Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 29.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проблем със субтитрите на DivX player ELITE PV-374нови  
Автор cecogor (непознат )
Публикувано08.12.05 11:57



Наскоро се сдобих с DVD ELITE PV-374X. Общо взето работи добре, но има проблеми при изписване на субтитрите при гледане на филми в DivX формат. Проблемите се изразяват в следното:
Първо: надписите са с доста малък шрифт.
Второ: част от надписите се изрязват, когато реда е дълъг (проблемът е, че не се пренасят автоматично на нов ред) или когато се разполагат на повече от два реда.
Трето: надписите се изписват върху широка тъмна лента, която при по-светли картини е дразнеща.

Въпросът ми е дали има възможност да се извърши някаква настройка на субтитрите, така че да се отстранят тези проблеми (в менюто за субтитрите има само възможност за избор на език).



Тема Re: Проблем със субтитрите на DivX player ELITE PV-374нови [re: cecogor]  
Автор woofik (непознат )
Публикувано12.12.05 01:11



Изтегли си ъпдейт от сайта

.



Тема Re: Проблем със субтитрите на DivX player ELITE PV-374нови [re: woofik]  
Автор cecogor (непознат )
Публикувано13.12.05 14:27



Поставих ъпгрейта от сайта на ELITE още преди седмица, но освен че свали субтитрите по-надолу (и по този начин последния ред не винаги се вижда хубаво) друг ефект нямаше.
Ако има някакъв по-различен (и съответно по-добър) ъпгрейт за този модел, моля някой да ми каже откъде да го сваля!



Тема Re: Проблем със субтитрите на DivX player ELITE PV-374нови [re: cecogor]  
Автор ampex (не се заяждам!)
Публикувано13.12.05 21:13



Направи рекламация!Връщай го,нещо не е читаво щом не сваля ъпгрейда както трябва!Имам го същото и след епгрейда всичко е ОК и работи без проблем!!!



Тема Re: Проблем със субтитрите на DivX player ELITE PV-374нови [re: ampex]  
Автор cecogor (непознат )
Публикувано14.12.05 12:10



ampex, при теб какъв беше ефекта спрямо субтитрите след като направи ъпдейта?



Тема Re: Проблем със субтитрите на DivX player ELITE PV-374нови [re: cecogor]  
Автор ampex (не се заяждам!)
Публикувано14.12.05 23:00



Станаха много по-едри,ясни и по-хубави!



Тема Re: Проблем със субтитрите на DivX player ELITE PV [re: cecogor]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано25.12.05 10:50



Не се знае за кой плеър говорите:
PV - 374X
PV-374EX
Това са различни модели плеъри с различни ъпдейти!
Имам 2 от първия модел за родителите ми и брат ми.
Излъгах се да ъпдейтна единия и проблема ми е същия - субтитрите се свалиха по надолу и без настройки по геометрията на тв не ставаше за гледане!

КОЙТО Е ВЗЕЛ ТАКЪВ ПЛЕЪР ДА НЕ ПРАВИ ЪПДЕЙТ ОТ 14 септември 2005 ЗА ДА НЕ СТРАДА!

Ще видя как върви на телевизорите на притежателите им преди да го ударя в главите на тея в техноцентъра.



Тема shit!нови [re: DarthMaul]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано31.12.05 14:07



Късно го прочетох това... току що упдаейтнах и ми се наебаха субтитрите и на мене. Някой не може ли да даде някой по-стар ъпдейт? мамка му как се прецаках!!!


Колкото повече - толкова повече!

Тема Re: shit!нови [re: ethernall]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано31.12.05 18:46



никой не може
ако може оправи го с геометрията на телевизора
но най добре го върни да ти го сменят ако ти е в гаранция!



Тема Re: shit!нови [re: DarthMaul]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано01.01.06 10:41



къде трябва да го върна? в метро или в сервиза? а и не е ясно че ще го сменят... то си работи... написал съм им маил на съпорта ще видим какво схте отговорят (ако отговорят), надявам се да пуснат някой по-читав ъпдейт, бе то се вижда ма ми реже най-долната част на долния ред доста често, трябва само малко да го дигнат - едва ли ще е проблем да го направят.

бе да те питам още нещо - прави ми впечатление, че на ДивХ 3.11 филми ми се разминават картината и звука - ти такъв проблем забелязал ли си, че много кофти това


Колкото повече - толкова повече!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.