови [re: bai hui]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано20.02.06 17:12



Като оставим настрана обидите и неприязънта , може и да си поговорим конструктивно на тема "Озвучителни тела". След като проявяваш интерес ще ти дам някои данни. Последната ми разработака /дори в момента я довършвам на външен вид/ е основана на така бясно отричаната от някои хора /визирам Рачев/ бас-рефлексна конструкция. Румен /Ручо/ доказа , че бас-рефлекса не е изчерпан изобщо и при добро проектиране може да се постигнат отлични резултати /имам впредвид проекта "Кътфингър" на Румен/. Да започнем с изходните данни за проекта ми. Не отричам , че фулрейнджа е най-добрата идея за говорител. Но няма все още такъв драйвер , който да покрива целия звуков диапазон , без да има слабости в някои участъци на АЧХ. За това при моя последен проект изходих именно от идеята за фулрейндж. Да обясня сега какво имам впредвид. Исках да постигна възпроизвеждане на основната част от звуковия спектър само от един драйвер /средночестотния/. Известно е , че фулрейнджа се дъни именно в двата гранични сектора на звуковия диапазон - ниските и високите честоти. За целта разработих трилентова конструкция , като проблемните честоти са поверени на специализирани за целта говорители , а са средите остава един доста широколентов драйвер , който да покрие целия диапазон на най-висока чувствителност на човешкия слух. Изразено в цифри това звучи така-трилентова система със срезни честоти 250 Хз и 5 кХз. Това има и още един положителен ефект-двата крайни драйвера се освобождават от възпроизвеждане на широки ленти и благодарение на това звукът им е изключително прецизен във възпроизвежданата зона. Това е основната идеология на последния ми проект. Резултата от прослушването - Много масивен , добре контролиран бас , който не се бои от високи нива на усилване. Придава чувство за "смазваща мощ" . Използван е 8 инчов драйвер на Визатон в 38 литров обем , като конструкцията не може да се нарече чист бас-рефлекс , тък като порта е с голямо сечение /за избягване на свистенето/ и част от фазоинвертирането се извършва от звукопоглъщащия материал /взаимствано от ТЛ-теорията/. Долната гранична честота по изчисления е 35 Хз /на практика е 37 Хз/ , а времето за реакция 11 милисекунди. Отделно малкия обем на бас-камерата , съчетан с тежкото демпфиране , обуславя и малък ход на мембраната. Самата бас-камера се състои от 4 подобема /разделена е от ребра , като главния подобем зад драйвера също е оребрен масивно.
Средночистотният диапазон е....точната дума е детайлен , ненатрапчив , ефирен , отчетлив до най-дребния тон и шум. Драйверът е 5 инчов мидбас на Визатон .
Високи честоти-забравете грозните резонанси. Тук определението е кристален звук. Не харесвам меките високи. За това и не сложих копринен купол. Използвах поликарбонатна пищялка. При нея чинела и фуса са си наистина с метално звучене както е в действителност. Драйверът е пак на Визатон.
Е , засега толкоз . надявам се , че ти беше интересно ...

Редактирано от Гюнeш на 20.02.06 17:21.



Тема Re: За Рачевнови [re: Бoбyзa]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано20.02.06 17:27



И , чийто ник ти промени от безсилие пред мен , след като ме банна , овча главо . За сведение на всички , след като презрително го размазах словесно в кюто /без да му отправя нито една обида , той самия се смля еда ме обижда/, неврозното наркоманче ми се изгаври с ника и подписа . Е как е , мистър Лежа надрусан в кенефа , тук май паролата ми не е същата ?



Тема Re: За Рачевнови [re: Гюнeш]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано20.02.06 17:42



Тъпако, аз не съм Рачев.

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: За Рачевнови [re: Бoбyзa]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано20.02.06 17:48



Кога съм казвал , че си ? Чети , малоумнико , сричай там , отгоре пише за кого е месиджа " ЗААААА РА-ЧЕВ " ... А мен ме боли чурката кой си бил ти ...



Тема Re:Ами като питаш да ти казвам , барт минови [re: Гюнeш]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано20.02.06 18:17



А с какъв филтър режеш честотите ако не е тайна?

BIG GUN, BIG FUN


Тема За Говнежнови [re: Гюнeш]  
Автор bai hui (B============@)
Публикувано20.02.06 18:25



Това ли е впечатляващия ти проект?!?!? n-лентова система с басрефлекс и 2 кила "вуна" вътре?!?!?

П.С. Докато сипеш простотии тука винаги ще се намират хора, които да дразниш.



Тема Re:Ами като питаш да ти казвам , барт минови [re: Бoбyзa]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано20.02.06 18:32



Не е тайна . Филтърът е пасивен LC /Bessel/ със затихвателни вериги /делители на напрежение , където се налага/. Как съм постигнал ниско активно съпротивление на серийните клонове , а оттам и малък пад в чувствителността на нискочестотния драйвер , ще те оставя да се чудиш сам. Ако искаш и схемата-сори , няма да ти я дам , бая пот хвърлих по нея , че да я раздавам така лекомислено .



Тема Re: За Педериконови [re: bai hui]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано20.02.06 18:37



Да това ми е впечатляващия проект . Доста по-малогабаритен и благозвучен от прословутите "гардеробни разработки" . Той съвсем не ми е първия проект и , ако е рекъл Всевишния няма и да е последен . А какви проекти съм запланувал за напред....
А това , че тъпаците се дразнят-много се радвам , правите ми духовна чекия като се нервите .

Редактирано от Гюнeш на 20.02.06 18:39.



Тема Re:Ами като питаш да ти казвам , барт минови [re: Гюнeш]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано20.02.06 18:48



Щом си намерил решението - евала. Не, не ми трябва схемата. Аз съм се отказал от n-лентовите системи, защото колкото и добре да е изпълнен филтъра, неминуемо има честоти които биват изяждани от него. Но щом те кефи системата, слушай я. Само не разбрах защо беше това плюене?

BIG GUN, BIG FUN


Тема E, най-после проговорихте човешки!нови [re: Бoбyзa]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано20.02.06 19:02



И се разбрахте като колеги, с малко думи.



Тема Re: E, най-после проговорихте човешки!нови [re: 3aropka]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано20.02.06 19:15



Загорка , това "плюене" беше , за да види Рачев , че и другите могат да се отнасят зле с него , а не само той с тях. Хиляди пъти казах и пак ще го повторя , има много хора в бгаудио , които уважавам като специалисти. Виждаш , че и аз имам какво да предложа насреща. Можех и да обогатя с нещо сайта. Но уви Рачев ми наложи бан по най-просташкия възможен начин и освен това ме обиди многократно /нека той ако има поне малко достойство да си признае аз обидих ли го поне веднъж в тогавашната ни комуникация/. За съжаление реалността е такава сега , моето ще си остане за мен и тези , които контактуват с мен. Помогнах на много хора с изчисления на специфични проекти. Не съм правил нищо за пари , а само за услугата. Мен ме изгубихте за сайта си. Но поне озаптете Рачев , та да не прогони и други хора , които могат да са полезни...

Редактирано от Гюнeш на 20.02.06 19:16.



Тема Re: E, най-после проговорихте човешки!нови [re: Гюнeш]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано20.02.06 22:17



Гюнеш видяхме че имаш известни познания , но наистина ли мислиш,че тук
има някой който има какво да сподели с теб?
След всичката помия която изля просто няма конструктивен смисъл да пишеш
тук.Както не веднъж съм споменавал ходи се скрий някъде и недей повече
да осмърдяваш иначе дружелюбния форум .
Освен за чешене на езиците тук темите с бгаудио са абсолютно ненужни!
Моля администраторът да вземе някакво отношение!




Тема Re: E, най-после проговорихте човешки!нови [re: winuser]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано20.02.06 22:55



Първо , многоуважаеми ми уинюзър , не търся никого тук ,за да споделям каквото и да е било . Второ , известните ми познания , които цитираш са далеч повече от просто "известни" , тъй като са плод на 11 годишно целенасочено обогатяване и развиване . Трето , не смятам да се крия от когото и да е било и където и да е било . Четвърто , не си ти човека , който може да ми казва какво да правя . Така че като не ти се чете , просто не чети. Ако забеляза , всичко което казах тук с по-остър тон беше провокирано от трети личности , които също не сипеха Богоугодни песнопения . Айде със здраве !!!



Тема Пастармъ!нови [re: HiFi COP]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано20.02.06 22:59



Ти мени уважааш ли мЪ?



Тема Re: E, най-после проговорихте човешки!нови [re: Гюнeш]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано20.02.06 23:17



Гюнчо ти май пак не ме разбра за н-ти път.
Тези твои известни познания си ги ги чувай само за себе си!
Ходи се скрий някъде да не ти се смеят хората с известни познания.
Тука просто си г-н Гъз.
Така ли беше най-красноречиво или по-друго?



Тема Re: E, най-после проговорихте човешки!нови [re: winuser]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано21.02.06 00:01







Тема Re: E, най-после проговорихте човешки!нови [re: winuser]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано21.02.06 00:52



Нееее ,ти не си ме разбрал май . Не виждам някой с известни познания да ми се смее . Виждам само теб да се хилиш малоумно тук , но това е обяснимо , какво да очаква човек от друсалка с проядени от коката синуси . Интересно защо , но колкото и да се стараеш не можеш да ме обидиш или засегнеш . Дори и за това не ти достига жалката , поразена от дрогата суспензия в черепната кутия . Оди си дръпни некоя магистралка и припадай в кенефа-там ти е мястото ...................

Редактирано от Гюнeш на 21.02.06 00:53.



Тема Re: Пастармъ!нови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано21.02.06 00:55



Никак даже . Честно казано уважавам повече дори и зеления сопол , които си измъкнах от носа току що....



Тема Re: E, най-после проговорихте човешки!нови [re: Гюнeш]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано21.02.06 01:02



Пак си показа просташката природа Гюнешче дрисливо
Мислех че човек който има претенции трябва да може да се изразява
мааалко по-културно и да си сдържа напъна.
Отново смрадта от махала Факултето-Варна заля дир.бг
Пак повтарям за н-ти път : ходи се скрий някъде и не дрискай върху миролюбивия дир.



Тема Суполивиянови [re: Гюнeш]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано21.02.06 08:43



Што не земеш да се исекнеш А ?
Дан би и лайната от гъзо да си ги вадиш ка сополти ?



Тема Бамбузанови [re: Бoбyзa]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано21.02.06 08:45



Не се реже с филтър. Ъм с ножица.



Тема Re: Бамбузанови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано21.02.06 17:16





BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: E, най-после проговорихте човешки!нови [re: winuser]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано21.02.06 18:58



Циганската махала във Варна се казва "Максуда" , ве простак . Да си смениш нарко-дилъра , тоя не е редовен с доставките и те оставя да беснееш по форумите , обладан от наркотичен глад .....



Тема Re: Филмчета за наркоманчетанови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано21.02.06 19:11



Абе , нарко , я ми кажи какво гледате вие убитаците от Етер-тима на това белото платно дека е снимано и то между гардеробите . То саде един филм ви е по вкуса на вас - "Малката дРусалка"

Редактирано от Гюнeш на 21.02.06 19:16.



Тема Яяяяя , гледайте тукаааанови [re: .boko]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано21.02.06 20:20



Гледайте тука :

http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2708

Олеле ,не съм се смял така от годинииииии . Толкова обезпокоих задругата на дрогата или каза по друг начин "задрогата" , че са ми посветили цяла тема в наркоманското си сборище /бгаудио/ . И на всичкото отгоре да бяха написали нещо умно , а тооооооооо ......ха ха ха ха хаааааааааа . Оххххххх , убитаците на батко теееееееее , заболя ме корема от смяяяях . Ама какво да правят с нещастните си , поразени от наркотици мозъчета , друго няма как да измислят . Мислех да ги оставям на мира вече да се дрогират на воля , но сега ми разпалиха интереса пак да ги разлайвам . Току виж цял сайт ми посветили.....ха ха ха ха хааааааа . И забележете после долните постове , все на гъзолизци дето повече от каст'фон не са слушали през живота си , камо ли друго . Друсалчици мои ненагледни , така коментирания от вас термин "тежко демпфиране" го има дори и в най-елементарната програма за изчисление на бас-боксове Bass Box . Там е употребен термина "heavy damping" , който в превод значи точно това "тежко заглушаване / омекотяване , демпфиране/" . Ох на батя неграмотните друсалки те . Осрахте сеееееееее пак . Вземете прочетете малко теория та да ви светне и особено писанията на Кинг в оригинал , а не съмнителния превод на някоя надрусана тиква от вашия отбор , дето и тя самата не знае какво е превеждала . И си сменете логото на сайта , при такива елементарни пропуски в теорията не заслужавата такова високопарно лого . Виж "Асоциация на агресивните наркомани на самоиздръжка" по ще ви ходи . Айде опъвайте магистралките и се опружвайте на теракота в кенефа

Редактирано от Гюнeш на 21.02.06 20:22.



Тема Re: Яяяяя , гледайте тукаааанови [re: Гюнeш]  
Автор Alpen (непознат )
Публикувано21.02.06 21:34



Гюнеш, до тук разбрах, че си прекрасно запознат с технологията и ефектите от "друсането". Не съм компетентен да те оценя в тази област, но по отношение на описанието на колоните, ти определено изглеждаш лаик. Така че, едва ли обществото на аудиофилите е загубило много, лишавайки се от твоята компания. Не искам да засягам самочувствието ти. Високата самооценка обаче трябва да е подплатена с по-солидни знания и опит. 11 години усилия /може би хаотични/ в твоя случай май не стигат.

Редактирано от Alpen на 21.02.06 21:36.



Тема А , аз какво разбрахнови [re: Alpen]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано21.02.06 22:02



Алпен , какво си мислиш ти за моята ерудиция в областта на електроакустиката въобще не ме касае . Мисли си каквото щеш . А т.нар. "Общество на българските аудиофили" се доказва като една аматьорска организация на слабо подготвени в теоритичен аспект индивиди. Непознаването на основни термини и теоритични положения го доказва убедително. Както вече казах не употребявам дори и цигари , а камо ли алкохол или наркотици . Умът ми е бистър , за разлика от умовете на "Общество на българските аудиофили" /знаеш вече защо /

П.С. Ако искаш да ме разбираш , то най-напред прочети нещо елементарно като например "Електроакустични преобразуватели" на Димитър Попянев. Аз с тази книга започнах да се ограмотявам на тема "Електроакустика". Първите ми проекти бяха смятани на тетрадка /преди 11 години / с калкулатор и засичане на стойностите на применливите по номограми........

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Гюнeш на 21.02.06 22:10.</EM></FONT></P>

Редактирано от Гюнeш на 21.02.06 22:11.



Тема Re: А , аз какво разбрахнови [re: Гюнeш]  
Автор Alpen (непознат )
Публикувано22.02.06 00:44



Е, вече всичко ми стана ясно.
Бъди здрав.



Тема Re: E, най-после проговорихте човешки!нови [re: Гюнeш]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано22.02.06 12:37



Г-н Гъз май не само аз смятам че твърде ти е голямо разстройството и твърде неприятно омирисва форума......ами и някои хора с известни познания а ?

Отивам да се боцна



Тема За Малката дРусалканови [re: winuser]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано22.02.06 16:18



На мама щастливото , безметежно идиотче то . Иди в моята тема да видиш как го разпилявам твоя "компетентник" . Всички сте един дол дренки в бгаудио - ултрапрости , агресивни , необразовани , разглезени , лъжливи , наркотично-зависими кавали .



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: Гюнeш]  
Автор edgecrusher (leko shashav)
Публикувано22.02.06 20:00



Абе,сладур на мама,за 11 годинки само едно келяво басрефлексче ли успя да сътвориш (не дай Боже някой да го чуе) и едни филтърчета ли успя да сметнеш?Че даже и схемката не си дава,че много се е потил да подбере 2 бубини и 2 кондензатора и да ги свърже.Оп...забравих...и една книжка прочел даже,ама май и заглавието не разбрал.Слушай си със здраве невероятното "проектче" (секретно даже) и се радвай на овчето си съществуване в матричката на сивото си ежедневие.

It's nice to be important,but it's more important to be nice


Тема Re: За Малката дРусалканови [re: edgecrusher]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано22.02.06 20:22



Поредния дръглив наркоман от бгаудио с провокация , та дано си издам схемата . Пише се бООООООООООООбина . Само по правописа може да ви познае човек отде се мъкнете тука . Абе стойте си в наркоманското онлайн-сборище и си лапайте дрисня с лъжиците , колкото си искате . За 11 години съм загубил отдавна бройката на проектите си. Много се различавам от вас , аз не се пъна зорлем да си продавам скапаните наркомански изгъзени гардероби с мижави драйвери по тях. Всичките ми проекти съм ги правил за мен , но нито един не е останал непродаден освен последния , който още довършвам тук там. Хората идват , слушат и ме захапват да им продам. Няма мира , докато не се съглася да им продам творението си . Така 11 години вече.....



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: Гюнeш]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано22.02.06 20:52



Aбе г-н Гъз ти май си мислиш че си НЕОТРАЗИМ.
Май не виждаш че хората само те Зимат на подбив.
От гледна точка на твоята смрадлива фуражка и разстройството което
тук ни сервираш за пореден път в най-миризливото му състояние ти казвам
за n+1 път:ХОДИ СЕ СКРИЙ НЯКЪДЕ ДА НЕ ТИ СЕ СМЕЯТ ХОРАТА С ИЗВЕСТНИ ПОЗНАНИЯ.
Стига воня в миролюбивия дир с просташките си постове.
Тук няма кой да ти обърне внимание освен мен.Тъй като си природно прост
(и се имаш за ентелегент) безкрайно упорит и си мислиш че за 11г. си научил и направил неща които са невероятни постижения,
които не са достойни за човешки очи и уши освен твоите задръстени от
казармени порядки те съветвам от моята некомпетентна гледна точка:

1.Направи се един ъкаунт в омразния сайт.
2.Тихо и смирено задай въпрос който те вълнува.
3.Без да се издаваш попитай как да си реконструираш изпЪрделите колони
4.Току виж някой който уважаваш от този сайт би ти отговорил.





Тема Re: За Малката дРусалканови [re: Гюнeш]  
Автор edgecrusher (leko shashav)
Публикувано22.02.06 20:53



Ей,пърдел военизиран,майка ти е наркоман.Пише се както аз реша,ясно?!?!?!Не си мисли,че отделям много време,за да си напиша поста,отправен към теб.
Ти к'ъв си бе?На Нелсън Пас брат му да не си?Не'къв HI-END гуру ли си?К'ви проекти,к'ви 11 години "опит",к'ви бас-рефлекси...палячоооо,излагаш се пред цяла България,беее!!!
Много велик се изкара нещо...глупак!!!Защо си се хабил 11 годинки за смотания ти "проект"???В Технополис се продават "идеални" бас-рефлексни колони.Поне за тия години да беше разбрал,че дори елементарният затворен обем свири по-вярно.Чак и хорните плюе...а ухото ти какво е,бе смотан??? То твоето може би е бас-рефлекс,като те "гледам" какво пишеш.
Айде,дай да видим някой от изгубените ти като бройка "проектчета",някой по-непретенциозен...покажи нещо,може пък да си купим нещо от теб,ние заблудените.Винаги съм си мечтал за бас-рефлекс с 8-инчов говорител,оребрена "камера" и вата,дето сама фазоинвертира.И всичко това,особено ако е разработка на гений-гларус,дето освен пода на палубата,наведен с парцала по цял ден,друго от кораба не е виждал.КАПИТАНЕ!!!

It's nice to be important,but it's more important to be nice


Тема Re: За Малката дРусалканови [re: edgecrusher]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано22.02.06 21:11



Някой много се нерви тука . Ела да ме набиеш , ве тъпук , та да ти мине ,че отдавна не съм яздил наркоман
Излагате се вие - цялата орда наркоманизирани кресльовци от бгаудио , които и понятие си нямате от електроакустика . Освен фазоинветиране на пръдните си друго не правите. Посерковци недоебани !!!



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: Гюнeш]  
Автор edgecrusher (leko shashav)
Публикувано22.02.06 21:27



Ама много ти е богат речника,бе селтаче...точно колкото на заврян в ъгъла мизерник,който няма какво да каже.Какви наркомани бе,мухъл???
Сега пък и на битка ли ме каниш бе,смешкооооо?!?!?!С думи повече не можеш,а?Изчерпа ли ти се провинциалното военно речниче бе,охлюв?Толкова си ограничен в изказа си,че дори не можеш да обиждаш.Една "сложна" думичка си научил - наркоман,и това е!Червей!!!
И не ме отъждествявай с никого,защото нито си ял и пил с мен на една маса,нито си спал с мен.Въпреки,че второто може и да се уреди - като ти набутам един кол в "компетентния" задник.
А ти какво понятие от електроакустика имаш бе,гламар?Знаеш ли какво значи тая дума изобщо?

П.П. И ако искаш да знаеш,аз моята пръдня не си я фазоинвертирам,а си я пускам в затворен обем

It's nice to be important,but it's more important to be nice


Тема Re: За Малката дРусалканови [re: Гюнeш]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано22.02.06 21:32



Г-н Гъз пак не ме разбра:
Тука освен псувни по свой адрес друго няма да получиш.
за n+2 път:ХОДИ СЕ СКРИЙ НЯКЪДЕ ДА НЕ ТИ СЕ СМЕЯТ ХОРАТА С ИЗВЕСТНИ ПОЗНАНИЯ.
Тука внимание освен от мен некомпетентния WINUSER от друг няма да
получиш.На такива псевдоинтелектуални типове БГ никой не може ме
спре , нищо че нямам необходимата компетентност.Ще те гоня до откат
както фатмак редник.





Тема Re: За Малката дРусалканови [re: edgecrusher]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано22.02.06 21:36



Твоята пръдня ако щеш си я хапвай с чесън и поръсена с кока. Или още по-добре си заври главата в задника и дишай дълбоко-ще направиш затворен цикъл . Ти не че си я вадил от там де. Селяни са баща ти и майка ти , а ти си гражданче , ама тъпо тъпо та чак вдлъбнато по средата на интерфейса . Ходи се скрии , че ме отегчаваш вече , то бива бива , ама чак пък всички от бгаудио да сте еднотипни олигофрени........

Редактирано от Гюнeш на 22.02.06 21:37.



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: winuser]  
Автор Гюнeш (от Факултето)
Публикувано22.02.06 21:39



Гони ме , може и да ме хванеш.....за чепа ......



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: Гюнeш]  
Автор edgecrusher (leko shashav)
Публикувано22.02.06 21:46



Ейййй,красноречив беееее...интерфейс - къде я научи тая думичка,бе сладък???Ти така ли правиш затворен цикъл,келешче?
Еднотипни олигофрени,а?А ти???За теб още не е измислен тип,а?УНИКАЛЕН ОЛИГОФРЕН си ти,мамин капитанчо!!!Изключитеелно ми е забавно с теб,но,уви,на този свят има къде къде по-важни и приятни дейности от това,да пишеш на един плосък червей с надеждата,поне малко да разбере от написаното.
Айде сега си заври умната главица в порт-чето на бас-рефлексната си системка и кажи на мамето да увеличи повечко "Volume-то"...та да ти се понаместят хлебарчиците в тъмното и кухо помещение,наречено черепна кухина (а както си тръгнал - скоро и с фрактура).

Чао,моряко-тъпако!!!

It's nice to be important,but it's more important to be nice


Тема Re: За Малката дРусалканови [re: Гюнeш]  
Автор winuser (непонятен)
Публикувано22.02.06 22:05



Фуражко кирлива за мен пръдливата ти миризма е като парфюм
Бих казал : дрогата която употребявам в невъзможни количества
е далеч по-слаба от твоята пръдня.(това е невероятен комплимент)
Дори бих казал че такива като теб (е няма такъв комплимент)
предизвикват у мен сексуално желание.............само като си представя
фуражката и гъза ...........направо ми става......ооо миг поспри.



Тема Мазнийййнови [re: Гюнeш]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано22.02.06 22:27



Кви гърдедоби балнуваш бе ?
Кви платна бе ? Аз у гърдеробите дреи си държим!
Не као теби дет са те запирали у гърдеробите и ненавиждаш тва творение человечешко дето нурмалните ора си държът дреите.



Тема Re: Мазнийййнови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано23.02.06 11:07



Лелее,какви са тия вулгарни приказки бе хорада не сте на по 10 години?Я престанете,че смешни ставате,излагате се



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: edgecrusher]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано25.02.06 01:11



Ако си същия боклук с аватарчето в бгаудио... е за теб матрицата е начин на живот...:) Ама май не схващаш? Нормално, все пак си лайноблизаец в комериалния.

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Re: За Малката дРусалканови [re: quadbg]  
Автор radioton (непознат )
Публикувано25.02.06 03:52



Към финала развалихте темата. Няма го този жар и жив интерес.
Аз искам да подхвърля няколко неща.

- Жилището на Иван Рачев е пълна мизерия. Мръсно е и се влиза с обувки. Мастията (куче) фърля космарлак и глисти навсякъде. Стаята с музиката няма канапе или гарнитура а две автомобилни седалки различни !!!. Цялата мебелировка е клошарска и скандално гнусна. Има си акустични дизайнерски решения точно за тарикати пачкери по магазините. Като претендира за елитен богаташ какви са тея кори от яйца по стените с курешките по тях :).

- По отношение на 400 литровите гардероби с благоевградското шаси (ether)
Сертификат да има този говорител. Сериозната техника (ЛОУТЪР)има .
Посочете в коя лаборатория е правен анализ на акустичните качества и какви са параметрите на говорителя. Кой необвързан и незаинтересован експерт ще даде мнение за продукта. До момента за мен ETHER си е баш насрания български говорител с цена под 50 лв. Магнита може да е а може и да не е АЛНИКО система. Кой гарантира това и как. Хартията която е онази кафявата амбалажна , от която се разбърква кашата с каква трайност и ерозионни качества е. ? Точно никакви !!!
Как може този български боклук да се сравнява с ЛОУТЪР.
Пералня перла 05 VS AEG

- Точно като VS TELESHOP много и все доволни клиенти по сайта .
Като са такива перфектни етери защо РУМЕН e със FOSTEX a DGD с удоволствие ги разкара на поредния задръстеняк.

- Не казвам че свирят лошо. Стават за около 40-50 кинта и толкова ще си струват ако масово се избълват от завода.

Нелсън Пас със сигурност знае какво да слуша. Фуражомелките му са перфектни и нямат нищо общо с българския боклук. Боклук без сертификат за качество, гаражно производство, съмнителни качества. И най вече никакъв диапазон 12-18KHZ.

Ето и малко инфо за леки дроги.
Братовчед ми пуши трева от 10 години. Изглежда умно, има 3 визши образования. На 34 години е но. Така както всичко си беше наред, с заплата 2400лв месечна заяви на шефа си че не може някакъв си шеф да го командва и напусна. След това се прибра и запали огън насред стаята на паркета и изгори всички дрехи на гажето си. Хвана чука и изпочупи всичко от апартамента и за капак прасна и майка си с чука по главата. Нататък е още по интересно но да не се отклонявам.



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: quadbg]  
Автор edgecrusher (leko shashav)
Публикувано25.02.06 12:25



Да,същият боклук съм,неграмотнико.Първо се научи да пишеш и после раздавай "титли".Моят начин на живот е много по-различен от твоята матрица,в която очевидно си мислите,че слагайки тъмни очила,нормалният човек се превръща в един от Вас.Да,ама не!Нормалният човек слага тези очила,за да не гледа Вас - манипулируемите мекотели,населяващи матрицата

П.П. И не съм "лайноблизаец в комериалния",докато ти си един напълно неграмотен "човек"

It's nice to be important,but it's more important to be nice


Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: .boko]  
Автор .boko (непознат )
Публикувано25.02.06 17:21



Отгоре, отгоре и е мястото на темата.



Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: .boko]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано25.02.06 19:00



след като на всички им станаха ясни некои истини.
алнико(фулрейндж, иван рачев) се мъчи да ги скрие с флъд, с което става още по-смешен.........



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: radioton]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано25.02.06 19:19



Ами щом можеш купи си етери за 40 лева.

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: .boko]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано25.02.06 19:22



Айде стига по темата "модераторството в бгаудио".
Изясни се основното - от къде идват простотиите.
Другарят Che много мъдро направи първата стъпка към помирение и направи ясни намеци, че е лобирал за МИР сред войнственото политбюро на бгаудио. Дано и войните от другата страна се смирят.
Така че да осмислим това, което излезе наяве и дано никога повече аудиофилското братство не се поддава на малоумни провокаци и не изпада в подобни фарсови ситуации.


ПП: лично аз съм възхитен как могат да се псуват инженерите



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: Бoбyзa]  
Автор HORNFEN (непознат)
Публикувано25.02.06 22:23



Цитат:
Ами щом можеш купи си етери за 40 лева. ...
Разликата с другия български говорител от 36 лв е минимална. Поставен в същия обем има същия звук. Претопената амбалажна хартия като по лека му дава още 5 khz отгоре и стига до 12кхз. За сметка на баса и за сметка на гардероба. Ако исках и ако беше стока и за 500 бих го взел. Аспарух здраво е раздавал без пари Бг говорителчета с рекламна цел из сайта :).
От заяждане и псувни смисъл няма. Който както иска да си прави изводите и да си купува каквото иска. И добре да помисли след като си купи аудио техника за хиляди левове дали я ползва и дали изобщо кибичи да слуша музика . Аз след 30 години като се пенсионирам и не ходя по заведения , купони и на работа бих си взел гардероби

проверява преди да пише


Тема Re: За Малката дРусалканови [re: HORNFEN]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано25.02.06 23:06



Radioton, като не ти харесва етера, какво се пънеш, купуваш си другия български говорител от 36 лева и пей сърце. Аспарух го познавам лично и досега не е имало случай да е раздавал етери за без пари.
Пък ако искаш нещо по така си взимаш фостекси и си готов, а ще ти излезнат по-евтино от етерите.
Аз лично си купих етери и за някои може да съм "преебан", но всеки има право да харчи собствените си пари както сметне за добре. Но мое лично и неангажиращо мнение е, че ти и още една шепа хора плюете неоснователно по етера "бил гъгнив, нямал ниски, нямал високи", ами не го купувайте. И пак мое лично мнение е, че не етера свири лошо, а че не оценявате труда на хората и искате да го купите за жълти стотинки. Не става.

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: За Малката дРусалканови [re: Бoбyзa]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано26.02.06 00:43



Да искам да купя етер?!!!? ЕЕЕЕ, олял си се с тревата. Много бълнуваш момче, отиди на лекар, прегледай се, халюцинациите достигат пагубни размери.

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Re: За Малката дРусалканови [re: edgecrusher]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано26.02.06 00:46



До edgecrusher:
Преди да напишеш този пост да беше го проверил за грешки??? Крадеца вика: "Дръжте крадеца". Това е твоя пост.

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Re: Мазнийййнови [re: izlqchvane]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано26.02.06 00:49



До izlqchvane:
Излагат се бгаудио за пореден път с флууда!!!

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Re: Мазнийййнови [re: quadbg]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано26.02.06 09:15



Нямам думи...то голямо плюене,то голямо нещо...абе хора не можете ли да разговаряте като големи хора,какви са тези вулгарни изрази само... не сте ми интересни оставям ви хайде успех дано скоро се помиритеСкучни сте ми



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: quadbg]  
Автор edgecrusher (leko shashav)
Публикувано26.02.06 11:07



Е,стига де,излагаш се!!!
Виж сега...защо си сложил въпросителни знаци след първото изречение,не звучи като въпрос.За пълен член да си чувал?!"КрадецЪТ вика..." се пише и не "твоя",а "твояТ"
Хайде сега,да не се учим на граматика,ами по-добре да отделим някои и друг час и да попрочетем някоя книжка и там да видим какво-що и кое-как

Поздрави!!!

Peace!!!

It's nice to be important,but it's more important to be nice


Тема Re: Мазнийййнови [re: izlqchvane]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано28.02.06 18:28



Вулгардните думи, казани от мен са 0.1% спрямо тези на бгаудио.

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani

Редактирано от quadbg на 28.02.06 18:33.



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: edgecrusher]  
Автор quadbg (bagy)
Публикувано28.02.06 18:32



Ако ще си търсим правописни грешки... не съм казвал че имам перфектна граматика, но е доста над средното ниво, особено спрямо бгаудио :)

Peace!!! :)

skype:bagybg
bgaudio.org e komersialniq sait na grupa narkomani


Тема Re: една молба към bgaudio.orgнови [re: .boko]  
Автор glonass (не точно)
Публикувано23.11.06 01:14



...

бегеаудиодотком ин екшън



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: radioton]  
Автор razhajteniq (непознат )
Публикувано05.12.06 23:14



В жилището на Рачев изобщо не е мръсно, това са глупости



Тема Re: За Малката дРусалканови [re: razhajteniq]  
Автор ГCтoeв (непознат )
Публикувано07.12.06 08:42



Да бе

и той не е от ромски произход и не се хвали наляво и надясно по форумите с какви наркотици си тъпче гъза и има все пак завършен 8 -ми клас и е завършил консерватория и е чуждестранен гражданин и е върха на хай-енда в българия..... Може пък човека който е ходил у рачко и твърди че е мръсно у тях да го е уцелил в момент на абстиненцияа ти като си ходил току що да си е ударило една помпа момчето и да е поразчистил




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.