Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 28.05.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема акустиканови  
Авторчитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано11.04.04 18:58



Моля Ви за тьлкувание на "надежден н.ч. фундамент". Става дума за класни озвучителни тела за стая в апартамент - 18-20м2 и под - паркет.
Благодаря



Тема Re: акустиканови [re: читaтeл]  
Автор dman (познат)
Публикувано11.04.04 20:06



ае първо се регистрирай , драсни 5-6 поста и след това ще го разтълкуваме ;))
след като говориш за "класни" озвучителни тела , би трябвало отдавна да го беше направил..



Тема Re: акустиканови [re: dman]  
Авторчитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано11.04.04 20:35



Благодаря за изчерпателния и аргументиран отговор.
Приятна вечер.



Тема Re: акустика [re: читaтeл]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано11.04.04 21:07



Znachi az malko off topic shte goworq .. no karai.
Ima edna prgramka. S neina pomoshti si prawish pomesahtenieto ( wirtualno ) i sled towa okazwash powyrhnostite ot kakyw material sa ( ima nqkolko warianta za materialite .. ). Sled towa postawqsh ozwuchitelnite tela i to ti prawi kartina na akustikata. Ne znam dali shte ti swyrshi rabota no .. nai malkoto zalujawa da se widi. Za syjalenie date-basata na kolonite e osnowno za Mach seriqta na Martin. Predpolagam moje da se namerqt shodni po harakteristiki koloni.
Programata moje da se drypne ot tuk :http://www.mach.dk/accessories/ulyssesmain.asp



Тема Re: акустиканови [re: Blah]  
Авторganio balkanski (Нерегистриран)
Публикувано11.04.04 22:31



izvinqvam se ot imeto na drugite , ama nali sme balgari , prosteno ni e.
sadeiki po posta ti , eto nqkolko linka , po koito moje da se orientira6.





i trite marki se vnasqt v balgariq , 6te ima6 problem ako ne si ot sofiq , varna ili plovdiv . razgledai gi i izberi tiq , koito otgovarqt na tvoite razbiraniq.



Тема Re: акустиканови [re: ganio balkanski]  
Авторчитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 12:47



Благодаря за линковете. Изчетох ги и апетита идва с яденето, можеш ли да ми препорьчаш други за акустични параметри на помещения и как може да се влияе вьрху тях. Предварително голямо благодарско!



Тема Re: акустиканови [re: читaтeл]  
Автор FadeToBlack (новак)
Публикувано12.04.04 12:58



Здравей, ето ти един интересен линк на тема акустика на помещението


надявам се да нямаш проблеми с руския
Всичко добро

Редактирано от FadeToBlack на 12.04.04 13:01.



Тема Re: акустиканови [re: FadeToBlack]  
Авторganio balkanski (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 16:36



mmdaaa....
tuk temata e dosta slojna , ne slu4aino ozvu4itelite vzemat edna kamara pari za rabotata si.
kogato vzeme6 kolonite ot magazina , te 6te zvu4at po mnogo razli4en na4in vav vas , ot tova koeto si 4ul tam.da ne kazvam golqma duma , ama toq na4in e po4ti nepredvidim.zatova vsi4ko e na kasmet , a dori i da moje6 da predvidi6 promqnata , nadali 6te tragne6 da pravi6 promeni na staqta ili da se prosti6 s nqkoi ot mebelite.
tova 4e poda e parket e v tvoq polza , mnogo efikasno e ako nalepi6 po stenite kori za qitza , no pak e adski grozno i gubi6 golqmo prostranstvo , vajno e i kakvo e pome6tenieto - panel ili tuxla i mnogo drugi.
Fede e pusnal xubav link , vij dali 6te razbere6 ne6to ot tam.



Тема Re: акустиканови [re: читaтeл]  
Авторmisterdj64 (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 10:11



pi4 nai prostia na4in da da nakara6 kolonite da zvu4at po dobre e kato gi otvori6 purvo i gi oblepi6 s vata otvutre,posle sloji6 dunapren,moje i stari vulneni drehi,za da ograni4i6 do minimum vibraciite na samite koloni.nai nakraia vzema6 po 4etiri gumeni tapi,podobni na zapu6alkite na penizilinovite 6i6enza i gi zakrepia6 s vidii pod dolnia krai na 4etirite ugula na kolonata.taka niama da se predavat vibraciite na kolonata na poda i se 4uva po dobre.jelaia ti priatno slu6ane!



Тема Re: акустиканови [re: FadeToBlack]  
Автор1OO (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 23:33



Тая съм започнал да я превеждам, и като свърша ще я има в www.bgaudio.org, ама цялата е 40 страници, а аз сега отивам на море. Ще стане през Септември.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.