Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 02.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема KISS DP-1000нови  
Автор efedrin (непознат )
Публикувано26.10.05 18:19



Струва ли си 180 лв. за този плейър ?



Тема Re: KISS DP-1000нови [re: efedrin]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано26.10.05 20:48



Да. Но има и други нелоши варианти за тия пари, като напр. Panasonic S49 (190 лв).

Mixy


Тема Re: KISS DP-1000нови [re: Mixy]  
Автор ampex (не се заяждам!)
Публикувано26.10.05 23:55



Абсурдно сравнение!Панасоника е безкрайно далеч от Кис и не може да се мисли ни най-малко да е по-добър от него!!!!Що за дилетанщина?!?!?!



Тема Re: KISS DP-1000нови [re: ampex]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано27.10.05 11:06



Обоснови се!

Mixy


Тема Re: KISS DP-1000нови [re: Mixy]  
Автор efedrin (непознат )
Публикувано27.10.05 16:54



Гледах го Кис-а на картина в магазина на титан и много ми харесва, дори и на divx. Панасоника днес въобще не можаха да ми го представят в най-добра светлина в Техномаркета. Помолих ги да го видя на прогресивно сканиране и продавачите ме попитаха как да го пуснат. Единствено ме притиснява ,че не е чисто нов ,от рафта бил ,но си дават 1 година гаранция за 180 лв.



Тема Re: KISS DP-1000нови [re: efedrin]  
Автор Caшko (непознат )
Публикувано27.10.05 18:20



Вземи го докато го има.Какво като е от витрина.Бих си го взел,ако нямах ДВД.В Техномармалада е 299 лв.



Тема Re: KISS DP-1000нови [re: Mixy]  
Автор ampex (не се заяждам!)
Публикувано27.10.05 20:27



Въобще не е необходимо да се обосновавам!!!!!Всичко и на всеки е пределно ясно как стоят нещата!!!!Защо ги сравняваш по цени?!?!По тази логика човека ако си вземе Елит,най-евтино ще му излезеА Кис-а е мнооооого по-висока класа от почти всичко продавано у нас и си е оригинален,датски все още!!!!!!А с какво ще му се противопостави китайския боклук Панасоник?С тъпата оптика ли,с блокиращия транспорт или посредствените DAC-ове,с лошото аудио и т.н.?Защо да се обосновавам аз,като ти трябва да го направиш!На всеки грамотен в тази област му е пределно ясно що за "животно"е това Кис!!!!!Порови се из форума и ще видиш как стоят нещата-по-точно стр.8ма и 11та към края една пита за двд-виж оценката за предложението ми/там бях "тороид"/ на последния,който е писал!



Тема Re: KISS DP-1000нови [re: ampex]  
Автор Mixy (миксер)
Публикувано27.10.05 21:51



Страшна обосновка - като Костофф в Народното събрание.



Аз няма какво да се обосновавам - прочети ми първия пост. Не казах, че панасоника е върха на сладоледа, а че за тея пари и той е един нелош избор. Кис също не са лоши, но ти ги изкара направо ненадминати. За твое сведение често пътувам до Дания и там мнението за Кис е горе-долу като тук за Нео. Ако искат нещо по така, хората там си купуват B&O.

Айде със здраве!



Mixy


Тема Re: KISS DP-1000нови [re: efedrin]  
Автор reotan (албански)
Публикувано27.10.05 23:06



Можеш да погледнеш и LG DVX-9900.



Тема Re: KISS DP-1000 [re: Mixy]  
Автор ampex (не се заяждам!)
Публикувано27.10.05 23:44



Не говориме за недостъпни неща-B&O тук ги няма а и са прекалено скъпи за възможностите ни,пък и толкова пари за двд...........!Все пак Кис си остават едни от най-добри за тукашния пазар!!!Ако сравняваме какво има по света.....край няма тематаВсе пак Панасоника не може да се мери с Киса и по цена дори,за тази сума дето му го предлагат особено........Как да е,съгласен съм да си вземе човека и B&О щом може




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.