Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 02.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: Xaxa]  
Автор aлниko дpaивep (2 тесли в 0,9mm)
Публикувано21.08.05 11:56



Тихо бе глупендир анонимен

еднотактов триод+алнико широка лента в хорна

Редактирано от aлниko дpaивep на 21.08.05 11:57.



Тема Re: Предложение за алнико и Славнови [re: 3aropka]  
Автор quad ((bg))
Публикувано21.08.05 12:27



слав, с това поведение в бгаудио си получаваш "доживотен" бан, започва се с модериране(разбирай изстриване)....после те изкарват глупак, некадърник...
Поканата е просто реклама, безплатна :)
Да покажем колко сме доброжелателни....хахахахахахаахахахааа
Казвам го като човек с опит в тази част, вече съм им "ял" прехвалената попара.
Все пак, ако решиш да прегледаш сайта, можеш да започнеш с темата на алнико за спермата, напълно в тематиката на сайта и много полезна....хахахахаа
Приеми го като съвет от приятел. А за тези от бгаудио, които ей сега ще скочат да оплюват... не ми пука, всеки си има право на мнение, те не разбират това, но си е техен проблем. Не пиша тук от злоба.

....ако има грешчици в поста сори, не съм спал от концерта на аксел вчера.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: Cлaв]  
Автор aлниko дpaивep (2 тесли в 0,9mm)
Публикувано21.08.05 12:32



Славе струвами се 4е не спорихме за ламбовата техника(такъв спор не съществува принципно) а за това 4е Паинерат Ти освен 4е не е класна техника... не е и над средно ниво...сега да не каже6 4е се заяждам
от примерат ти с колите разбрах е 4е не си запознат дори и в основи с историята на автомобилостроенето...за твое огромно съжаление аз имам 2-ма приатели с Паласи(можеби най-сполу4ливият Ситроен правен някога) и да сравнява6 този автомобил с 500SEL е се едно да сравнява6 луксозна карета с летяща 4иния..ако Ситроен държат 12% от патентите в автомобилостроенето Мерцедес-Бенц държат 70% от тях
сравняването на завиващи фарове с абс буди смях(предполагам не само у мен)
.....определено ауто-то ти е по сложна гатанка от аудиото ...предполагам 4е нямаш обяснение защо скоростните кутий(най-слабото звено в автомобила) на Porsche-тата са Мерцедес...примерно 911-996 biturbo coupe ....

еднотактов триод+алнико широка лента в хорна

Редактирано от aлниko дpaивep на 21.08.05 12:52.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: alnico]  
Автор quad ((bg))
Публикувано21.08.05 12:50



Не се притеснявай за мен, аз не си прая сам наклон на *уя.
Леко да те светна, не съм се разболявал от нищо(дори глупави грипове) станаха вече към 10 години... а относно това дали съм слушал лампови усилватели... да слушал съм, имам 1-2 вкъщи,никога не съм казвал , че свирят зле, явно тревата ти причинява и халюцинации. Спирай я, докато не си се увердил още!!! Приеми го, като съвет от приятел:)
Хич нямам желание да пиша в отговор на глупостите ти, въздухари като теб безброи из нета, не ми е работа да ви наливам акъл в главата. Спасяваите се сами, нали така казахте във възвишеното Ви сайтче.



Тема Re: Предложение за алнико и Славнови [re: quad]  
Автор aлниko дpaивep (2 тесли в 0,9mm)
Публикувано21.08.05 13:00



аре къде се губиш бре Бахнев до Търгови6те ли си ходи ....единственият полу4ил бан някога това си Ти Багряне...дали си некадърник незнам но 4е се правиш на глупак оба4е е сигурно и то с голям успех няма как да не ти призная ...доколкото си спомням това не е единственият форум от който си гонен
темата с спермата е в специален раздел направен за такива теми глупа4е

еднотактов триод+алнико широка лента в хорна


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: Mixy]  
Автор aлниko дpaивep (2 тесли в 0,9mm)
Публикувано21.08.05 13:04



е как кой..клоуна си ти....гре6ка....ти си паля4ото...я сега провери пак в нета и виж паля4ото или клоуна е с по голям ранк в цирка

еднотактов триод+алнико широка лента в хорна


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: aлниko дpaивep]  
АвторXaxa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 13:07



алнико, недей да срамиш хубавата сплав. Казвай се по-добре чугунчо.
Чугунена главо, не вярвай на приятелите си като хвалят буклуците ти. Страхуват се, че ще им сереш в устата, ако ти кажат истината.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: aлниko дpaивep]  
Автор Cлaв ()
Публикувано21.08.05 13:11





първо, гледай малко да си оправиш правописа, че като го гледам не е правопропорционален на възможностите

второ, кой ти сравнява фарове със спирачки?

трето, като си толкова вещ, кажи колко фирми произвеждат скоростни кутии, колко фирми правят шасита и колко фирми правят двигатели. Да, дизайн правят много.

четвърто, този пайнер е най-ниския клас от 4-те усилвателя, които имам. Но той беше само едничък малък пример, който твоя мозък не желая да възприема. На тебе само Поршета и Мерцедеси ти дай



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ МОДЕРАТОРАнови [re: Cлaв]  
Автор aлниko дpaивep (2 тесли в 0,9mm)
Публикувано21.08.05 13:30



хахаха от аудио отсъпи в авто а сега говориш за правопис бъди рат правописа не ми е от силните ка4ества краснописа още по-малко

еднотактов триод+алнико широка лента в хорна


Тема Re: Предложение за алнико и Славнови [re: aлниko дpaивep]  
Автор quad ((bg))
Публикувано21.08.05 13:59



Откажи тревата, даже съм ти написал че бях на концерта на аксел, но пак си хвърчал из облаците. Освен бгаудио в никой друг форум не са ме банирали, само Вие сте дебелоглавите...
"Дебелоглав"-това трябва да ти е псевдонима тук, сплавите не са за теб, и те са като правописа-изобщо не ти се отдават(това важи за всичко в аудиотехниката).
Алнико, искаш ли да пусна личните ти бележки до мен??? Да ти се посмеят на простотията, още?
Кое за кой раздел е, съдейки по противоречивите ви постове...май повечето модератори(и ти) незнаят. Но какво ще пише на сайта ви си е Ваша работа, няма да коментирам излишно.
Иначе правилно си забелязал алнико, Аз мога да се направя твърде успешно на глупак, но така успявам да изкарам събеседника ми поне 2 пъти по-глупав. Ако още не си разбрал, така клъвна въдицата, че се осра до ушите. Участниците във форума и още повече тези, които ме познават по-добре са наясно с умствените ми способности, т.е излиза че ти си поне 2 пъти по-глупав от една провокация на тема в която се пишеш разбирач:)))
Поздрави от Варна:)

Редактирано от quad на 21.08.05 14:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.