Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 02.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тази Дискусиянови [re: Yovchev L.N]  
АвторEther (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 09:59



за това че не виждаш конструктивност търси проблема единственно в себе, си.имаш класическа джазова колекция за завиждане браво на теб...я кажи колко часа наброява щот случайно аз притежавам над 2000 часа джас а имам няколко познати с 3500 часа .познаваш сериозни аудиофили...ами аз ги познавам почти всички не само тези в Варна и повечето са с DIY системи[обърни внимание как се пише DIYа не DY].за 20 години мореплаване как не ти направи впечетление че най-скъпите неща по света са DIY?



Тема Re: Тази Дискусиянови [re: Ether]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 10:39



Хе хе хе хе хе ...стана ми смешно ,тоя имал 2000 часа ,оня 3500 часа колекции ,похвално момчета ама кога ги слушате бе ????? аз гледам повече да чета ,по-малко музика да слушам и си имам едни 60 тематични сателитни аудио канала с хубаво качество без реклами,без говорене и чат -пат си пускам по нещо.Честно, опитах се да си предствя как можеш да прослушаш толкова много музика и да вникнеш в съдържанието и ..... та това са си 4 месеца музика нон-стоп ,нали човек има и други занимания ?
Зная ,че ще извадите доводи и ми е интересно да ги прочета



Тема Re: Тази Дискусиянови [re: titan]  
АвторEther (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 10:55



abe titan4e ti ne razbrali za tolkova godini tolkova hi-fisti se opitaha da ti obqsnqt ...tazi rabota s slu6aneto na muzika ne e za turgovci,produljavai da slu6a6 satelitnoto radio i ne se mu4i da razbere6 kak nqkoi hora mogat da slu6at muzika non-stop



Тема Re: Тази Дискусиянови [re: Ether]  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 11:04



Хе хе хе , защо си мислиш че другите не разбират от музика ,това да слушаш музика нон-стоп не е фактор,който определя нещо и не зная защо намесваш въобще търговията в слушането



Тема Re: Тази Дискусиянови [re: титaн]  
АвторEther (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 12:19



za drugite ne znam no ti s sigurnost ne razbira6...dali slu6aneto na muzika non-stop e faktor eventualno 6te razbere6 kogato po4ne6 da go praktikuva6 a turgoviqta e spomenah za6toto moje nqkoi da e zabravil kak se osra o6te predi godini tuk v dir-a opitvai ki se da prodava6 zalejalite si stoki v magazina ti na solunska



Тема DIYнови [re: Ether]  
АвторLNY (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 13:46



Ок! Чудесно, значи трябва да считам, че съм попаднал на точния човек? Нищо че се заяжда. Иматe ли информация за хора, които правят "Sing.End 300B" със стабилизирани извънбордови, моно, захранващи блокове. Може и с 2А3 лампи. Или 211, или 845. Също - някой да прави успешни колони за говорители Lowther ?



Тема Plitron Trnsfms.нови [re: Yovchev L.N]  
АвторTetragramatton (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 13:52



Някой, който да внася в Булг. трансформатори на Plitron ?



Тема Re: DIYнови [re: LNY]  
Автор 3aropka (член)
Публикувано15.06.05 13:56



Извинявай, ти отвори ли

?



Тема Re: Тази Дискусиянови [re: Ether]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 14:05



Samo ti ne si razbral tuk ,che az sum s psevdonima titan ot pochti godina :)no kakto i da e , osven tova ne si opredeljasht kriterii koi razbira ot neshto ili ne. Poredenija izdavach na mnenie :)) Sus sushtija uspeh moga mnogo neprijatno da te zasegna ,no ne vizdam smisul da go pravja .Vjarno e che na vremeto Stefan se paleshe ot takiva kato teb i se smeeshe v magazina, no az sum nad tija neshta. Moite prijateli opredeljat kakuv sum az , a ne hora ,koito ne me poznavat vuobshte :)



Тема Re: Тази Дискусиянови [re: titan]  
АвторEther (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 10:51



vuzpulni4ak ,leko ople6ivqva6t s o4ila....... dali ne te poznavam Tihomire
taka me upla6i s tova 4e 6te me zasegne6 4e v4era bqh na vra4ka da mi lee kor6um za strah osven poredniqt dava4 na mnenie za tvoe ogromno sujalenie sum samo edin ot horata zaradi koito tezi kato teb 6te prodavat vse po-malko




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.