Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 23.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Слушалки до 80 лв?нови  
АвторGeorgi (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 10:45



Здрасти на всички,

Искам да си взема слушалки за компютъра, че съседите все се оплакват. Решил съм да дам максимум 80лв. Вече няколко човека ми казаха, че за хубави слушалки ми трябват поне 150+ лв но съм решил тоя път да не прекалявам.
Засега съм се спрял на

(75 лева в Технополис). Препоръчаха ми и SONY MDR-CD380.

Не разбирам от тия работи, помагайте!



Тема Re: Слушалки до 80 лв? [re: Georgi]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано08.04.05 12:32



И аз ползвам някакъв Филипс, но не мога да ти кажа модела.
Доста е популярен сред залите и не е скъп. Към 25 лева са.

Сони за слушалки съм ги признал, въпреки че не харесвам фирмата за другите неща.

А в САЩ чух ONKYO, но те бяха много скъпи - към 160 долара. Обаче си признавам, че такъв звук от слушалка не си представях че може да има...
Нещо уникално

Моят съвет е да не се хвърляш на скъпи слушалки. От потта на ушите ти каквото и уплатнение да имат, ще се скапят и само ще те яд.

[url=www.slavcho76.hit.bg/snimki/amplifier.jpg) проба, проба, 1-2-3(/url]


Тема Re: Слушалки до 80 лв?нови [re: Cлaв]  
Автор mr.j (минаващ)
Публикувано08.04.05 12:51



Аз ползвам Yamaha monitor за 110 лв. много са добри, също така имам и едни AKG К-66 за 65лв /много добри също за цената си/ и двете ги взех от петте кюшета.



Тема Re: Слушалки до 80 лв?нови [re: mr.j]  
Автор Eнтycиacт (голям)
Публикувано08.04.05 14:29



я да ви питам, продават ли се кабели за удължаване на кабела на слушалките?
и аз ползвам един филипс за към 25 лв. и го взех само заради 6 метровият кабел, защто като ми се дослуша класическа музика ми трябва пространство за дирижиране особенно на Дворжак 6-те метра кабел едвам ми достигат! обаче качеството им е като за 25 лв. - сещате се
и аз бях харесал този Филипс 840 (четох добри отзиви за него в руските сайтове - по добри са от Сонито и цената им за БГ е учудващо добра), но не го взимам точно заради късият кабел, а не ми се ще аз да запоявал и удължавам че ще ги скапя
ето, прочети тези тестове, там го има Филипса :





Тема Re: Слушалки до 80 лв?нови [re: Georgi]  
Автор ex-man (дървен философ)
Публикувано11.04.05 00:14



AKG K-55 и К-66 са ти точно по джоба и вероятно по ушите . Първите са затворена акустика, вторите ако не се лъжа - полуотворена (и двата са като наушници). Кабела е 3 метра.
К-70 са по-малки и малко по скъпи (имат и вариант с 6 метра кабел с регулатор на силата на звука).
Цените са между 50 и 80лв.

Аз имам К-55 и не се оплаквам (освен че са затворена акустика - не ми харесва нещо).

______________
На всеки на пук!


Тема Re: Слушалки до 80 лв?нови [re: ex-man]  
Автор scsi ()
Публикувано14.04.05 12:09



Не че имам желание да споря с дървени философи, обаче
К-55 са с bass boost.
Въобще не вършат работа за музика.
Добри са единствено като монитори в радио или телевизия.

Редактирано от scsi на 14.04.05 12:10.



Тема Re: Слушалки до 80 лв?нови [re: scsi]  
Автор chilko (x2)
Публикувано18.04.05 16:19



и за да не отварям нова тема да попитам какви слушалки бихте препоръчали за mp3 плеър? засега се спрях на

, но не дават да ги чуя преди да ги купя и koss the plug (не знам дали се продават в бг).

:::the truth is out there:.:

Редактирано от chilko на 18.04.05 17:47.



Тема Re: Слушалки до 80 лв?нови [re: Georgi]  
Авторklizma (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 11:12



хай,
аз имам цд 380 от 1 година.
кратка версия - тия слушалки свирят.
дълга - от време на време ми се е струвало че усещам басовете с гръдният си кош или пък дишането на китариста ;)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.