Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 31.05.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дистанционно за компютърнови  
Автор Финти (по-добра)
Публикувано31.08.05 10:43



Здравейте,
преглеждам в момента наличното на пазара. Засега успях да открия само следното предложение:


Някой ползва ли го, добре ли работи? Ще го ползвам само за Уинамп, филми и DVD.

Ако има и други варианти, моля насочете ме.



Тема Re: Дистанционно за компютър [re: Финти]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано31.08.05 11:54



Вероятно ще работи - разбира се важно е и с какъв софт го използваш ...

Можеш да пробваш и други варианти :
1. Провери по компютърните фирми дали не продават други дистанционни - мисля че Креатив (не съм 100% сигурен) предлагаха подобно - тоест виж какво се внася в БГ
2. В нета има схеми за дистанционни, софтуер също - ако разбираш от "жички" и ти се занимава можеш да си направиш и сам - доста дъна имат порт за IR
3. Купи си направо един ТВ тунер - това което си показал стува 34 кинта тунера е по скъп, но ако не останеш доволен от софта на дистанционното има голяма вероятност да използваш готов софт за дистанционното на тунера ти с готови плъг-ини което е важно. Ако тунера не е важен за теб - можеш да вземеш и някой на старо.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Дистанционно за компютърнови [re: V. Grig]  
Автор Финти (по-добра)
Публикувано31.08.05 12:31



Жена съм. Не разбирам от жички
10х иначе за полезното инфо



Тема Re: Дистанционно за компютърнови [re: Финти]  
Автор PeteRHR (C18NZ)
Публикувано31.08.05 12:53



Ако нямаш ТВ в стаята с компютъра по-добре си вземи най-евтиния тунер. Ще дадеш 15лв отгоре но ще имаш и ТВ в компютъра.
А дистанционното може да се използва за всичко стига да си намериш точния софтуер.



Тема Re: Дистанционно за компютърнови [re: Финти]  
Автор gringos (непознат )
Публикувано01.09.05 14:55



Мога да предложа по просто решение - приемник за компютър. Включва се към сериен порт на компютъра ,инсталира се една програма и всяко дистанционно управление (телевизор, DVD, уредба и т.н.) може да го управлява. Цена 20 лв.
Пиши ми на e-mail: micks@abv.bg



Тема кожодер такъфнови [re: gringos]  
Автор After_Dark (бироунищожител)
Публикувано01.09.05 23:42



за 6.50 от магазина да искаш 20 лв на каката ....





Тема Re: кожодер такъфнови [re: After_Dark]  
Автор gringos (непознат )
Публикувано02.09.05 12:06



Аз предлагам готово устройство,а не някакъв "Кит за сглобяване". Осен това предлагам и диск с програма. За цената може и малък коментар



Тема Re: кожодер такъфнови [re: gringos]  
Автор jordanvass (сбрадаимустаци)
Публикувано02.09.05 13:40



Абе gringos, да те питам, що все на серийния порт ги закачвате тези дистанционни бе? Аз имам един тунер Pinnacle - и неговото дистанционно на COM-a. Ама на единия COM имам модем (все още си ми трябва за факсове), на другия имам UPS - и от него не мога да се откажа, е, сега аз това дистанционно къда да си го завра? 10 USB порта ми седят свободни, а вие COM та COM! Така ли няма техническа възможност да се направи за USB?

Мъж без мустаци - все едно жена с мустаци!


Тема Re: кожодер такъфнови [re: gringos]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано02.09.05 14:53



А я кажи сега като и запишеш на диска SlyControl примерно, ще и подготвиш ли и плъгин-и за всякакво дистанционно за телевизор дето ще го управлява или ще оставиш жената да си блъска главата ще не може да го подкара?

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.