Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 02.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Fullrange = естетика?  
Автор D.H.V. ()
Публикувано17.01.06 11:33



Тези неща долу, може и да свирят много хубаво. Но като оставим настрана въпроса със звука, кой нормален човек би си сложил това у дома:



въпроса е риторичен, няма нужда от отговори . Лично моето мнение - ако имах парите за подобна техника, ще предпочета чифт Dynaudio Evidence, или B&W Nautilus пред подобни безумия. Това нещо прилича на фуражомелката от втори обор в Койнаре.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор Bluedog (новак)
Публикувано17.01.06 11:47



Ако разгледаш примерно тук


ще видиш че има и по-нормално изглеждащи неща, които си вписват в почти всеки интериор.
Освен това всичко е въпрос на възможности и приоритети. Аз лично ако имах достатъчно стаи и възможности бих си направил една стая за слушане на музика и отделна стая за домашно кино. Но като средностатистически българин гледам да събера всичко в 20м3 ми хол и то без да ми бъде обявена война



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: Bluedog]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано17.01.06 11:58



Добре де,

като си направиш/м отделна стая за слушане на музика и отделна стая за киното къде в крайна сметка отиде простото човешко удоволствие от музиката??

Както и да го погледна в момента, в който реша че ще отида в специалната стая да послушам музина преди лягане, цялата история ми звучи малко като по график .... 22 до 22:30 музика; 22:32 до 24:00 кино (в съседната стая) 24:02 до 24:07 музика да си чуеш любимото парче ...

Леле ами дали ще ти трябва и отделна стая за телевизия . Някак си е грозно пред ултрамодерната плазма да пускаш екран за прожектора.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: V. Grig]  
Автор Bluedog (новак)
Публикувано17.01.06 12:20



Ами за теб явно музиката е фон на който правиш нещо друго или просто релаксираш. (не искам да те обиждам!) Ако музиката за теб е неповторимо емоционално преживяване, в името на което не си готов да правиш компромиси, тогава стаята за слушане си е съвсем резонна.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: V. Grig]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано17.01.06 14:48



Извинявай че ще бъда малко груб, но друго яче не мога да се изразя в случая.

След като имаш тоалетна в която да се**ш,
баня, в която да се къпеш;
спалня, в която да спиш;
кухня, в която да ядеш...

не виждам причина да не си направиш стая за музика и стая за кино, ако имаш възможност, разбира се.

На мен това ми е мечта. Като си наспестявам достатъчно от закуски да си простроя къща и под мазето да си направя помещение за кино и музика.
Където никой няма да ми мрънка че басът му е много...
Или пък че при съседите падат гилзи от моите филми...

Тъй че всичко опира до:

А. Възможности
Б. Разбирания



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: V. Grig]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано17.01.06 14:57



Стаята за музика си е съвсем необходима, и без да има техника за десетки хиляди. Едно добре направено помещение, ще направи уредба за 1000 лева да звучи с една класа отгоре.
Темата беше за друго - колко от вас биха си направили (по-скоро поръчали)подобни скъпи екзотики, ако разполагаха със средства, и дали ще препочетат това, или някакви класически качествени решения от топ-компаниите в бранша.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор Bluedog (новак)
Публикувано17.01.06 16:08



Ако средствата не са проблем и човек може да си направи отделна стая за слушане тогава единственият критерии за избор на апаратура би трябвало да е тази, която според теб възпроизвежда по-добре музиката. Външният вид и габаритите не би трябвало да имат значение.
Но ако човек трябва да разположи апаратурата в хола си , а освен това не живее сам изникват и други критерии.
А да ти кажа мисля, че примерно Dynaudio Evidence Master e доста по-скъп от такива хорни.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: Bluedog]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано17.01.06 16:51



Evidence със сигурност са по-скъпи, и съм убеден че свирят доста по-добре. Всъщност въпроса за сравнение при колони от класа на Evidence е напълно безпредметен. Всичко от този клас е на практика с референтно качетсво. По добро е само живото изпълнение.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор 3aropka (член)
Публикувано17.01.06 17:28



Само да те питам D.H.V (без да коментирам нищо):
Ти колко подобни "редосеялки" си слушал и колко големи са били най-големитеот тях?



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: 3aropka]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано17.01.06 18:19



Фуражомелки имаш предвид.
Колко съм слушал ли? Ами нито едни. Никога. Но знам как трябва да звучат - сещаш ли се защо? Защото съм бил многократно в концертна зала. И трябва да си съгласен 100% че тези творения не звучат така.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор Caшko (непознат )
Публикувано17.01.06 18:49



Не бих си сложил тези в хола просто защото не могат да влязат през вратата,а и няма да остане място за нищо друго.Мой приятел е слушал Fullrange и отзивите му бяха изключителни.
Но ще помоля D.H.V. и Загорка ,да не влизат във войната ,която се кани да започне-за всеки влак пътници-не може сърфист да убеди колоездач,че неговото занимание е по-хубаво.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано17.01.06 21:49



МУАХАХААА
Пич, нема НИКАКВА гаранция, че тоя урод свири добре.

Това, че всяка fullrange система е High-End система просто НЕ Е ВЯРНО.

Така че може да няма никакво оправдание да си съсипваш живота с това на снимката :)



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: slu6atel]  
Автор 3aropka (член)
Публикувано17.01.06 22:51



Точно този урод го има доста добре описан в сайта, който е доста известен на доста хора, занимаващи се сериозно с аудио (сред които slushatel явно не е), а именно

.
Сигурен съм, че свири доста добре, макар че по понятни причини не съм го чул.
На вид е много сериозен, а и описанието е доста подробно.
Който се интересува по-подробно да види това:


Нямам намерение да почвам никаква война.
Приятелският ми съвет към D.H.V е да чуе нещо подобно когато може. Тогава ще може наистина обективно да прецени дали този "урод" си струва обема и необичайния външен вид.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: 3aropka]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано17.01.06 23:23



Урода не го виждам за първи път. А да си създаваш мнение за нещо по описание и спецификации знам, че знаеш, че е смехотворно. За това не приемам насериозно думите ти за това какво си сигурен.... Недей да бъркаш фактите с вярата - фулрейжда е един вид религия.. за теб истинна, за други, като мен, още има да се доказва..
До сега не съм чул нито една фулрейндж система без очевидни още на първо слушане недостатъци, което автоматично ги изключва от hi-end класата... НО не отричам, че очаквам да чуя добра такaва

ПП наскоро бях много приятно изненадан от едни много живи и динамични хорнички с EJJordan. Та явно има хляб в тая работа :)



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано17.01.06 23:46



"...По добро е само живото изпълнение."
зависи в коя зала и на кои места!




Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: slu6atel]  
Автор digi°C (член)
Публикувано18.01.06 13:26







Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: digi°C]  
Автор Caшko (непознат )
Публикувано18.01.06 19:16



""...По добро е само живото изпълнение."
зависи в коя зала и на кои места! "-абсолютно вярно!Аз лично не съм фен на live изпълненията,дори на запис.
Вярно е че тези колони не са естетични,но няма пълно щастие
...истинските ценители не ги интересува външния вид,особено ако са сложени в стая за слушане.Мисля че темата се поприключи.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор ngs ()
Публикувано19.01.06 08:54



Разсмя ме от сърце.... Благодаря ти :))))) Фуражомелачка.... хихихихихи :)))))
така си е.... но ,нормалните хора не са конструктори като този гений а просто консуматори ;)

По добре рано ,отколкото всеки път!


Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано20.01.06 10:10



Аз ако имам толкова цифраж, определено бих се ориентирал към нещо по естетично! 520кг!!! Супер Hi-End Hi-Fi!




NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 20.01.06 10:12.



Тема господа аматьори....нови [re: GAlNER]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано24.01.06 10:34



наи-добрите приятели на аудиофила от клуб аудио-аматьор пак са се разлаяли

Господа аматьори естетиката в аудиото се определя от това как звучи един компонент а не от това как изглежда ..пича по който серете се казва Нелсон Пас и е милионер и хай-енд гуро а това му е личната хай-енд аудиосистема при положение че човека може да си позволи колкото бройки си пожелае от Dynaudio Evidence, или B&W Nautilus Пас има няколко продукта включително колони и усилватели на по-голяма единична цена от басрефлексното н-лентово филтрирано недорозумение нарчено Dynaudio Evidence (кичат B&W Nautilus изобщо няма да го коментирам)...
за разлика от DHV който е виждал Dynaudio Evidencе само в списания като Wath Hi-Fi и Hi-Fi Choice (на които знае наизуст сравнителните таблици с звездичките )
аз съм ги слушал нееднократно дори и в вариан 4 Evidence-а + 4 моноблока на Mark Levinson на обща цена над 1 милион в съседнита стая 2 колнки на Аудионот за 40 000$ и един лампов Грифон за 200 000 $ те караха да се върнеш при Dynaudiо-то за си потвърдиш колко зле е то
Слушателче гледам че продължаваш да се интересуваш от слушалки и скоро можеби няма да се развиеш за това поне си купи Stax или Grado поне да знаеш че имаш истински слушалки

www.bgaudio.org

Редактирано от fullrange на 24.01.06 10:40.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор Freestate (непознат)
Публикувано24.01.06 10:57



D.H.V., когато става дума за хора, които изпитват такъв душевен оргазъм от музиката, с какъвто и най-добрата свирка в животата ти не може да се сравнява, звука не може да бъде оставен на страна

Иначе аудио компонентите се купуват като ходиш и слушаш - без значение с какви финанси разполагаш - това разбира се от риторичния ти въпрос ти е трудно да разбереш.

"...някакви класически качествени решения от топ-компаниите в бранша."
- за оргомни инвестиции в реклама ли говорим?

Редактирано от Freestate на 24.01.06 11:05.



Тема Re: господа аматьори....нови [re: fullrange]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано24.01.06 13:18



виждам, че си професионалист в аудиото.
Само не знам точно в коя точно област
Не е нужно човек да прочете много постинги от теб и да гледа в кои форуми пишеш, за да му стане ясно, че нищо не разбираш от техническата страна аудио-хобито си и трябва да целуваш г**а на знаещите и можещи хора около тебе :) А ако имаше малко повечко ъкъл щеше да закачиш нещо от техните знания, НО това явно не е станало.
На всички, които те познават им е ясно, че си абсолютен игнорант във всички области на аудио-техниката, за това се смири и престани да се заяждаш и да държиш такъв тон на хората, щото за разлика от bgaudio, където си БОГЪТ (с парите), тука никой не е длъжен да те търпи. :)

ПП: И да напомня: ти никога даже не си ЧУЛ качествена слушалкова система

Редактирано от slu6atel на 24.01.06 15:13.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: Freestate]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано24.01.06 14:05



Хех, на слушателите тук трябва да се покаже не качествена техника, нито да им се пуска такава, нито да им се правят сравнения на различни направени колони или усилватели. Трябва им учебник по счетоводство за да им светне точно на колко се разбива един от тез Дайнаудио Евиденси, къде са надценките, колко е печалбата и колко от нея отива обратно в реклама. Ама то това аудиофилството си е не хоби, а болест. Доста заразна, със скъпи лекарства, а на всичкото отгоре други болни ти завиждат на симтомите?!
Защо бе хора не можете да слушате спокойно и без да завиждате? Слушайте си, радвайте се на музиката а не на техниката и оставете и другите да си слушат и да се радват!



Тема трижди банван глупендир...нови [re: slu6atel]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано25.01.06 15:25



ехх да имах поне половината от парите който зависта и страхът ти те карат да си мислиш че имам
сега като прегледах списака с баннатите забелязах че фигурираш там не 2-пъти а цели 3 (слушател,амино,XaXcX...)...значи ясно кой целува задници
толкова си посредствен и глуповат че сам се издаваш каква мизерна материална душица притежаваш(Бог и пари са еднакви неща само в твойта ценносна система)... ако всички хора бяха с твоят умствен потенциал
със сигурност щях да съм Бог
п.с.нали си записа Grado,Stax и земи научи колко коня ти е смешното BMW вече

www.bgaudio.org

Редактирано от fullrange на 25.01.06 15:32.



Тема Re: трижди банван глупендир...нови [re: fullrange]  
Автор quad ((bg))
Публикувано25.01.06 21:16



Не е за този форум, но алнико виждам да претендираш че разбираш от коли и мощности. Да те питам можеш ли да определиш термодинамично мощността на даден двигател??? Да те подсетя че става въпрос за TS, PV диаграми и т.н. ...
Един по-лесен въпрос... за начинаещи: Колко начина за първоначално развъртане на коляновия вал при стартиране знаеш? Айде, съберете се там "умните" глави в бгаудио, да видим какво ще измъдрите. То се е разбрало, че и всички да се съберете пак Ви е трудно да отговорите нормално. Разбира се, това произлиза от факта, че някой хора предпочитат книгите и измерванията пред префарцунени приказки. Не ми разпрайте, че ушите са най-добрия уред, това сме го разбрали вече, но не е достатъчно. Те са "субективен" уред, т.е. безполезен за всеки друг освен за притежателя му.

Мислиш ли, че не слушател му пука колко пъти е банван??? Дреме му точно толкова, колкото и на мен, т.е. въопще:)))



Тема Re: трижди банван глупендир...нови [re: fullrange]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано25.01.06 21:46



Да ти кажа честно, има с кой да говоря в бгаудио :) Ти не съдържаш никаква информация, но има хора, които наистина са специалисти в областите си (безплатна реклама на www.bgaudio.org ).
Обещавам скоро пак да ти подхвърля някой юзър под гилотината

ПП: Наистина благодаря, че ме светна колко коня ми е колата

ППП: Изкушавах се да пусна и моя плеър на последната аудиосесия с плеърите, ако не подозирах, че победителя е предопределен

Редактирано от slu6atel на 25.01.06 21:58.



Тема Re: трижди банван глупендир...нови [re: quad]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано25.01.06 22:34



Дреме ми!
Искам да държа абсолютния рекорд по банове.

На 2.02.2006г. по случай празника му, ще зарадвам "модератор" alnico от

като му издам още един от юзърите си.



Тема Re: трижди банван глупендир...нови [re: slu6atel]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано27.01.06 08:33



да ти кажа аз пък честно тези с които можеш да си говориш са тук а не в бгаудио цд плеърчето си го донеси другото събиране за да разбереш колко необмислена постъпка е да дадеш да ти прави мод Врачански младеж излезнал скоро от пубертета с ефтин аудиоподход и грешни представи за hi-fi ..и няма нужда да си издаваш ник-а,елементарното ти боравене с словото се забелязва безпогрешно

www.bgaudio.org


Тема alnico,нови [re: fullrange]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано27.01.06 17:15



Бих си премерил плеъра с ваште, НО:
Присъствието на който и да е ваш DIY компонент автоматично води до пълна липса на обективност при т.нар. "аудио сесии", които организирате. На мен галимациите , които наричаш "аудио сесии" малко ми приличат на изборите по времето на Тато - резултата от "избора" и коментарите след това са ясни предварително :)
Много се смея на организацията и последващия възторжен "разбор" с признаване на пълната победа с 99,99% (че и повече) на вашия DIY компонент. които съпътстват всяка една "сесия"
И друго ми прави кеф - как всеки един новорегистриран юзър във вашия сайт се атакува с цел реклама и евентуална продажба на вашите DIY усилватели и хорни (И мойте юзъри ги атакуваш в лични ). Както казва един наш общ приятел - тия трябва да са bgaudio.com, a не bgaudio.org .

Дано не ни изритат от дир-а щото при вас диалог не може да се води. Тука е мястото да научиш някои горчиви истини :) И ми е интересно как ще коментираш звука на Alessandro-то, ако се стигне до онова сравнеие, за което си говорите.



Тема Re: alnico,нови [re: slu6atel]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано28.01.06 08:33



ооо научил си нови думички - Alessandro-то,Jordan браво на мама момчето браво ...Alessandro-то съм го слушал и за твое огромно съжаление размазва твойте HD 650 който не са лоши. Ако не си разбрал да ти кажа пак мод-а на плеърат ти е правен от провинциален младеж с провинциален ефтин подход към аудиото...точно кат за тебе,ефтинко и без никаква разлика .
нали си записа-Grado ,Stax ..
p.s. да не е тоя приятел дет имал 12 цилиндрова М-КА ей клоун..оп грешка повишихте ..ей палячоо толкова си посредствен и глуповат че още не си се сетил че слушалките ти също са fullrange..изобщо ти си можеби наи-големият аудиоаматъор който познавам , слушащ мп3-ки и определяйки звука с 2 думи-басове и в исочки

Редактирано от fullrange на 28.01.06 09:45.



Тема Г-н Професионалст!нови [re: fullrange]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано28.01.06 14:53



Защо не вземеш да се метнеш от някъде и да направиш услуга на вселената! Писна ми от вас малоумните ологофрени от аудиобг! Определено не сте в час! Не ви ли стига смешния ви "форум", кудето плюете по всичко, ами и другаде се подвизавате за да серете в устите си. Не оставяте хората да дишат спокойно, дори и в други форуми! Ей, не тва му се вика злобна тъпота! Яд ли ви е, че не може да наложите вашето "труд и творчество" в БГ?! Че въпреки бедността, народа предпочита нещо истинско?! Сори за ФИРМАТА ви! Да! адиобг не е ФОРУМ, а ФИРМА! Там не се помага с информация, а само се плюе по реномирани марки и производители! Там е място на безследно изчезналите теми и мнения, там е мястото на безумно кретеноидното отношение, към нищо неподозиращия добронамерен новорегистриран, който е имал неблагоразумито да зададе някакъв въпрос за купешко аудио в иначе съществуващия раздел "BEST BUY"! Защо въобще съществува тоз раздел, бе, смотаняко?! Искам да ми отговориш на този въпрос?! С какво нагло самочувсвие ходиш и ръсиш кретенизми по другите форуми, при положени, че всичко живо ви ненавижда?! Толкова сте ми жалки, дърводелците от аудиобг, че се чудя на общия манталит на българина и започвам да си давам някой от отговорите!
Искаш ли истината?! НЕ сте най-добрите! НЕ правите най-чистя звук! НЕ сте нищо! Просто сте една заблудена сбирщина цървули!
П.С. И този с БМВто съм аз! За да не се объркаш съвсем.

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 28.01.06 14:58.



Тема Re: alnico,нови [re: fullrange]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано28.01.06 15:29



Виж сега, аз се опитвам да ти набия в главата една истина, която очевидно си забравил съвсем покрай приятелите си - ти си пълен невежа във всяка една област на аудио техниката, човек без никакво техническо образование и НИКАКВИ познания и опит в тая област. За това мисля, че трябва да бъдеш по-умерен в постингите си.
Щом за толкова години аудио-опит (какъвто все казваш, че имаш) не чуваш ушевадните недостатъци на религията fullrange, която проповядваш, няма кво повече да кажеш на никой :) . Поради ограниченото мислене ти и няколко човека още сте изгубили верния път - от търсене на идеалния звук към търсене на по-добрите хорни, което е смехотворно . Всяка концепция си има недостатъци, важното е те ДА СЕ ЗНАЯТ, за да се търси път към преодоляването им.
Ето ти два линка по-надолу. Сети се защо ти ги давам:



Толкова за fullrange-догматиците



Тема Re: alnico,нови [re: slu6atel]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано28.01.06 15:50



Момчета, няма смисъл.
Повече от ясно е, че културен диалог тук не може да се получи.
Така че не си тровете нервите.
Ще Ви трябват.

Редактирано от Cтaниcлaв! на 28.01.06 15:51.



Тема Re: alnico,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано28.01.06 16:25



по принци си прав, приятелю, НО:
арогантното поведение на този напълно необразован човек и още няколко като него, е причина да се разсипе един сайт (www.bgaudio.org), създаден с прекрасната идея да е средище за обмяна на информация между малкото аудиофили в тая страна.
Странно ми е, че обидите, които той сипе КЪМ ВСИЧКИ в тоя форум не предизвикват ответна реакция от никой друг.
Ако допускаме подобна агресия от страна на подобни елементи, скоро те ще ни се качат на главите отвсякъде. Въпросния модератор от бгаудио, alnico, е просто един тип без никакво специализирано образование, никакви познания и никакви постижения в областта, в която се счита за капацитет. Така че нека да не оставяме без реакция поведението на нахалните... хора.



Тема Re: alnico,нови [re: slu6atel]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано28.01.06 16:55



Ако се върнеш назад във времето (август-септември), ще видиш, че ответна реакция имаше, но ползата беше нулева. Темата се заключи.

Но добър спор се прави с хора, които умеят да изслушват и да признават другата гледна точка, а не да изтъкват колко са велики и умни, а другите колко са прости, нищожни и на всичкото отговоре от провинцията.

....... и най-вече да признават поражение от време на време. Защото това че карат мерцедес и порше, не ги прави знаещи относно цените на същите в САЩ, нали Ванка?

И понеже не искам да прехвърлям тук лични отношения с Иван ще кажа нещо в заключение:

Спорът е хубаво нещо. Хубав е когато двете страни се изслушват, когато признават грешките си, когато се уважават, когато спорещите се чувстват равни. С Иван нямате шанс, така че просто не го правете.

Пък и всеки е свободен да слуша това, което му харесва, а не това, което му се натрапва.

Хайде... живи, здрави и по-умни!



Тема Re: alnico,нови [re: slu6atel]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано28.01.06 16:59



Защо да ти е странно че няма реакция? Няма смисъл от спора, затова само четем и се радваме. Темата ми първоначално беше "кой нормален човек би си сложил тези неща у дома....", и мисля че въпроса за "нормалността" напълно изчерпателно и красноречиво се изясни. И съвсем правилно - пази си нервите - това не е въпрос от нациално значение.



Тема Re: alnico,нови [re: slu6atel]  
Автор Hi-Fi Cop (непознат )
Публикувано28.01.06 17:02



Гей-нър и Слушател!
Вие сте точно това, което гей-нъра знае като думички, ЦЪРВУЛИ.
Относно образованието, споко, не се надувайте. Опишете се какво образование имате и колко печелите, да видят всички колко сте смешни.

Слушателю, нали знаеш че не си никакъв слушател, след като ходиш да стреляш?
Слуха ти отдавна е заминал, освен, че си се превърнал в комплексиран варварин. Така, че не давай мнение за звук и аудио, след като си глух!

Жалко е, че не усещате че точно вие не сте на прав път. Нашите постижения ще бъдат оценени, защото се споделят свободно между нас и с всеки, който разбира същността на хайфизма. Така, че това не зависи от мизерните параметри на матрицата, в която живеете и снасяте на реномираните фирми и сте приели ирационално като едни истински роби "плодовете" на маркетинговите им машини и си мислите, че слушате!
Стойте мирно тука и си пишете глупости, ние ще слушаме в екстаз широколентовите решения и ще се възхищаваме на хора като Кондо, Нелсън Пас, Стив Декърт, Марк Левинсън и Джеф Роуланд, всички милионери въпреки натиска на матрицата и въпреки мизерното средностатистическо робско ниво на вкуса на неграмотни малоумници като вас.
Отговорете си само на един въпрос:

Защо толкова хора са похарчили от части от милиони до цели милиони за озвучителни системи?
Дали защото са малоумници (като Гейнъра и Слушателя и други боклуци, които се правят , че разбират от двигатели, защото вече няма какво да кажат за аудиото, но никога няма да имат собствена кола дори със 100 коня двигател) или защото тези хора си плащат за нещо, което вие не знаете, че съществува и е толкова въздействащо и истинско, че цената, която тези "странни птици плащат" е справедлива?

И Нелсън Пас, който продава Rushmore 4-лентова колона за 40 000 долара комплекта с 4 вградени еднотактови усилвателя във всяка от тях, с активни , настройваеми параметрични кросоувъри има смелостта да публикува снимки на собствената си озвучителна уредба на която ясно личи (тик не се брои малоумника D.H.V., който очевидно освен, че е сляп и злобен, не знае за какво говори) какво слуша! Не слуша собствените си колони, които продава на хората и иска 40К за тях, а слуша РУПОРИ с усти по над 1 квадратен метър! И той много добре знае, че всеки негов клиент може да види създателят на продуктите, че всъщност предпочита нещо друго!

Хайде аматьори, обяснете си този факт!

www.bgaudio.org
е създаден за да показва на всички желаещи да научат истисния път към хайфизма и никакви селяни няма да го спрат, защото все пак на тази земя (включително и в България, колкото и да е трудно) има и нормални хора не толкова засегнати от Матрицата или поне не желаещи на всяка цена да останат в пашкула!



Тема МУАХАХАААнови [re: Hi-Fi Cop]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано28.01.06 18:31



БРАВО!!
Истински, чист, натурален, минерален, направо от извора, стил www.bgaudio.org - БЪЛГАРСКОТО аудио!
Ето за това говорех, Дами и Господа!

Редактирано от slu6atel на 28.01.06 18:43.



Тема Re: alnico,нови [re: Hi-Fi Cop]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано28.01.06 18:44



ама приятелю, аз винаги съм повтарял, че съм един от най-върлите фенове на фулрейнджа и го слушам в най-чистия му вид (за разлика от вас) - без разни акустични "протези" като рупори или ТЛ-и



Тема Re: alnico,нови [re: Hi-Fi Cop]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано28.01.06 20:48



слушай сега, пикльо! Няма никакъв смисъл да ми се регистрираш днес (пак) просто за да се изакаш тук! С този твой първи пост с новия си Ник, просто се бетонира съвсем. Но ескалиращата тъпота не е безкрайна величина! Нали знаеш графиката - няма страшно! Винаги след количествени натрупвания следват качествени изменения. При теб "качествените" изменения ще клонят към трагични случаи! Явно не ме познаваш след като се изказваш така смело и неподготвено. Но за да ти направя кеф на елементарната злобна душичка ще ти кажа, че съм магистър по радиокуммуникации (ТУ-София) и работя, като Синиър систем администратор в БТК. Сега, няма да те подтискам с заплатата си, само ще ти кажа, че само музиката в БМВто ми е по скъпа от Хай-Фи с-мата ти. А ако си много мазохостично настроен ще ти кажа и каква имам за Хай-Фи в къщи..
А ако не знаеш какво означава GAINER...толкова по познанията ти по английски!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 28.01.06 20:50.



Тема Gainer-eнови [re: GAlNER]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано28.01.06 21:00



Я ми кажи на мен, щото и аз съм мазохист, каква система слушаш у вас и колко пари струва?

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: alnico,нови [re: GAlNER]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано28.01.06 21:14



Кажи че и на мен ми стана интересно какво точно са ти пробутали и ти колко си си го набутал като си се набутал с парите :)
И понеже се занимавам са маркетинг и подразбирвам от корпоративни финанси и счетоводство (по американски стандарт) ще си загубя част от времето да ти обясня едни неща наречени profit margin, return on investmen ratio, cost of goods sold, inventory turnover за да схванаш колко струват само материалите в това което се продава на пазара и колко остава за труд и ноу-хау. Защото и аз съм на купешка ширпотреба, но мога да оценя добрия звук. Защото първо слушам а след това си правя грубата сметка дали си струва това за което плащам. Защото за разлика от теб гейнъре, слушателю и прочее маргинални персонажчета, не обичам да ми го слагат.
Защото и аз обичам да чета "Митове и легенди на хай-фи-то" но не го правя религия и не си градя защитен механизъм за гнусната завист, необразованост и абсолютно плоско виждане за света което струи от всяка твоя (респективно ваша) дума.



Тема Re: alnico,нови [re: GAlNER]  
Автор Hi-Fi Cop (непознат )
Публикувано29.01.06 07:00



Приятно ми е магистър електротехника+задочна докторантура по компютърно моделиране с методи на крайните елементи на нехомогенни биологични структури в ЕФ.

Подтисни ме със заплатата си Гей-Смешнико от БТК, Приятно ми е ИТ - Мобилтел

Системата в БМВ-то ти може да е скъпа колкото си иска, но така или иначе е данък глупост, както и колата ти!

Слушател, ако си резнеш и ушните миди, тогава можеш да кажеш, че си без протези, защото ухото ти е рупор, както много неща в природата (ама ти си илитерат и няма как да го знаеш).

Аматьори, така и не отговорихте на основния, макар и риторичен въпрос, защо най-богатите имат системи, за които никога няма да си обясните, защо така изглеждат и тилкова струват!

Редактирано от Hi-Fi Cop на 29.01.06 07:02.



Тема Re: alnico,нови [re: sunder]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано29.01.06 10:11



"...но мога да оценя добрия звук. Защото първо слушам а след това си правя грубата сметка дали си струва това за което плащам...."
и добрия звук значи е тоя на хорните, така ли?

А alnico за колко пари ще ти продаде от DIY хорните с DIY драйвъри дето конкурирали Lowther и направил ли си си сметката кво получаваш за тия пари?


Един прост съвет - ХОДИ И СЛУШАЙ.
И докато слушаш се опитвай да чуваш.



Тема Re: alnico,нови [re: Hi-Fi Cop]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано29.01.06 10:17







ПП: И стига с тия глупости кво слушат най-богатите. Като ги отнесем към "чуващите" хора в музикалния (и аудио) бизнес, религиозните широколентови маниаци съвсем се губят

Редактирано от slu6atel на 29.01.06 10:31.



Тема Re: Гайнерченце майничке насрана..нови [re: GAlNER]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано29.01.06 17:36



виж сега ти нерелизиран провинциален бедняко толкова си ограничен че ме обърка с друг човек , тъпакооо Hi-Fi cop е Кирилов друг админ от БГ аудио мизернико аз на работа не ходя защото съм едър реститут нали разбра тъпако едър , и заплатата която ти взимаш на мен не ми стига само за джойнта който пуша по цял ден докато си бърка в гъза, колата ти е пълен ташак сравнение с тази която карам аз а с общата цена на 2-те си аудиосистеми не можеш да си купиш дори част от кабелите ми ...2-пъти съм те призовавал да се дърпаме страхлив смешнико сега го правя за 3-ти път... казвай кога и къде ще те разпоря ...

www.bgaudio.org

Редактирано от fullrange на 29.01.06 17:38.



Тема Такааааа! За цървулкювците от аудиобг!нови [re: fullrange]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано30.01.06 00:30



Смешни малки човечета, както се казва, можете само да ми пръднете на хуя. Мисля, че въпреки колосалната ви тъпота, може да се досетите и без чужда помощ, че само на заплата не се живее, особено сам в 4 стаен апартамент. Кирливата заплата от 1500лв. е забавление, на което не мога да си позволя да седя.
Поради големия интерес към моята не толкова скромна личност ще дам малко повече инфо. Не малко хора в клубовете на дир.бг ме познават лично, така че няма да седна да падам на пъпчивото ви пубертетско ниво! От както се помня живея в село Редута в мезонет до парка Гео Милев. От момента в който имам удоволствието да живуркам сам, живея пак в село Редута в 4 стаен апартамент. Не знам как да ви стане малко по-ясничко на вас смотаняци такива, че живеем в различни светове и моите социялни контакти нямат нищо общо с вашите наркомански комуни тип "Направи си сам", но поне ще пробвам да ви запозная с мястото ви спрямо моето. За моя душевна чикия и по ваше желание (помните, че аз не исках, нали?) ще ви кажа, че едната ми стая е проектирана за домашно кино, като само подготовката и излезе 10 000лв. Така. Обурудването, което съм имал удоволствието да събера за 2,5 години ми е стъпило малко повече от БМВто ми и е на стойност 13 000 ЕВРО. И то е следното:
LOEWE SPHEROS 37 HD PANEL PLATINUM
DENON AVR-4806
KISS DP-470

Energy Veritas V2.4i Loudspeakers
Infinity BETA SW 12
KAPPA Center
KAPPA 200
Kappa SURROUND
Отделно кабелите струват общо над 1000лв.
Много ми е забавно как в нета всички са равни, нали?! Всеки се мисли за велик! А на мен ми е екстремно готино. Интересно ми е дали някой ден бихме се засекли?! Дали ще сте отворени тогава?! Хората, които ме познават тук, знаят как изглеждам и по какви места ходя. Но едва ли там ще ви е мястото. Много ми беше приятно. Особено, когато се правех на недоразбрал в вашия смехотворен форум и ви задавах въпросчета за някви "ниски" Денънчета и JBLчета. Ама как се изнервихте само, а?! Смешни комплексарчета. Ако ви бях написъл с какво разполагам, щяхте да ме баннете веднага, нали? Така поне си направих малко ебавка с вас, и всичко което съм чувал за вашия кирлив форум се оказа вярно.
Ейде, леккичко и умната!
П.С. Ако имате път към Червило, Планет или Тифани, огледайте се за едно черно М3 с черни джанти 2000 година. Питайте охраната на кой е и елате да ви черпя, че само пушене не е полезно, трябва и пиене!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 30.01.06 00:31.



Тема Re: alnico,нови [re: Hi-Fi Cop]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано30.01.06 09:08



Според мен човек разбира от нещата, не когато купува най-скъпото, а когато прави най-мъдър избор.

Имал човекът 3 милиона евро за музика - дал ги. Друг е въпросът дали тези пари си струват и дали качеството отговаря на цената.

Мъдър избор е не да купиш кола за 200.000 евро или лампов усилвател за 300.000 долара. Въпросът е дали това ти е по джоба, дали ти трябва, дали наистина си заслужава, а и не маловажно е колко ще го използваш.

Аз кола за 200.000 евро нямам... семейството ми има 3 коли на обща стойност не повече от 60-70.000 лева. Не ни и трябва повече.

Техниката ми сумарно е за 13.000-14.000 лева + 1500-2000 в колата. Това е.

Но пък направих дарение за онова момиченце от Варна. Разбираш ли ми намека?



Тема Ма тва ти ли си, бе?нови [re: fullrange]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано30.01.06 10:56



Сенатора?! Е, не! Ще почина от смях! Я ми припомни, цървулкьо, ти идваше ли на срещите на Опел клуба?! Нямам спомен. Трудно ми е да повярвам, че си идвал, щот ако ме познаваше лично нямаше да бъдеш толкова смел/тъп в изцепките си. Абе май веднъж си спомням, че ми разправяха за някъв дълъг, хилаб боклук с Сенатор с заварени задни врати, който се правил на див селянин и се въртял на Зимния, като хвърлял чакъл по колите на хората, та всички му бяха набрали да го посъветват! Тва ти ли си бил?! Ха-ха! И на мен ще ми вика селянин! Ще почина от гъдел! Е сега вече ми е ясно с какъв, груб, потен селяндур си лафя тук! Сенатор! Ха-ха-ха! Не, не мога! За четвърти път ме канил?! Мисля си че е за първи. Първо щеше да ми късаш трътката с 170 коньовата Вектра, която правеше 100 за 8 сек, а сега си мислиш че кошника ти дори ще се отлепи на старта с М3, което е засичано до 100 за 5,8 сек!!! Много си прост, ей! Да го знаеш! Всеки път, когато си отвориш вонящата дупка, наречена уста, имай предвид, че си много прост. А защо миналата и по-миналата година не дойде поне веднъж на Божурище да се пробваш, бе ебльо? Твоето село толкова ли е далече?
А парите за "половината части на усилвателя" ти дори няма да покрият сумата за килима пред кожения ми диван с махагонови поставки за уискито ми.
П.С. Айде и по-лекичко с нервите и злобата, че живота е кратък! Не е здравословно, а може и да ти стане навик, а подобни изцепки наживо определено не са препорърителни.

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Такааааа! За цървулкювците от аудиобг!нови [re: GAlNER]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано30.01.06 11:01



муахахаха 10 000евро ми е само тунинга по Поршето бе цървул изструпнал...
провинциален беден и нереализиран страхливецо какъв мезонет какъв гео милев бе палячо аз живея 4-то поколение в центъра на попа общата цена на тия боклуци дет ги изброи не стига за часовникат ми бе смешник бездарен в червило едната система е правена от нас неук глупако,каква насрана путка си знаят всички още от преди години когато се насра от страх и не доиде да видим колко вдига Сенатора страхлив провинциален смешнико
за 4-ти път те каня смешно дете на съдбата да те разпоря с изстръпналото ти БМВ -0889626590 и понеже знам че не ти се набутва за гсм ей ти и домашен 02 9898893-тва отпреде е кода на София селяко обаждай се няма да те бавя и секунда страхливецо насран
ебахти гнусната система дет си успял да събереш часовникат на ръката ми е по-скъп от нея смехурко ...един съвет -га живееш там диет си са родил ниема да имаш проблиеми с наимите смешно дете на съдбата

www.bgaudio.org

Редактирано от fullrange на 30.01.06 11:04.



Тема Re: Ма тва ти ли си, бе?нови [re: GAlNER]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано30.01.06 11:27





Алнико, Gainer.... аре стига ве, пичове....

Май и двамата имате сексуални проблеми или проблеми в общуването с хората...

Стига... всички сте богати, но престанете



Тема Re: Такааааа! За цървулкювците от аудиобг!нови [re: GAlNER]  
Автор Freestate (непознат)
Публикувано30.01.06 11:46



GAlNER! Здравей, големи смешнико. Пише ти една малка надута селянка от младост 4.
Че само на заплата не се живее го знаем. И на мен мизерната заплата от 1000 лв не ми стига, особено сама в двустаен апартамент. Аре сега автобиографии нема да пишеме, че е прекалено смешно да ви се обяснява.
Твоя приятел Слушателя ми е идвал на гости, което ме накара да си припомня следното, което каза "Ама ние с Иво (fullrange - alnico) така си развалихме отношенията, че сигурно няма да иска да ми продаде говорители". Кажи, дуде, това от куртуазия ли беше?
GAlNER, че сме от различни светове си напълно прав! Да го бяхте схванали по-рано ти и Слушателя и да не се набутвате в нечий свят и да търсите същото отношение, което получавате в Тифани, заради лъскавите джанти на автомобилите, които карате, смешното уиски, което пиете и с което черпите. Честито за инвестициите, които си направил за аудио компонентите. Да си жив и здрав да им се радваш! И нема се плашиш свирят точно така, както ти харесва, защото след като си се набутал толкова не можеш да си го признаеш, а и от ходене по клубове може да си се повредил.
Аз похарчих 3000 лв за усилвател, рупори и кабели. Изработени са от алнико (fullrange) и партньора му Аспарух. За това се включих в смешната тема (която пое тази селска насока поради личното отношение от страна на Слушателя, а и от твоя). Спрях се на моя избор за система, след като слушах достатъчно системи в този ценови диапазон и съответно тази ми хареса най-много.
След като мина кризата на мерене на пишки (със скъпи автомобили, високи заплати, смешни дипломи, скъпи смешни заведения ) се надявам да ми отговориш на следното "Ти слушал ли си някоя от тези системи, че се изказваш? Ако не си слушал, след като сра така обилно ще имаш ли достойнството да изкажеш обективно мнение след като ги чуеш? В последното дълбоко се съмнявам.
Свикнал си да получаваш признания и хвалби, заради парите, с които разполагаш. Това ли очакваш? Някой да ти каже евалата бате ти си номер едно. Ако е така объркал си мястото.
В Бгаудио се събират хора със сходни виждания. Вие двамата какво търсите там?
Някой да ви е потърсил вас да ви променя визиите?
Ами аре осъзнайте се и стига сте се излагали. А пък GAlNER ако продължаваш да се чувстваш подтиснат и мъжкото ти достойнство е все още много засегнато вземи звънни на fullrange и се изяснявайте бе. Кви са тия смешни разговори.
Нито в нета, нито в живота сме равни – това го има само на книга. От това което си написал за скромната си личност мога да ти кажа, че сме на светлинни години разстояние. Просто това, което теб те радва в живота, който водиш, мен не ме вълнува, както и много други хора.
Стига сте плюли за неща, които не познавате!
Пожелавам ви по-отворено съзнание, пречистено от предразсъдъци и смешна гордост, за да може да се насладите повече на живота.



Тема Re: Ма тва ти ли си, бе?нови [re: GAlNER]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано30.01.06 12:03



муахахах мизерен провинциалисте Сенатора го продадох преди 5 години сега карам Порше ако не разбра 5000 кубика V8,32клапана насран посерко оставил съм ти 2-телефона беден страхливецо...

www.bgaudio.org


Тема Re: Ма тва ти ли си, бе?нови [re: fullrange]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано30.01.06 13:43



Наистина не знам какъв ти е проблема, малуомнико, но некакси нямам повече енергия да се занимавам с безподобни кирливци, като теб! Не ми казвай! Поршето е 928 от края на 80те! Единсвено то е 5.0 8V и в зависимост от модификацията е м/у 280 и 320к.с.! Тъпако! Само дръгели ли ще си купуваш цял живот?! Я погледни спецификациите на М3 2000г. и си направи сметка преди да се излагаш така! Абе, писна ми! Оправяте се в този живот, не сте малки, аз ви остявам да се мъчите и да се радвате на НЕВЕРОЯТНИЯ, НАЙ-ИСТИНКИ звук! Нема лошо!
И стига си ми пробутвал тези телефони! Ако мислиш че ще си губя времето да говоря с теб, още повече да си троша колата заради теб, нещо май получаваш много лоши факасове!
П.С. Звука в Червило определено не ме кефи!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 30.01.06 13:55.



Тема Re: Такааааа! За цървулкювците от аудиобг!нови [re: Freestate]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано30.01.06 13:47



Хмм! Как изведнъж всички станаха селяни?! Не се подценявай, госпожице, ти си чистокръвана софиянка, която си мисли че света се върти около нея и обича да се бърка в чужди работи и разговори. Аз нямам какво да ти кажа, още повече, че не те разбрах какво искаше ТИ да ми кажеш...! Съжалявам за което, по прицип съм кавалер, но мисля да не ти обръщам внимание!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Ма тва ти ли си, бе?нови [re: GAlNER]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано30.01.06 14:33



телефона ми мълчи помяр от провинцията се оказа ти...
без забравил че с автомобилостроенето си на съшото ниво като при аудиото ,страхливецо провинциален Поршето е GTS oт 1994(168 000 ДМ) и заводски дори е 350 коня....насран смешнико..пак заводски е 5,9сек до 100 и 13,8 сек на 400м(явно докато си търсил в нета си пропуснал )...ама ела с изкъртената си М-ка да ти изкарам червата на каквато дистанция искаш бре двупотна селска мутро ...ще доведа и едно приятелче с Астра дето преди известно време на Бояна пред 500 души се изгаври с чисто нова М6-ца 507 коня за 300 000лв...аре обаждай се страхливецо неук
п.с. трябва да си щастлив ако ти разреша да ме държиш за ръката докато сера беее палячо
п.с.много ясно че неможеш да разбереш Freestate прост като бъзова свирка

www.bgaudio.org

Редактирано от fullrange на 30.01.06 15:05.



Тема Re: Такааааа! За цървулкювците от аудиобг!нови [re: GAlNER]  
Автор Che (Революционер)
Публикувано30.01.06 15:10



ЕВАЛА БАТЕ НОГУ ГОЛЕМА МАНДРА ИМАШ.
А са мое ли и аз да се пофалим.
Живеем си на село скоро ни вкараха интернет.
Имам си колица ногу убава зелен москвич (55 коня мое и да поумрели некои не знам). От 0 до 100 не дига оти пречи ремаркето. Аудиото системата ми е вефец (лампов). Неам заплата оти не одим на работа. Що изкарам от полето това е. А и на кино не одим оти е зиме и летното кино не бачка иначе лятоска сека събота гледаме Зоро. Да знаеш тебе май Зоро те наблюдава паи се.
Едва ли некога че се засечем ти сигурно нема да дойдеш на село у крачмата и яз нема да минем никога през червило, ама зорлем ако се видиме винаги че те почерпим една ракиика, белким ти минат нервите дето си обазувал.
ААААА на село сички ме познават. Ако минаваш обади се.

Аре сполай ти.

П.С. А между другото като говориме за колосална тъпота тебе май те помня от едно състезание по тъпотия. Тогава отнесе втора награда, защото от тъпотия първата ти я измъкнаха под носа.

linux rusian roulette
[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo "You live"


Тема Кефите всичките.нови [re: D.H.V.]  
Автор Tишo (?!?)
Публикувано30.01.06 15:20



Далеч по забавни сте и от мексикански сериал...

Какво ви става бе хора че се ядете така ?



Тема Re: Ма тва ти ли си, бе?нови [re: fullrange]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано30.01.06 15:37



Мъъъдрост! Мъдрост и интелект струи на талази от поста ти по-горе! Охо GTS - страшно! Е, по добре е от обикновената 928ца! Та казваш 168000 марки! Дори и да приемем, че все още смяташ в марки, пак не става сметката, освен, ако не си най-тъпия човек в вселената и си дал толкова пари за кола, която върви м/у 15 и 30 000 евро! Казах ти, кухар, телефона ще продължава да ти мълчи! Колата ми не е за гонки, а е изключително за лично удоволствие! Тук не ти е детската градина или селския мегдан! Не си мисли че играм на "кой е по смел"! Разликата е точно в това, че аз просто съм по-умен и нямам намерение да ти чувам мазното гласче. Не знам по колко начина трябва да ти го кажа! Не искам да имам нищо общо с такива издрусляци. Айде, умната! Радвам се че не съм сред щасливците, "които ти държат ръката, докато сереш"! Ако Freestate е достойна за тази неподправена чест - ощастливи я! Явно е достойна след като познава такива боклуци, като теб!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 30.01.06 15:38.



Тема Re: Кефите всичките.нови [re: Tишo]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано30.01.06 15:41



Аз мисля да прекратя участието си в тази комедия и да ходя да си слушам "доста отвратителната с-ма"!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Такааааа! За цървулкювците от аудиобг!нови [re: GAlNER]  
Автор Freestate (непознат)
Публикувано30.01.06 15:48




Надценила съм те ако не си разбрал какво ти казвам. Нямам намерение да перифразирам, че да се разберем. Ако разговора не беше публичен нямаше да се меся, защото нямаше да е възможно и за това ти предложих като е толкова важно да си ги кажете тези неща с фулрейндж да му се обадиш или си пишете лични.... Тая тема се обърна на фукни, кой има повече, кой разбира повече...Лошо няма. Мерете си пишките, но атаките ти са насочени към бгаудио.орг, което автоматично ми дава правото да се намеся – аз съм един от модераторите.
И въпросите ми ли ти убягват? Питах те дали си чул някоя от системите, направени от алнико и партньора му, или каквото и да било направено от член на бгаудио.орг, че си тръгнал да плюеш, защото тези, които в бгаудио.орг плюят по световно известните марки са ги слушали и за това си позволяват да коментират.
В крайна сметка темата е Fullrange = естетика?
Мен естетиката не ме вълнува толкова, тя е на задно място, когато става дума за звук, за това и хорните ми не са готови на външен вид.
Кое е най-добрата аудио система? В тази тема няма да стане ясно. Нито пък ще стане ясно коя кола е по-добра или кой е по-добър шофьор.



Тема Re: Кефите всичките.нови [re: Tишo]  
Автор threed (un1337)
Публикувано30.01.06 16:44



Доста смешни сте пичове...



Тема такааааа! За гейзера Гейнернови [re: GAlNER]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано30.01.06 16:59



До колкото съдя от постовете ти виждам, че имаш пари, може би в излишък, но количеството на мозък ти няма как да се компенсира дори и от толкова много пари . Нищо, радвам се, че има безброй много такива жестоки тапири като теб, които не знаят как и за какво да си харчат парите. Ама това си е твой проблем. Бъди здрав

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: Кефите всичките.нови [re: GAlNER]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано30.01.06 17:25



смешник

www.bgaudio.org


Тема Re: Кефите всичките.нови [re: fullrange]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано30.01.06 18:47



Хей,каква е тази злоба и завист бе хора?Нека всеки прави това в което е най-добър...това което правят бг аудио е невероятно,просто са добри,не можете ли да го приемете,не съм чувала по качествена музика..
Искам да им кажа...бг аудио страхотни сте,страшно ви се кефя...успех



Тема Re: Такааааа! За цървулкювците от аудиобг!нови [re: Freestate]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано30.01.06 19:38



Ей това не го разбрах: "Твоя приятел Слушателя ми е идвал на гости, което ме накара да си припомня следното, което каза "Ама ние с Иво (fullrange - alnico) така си развалихме отношенията, че сигурно няма да иска да ми продаде говорители". Кажи, дуде, това от куртуазия ли беше?"
Слушателя не го познавам и не ме интересува какво е казвал някога. По въпроса с слушането, няма да те удостоя с отговор, защото вече започва да ми писва от вас, фанатични типове! Слушал съм твърде много неща, имам мнение за всичко, както и за "хората" от аудиобг!!!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Благодаря ти, Бобуза!нови [re: Бoбyзa]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано30.01.06 19:49



Че така услужливо ми описа провала на моя живот! Как не съм се сетил досега! Най-интересното за мен знаеш ли кое е?! Че досега никой, никога не ми е казвал, че не знам за какво да си давам парите, освен...познайте кой?! Ами, хората от аудиобг! Хора! Разберете! Всичко е въпрос на избор! Няма смисъл да се озлобявате, когато някой си купува Инфинити, Уърфедъл или Монитор Аудио, вместо да си даде парите на ПАС или на ВАС!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Благодаря ти, Бобуза!нови [re: GAlNER]  
Автор Follrange (непознат )
Публикувано30.01.06 20:13



Бау!



Тема Re: Благодаря ти, Бобуза!нови [re: GAlNER]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано30.01.06 21:57



Лелее,ама вие нали не си мислите,че някой ви се вързва на приказките срещу бгаудио?Който е чул техни произведения на изкуството,просто знае,че няма друго такова ЧУДО!Абе хора,слепи и глухи ли сте?Имате сетива...отворете ги ..ще се накефите...ще се радвам за вас да усетите магията



Тема Re: трижди банван глупендир...нови [re: fullrange]  
Автор svenlivko (непознат )
Публикувано30.01.06 22:24



А мен помниш ли ме, модераторе Има ли ме в твоя списък???
Сигурен съм, че имаш нужда от припомняне:


Обясни защо ме банна и ми редактира последния пост!!!???

P.S. Много поздрави и на другите модератори - widowmaker и gps!!!

Редактирано от svenlivko на 30.01.06 22:46.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор bdimov (непознат )
Публикувано30.01.06 22:26



А аз си мислех че хора като Вас ( говоря и за двете страни на спора ) , които имат пари и се предполага че с акъл са ги изкарали, които имат потенциал да правят произведения на изкуството и т.н. са пичове........
Да Ви кажа и хората като ПАС и хората които притежават големи марки на Хи-Енд ако прочетата това което сте написали един за друг просто ще се откажат от Вас.
Ще ме извинявате ама да Ви пикам и на парите, часовниците, апартаментите, колите, дипломите, заплатите, хорните, колоните, усилвателите, кабелите и всичко останало .................простака си е простак дори и в царскипалат да живее, а Вие доказахте точно това.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: bdimov]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано31.01.06 00:13







Тема Re: alnico,нови [re: Hi-Fi Cop]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано31.01.06 00:17



Здрасти, братовчеде!
Как си ?



Тема Re: Gainer-eнови [re: Бoбyзa]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано31.01.06 00:23



Теб се те свързвам с нещо голямо дето се търкаля ?
Твърдение верно ли е мое ?



Тема Re: Gainer-eнови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано31.01.06 00:29



бъди директен, за да ти кажа дали е вярно или не

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: Hl-Fl ЦOП]  
Автор valio_16v (непознат)
Публикувано31.01.06 00:35



Евала момчета, явно се супер напред в нещата-музика, коли и т.н.
Така трябва да е Всеки трябва да защитава тезата си, докато не умре или поне докато не го убедят в противното! Няма да заемам страна, защото просто не искам! Но дерзайте...
Най ме изкефи Станислав, добре си направил за момичето от Варна!

ПП Имах въпрос към вас, но пилота на частния ми джет ме помоли да изключа лаптопа, че излитаме.........съдба

ППП Нищо лично



Тема Re: Благодаря ти, Бобуза!нови [re: izlqchvane]  
Автор quad ((bg))
Публикувано31.01.06 01:32



Сиса от Бургас, ако не се лъжа??? Да не се обидиш, но спрямо теб дори freestate изглежда умна :)(не го приемай като реклама теди, ти никога не си имала възможност да оцениш реално дадена аудиосистема) Ако не друго, поне се държи по-възпитано от теб, някакси по-подхожда на дама:)
Нямах намерение да пиша в тази тема повече, защото простотиите отдавна преминаха всякакви граници, но все пак едно мнение отгоре в тази помия няма да ме принизи толкова.
Последната информация, която имам е че това е технически форум, забелязвам обаче че тук пишат изключително неграмотни хора, за които успеха се измерва в пари. По-нагоре зададох 2 въпроса, явно Ви се видяха твърде сложни, но продължавате да спорите за коли. Мен не ми пука коя е по-скъпа, коя е по-бърза... предлагам Ви следното: домъквате си поршетата, баварците и прочие таратаики, Аз си вземам нещастната шкода 105Л модел 78 за 200лв, и правим пълно разглобяване и зглобяване на машините. Ако някой от Вас не се справи... спира да говори по темата. Мислех да предложа победителя взема колите, ама предполагам че няма да Ви стиска да се разделите с тях, пък и някак си шкодата хич не е в този ценови клас...но ако найстина сте разбирачи ( Аз съм убеден че не сте), това не би ви притеснило.
Преди време бях предложил на алнико да се конструира усилвател за минимални средства, т.е. 10лв. елементите, но той се оправда че не разбира от транзистори :)
Наскоро в разговор пък си призна, че не разбира от коли, ремонта на колата му ги правят такива като мен, изобщо в каквато и тема да го хванеш се ще се окаже неподготвен.
Напълно съм наясно, че няма да се съгласите с предложението, но ако сте тук само за да се обиждате, моля направете го на подходящото място, отидете във форума за попържни!!! Не виждам смисъл да изпробвате търпението на модераторите. Отдавна е ясно, че ако в дадена тема се спомене бгаудио(или се изкаже някой от модераторите или подлогите им), то тя се осира тотално.
Пишете си в комерсиалния сайт, продавайте си творенията, който единсвено за Вас са в елита, но направо си умирам от смях с каква наглост искате от хората да дават пари за собствената ви издръжка. Нали уж сте заможни?!?
За справка:
http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=625
http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2250
http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2464



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: bdimov]  
Автор fullrange (новак)
Публикувано31.01.06 09:06



bdimov незнаех че в пас правят hi-end

www.bgaudio.org


Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: D.H.V.]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано31.01.06 09:12



Хахахаха. Поредното изчанчено малумие.
Едно китайско касетофонче свири подобре от това!
Слушал съм какво ли не! Но китайското кастафонче си остава the best!




Тема Re: Gainer-eнови [re: Бoбyзa]  
Автор Hl-Fl ЦOП (непознат)
Публикувано31.01.06 09:14



Не искам много мъ е срам.



Тема Майката на Гаинернови [re: GAlNER]  
Автор _d_o_t_s (непознат )
Публикувано31.01.06 09:56



Здравеи Гаинерчо, майка ти е ве !
Я кажи ся, 170 коня вектра ехехехехеехехехехехехех, казвам ти като ми пратиха линка на тази тема и като видях какви тъпизми си написал, напрао се изплюх на монитора, ве еи провинцялист смешен . Хехехееххеехехех 170 коня вектра , ама я кажи бе паляк, тва как го измери ? Глеаи ся селянино видински, супер мноо се радвам ,че има нещастници като тебе все още неоткрили другите по-цивилизовани форуми от този, знаеш ли защо? Защото докато чета/пиша тука и отговарям на нещастен балък от СЕЛО с вектра , олабвам по едно лаино в устата на МАИКАТИ и на СЕСТРАТИ .
Аве палячо тъп , я ми кажи за божурище? къде е тва ве? Открехни ме аз сега за първи път чувам за такова нещо ахахахахахахахахахахаххехехехехехехехехехехе, няма такъв смях казвам ти напрао не мога да повярвам. Та кво за божура викаш, не можеш да свалиш под 17, да не се и съмнявам, мизерник като тебе няма да даде пари за кола никога, поради простата причина ,че ги няма защото сичко отива за наем на евтина гарсониера в Люлин 8 , а остатъка таино се кашира.
Утрепко нящастна, как може да си толкова прост ве не мога да го проумея направо, ако съм знаел кой си, ехехехехехехе кой си ти ве палячо нещастен, кво сега? тва като заплаха ли да го разбирам ?
Виж сега въшко СЕЛСКА , имаш нечовешки късмет ,че редовно употребявам наркотици което ме успокоява и не ме кара да обръщам внимания на бедни мисирки като тебе със залепени ПУТКИ на челото бе мерда нещастна.




СЕЛСКИ БЕДЕН НЕРЕАЛИЗИРАН ПРОСТ ПРОВИНЦЯЛИСТ ТЪП НАЕБАН ВОНТЯЩ БАЛЪК НЕЩАСТЕН

П.С Ако не си разбрал, ти пише настоящия собственик на споменатата кола (недостижима за тебе във всяко едно отношение) Дългия, на които му е дълга и чурката, с която трябва много да внимаваш ,за да не я усетиш С ПУТКАТА КОЯТО ТИ Е НА ЛИЦЕТО ЧВОР ЗДУХАН БЕДЕН И СМЕШЕН

Редактирано от _d_o_t_s на 31.01.06 10:14.



Тема Re: Майката на Гаинернови [re: _d_o_t_s]  
Автор Caшko (непознат )
Публикувано31.01.06 10:31



Абе на няколко различни форума попадам на вектри по 170-180 коня .Но се чудя няма ли модератор да заключи все пак тази тема?!!!!

Редактирано от Caшko на 31.01.06 10:36.



Тема Re: Майката на Гаинернови [re: Caшko]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано31.01.06 10:53



Абе, все пак може би става дума за някоя Калибра, а?
Но идеята за заключването не е никак лоша.
Аз вече бях предложил това на Гущера, но явно.... вие си правете изводите



Тема Re: Благодаря ти, Бобуза!нови [re: quad]  
Автор Che (Революционер)
Публикувано31.01.06 10:59



Ама пич я по-спокойно.
Какво лошо има от това , че някой изкарва пари от тоя сайт.
Съветите там са безплатни това е важното.
На никой от модераторите не му се дават пари за това, че модерира сайта.
Можеш спокойно да си продаваш неща направени или събрани от теб в раздела ПРОДАЖБИ до сега никой не е спрян да го прави.

linux rusian roulette
[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo "You live"


Тема Re: Благодаря ти, Бобуза!нови [re: Che]  
Автор quad ((bg))
Публикувано31.01.06 11:35



To едни съвети, не си купувайте купешко, купете си нашите неща.
Там не поствам нищо, отдавна имам бан :)
Ако искаш разгледай раздела продажби и отговорите на алнико в тях...приятно продаване :)))
Пускат неща за сваляне, ама само за тях си....като е така, ами правете го на привейт :) Така си е самореклама, ама рекламират техните неща на тях си...та дано да си повярват че найстина струват :)
Като ще е комерсиален сайт, напревете го такъв, сложете .com и това е. Тези смешковци искат по 10-20лв от участниците за собствената си издръжка. хахахахахахаххахахахахаххахахахахха.....

Редактирано от quad на 31.01.06 11:36.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: fullrange]  
Автор quad ((bg))
Публикувано31.01.06 11:50



алнико, ти нищо незнаеш...поне си го признаваш. Пас няма да коментирам.
Виждам че не сте наясно, затова да ви кажа, безплатно...:)
Дали някой разбира от коли (правете си аналогията с аудиото), не се определя колко му е скъпа колата, колко вдига, колко коли е карал или виждал по изложенията. Тия неща са за палячовците, малоумните газарчета, дето само говорят глупости и не разбират елементарни неща.
Хората, който разбират са в сервизите, там си вадят хляба...останалите само лаят отстрани :))) Говорят за мощности, но дори не могат да дадат дефиниция за това :))) Поради тази причина, когато нещо се скапе бягат при хора, които са в час..., разбира се, това не им пречи дори и тогава да се хвалят колко са навътре в материята :)



Тема Малеее!нови [re: _d_o_t_s]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано31.01.06 11:57



Нечовешко е! Уникална, свещенна простота! Ма по-лекичко с нервите, че и без това си много зле с правописа, (ве)! "Не плюй срещу монитора"! Това го пише в всички интернет клубове, специално за деца-идиотчета, като теб! Знаеш ли? Ти и дългия имате съвършено еднакъв "стил" на изразяване с патологично влечение към казармени епитети! Интересно нали? Да нямате много близки интимни отношения, сллед като му знеш и размера на "чурката", пък и ме съветваш да внимавам с нея! Явно ти не си внимавал с нея, а?! То от тия наркотици, как ще видиш от къде ти идва!? Няма реакция.. Моля те спри с наркотиците, че не не ми еприятно да троша наркомани! Ако трябва и аз ще спра стероидите, пък да стане интересно...
П.С. Vectra 2000 16v DOHC (C20XE) 150Hp - фабрично! Айде сега да сметнем:
+Чип тунинг +Power Cap + K&N филтър = над 170к.с. Много ли е непонятно?! Нещо странно да виждаме? Или не си чувал за чип тунинг?! Защо ли се учудвам, след като не знаеш Божурище, сигурно и за филтър не си чувал?!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: quad]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано31.01.06 12:03



Пич, нормално е! Нали и аз това казвам! Мразя хора, кото си мислят, че разбират от всичко! На мен като ми се развали колата - бягам при майстор, като ми се развали пералнята, телевизора, аудиото и т.н. същото! Точно както на някой, като му се счупи домейн контролера или му падне базата тръчка при мен! Не виждам кое те притеснява тук!
Трябва ли да поправяш телевизори за да ажеш колко инча е твоя или какви системи има?! Същото и с колите! Не мисля че трвябва да мога да си сменям сегментите за да кажа колко коня и е колата или дали има климатроник!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Благодаря ти, Бобуза!нови [re: quad]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано31.01.06 12:05



Браво! Още един човек вникнал в основната идея! А тя е, че "форума" аудиобг е нищо друго освен Фирма!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Благодаря ти, Бобуза!нови [re: quad]  
Автор izlqchvane (жена)
Публикувано31.01.06 12:22



Няма да падна на твоето ниво,Куад!Първо ме виж,разговаряй с мен и тогава се изказвай,а не така неподготвен...хаха
На простака с мълчание ...казали хората



Тема Re: Благодаря ти, Бобуза!нови [re: quad]  
Автор Che (Революционер)
Публикувано31.01.06 15:35



Това е стара информация, говоря за издръжката на сайта. Сайта се хоства безплатно.
Вече пари не се събират от никой. Дори когато се събираха пари никой на сила не е каран да дава.

А в секцията ПРОДАЖБИ не видях алнико да е пречил на някой да пише.

linux rusian roulette
[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo "You live"

Редактирано от Che на 31.01.06 15:50.



Тема Za da pita6!нови [re: svenlivko]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано31.01.06 16:01



Ти още ли не си разбрал, как седят нещата в аудиобг?! Още ли има хора, които се учудват на просташкото отношение, изчезващите постове, редактираните мнения и банвания! Това е запазена марка на аудиобг! Никъде другаде го няма! Твоята тема е показателна! Чист неподправен пример за това, как една тема пусната с добро намерение от някой нищо неподозиращ член на форума, непонятно предизвиква вълна от необяснимо лошо отношение, последващо с редактиране на постове, заключване на темата и банване! Правете си изводите сами! Особено, ако обърнете внимание на уникалните включвания на alnico! Едни тежки мнения с висок заряд на професионализм!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: fullrange]  
Автор bdimov (непознат )
Публикувано31.01.06 17:36



ПАС като Нелсон Пас , е не като "ПАС електроакустика" или както там са се кръстили.



Тема Предлагам...нови [re: D.H.V.]  
Автор Tишo (?!?)
Публикувано31.01.06 17:48



Модератора да заключи темата и да я окачи най отгоре на форума!

За да види който влиза и чете/пише тук, как една камара народ станаха за смях веейки си пишките като знаменца...

За трети път тук ставам свидетел на такива разправии...

Редактирано от Tишo на 31.01.06 17:52.



Тема Re: Предлагам...нови [re: Tишo]  
Автор venom (непознат )
Публикувано01.02.06 12:35



Баси гота. Тоя посерко и мен ме е баннал в глупавия им форум. Е трудно ми e да повярвам, че след като споделих че в момента слушам Tanoy Sensys DC2 на усилвател Техникс, съм предизвикал до такава степен гнева му. Бати тъпото самодоволно копеле. Бих ти казал нещастнико, че и без това трудно намирах интересни теми в тоя форум която да не сте я опорочили с високомерните си мнения.



Тема Другата маика на Гаинернови [re: GAlNER]  
Автор _d_o_t_s (непознат )
Публикувано01.02.06 12:47



Наистина не съм очаквал ,че си толкова много заблуден.
Когато се зблъсквам с такива хора като тебе , направо се успокоявам ти казвам честно.
Виж сега селянино мизерен, това което имаш в устата, същото това което ближе маикати около твоите устни е СПЕРМА ве палячо, сперма.
Глупак, ако някоя вечер докато спиш почувстваш остра прорязваща ти темето болка, да знаеш че това ми е жезъла дълъг с които те обладавам пъхаики го в гадната путка която ти е имплантирана в лицето ве паитак миризлив.
ЕЕЕЕЕхехехехехехехехе еииии белък еиииии белък поуер кап а, спортен филтър а? Лелеелелеле ти колко си прост , понеже си разочарователно тъп само да ти кажа ,че C20XE с тези 2 неща можеш само зверски да го склупиш глупак, поуер кепа се използва поради съвсем други приложения, заради които ти 1рво не си чува, и 2ро дори и да чуеш няма да можеш да си ги позволиш НИКОГА лаинар.
Мисирка куха само да спомена за твое глупачество че ХЕ 170 коня в българия не са повече от 5, говора за БЕЗ АЗОТ приложения село.
Също така само да спомена че ХЕ 170 коня се пада горе-доло фаза 2 (ако това вообще ти гвори нещо) , защото на повечето тунинг фирми правещи продукти за опел фазите са им горе доло подобни, та въпросната фаза 2 на имотек или риссе моторспорт (фирми за които никога не си чувал) струва около 3000 Евро глупав, аве маикати да еба проста защо ли вообще ти пиша глупанар наебан от местни пумяри спортен филтър ми бил сложил ахахахахахаах палячо гнусен паитак

Правиш ли разлика между Палячо и Клоун ?



Тема Re: izlqchvaneнови [re: izlqchvane]  
Автор quad ((bg))
Публикувано01.02.06 14:20



Най-заповедния и глупав майл, който съм получавал е от теб... Вие незнаете елементарни неща, среща с теб ще е изгубено време. Искаш ли да постна някое твое творение??? Ако инфото ми за теб не беше получено на привейт...изобщо нямаше да се харесаш отстрани :)



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: GAlNER]  
Автор quad ((bg))
Публикувано01.02.06 14:29



Ако знаеш колко коня ти е колата или колко инча ти е ТВ-то, това прави ли те разбирач??? Прави те обикновен user :)) Да не кажа ламер:)
Когато обикновен user почне да коментира неща, които не разбира си падам от смях... после защо форумите са толкова забавни:)))



Тема Re: Cheнови [re: Che]  
Автор quad ((bg))
Публикувано01.02.06 15:09



Рагледай и се убеди сам:
http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2492
http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1881
http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1197
Другите неща явно са "модерирани" !!! Сещям се за постове на bodan, които се изпариха...бързо действат момчетата :))- за секция продажби :)) Разбира се, само widowmaker, може да си продава нещата в раздела за ампове(говоря за последния фрапиращ ДОГК), който неясно защо само се продава, но е в раздела за DIY :))
http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2250


Някой хора (админситратори и модератори) приложиха много хитър трик за привличане на внимание(и клиенти) ...уж идеята една... после леекичко преминаване към сайт с цел продажби. Всички трябва да си изкарваме прехраната, но това е много подъл подход!!! Твърде нисък за хора с претенции!



Тема Друго си е да си изрод!!!нови [re: _d_o_t_s]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано01.02.06 15:21



При това на ниво амеба!!! Демек - амеба изрод, пък и в груба степен педераст! Слушай какво разклецан манаф, не си затвяраш фекалната дупка, която ти е за уста, защото си в нета! Това ми е ясно! Смешен курник, замислил ли си се, че ако ми паднеш ще те сгъна, като баница, бе цървул! Просто ми е забавно! Ох, колко ми е забавно! Ясно е че наяве щеше да подпикваш, ако само си на едно място с мен, но.. да не се размечтавам сега!
Тъпо, тъпо, бедно нещастно копеле! Явно е, че за теб тези неща наистина са някакви заклиния! Нещастник! Какво е Пауър кап, а?! Нищо повече от модифициран въздушен колектор, който струва 150лв.! Това пари ли са бе, цървулкьо?! Мноо ли е скъпо за цигански ебалник, като теб! Чипа ми го беше правил лично Турбо Манияка! Ако не го познаваш, тогава просто не си отваряй дупката повече! Та какво викаш за С20ХЕ, подлога моя?! Я отиди в Опел клуба и им наговори тези лайна там, за да видим колко точно С20ХЕ над 170к.с. има в БГ! А тва за азота, също го кажи, да ги убиш от смях, дебилен педераст! Фаза 2! Ти си Професоналнен манаф Фаза 0, това е! От тези дето им се привиждат вече женски полови органи по лицата на мъжете! Не се ли усещаш, колко си жалък и незначителен?! Не се ли усещаш сам, че ти не можеш да ме засегнеш по никакъв начин! Не виждаш ли контраста на интелекта м/у моите и твоите постове?! Не се ли усещаш, че аз просто се забалвлявам с теб?! Смешен си! Ти си от тези, които и всеки ден да ги биеш, пак ще се хилят, като олигавени кретени! Ходи лапай пацата на дългия и белким се усвестиш некой ден! Докъде стигна твоята тъпота?! Да не вярваш на някой, че е имал някога най-обикновена вектра с стандарни модификации! А какво ли ще кажеш за Астрата RadioDJа С20ХЕ 180к.с, или за Вектрата на ТурбоМаниака С20ЛЕТ 280к.с., или за Вектрата от клуба С25ХЕ 220к.с.?! Тъпак необразован! Ма от къде да ги знаеш тези работи, като си просто един еблив педераст?!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 01.02.06 15:25.



Тема Много интересно, нали?!нови [re: venom]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано01.02.06 15:30



А какво им не на Tanoy Sensys DC2?! Едни прекрасни за парите си колони с много добре балансиран звук, ако ме питате мен!!! Просто копелетата са тъпи и тва си е!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Нали...нови [re: quad]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано01.02.06 15:35



и аз това казвам?! Единствените, които се правят на всезнаещите и всеможещите са тъпаците от бгаудио! Те не само, че са много по-гениални и с много по-големи възможности от гигантите в Hi-Fi техниката, но и са гении в атомобилостроенето, тунинговането и ремонтирането, да не говорим за копютърни технологии, където всеки е цар и или е консултант или бачка, като сис админ или като проджект мениджър, ама тва между другото!!!
Ако ме питате мен, те просто са гениални в своята тъпота и комедийна простота!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 01.02.06 15:36.



Тема Re: Cheнови [re: quad]  
Автор Che (Революционер)
Публикувано01.02.06 16:20



Пак не те разбирам. Това, че е изказал мнение за дадено предложение не значи че е забранил да се пише в секцията ПРОДАЖБИ.

За другия пост има изказани съмнения относно цената на продукта, пак не виждам тебе лично какво те бърка.

А пък за третия пост oceanman изказва мнение.

Ако сайта беше твой щеше ли да оставиш през него да се продават боклуци само за да не обидиш някой. После да има слухов, че там се продават само пръчки.

Виж обаче хората от сайта какво наистина обсъждат с интерес и дали това не е по-важно.
http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2465

linux rusian roulette
[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo "You live"
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Che на 01.02.06 16:35.</EM></FONT></P>

Редактирано от Che на 01.02.06 16:37.



Тема Re: Cheнови [re: Che]  
Автор quad ((bg))
Публикувано02.02.06 12:08



Да беше коментирал всичко...???? Нямаше как да го направиш, защото много неща просто са махнати...дадох линкове към малкото неща, които са останали. Не че те са много показателни, другите са модерирани, но явно не си наясно.

На моя сайт няма да има раздел купува/продва и рекламата ще е забранена!!!

А защо не коментира Уидоу???? Не ти е удобно???



Тема Re: Cheнови [re: quad]  
Автор Che (Революционер)
Публикувано02.02.06 15:09



Действай пожелавам ти успех.

linux rusian roulette
[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo "You live"


Тема Re: Hi-Fi Copнови [re: Hi-Fi Cop]  
Автор quad ((bg))
Публикувано03.02.06 22:00



"... защо най-богатите имат системи, за които никога няма да си обясните, защо така изглеждат и тилкова струват!"

Отговор:
За да се изфукат с глупостта си!!! Изглеждат така, за да впечатляват с външния си вид и малоумника да каже....еиййй, т'ва голяма работа.
Този въпрос е задаван многократно, явно на него се гради мижавата теория на бгаудио и не желаете да приемете обективния отговор. Ако изглеждаха като VEF-a на дядо ми, щяха ли да предизвикат такъв интерес???

Ако БМВ е данък глупост, то бгаудио е най-големият бирник!!!



Тема Не обиждай Вефа на дядо ти!!!нови [re: quad]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано04.02.06 01:29



Не обиждай Вефа на дядо ти!!! Вефа е еднотактен клас А с фулрейндж (без хорна)!!!

Редактирано от wideboy на 04.02.06 01:32.



Тема Re: Не обиждай Вефа на дядо ти!!!нови [re: wideboy]  
Автор quad ((bg))
Публикувано04.02.06 20:11



Май не си виждал VEF 260-2 или вече и в сънищата ти се въртят еднотактни стъпала...а и не това е идеята, нали???



Тема Re: Не обиждай Вефа на дядо ти!!!нови [re: quad]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано04.02.06 22:57



Идеята е да не съдите за фулрейнджа и еднотактните стъпала по изпълнения като тези на VEF. И какво е крайното стъпало на VEF-a според теб?

Аз не виждам защо са всичките тези нерви и страсти тук. Всичко е въпрос на вкус. Който иска да си слуша хорните с ламби, който иска да си слуша n-лентовите колони с транзисторени AB или A+B. Ти явно си привърженик на последните. 21 век не е време за религиозен фанатизъм.



Тема Re: Не обиждай Вефа на дядо ти!!!нови [re: wideboy]  
Автор quad ((bg))
Публикувано04.02.06 23:11



Веф-а си е един стар руски транзисторен апарат и ако си погледнал споменатия от мен модел, няма нищо общо с ламбов клас А.
Въпрос на вкус е всеки да слуша каквото си иска, но да го натрапва на останалите не е.



Тема Re: Не обиждай Вефа на дядо ти!!!нови [re: quad]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано05.02.06 02:26



Както и да е. Живей си живота и си гледай кефа. Хайде със здраве.

Редактирано от wideboy на 05.02.06 03:09.



Тема Re: Не обиждай Вефа на дядо ти!!!нови [re: wideboy]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано06.02.06 10:48



ВЕФ-а е с фулрейндж и с крайно стъпало АБ с германиеви транзистори и трансформаторен изход (май имаше и модели без изходен трансформатор).
Няма клас А в никое батерийно изделие, защото е много неикономичен.



Тема Сектата...нови [re: D.H.V.]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано06.02.06 18:50



http://www.zaphaudio.com/aboutme.html

http://www.theaudiocritic.com/downloads/article_1.pdf

Interesni chetiva...



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: fullrange]  
Автор quad ((bg))
Публикувано08.02.06 14:28



Поредната простотия на бгаудио:
http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2563
За сведение на алнико, явно неразбиращ основни неща в електроника, прави догатки на базата на мои постове. Тогава не бях конкретизирал уреда, но става дума за милиомметър, който има в сервиза на един приятел. Е, цената която съм казал е символична, доста различаваща се от реалната, което може да е заблудило някой...извинявам се за което. Та въпросното уредче позволява да се измерват доволно малки съпротивления с висока точност, остава от теб да направиш минимално преходно съпротивление...
алнико сам не се вярва, че кабела има посока щом се опитва да докаже нещо с хвърчащи фрази, значи на 99% то не е вярно:)) Въпроса, ако се сещам правилно беше има ли значение посоката на кабела... и разбира се правилния отговор е: ИМА, ако ти искаш да има:) Това беше коментирано в тема на дира и още тогава стана ясно колко неграмотност и заядливост лъха от Рачев. Мисли си, че като пише простотии в сайта си и вече е най-добрия... е много е сгрешил:)
Относно поста на ultimate, несъгласие с чуждо мнение не е повод за обиди!!! Още повече, ако се интерпетирани от някой в комерсиалния сайт. Препоръчвам им, да прегледат собствените им постове за правописни грешки, преди да се насират с критика към останалите за това.
Поздрави от Варна



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: quad]  
Автор winuser (непознат )
Публикувано08.02.06 22:22



Приятел защо толкова се палиш с хората от бгаудио?
Видяхме че си осведомен и компетентен човек и имаш доста познания.
Алнико има доста хаплив език и сигурно е доста по-неосведомен от
теб в твоята област но,колкото повече се заяждаш по-лошо става.
Който сее ветрове жъне бури беше казал някой.
Всеки има право на свое мнение,хората там са общо взето затворена
общност и не обичат да им се налат чужди мнения.
Щом си баннат (може и да не основателно) примири се с това .
Нищо лошо не искам да си мислиш че казвам за теб.
Успех ти желая.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: quad]  
Автор wideboy (непознат )
Публикувано09.02.06 00:33



quad, ти явно си атеист. Не можеш да приемеш, че днешната наука не може да обясни всички явления с които се сблъскваме. Аудиото за някой хора е религия. Уважавай религиозните чувства на другите.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: winuser]  
Автор quad ((bg))
Публикувано10.02.06 12:58



Нека си живуркат в обществото, но опитите им да го натрапват не се харесват...не само на мен...
Няма да остана длъжен на явни провокации и обиди...предполягам вече и те са наясно с това. В последния цитиран от мен линк, ясно се разбира колко "високоинтелигентна" им е общността.
Предлагам на алнико да разясни влианието на различните магнитни системи(големината им) върху говорителя. Да каже това, което ми каза, когато му бях на гости. Тогава му спестих отговора, но нека обясни публично за говорителите си... да се посмеем всички. Не ми стана ясно тогава, защо Уидоу, Загорка и другите присъстващи си замълчаха на явната глупост на Рачев, от незнание или от смирение...( Да припомня на Рачев, става дума за обяснението което даде, когато свали говорителя да ми го показваш и те питах за магнитите...спомни си отговора(за сечението и силата на магн. поле) и ако ти стиска, напиши поредната глупост тук!!!)



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: wideboy]  
Автор quad ((bg))
Публикувано10.02.06 13:07



Ако някой изведе посоката на кабел с диференциално уравнение или с друго математическо описание на модела, ще го проверя и ако не намеря грешки, ще се съглася. В религиите има много неистини, трябва ли те да стават основа на мисленето ни???
Да припомня за нашумелите карикатури напоследък???
Ако нещо науката не може да обясни, проблема е в нас, а не в нея. Като са толкова добри да дадат смислено обяснение!!! В противен случай слънцето се върти около земята, щото всяка сутрин изгрява от изток и се скрива на запад :)



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: quad]  
Автор 3aropka (ентусиаст)
Публикувано10.02.06 17:03



А какво ще кажеш ако обръщаш посоката на кабела и някой, който не знае дали си го обърнал и как разпознае само със слушане посоката?
Това, че ти не го усещаш и разбираш не означава че го няма!
Според теб това, което не може да се докаже с "диференциално уравнение или с друго математическо описание" не съществува!



Тема No comment...нови [re: 3aropka]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано10.02.06 18:19



Когато човек иска мощност то той първо трябва да се запознае как да я контролира а не прахосва. Хорните+Етери+ламов усилвател точно изчислени като един организъм в пълна хармония , могат да ти доставят удоволствие сравнимо с това да гледаш ,разговаряш,усещаш чувстваш ласките на някоя изискана дама,показваща ти света такъв какъвто е,но с деликатността и чарът ненараняващ сърцето ти а отварящ душата ти и сетивата подтискани вътре ,с които да разбереш и забележиш красотата на реализма. Да накараш Реалиста да стане Оптимист.. ,а песимиста напраро оптимист :) Правя това сравнение със подтиснатите сетива в душата на човек ,за да отбележа и направя аналогия с прекрасно увладяната бушуваща стихия(в озвочителните тела) ,но така възможна само при Хорните ,за които не е нужно само да си специалист в областта на Аудио технологиите ,за да разбереш простата истина! ,даже е по-добре понякога да имаш неотрално мнение неповлияно от теоретични термини,които само могат да те объркат ,слушайки ги-търсейки ги. От известно време не бях ходил на театър ,порадо предпочитанията ми за кино ,но.... Като чух каква картина започнаха да рисуват ,свирейки(това,което могат да правят истински и най-добре). Хорните и божествено подбраните артисти.... ,Аз забравих за досегашната ми недокрай пълна представа за терминът СЦЕНА ,който имах изграден на базата слушайки ,много скъпи известни марки. Разбрах ,че нее нужно да си факир ,за да разбереш какво е сцена ,когато тя просто е пред теб :)!!! и въобще забравете за термина ,понеже сцената в звука е едно крайно ограничение заиграващо съзнанието . И искам да отбележа ,че ако досега под този термин аз съм разбирал просто една хубава отчетлива картина , то какво ще кажете за СЦЕНА във самата сцена и то само от НИСКИ честоти ,за които е разпространено ,че човек неможе да различни от къде идват...!!! :)) Да ама друг път , не само че може ,но може и да влезе между вълната.. между пластовете им като един истински сърфист и да изживее едно върховно щастие ненатоварващо ухото ,съзнанието ,,, а да те накара да се чувстваш на Гребена на вълната ненаранявайки телесната материална обвивка а вливайки се нежно използвайки я.. усвоявайки я... ,докато душата сама пожелае и отвори сетивата си да се слее със Красотата ,която блика от реалността. Естествено нямаше да напиша подобно мнение ,ако не бях чувал и не знам за какво става дума ,но както казах мнението ми е Пълно и изградено от възможността да чуя ИСТИНАТА - такава каквато е !!! Без това ,не бих си позволил да давам оценка ,а само да сравнявам чувството ,което идва от реалността чрез майстора и благодарени на майстора е предадено и ЗАПАЗЕНО НЕПОКЪТНАТО с Идеята му. Извода, мой личен. Ако слушаш музика за удоволствие и искаш да усетиш чувствата на геният творец(композитор) , то ти трябва ГЕНИЙ Майстрор ,който да го предаде у домът ти!!! ,защото всеки знае да ходи в концертна зала ,макар че там усещането ,невинаги е едно и също ,но.. да имаш Чувствата Идеята и Геният - Посланието в огиринален вид - ДОСТЪПНО за теб! Ти трябва истински майстрор ,който да умее да предаде всичко това за теб. Аз Благодаря на alnico ,за това че убогато представата ми за реализъм ,за който при други условия трябваше да платя около Милион ,за да бъде достъпен той за мен . За което благодаря и на всички занимаващи се с DIY Разработки и придаващи по-голяма достъпност и майсторство ,като тези на самите композитори. Сега виждам ,колко важно е човек да се е занимавал с музика - да е бил музикант ,да умее да чувства... Това го прави майстор с неограничени ВЕЧНИ възможности. Спирам със анонимноста и скромността и визирам Иво Рачев! Благодаря човек , Благодаря и на целият екип стремящи се да предадат полета на душите и да го визуализират с умения,знание и безценни капиталовложения!



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: 3aropka]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано10.02.06 18:45



Убий глупака (quad) с мълчание!

BIG GUN, BIG FUN


Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: quad]  
Автор Azeroth (Uruk-hai, Ugluk)
Публикувано11.02.06 01:55



Това, че вярваш безрезервно на науката е добре - аз също. Но също така вярвам, че нивото на познание на човечеството за вселената е нищожно ( ние всъщност не знаем какво не знаем), а и абсолютното познание е недостижимо. Отнесено в частност към проводниците, това означава, че познанията ни за своиствата им също са нищожни.
За щастие Бог, извънземните или еволюцията е дарила Човека освен с разум и със сетива, едно от които е слухът. Сетивата за още по-голямо щастие не се интересуват от нивото ни на познание. Би трябвало от време на време да им се доверяваме.

Кажи ми, науката създала ли е математически модел на феномена Ванга или на човешкия мозък?

Whom do you serve, my fighting uruk-hai?


Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: Azeroth]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано11.02.06 19:33



На моэъка може би но на Ванга едва ли. Това са явления които не се обясняват научно.



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: 3aropka]  
Автор quad ((bg))
Публикувано11.02.06 22:45



Още спомени...
Иво Рачев: "Аз самия не винаги усещам разликата. Не искам да пускам проби с обърнати посоки на кабелите, защото утре ще напишеш във форума че няма разлика и 500 човека ще ти повярват." Успях ли да те цитирам точно? Ако има малки неточности, извинявам се, не всичко може да се запомни и възпроизведе 1:1 :)
Загорка, вземи си кабел и човек, който може да разпознае това, да пуснем зад параван тестове и да приключим с тези глупости. Проблема на религиозните общества е в това, че си вярват на глупостите...хахахахахаха.
Както вече написах, но явно не всички са прочели внимателно, е че ако не може да се опише математически дадено явление, означава че не сме достигнали достатъчна техническа грамотност за това. Опитите да се доказват явления, които не съществуват водят в лудницата или в специализираните заведения за наркомани.



Тема Малка тема за размисълнови [re: 3aropka]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано12.02.06 08:06



Загорка, това се казва blind test, и точно така се доказва дали някой чува нещо или само така си представя. Когато се установи че някой чува разлика при смяна на посоката на кабела с такъв тест, ще му поднеса искреното ми уважение и възхищение.
Сега да оставим математиките, биологията и другите научни обяснения, и да обсъдим само едно нещо, чисто психологически погледнато: ухото е един стандартен орган, еднакъв при всички хора. Чува едни и същи честоти. Важното е как мозъка интерпретира тези сигнали. А това силно зависи от моментното състояние на човека. Един пример: всеки човек ще намери разлика в звученето, при две просвирвания на един и същи диск, на една и съща уредба, в абсолютно еднакви условия, в два различни момента - примерно днес пускам диска, и ми се струва съвършено. Утре пускам СЪЩОТО нещо, без да е пипано нищо през това време, и се оказва, че нещо не ми харесва - НЕ МИ ЗВУЧИ КАТО ПРЕДИ. Или пък обратното - звучи ми още по-добре. Сигурен съм че и на теб се е случвало. Тогава, как можеш да разчиташ на обективна оценка от нещо толкова несъвършено, като човешкия мозък, не всъщност не мозъка, а човешката психика? Със сигурност 95% от "разликите" които си мислим че чуваме, са плод на въображение и моментна оценка - това важи и за най-заклети (да не казвам маниаци) аудиофили - и те имат същия слух както всички останали, колкото и да им се иска да са феноменални. Разликата е само в тренинга - да знаеш какво да търсиш в звука и какво да оценяваш.

И дотук ставаше въпрос само за супер-хипер-свръх-аудиофилски компоненти, а никога не стана въпрос за по-важното: каква музика слушат въпросните аудиофили? 99% от музиката в света изобщо не може да се доближи по качество до възможностите на милиондоларовите уредби. Тогава какво? Може би седим по цял ден в прехлас пред галактическите си уредби и ги съзерцаваме, слушайки единствено тестови и демо дискове (и плочи) със разкошни звуци и честотни спектри? А какво става, ако пуснем на такава уредба Фуртвенглер, или Караян? "Аууууу, какъв ужас - това да не е записвано с диктофон!"



Тема Re: Fullrange = естетика?нови [re: quad]  
Автор alfabeta (1)
Публикувано12.02.06 14:16



и понеже бе ге оудио са ми много симпатични, сега ще им кажа как да спечелят 1М$ (не се базикам !!!) за да могат да ги вложат в още повече изработки на революционни техники :

http://www.diyaudio.com/forums/showthread.php?s=c02bc458afb93870e85cd3c5308515d6&threadid=39461&highlight=



Тема Re: Малка тема за размисълнови [re: D.H.V.]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано12.02.06 17:24



Това, което се каня да те питам още откакто пусна тази безсмислена тема, е, какво да се не знае, те бърка това ИЗОБЩО?
Някой те кара да ползваш рупори и конкретно Клайн Хорна на Пас, мразиш хора които слушат рупори? Би желал ти да притежаваш най-перфектно звучащата система (смехотворна версия на "моето дете е най-убавото") и умираш по малко отвътре всеки път като някой посмее да твърди друго?
Вероятно си решил, че естетическото ти чувство е някакси по-фино от това на други хора и си решил да ни просветлиш?
Не разбирам откъде изхождаш. А че цялата ти тема е "изходена" мисля не може да има спор след като хора, ЯВНО можещи да използват компютър изпаднаха в спорове които съм виждал само на битака и то отдалеч.
Сега те виждам да просветляваш Загорка за блайнд тестове.
Не съм те виждал в бгаудио, а аз чета там почти непрекъснато, та не знам дали имаш и бегла идея за техническите му познания.
Това което искам да ми обясниш е: Защо не можете да оставите хората на мира. Каква е тая злоба която ви кара непрекъснато да преследвате всичко което по една или друга причина не съвпада с веруюто ви? Аз поне мисля че света е достатъчно сиво мясно за да седне някой да обяснява на друг как мисли, че това, че чува разлика в посока на кабели и му е донесло удоволствие, го категоризира като идиот, фанатик, "шаран", умопобъркан или тям подобни определения.
И после седите и се чудите когато Алнико скача като териер за всяка ваша дума. Ми то човек си има граници на поносимоста към безпочвените хули на хората срещу нещо в което вярва и което му носи удоволствие в живота.
Що не си живеете живота? Не ви разбирам...



Тема Re: Малка тема за размисълнови [re: sunder]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано13.02.06 11:09



....Не съм те виждал в бгаудио, а аз чета там почти непрекъснато, та не знам дали имаш и бегла идея за техническите му познания. ...


Да, имам много добра идея за техническите му познания, и аз чета бгаудио. И знам че има много свестни хора, като Rutcho, Загорка и много други.
Колкото до темата - за теб е безмислена. Затова не съм я пуснал в бгаудио, а я пускам тук. Доста показателно е какво стана след вашата (или тяхната) намеса. (без изобщо да оправдавам останалите участници от "анти-бгаудио").
Казваш че не правиш религия от hi-fi-то, аз също не го превръщам в религия. И аз като теб мога да оценя качествения звук, въпреки купешките ми тонколони и уредби. Но за разлика от мен, и надявам се от теб, някои хора умишлено разпространяват и налагат неверни неща (и те знаят че не са верни), защото знаят че е много заразно и много доходоносно - говоря в глобален мащаб - това е световен проблем, не български. А тези които вярват не са виновни. те са потърпевшите. И най-интересното е, че са щастливи да бъдат манипулирани - тяхно право. Всеки може да харчи собствените си пари за хобито си.

Редактирано от D.H.V. на 13.02.06 11:55.



Тема Re: Малка тема за размисълнови [re: D.H.V.]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано13.02.06 19:23



са щастливи да бъдат манипулирани - тяхно право. Всеки може да харчи собствените си пари за хобито си.


Ясно. Значи единствената ти цел е да ритнеш кошера и да гледаш сеир?



Тема Re: Малка тема за размисълнови [re: sunder]  
Автор slu6atel (amateur)
Публикувано13.02.06 20:09



Значи ти често четеш форума в бгаудио и въпреки това смяташ, че алнико е прав да простее ?!
Има САМО 2 варианта: или си от приятелския кръг "бгаудио", или си мазохист.
Тоя човек презира и обижда всички хора, включително такива приятелски настроени към него, с изключение на няколкото авторитета в неговите очи.
Усети се бе, човече :)
В бгаудио ИМА МНОГО кадърни хора, но необразования простак алнико НЕ Е сред тях. Въпреки това само и единствено той създаде целия този безсмислен конфликт, който се надявам да приключи не като притихнат двете страни, а когато всички се усетят къде е извора на тая смехотворна агресия и не й се поддават вече



Тема Re: Малка тема за размисълнови [re: slu6atel]  
Автор quad ((bg))
Публикувано14.02.06 15:13



Това няма да стане, докато алнико черпи с тревица у тях, осигурява терена и сплотява наркокомуната :):))))))
Докато това е така, подмазвачи(използвачи) винаги ще има.
Паздрави на бгаудио :)
Не ми отговаряйте, стойте си в мишата дупка, там Ви е мястото. Не се излагайте с малоумни постове по мой адрес :) Видя се, че не Ви се отдава :)



Тема Re: Малка тема за размисълнови [re: quad]  
Автор sunder (непознат )
Публикувано15.02.06 17:21



Той на тревица, ти обаче не знам какво шмъркаш за да имаш сили да се излагаш със всеки изминал пост. И с настървеност се показваш на всичкото отгоре.
Остани със здраве. Нямама намерение да се карам с теб, просто от теб нищо не може да се научи



Тема Re: Малка тема за размисълнови [re: sunder]  
Автор quad ((bg))
Публикувано16.02.06 23:16



Помагам на хора, които могат да го оценят.
Използвам форуми, подходящи за целта. Тук не може да се получи смислена тема, защото все някой от бгаудио ще се намеси и ще се осере работата.
Логично обяснение, нали?
Разгледай форума на ешоп, виж постовете ми там, обърни внимание как модераторите си вършат работата. Тогава, ако искаш може да поговорим отново :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.