Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 22.05.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема dvd recorder + Hard Disc на българския пазарнови  
Автор paйko kyнeв (непознат )
Публикувано17.10.05 16:25



Кажете впечатлението си от машината, коята имате, за да ми помотнете да взема решение, коя точно да си купя. Засега съм видял, че се предлагат модели на Pioneer, JVC, LG, Toschiba, Sonny(много скъпи). Решил съм капацитета на харддиска да е 160 ГБ.



Тема Re: dvd recorder + Hard Disc на българския пазарнови [re: paйko kyнeв]  
Автор zlatacho (ударник)
Публикувано18.10.05 08:54



има и на Панасоник, но беше с 400 ГБ твърд диск. Има и стереотунер. Цената му вчера в Техномаркета беше 2000 лв.

Редактирано от zlatacho на 18.10.05 08:55.



Тема Re: dvd recorder + Hard Disc на българския пазарнови [re: zlatacho]  
Автор edgecrusher (leko shashav)
Публикувано18.10.05 16:43



Panasonic-чето е добро,има и слот за SD - карта,както и слот за card-reader,което му осигурява съвместимост със всякакъв вид памет.А и 400GB са си 400GB.Само дето е малко цифричка

P.S. Mисля,че има и с 160GB хард,ама той май нямаше слотове за външна памет.

It's nice to be important,but it's more important to be nice


Тема Re: dvd recorder + Hard Disc на българския пазарнови [re: paйko kyнeв]  
Автор Cтaниcлaв! (Онзи)
Публикувано19.10.05 16:32



Защо не вземеш да си поръчаш въпросната техника от САЩ?

Ще платиш 30-35 долара за доставка, но поне ще имаш нещо с гарантиран произход.

Аз, например, вчера си поръчах 19'' LCD монитор SAMSUNG за 230 долара + 35 долара доставка....
Като им гледам цените в нашите магазини... хаха, май бая съм спестил

Потърси в www.bestbuy.com или www.circuitcity.com...

Можеш да се пробваш и на www.radioshack.com, но магазинчетата са малки, от опит ти казвам.... за сметка на това пък имат давалерски цени



Тема Re: dvd recorder + Hard Disc на българския пазар [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бpиraнтe (непознат)
Публикувано20.10.05 13:33



Станислав,
Друг път поръчвал ли си така техника?
Аз не съм, но би трябвало като я получиш да я й платиш мито+ДДС. Освен това митническото обслужване струва време и пари даже и сам да си висиш на митницата...
Поправи ме ако греша, това е само предположение.
А иначе ей сега ще поразгледам сайтовете които си дал.



Тема Re: dvd recorder + Hard Disc на българския пазарнови [re: Бpиraнтe]  
Автор Cтaниcлaв! (Онзи)
Публикувано20.10.05 14:00



Да, поръчвал съм.

Хватката е изпращача да ти запише STATISTIC VALUE до 35 евро.
Е, разбира се не трябва да е нещо много обемно.

До сега съм поръчвал 2-3 пъти - нямал съм проблеми.

То... като ми пристигне монитора, тогава пак ще говорим



Тема Re: dvd recorder + Hard Disc на българския пазарнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано20.10.05 14:37



Shipping restrictions
International addresses: Due to our manufacturer distribution agreements, we are not permitted to ship products to international addresses except APO/FPO or U.S. Territory addresses.



Та къде казваш в тези 2 сайта виждаш да приемат поръчки до България - кажи ако има че веднага съм готов да похарча 2-3000 $ там

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа

Тема Re: dvd recorder + Hard Disc на българския пазарнови [re: V. Grig]  
Автор Cтaниcлaв! (Онзи)
Публикувано20.10.05 14:42



Не съм купувал online от въпросните вериги.
Дадох ги за пример - човекът да разгледа и да си хареса нещо.
Въпросните пазарувания ги прави зет ми - прави поръчка, използва номера на моята кредитна карта и адрес за доставка в България.
Беше ми споменал че голяма част от нещата идват от Хонг Конг. Ако те интересува нещо мога да проверя


........


друг по-добър вариант според мен е да се даде поръчка на някой познат от щатите, който после да препрати стоката... мисля че е по-разумно

Редактирано от Cтaниcлaв! на 20.10.05 14:45.



Тема Re: dvd recorder + Hard Disc на българския пазарнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано21.10.05 15:49



Искаш да кажеш, че въпросните интернет магазини, които онлайн по никакъв начин не приемат поръчки и не правят доставки извън САЩ и Канада, като им отидеш до реалния сейлс поинт и приемат международна доставка ... съвсем сигурен ли си, че зет ти не си ги поръчва на неговия адрес и после да ти ги праща по пощата ... не е заяждане ...

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: dvd recorder + Hard Disc на българския пазарнови [re: V. Grig]  
Автор Cтaниcлaв! (Онзи)
Публикувано21.10.05 16:07



Те уж и Vonage не дават да има абонати извън 3-4 страни.... ей ме на... имам американски номер в Пловдив: +1-832-*******

Значи всичко е възможно. Почти.

И посочените от мен магазини не са ИНТЕРНЕТ такива. Може би аз неправилно те разбирам в момента. Това са си напълно реални вериги като Технополис, Техномаркет, Метро и пр.

V.Grid, казах ти вече кой е най-добрия вариант - отиваш на тия 3 сайта, гледаш какво има и вместо да се занимаваш с кредитни карти, да се кахъриш за митници и проблеми - поръчваш на някой, той ти купува и като пътува насам ще ти го внесе без никакви мита и прочие усложнения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.