Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 26.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я да ви видим кви сте спецовенови  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано31.03.04 13:40



Имам Хонда Сивик със заводските колони. Купих си Панасоник МР3 плейър и говорителчетата се разпърдяха. Сега се чудя каква система да направя. Дали да си купя същия диаметър говорители и да ги заменя или да купувам големи и да дупча кората. Вие какво ще ми препоръчате. Изходите ми са 4х50.

Dignity and Demeanor


Тема С такова отношение няма да получиш отговор!нови [re: Paris]  
Автор 3aropka (минаващ)
Публикувано01.04.04 09:40



!



Тема Ко толкоз казах бре, хоранови [re: 3aropka]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано01.04.04 14:22



Интересува ме как да си озвуча колата максимално добре и евтино.
Едно приятелче ми препоръчва да си купя български говорители, друг ми вика Елит, което е абсурд да купя и тн. Вие тука сте спецовете и трябва да имате решение на моя проблем. Купих си мр3-то за 300лв и не ми остана пара са качествени колони. Дайте некви предложения до 100-200лв. Колкото по-малко толкова по-добре. Ако са български от къде да пазарувам. Най-много ми се иска Пионер, обаче са много дебели.

За какво отношение претендирате. Или сте спецове и ще ме посъветвате или не сте. Ако не сте можете поне да ми кажете къде да отида за да ми го направят.

Айде сега, размърдайте си малко мозъците, щото ако се позабавите още ше изхарча и тия пари дето съм ги спестил.

ВНИМАНИЕ: Музиката трябва да е достатъчно добра, защото автомобила ще служи за сексуална бърлога, интериора не бива да бъде повреден или загрозен с разни туби и други чудесии на техниката. Целта е да се получи романтично кътче за правене на любов. А когато е нужно да е достатъчно шумно за да се кефя на саунда.

Dignity and Demeanor


Тема Re: Ко толкоз казах бре, хоранови [re: Paris]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано01.04.04 17:18



6tom za tova izpolzva6 kolata , sloji edin 10' woofer v sredata na korata i navarji 4 6irokolentovi govoritelq (moje i sas sa6tiq diametar) da sa >50W . da moje vibratzii da ima . kato nqma6 pari , orientirai se kam kitaitzite (semtoni ili radimex) , v nikakav slu4ai drugi kitaitzi ,ako izpolzva6 tqx , opisaniq variant 6te ti izleze pod 150lv . za balgarskite govoriteli zabravi , ni6to nqma da ostane ot tqx sled 1 mesetz .
za otno6enieto , prav si , nqkoi ot posetitelite na foruma se darjat meko kazano snobarski , ama kakvo da se pravi ..... , az kadeto moga , pomagam.
aide , pi6i kakvo si napravil , m/y drugoto xondata s kakav benzin q kara6.



Тема Ако някой "спец" ти даде отговор...нови [re: Paris]  
Автор Audio Man (минаващ)
Публикувано02.04.04 10:58



...то това няма да съм аз, БАТЕ ТАРИКАТЕ. Тия арогантни умници като теб ходят по сервизи и други /платени/ консултанти, където си ПЛАЩАТ , за да БЪДАТ ДОБРЕ ИЗЛЪГАНИ.
Я ДА ТЕ ВИДИМ ТИ КАКЪВ ТАРИКАТ СИ ТОГАВА!



Тема Хондака го купих преди месецнови [re: bigASSyou]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано02.04.04 13:55



засега съм го карал само с 95++ от Темпо и Лукойл главно. Но съм зареждал и на случайни бензиностанции по няколко литра. На Темпо най-много го харесват и определени хора от клуб Хонда. Казват, че с 95++ хондите им направо излитали.

Тенкс за съвет, а кво ше кажеш за два Пионера да взема от по 120-130лв и предните 2 здрави говорителя да си ги оставя или да добавя и две пищялки?

Dignity and Demeanor


Тема Не си познал, госпожичке [re: Audio Man]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано02.04.04 14:00



Нито съм тарикат, нито съм будала. А вие като ше ми се правите на дами изискващи нежни обноски, повече нищо няма да ви питам, а ше се оправям сам.

Dignity and Demeanor


Тема Re: Хондака го купих преди месецнови [re: Paris]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 16:21



prednite sa za surround-a , tam ne ti trqbva golqma mo6tnost , a originalnite sa 6irokolentovi . po-dobro re6enie za tam ot tova nqma . pi6tqlki v nikakav slu4ai ne ti trqbvat , osven ako ne iska6 da ti omekne glavata .
a za zadnite 6tom si re6il pioneer da badat , takiva 6te sa , samo da sa nad 50W RMS i to 8 oma .



Тема Re: Ко толкоз казах бре, хоранови [re: Paris]  
Автор .zmej. (песимист)
Публикувано02.04.04 19:05



Абре, човече, как реши точно в Хонда Сивик да правиш 'сексуална бърлога' (цитат)?!?!?
Ми ти ако сложиш говорител, по-голям от 10", то за теб място няма да остане, камо ли за мадамата (хеле пък ако са повече)...
А сега сериозно - ако ще правиш истинско озвучаване (което просто в тази кола няма да стане), ще трябва да дадеш поне 2 пъти повече кинти за озвучаване, отколкото си дал за колата, и пак резултата няма да е кой знае какъв...
И понеже това няма да го правиш, взимай там някакви говорители за вратите, за под предното стъкло (ако имаш място там) и за задната кора - гледай поне да не са пластмасови (според мен най-добре широколентови), сложи един суб в багажника (за какъвто имаш място, гледай все пак да ти остане и малко място за аптечката с презервативите ), евентуално усилвател за суб-а и толкова... За говорители явно ще трябва да се поразтърсиш...



Тема Re: Не си познал, госпожичкенови [re: Paris]  
Автор end ()
Публикувано02.04.04 21:54



Paris мисля че вече е време да се омиташ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.