Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 30.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано15.08.05 15:29



Предлагам всички теми за DivX плеери и прочие пръдни (извинявай за израза), да се пренасочват към клуб DVD Мания, където им е мястото.

Този тип плеери не се отнасят към клуба.

Който има проблем със субтитри, звук и картина, да се обърне към знаещите от посочения вече клуб. Тук трябва да се обсъждат неща от по-висок клас.

Мисля, че предолжението ми е справедливо.


В очакване на някакво становище...

Поздрави,
Слав



Тема Ей, аман от надути пуяцинови [re: Cлaв]  
Авторнopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 15:40



Ти можеш ли да четеш? Клубът е "Audio/Video & HiFi", а не само последното. На какво основание да се обсъждат само неща от по-висок клас?



Тема Re: Ей, аман от надути пуяцинови [re: нopмaлeн]  
АвторДим (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 16:23



Ама и вашите въпроси са понякога такива от които се вижда че ви е мързяло да прочетете даже упътването за нормална работа на дадено устройство. Остава още да питате къде да включите захранващия мрежови кабел.



Тема Re: Ей, аман от надути пуяцинови [re: нopмaлeн]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано15.08.05 17:34



Мога да чета, за сметка на това мога да пиша

За хората с DivX плеери и съответните проблеми най-добро решение ще намерите в клуб DVD Мания. Мисля, че бях ясен.

А относно пуяците - без обиди, моля. Просто спазвайте тематиката на клуба. Определено има дублиране в някои области, но съветът ми беше повече от ясен и добронамерен - ИМА МНОГО ПО-ПОДХОДЯЩО МЯСТО ЗА ПРОБЛЕМИ С ВАШИТЕ ПЛЕЕРИ ОТ ТОЗИ КЛУБ.



Тема Re: Ей, аман от надути пуяцинови [re: Cлaв]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 08:26



Ако си влизал в клуб DVD-мания би трябвало да знаеш, че там също се дразнят от постове за DivX. Точно за това клубът се казва DVD (а не DivX) мания.
И тъй като DivX-плеърите попадат в категорията Audio/Video устройства мисля, че мястото за обсъждането им е именно клуб Audio/Video & HiFi.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: Cлaв]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано16.08.05 10:08



В клуб DVD Mania също има правило да няма постове за DivX. Отдавна има предложение да се направи клуб DivX, и любителите на тези мизерии да си коментират на воля придобивките си.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: Cлaв]  
Автор shark1 (минаващ)
Публикувано16.08.05 10:43



Не съм фен на Див-екс формата, но тези плейъри възпроизвеждат аудио и видео, мисля че мястото им за обсъждане е по-скоро тук, отколкото в ДВД - клуба.
Тук влизат и хора с по-скромни познания и понякога с елементарни въпроси, но според мен трябва да им се помага, а не хората с по-големи познания (понакога и псевдо-разбирачи, ама това е друга тема) да се държат високомерно с тях. Естествено съм съгласен, че първо трябва да си прочетат упътването, а след това да питат.....
Ако смяташ че е нужно различно място са обсъждане на неща от по-висок клас, то е по-добре да има клуб Хай-Енд (или нещо подобно). Аз смятам това за по-справедливо.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: shark1]  
АвторД (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 17:26



Пръдни и мизерии?
Нищо подобно! Хай-тек инженерно достижение! Както и MP3, DTS, DSP, продустите на DOLBY Lab., всякакви batch и streaming компресии и всичко, което вашия ограничен умствен багаж не възприема.
Но парвенюта и лаици винаги ще има. Не попадайте в тази група! Това, че не знаете и не можете не е беда. Беда е позата, която заемате.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: D.H.V.]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано16.08.05 20:26



много интересно твърдение....

защо тогава имено онзи клуб е "фрашкан" с подобни теми?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: Д]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано16.08.05 20:29



Добре!

Тогава значи всички видове компресии са високотехнологични постижения

Няма да споря. Само ще кажа, че който иска качество гледа и слуша некомпресирани видео- и аудиоформати.

Относно DTS-а не си прав, най-малкото защото качеството на звука там е доста по-високо от обикновения АС3, за сметка на размера - по-голям, естествено.. може това в Google-а да си го пропуснал

Иначе на думи те бива.

Редактирано от Cлaв на 16.08.05 21:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.