Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 24.09.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Отново за 29' TVнови  
АвторEvgenibgr (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 09:23



Колебая се м/у Philips 29PT9009 i 29PT9020 , SONY KV-29XL70 i PANASONIC TX29PX20P



Тема Re: Отново за 29' TV [re: Evgenibgr]  
Автор After_Dark (бироунищожител)
Публикувано11.08.05 10:42



гледай дали се четат бързо движещи се надписи хоризонтално и вертикално
щото мойта тошиба не се справя много с тях
ама за толкоз пари - такова качество



Тема Re: Отново за 29' TVнови [re: After_Dark]  
Автор stani__m (непознат )
Публикувано12.08.05 22:20



аз имам 9020
геометрията бива, може да се настройват доста неща
пиксел вю е готино ама за филми е кофти защото стават като телевизионен театър а пък е трудно да го сменяш (можеше да е с копче на дистанционното)
моя има някакво моаре при много тънки вертикални бели линии, особено при пиксел вю режим, казват че 9020 е по лек което значело че нещо му е спестено, ама пък по-скорошен модел, друг проблем е че при режим 16:9 на материал 16:9 (при някои двд филми трябва да се използва) се вижда тънка бяла линия отгоре , чел съм по-руски сайтове да се оплакват този модел и в русия се продава
иначе бива, може да опиташ и по-евтините 100хз модели на филипс всички тези цифрови режими май не са толкоз добре, но иначе пиксел вю дава добър ефект, но с проблема при филмите
извода ми - доволен съм
16:9 тръбни тв имат доста лоша геометрия, аз гледам 99% тв така че 4:3 си ми е много добре, когато и нашите канали станат 16:9 и хайдеф след много години ще има нови технологии с по-достъпни цени, защото в америка никой не си купува тв без хайдеф



Тема Re: Отново за 29' TVнови [re: Evgenibgr]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано13.08.05 08:43



не бих си купил нито Филипс, нито Сони



Тема Re: Отново за 29' TVнови [re: Cлaв]  
АвторOтaтapaл (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 10:49



А какво би си купил ,бе Слав-Loewe или пък Metz,ех не си бил глупав



Тема Re: Отново за 29' TVнови [re: Oтaтapaл]  
Автор stani__m (непознат )
Публикувано14.08.05 01:19



по-добре не си купувай телевизор, и без това гледането на тв е тъпотия, ходи по купони и на море, даже недей да работиш че пак е тъпо, за кво ти са пари по купоните всичко е без пари



Тема в техномаркетнови [re: Evgenibgr]  
Авторalex23 (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 21:51



аз преди 1-2 седмици си зех панасоника.. Избрах си го щото беше с най-добра картина в сравнение с останалите 29' телевизори. И като тръгнах да го купувам - ИЗНЕНАДА: Имаше промоция - с телевизора ти дават и ДВД Панасоник като цената на телевизора ПАДА с 10 лв., а ДВД-то е без пари :)
екстра.
сега остава и телевизора да се окаже качествен :)



Тема Re: в техномаркетнови [re: alex23]  
АвторGena (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 08:48



Alex23,
Става дума за друг TV Panasonic, по-скъп и качествен от този, който си взел от промоцията!



Тема Re: Отново за 29' TVнови [re: Oтaтapaл]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано15.08.05 10:45





колко я обичам само тая ирония

Philips и SONY бяха някога..... Сега са долнопробни марки. Е, може и да имат някакъв висок клас, но нещо по нашите магазини не го намирам.

Иначе аз съм с JVC и Mitsubishi-NEC



Тема Re: Отново за 29' TVнови [re: Cлaв]  
АвторGena (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 15:03



Слав
За Philips те подкрепям 100%. Кинескопите им са LG-Philips Display Technology - China, a подозирам, че почти всички модели TV се сглобява в Турция. Дори най-скъпите "дишат" и некачествен TV сигнал (кабелна) излиза на квадратчета!!!
Sony имат следните сравнително добри и съотвтно скъпи TV - KV-29FQ85K, KV-32FQ86K и KV-32/36HQ100K. K е модификацията за Източна Европа, а друга едва ли има у нас.
Само, че става въпрос за телевизори с цени между 1549 и 5600лв.!!!

Относно Mitsubishi-NEC просто ти завиждам, че си успял да си вземеш такива машинки!

За JVC обаче искам да напиша следното, като подчертавам, че става въпрос за моделите, внасяни в BG. Не знам от коя година, но със сигурност всички модели 2004-2005 са правени в заводите на Vestel в Турция. Дори тези за близо 2000лв. Ако се направи справка с JVC.co.uk, излизат същите модели, но са със различни от индексите на нашия пазар. Разбира се, говоря за CRT TV, като кинескопите им са също LG-Philips!!!
За плазмите и течнокристалните не съм се интересувал, защото не са ми по джоба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.