Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 18.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся да закупя Тунер Technicsнови  
Автор _Technics (непознат )
Публикувано17.01.06 20:02



Търся да закупя Тунер с марка Technics от модел ST-GT550 (включително) нагоре.

Ще ви помоля ако някой има тунерче да го сподели с мен и да ми пише на Е-Mail address: Technics_us@Yahoo.com

Много искам да си закупя такъв тунер, имам CD, DECK, AMP от същата марка, но на времето като ги купувах с 300 зора нямах пари за тунер, сега имам но пък не се продават никъде :(~

Поздрави!



Тема Re: Търся да закупя Тунер Technicsнови [re: _Technics]  
Автор jordanvass (сбрадаимустаци)
Публикувано17.01.06 20:54



Хубаво тунерче си си харесал! Имам го от 10 години, но не ми се разделя с него. Още си бачка перфектно. Клас АА е и свири чудесно (за моите разбирания!). Само че много ме бърка това, че няма RDS. Като гу купувах на времето това беше рядка екстра и ми беше безразлично, че я няма. Но сега при толкова много и променящи се радиостанции си е необходимо да ти изписва какво слушаш. Та машинката си е хубава, спомням си, че на времето я взех за около 220 USD, но едва ли някой ще иска да се раздели с нея. Желая ти успех все пак! Дано си намериш.

Мъж без мустаци - все едно жена с мустаци!


Тема Re: Търся да закупя Тунер Technicsнови [re: jordanvass]  
Автор _Technics (непознат )
Публикувано17.01.06 21:27



колега, тунера който аз съм посочил трябва да има RDS (две списания имам и сега погледнах защото аз на това нему бях обърнал внимание и в двете пише че има). Твоя явно е ST-GT350, защото от 550 включително нагоре са с RDS (въпреки че като се загледам много ми е интересно къде на дисплея ще се изпише информацията ...?).
Много благодаря за пожелания успех, ще ми трябва!!! Идеята ми е някой може да е решил че е порастнал и нему трябва техниката, или му е порастнала работата и Technics него удовлетворява (има ги доста) вече, или кои знае....
* Аз този модел (или по висок) него избирам заради RDS-а ами защото има mCPU регулиращ ширината на IF лентата апък на мене ми трябва да ловя една радио станция в много лоши условия. От Варна съм но и от друг град да е офертата (ако има такава) ще паля колата и ще идвам какво да направя дано не е от много далече :)

Поздрави !



Тема Re: Търся да закупя Тунер Technics [re: _Technics]  
Автор jordanvass (сбрадаимустаци)
Публикувано17.01.06 22:32



Значи, сигурен съм както в името си, че имам Technics ST-GT550 и този модел са без RDS. Виж за ширината на лентата - има си го регулирането. Ако това ти е зорът - нямаш проблеми с този модел. Но RDS - гаранция 100%, че няма. Ако нещо по-подробно те интересува от техническите данни - пазя си книжката - питай. Лошото е, че съм запазил само полски ли, чешки вариант, не ги различавам, ама все ще се разбере писаното.

Мъж без мустаци - все едно жена с мустаци!


Тема Re: Търся да закупя Тунер Technicsнови [re: jordanvass]  
Автор _Technics (непознат )
Публикувано18.01.06 01:48



Егати в каталога са излъгали !!! А и аз нали ти казвам погледнах и като гледам няма място на дисплея да се изпише инфото от RDS-a :) и е логично да няма само на външен вид като го гледам. Карай ще им простя :) Мен това честно казано неме вълнува. Тунера ми трябва просто за друго. Искам едно предаване по Радио City (от Варна съм) всяка събота от 20ч. до 24ч. да си го слушам перфектно че съм с един български тунер Респром, нервите ми се изпъват !!!!! Мамичката им и предаватели и техника много гаден сигнал, че ми се налага да го бия с нещо найстина сериозно :) Голям съм маняк на клубната музика и това предаване определено ми налива живот в тялото и съм готов на такава покупка :)



Тема Re: Търся да закупя Тунер Technicsнови [re: _Technics]  
Автор jordanvass (сбрадаимустаци)
Публикувано18.01.06 02:22



В каталозите лъжат, братче, на поразия! На времето аз като си избирах тунер имаше и още един модел - ST-GT650



Е тоя вече наистина е с RDS и аз исках точно него да си купя. Обиколих цяла България, питах къде ли не, оказа се, че никой не го е внесъл за продажба. Умрях си от мъка, ама нямаше как и си взех 550. На външен вид (а предполагам и отвътре) са почти еднакви, като изключим RDS-а. Ама тоя тунер 650 едва ли въобще ще можеш да намериш някой да ти го даде. Нямаше го по онова време, после ако са пуснали нещо - не знам. Но щом не ти е думнало за RDS-а - вземи си 550 - него по-лесно ще намериш. Наистина няма къде да ти изпише инфото от RDS-а - има само числа за честотата и силата на станцията в dB. Вляво от честотата изкарва една графика за ширината на лентата и допълнително за силата на станцията - графично. Това е.

Мъж без мустаци - все едно жена с мустаци!

Тема Re: Търся да закупя Тунер Technicsнови [re: _Technics]  
Автор end ()
Публикувано18.01.06 20:25



Сигурно този техникс е читав, но не знам защо си решил само от тази марка да избираш. Имам един колега дето на времето баща му имаше вартбург после и той си купи един, после още два за части и сега сигурно има повече отколкото са останали в източна германия :o)

Друго което мога да ти кажа е, че за качеството с което излъчват 99% от радиостанциите (стая с един компютър, някой да дрънка тъпотии по два-три часа на ден и общо взето толкоз) е достатъчно да си купиш просто НЯКАКЪВ тунер (но не български - българския тунер не е тунер)



Тема Re: Търся да закупя Тунер Technicsнови [re: end]  
Автор jordanvass (сбрадаимустаци)
Публикувано18.01.06 23:23



Ами той човекът си го е казал - защото има модули от същата марка. Един дизайн са, пък и с дистанционното на усилвателя можеш да си пускаш и спираш тунера, да си избираш различните станции и т.н., което не би било възможно, ако тунерът е от друга марка.

Мъж без мустаци - все едно жена с мустаци!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.