Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 29.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Ко толкоз казах бре, хоранови [re: .zmej.]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано05.04.04 10:01



Абе хондака не е малък да ти кажа. Четириврат хечбек е.
Доколкото знам хубаво озвучаване стурва около 2000-3000лв, а аз Сивика го взеха за 7500лв. Ебах това озвучаване за 15000лв.. Леко ше ми се напукат петите.
Под предното стъкло има двулентови говорителчета, некви ментаци. Десния заден ми пърди. Разглобих го, оказа се, че е двулентов с карбонови нишки, произведен в Италия и периферията му е разпрана около 2 см по дължина. Затова е пърдял.
Усилвателите са много скъпи.
Поразтърсих се за говорители. Двулентови Пионери струват 95 лв, но ония в Технополис веднага ме пришпориха към JVC за 119лв. Ходих на Лъвов мост, дето има 2-3 магазинчета, там има български с по една година гаранция за по 20-25лв, нискочестотни говорители, но са много грозни, и мрежичките също са много грозни.
В Технополис си харесах един голям 100ватов Пионер, но няма как да го включа.

Dignity and Demeanor


Тема Re: Хондака го купих преди месецнови [re: bigASSyou]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано05.04.04 10:04



Абе готино е с пищялки, но аз като имам двулентови отпред, няма да ми трябват. Пионерите дето харесах в Технополис са 60вата, но незнам колко ома и са двулентови. Сивата серия на Пионер била най-добра, обаче е над два пъти по скъпа от черните си аналози на същата марка.
Какво ще кажеш за Магнат? разправят че са евтини и свирят добре.

Dignity and Demeanor


Тема Дай нещо по темата,нови [re: end]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано05.04.04 10:10



стига си се правил на интересен

Dignity and Demeanor


Тема КУПИХ некви китайскинови [re: Paris]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано13.04.04 13:29



ама били хубави. Мен обаче още ме боли сърцето като се сетя, че дадох 175лв за китайски говорители. JBL пише на тях и са трилентови. Май ше ми трябва усилвател щото малко след половината цедето ми започва да криви. А на колоните пише, че са 100 вата и не би трябвало да криви от тях, нали.

Кажете къф усилвател да взема, ама да е тънък.

Dignity and Demeanor


Тема Re: КУПИХ некви китайскинови [re: Paris]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 20:29



trilentovi govoriteli xe-xe i to na JBL xe-xe.e pa takova ne6to nema.izigrali sa te i to za 175lv le-leee . ot govoritelite ti zvuka e lo6.moq savet e da gi prodade6 na nqkoi dokato sa o6te novi ili da gi zameni6 za drugi v magazina.pro4eti kakvo sam ti kazal po-gore i ne vqrvai na prikazkite na prodava4ite.



Тема Я погледни тованови [re: bigASSyou]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано14.04.04 10:06



http://www.jbl.com/car/products/product_detail.aspx?prod=GTO936&ser=GTS&cat=MEL

Точно такива купих, само че са правени в Китай. Иначе пише проектирани и инженирани в САЩ. В магазина ми ги пуснаха през усилвател и бяха перфектни, като ги вързах през мойто цеде и почват да кривят малко след половината. Затова си мисля да купя некъв усилвател и да пробвам

Dignity and Demeanor


Тема Re: Я погледни тованови [re: Paris]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 11:29



takova ne6to ne bqx vijdal , dvulentovi da oba4e trilentovi ne.
ne barzai da kopuva6 usilvatel , ako ti se zanimava , iznesi dannite na CD-to ti . ne bi trqbvalo da e v govoritelite problema , a CD-to . lo6oto e 4e sa 4 oma , a taka mo6tnostta ot usilvatelq e po4ti dvoina .



Тема Прекарал ли съм сенови [re: bigASSyou]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано14.04.04 12:05



или не? Всички говорители, които гледах бяха по 4 ома. А данните на цедето мога утре да ги постна. Аз точех на едни овални пак джей би ел, обаче бяха 195лв и оня ми каза, че за тях задължително щял да ми трябва усилвател, а то се оказа, че и за тия ше ми трябва май

Dignity and Demeanor


Тема Re: Прекарал ли съм сенови [re: Paris]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 16:18



abe spokoino , prosto ne bqx vijdal takiva. v CD-to ima6 vgraden ysilvatel , koito e okolo 40W RMS 8 oma, pri polujenie 4e govoritelite sa 100W RMS , ne bi trqbvalo da ima6 problemi , dori ysilvatelq e pove4e otkolkoto trqbva . iznesi dannite na CD-to pak togava 6te vidim .



Тема Re: Прекарал ли съм сенови [re: bigASSyou]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано19.04.04 10:22



Абе забравям данните всеки ден. Но имам някакъв спомен, като ги гледах за последно, че рмс на усилвателя беше 4х22.
Ходих в Тояга, това е сервиза, където ме задължиха да си сложа цедето за да ми важи гаранцията. Пича ми обясни, че дори да сложа усилвател, ще засвири малко по-добре, но 300лв, които ще дам изобщо не си заслужават, ако не сложа туба, а тя също е около 200-300лв.

Верно ли е това, според теб?


Иначе той ми препоръча един усилвател 4х100 на Блаупункт, за 179лв и инсталация за 79лв. Добре ли са цените? Към него можело да се сложи и туба.

Dignity and Demeanor



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.