Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 30.05.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 5.1 колони до 100 лв. с ДДСнови  
АвторФинти (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 11:57



Знам, че ви звучи смешно.
Аз обаче не изисквам перфектен звук. Ще озвучавам 30 кв.м. стая в панелка и не искам да преча на съседите. Не правя и много шумни партита. Ще ги ползвам да си слушам mp3-ките на компютъра и евентуално да си прехвърля звука на телевизора през тях.
Така че ако имате наблюдения за най-ниския клас, за мен това ще е много полезна и ценна информация.
А какво бихте казали за тези

колони?



Тема Re: 5.1 колони до 100 лв. с ДДСнови [re: Финти]  
Автор V. Grig (член)
Публикувано18.02.05 12:21



CREATIVE INSPIRE 5.1 P5800
Price : 67.00 USD

http://www.mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=31374



Тема Re: 5.1 колони до 100 лв. с ДДСнови [re: Финти]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано18.02.05 12:30



Най-добре търси нещо на лоджитек. Като цени не знам дали има комплект в твоя диапазон, но сигурно. На второ място криейтив. Ложитек са по-добри, все пак. 5.1 ще можеш да слушаш само ако звуковата ти карта е такава, самите колони не могат да разделят стереозвук на 5. Тоест, от телевизора - 2.1. Замисли се дали да не вземеш за същите пари качествени 2.1 колони, ще имаш удоволствието от музиката, а и филмите ще звучат по-добре, въпреки че няма да имаш задните съраунд-колони.

______



Тема Re: 5.1 колони до 100 лв. с ДДС [re: V. Grig]  
Автор Catalizator (академик)
Публикувано18.02.05 14:29



Прибави 20% ДДС ... = 120 лв. Като за тези пари е идеален звука. Зависи и каква ти е аудиокартата на ПЦ-то...

May God have mercy upon my enemies, because I won't.


Тема Re: 5.1 колони до 100 лв. с ДДСнови [re: tchupakabra]  
Автор Stick (мързел(малко))
Публикувано18.02.05 18:57



Имам 5.1 на Logitech и с некъв софтуер успявам да имам звук от всичките колони с обикновена sound карта .


111111111 x 111111111 = 12345678987654321


Тема Re: 5.1 колони до 100 лв. с ДДСнови [re: Stick]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано18.02.05 22:50



Ми ще го научиш пича как става, аз не съм отворен Готино е че го може, де

______



Тема Re: 5.1 колони до 100 лв. с ДДСнови [re: tchupakabra]  
Авторneveja (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 09:57



А дали мога да ползвам някои от тези колони за DVD плейър LG DV8631V.
Дали ще се получи или е по-добре с отделен усилвател.
Благодаря предварително.



Тема Re: 5.1 колони до 100 лв. с ДДСнови [re: neveja]  
Автор V. Grig (член)
Публикувано28.02.05 13:05



Зависи какви изходи има плейъра ти .... до креатив 5200 специално звука отива по 3 стере жака - 1 за фронт х 2, 1 за риър х 2 и 1 за център и съб ... ако на плеъра има аналогови изходи за сигнала би трябвало да можеш да ги изполваш



Тема Re: 5.1 колони до 100 лв. с ДДСнови [re: V. Grig]  
Авторneveja (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 18:30



Не съм много на ти с техниката, за което моля да ме извините.

Плейъра ми има общо три аудио изхода - две гнезда на които пише AUDIO OUT (R и L) и трето отделно разположено на което пише DIGITAL OUT/COAXIAL. В случай, че не мога да ползвам 5.1 колони, какви 2.1 бихте ми препоръчали - Криейтив или нещо друго. Всъщност като се има предвид, че изискванията ми не са прекалено високи не е ли по-добре да потърся нещо по-качествено 2.1.
Благодаря.



Тема Re: 5.1 колони до 100 лв. с ДДСнови [re: neveja]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано01.03.05 11:24



Новите модели на криейтив са дупе, казвам ти го като притежател. Имаше едни стари криейтив/кеймбридж саундвъркс, те бяха перфектни, имам такива също. Иначе в момента на пазара ложитек май е най-добре.

______




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.