Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 28.09.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: nazad kam temataнови [re: Evil_PiFF]  
Автор Zest (ama mnogo)
Публикувано09.04.04 23:56



Върховия модел е DP-568. Той е като 558 + подръжка на мпег5.
558 не може да се ъпгрейдне софтуерно за да поддържа мпег5.
Ще се предлага навсякъде из Европа през втората половина на 2004.



Тема Re: nazad kam temataнови [re: Zest]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 18:39



mislq si ne6to , ako razlikata v tzenite na 450 i 508 e golqma , a razlika m/y tqx e samo nali4ieto na HDD pri vtoriq , na 450 dali ne moje da mu se zaka4i HDD , 6te se naloji smqna i na zaxranvaneto i prisajdane na soft za 508 , kak mislite , dali 6te stane . kato gledam temata v tomshardware.com , ima dosta svobodno mqsto v kutiqta , a 568 naistina 6te e varxa .
vse pak popitai go dali moje6 da pusne6 tzenite , 6te si mi mnogo ot polza.



Тема Re: nazad kam temataнови [re: bigASSyou]  
Автор Evil_PiFF (непознат )
Публикувано11.04.04 00:06



Purvia raboten den sled praznicite shte pitam, imam samo e-mail, i ako kaje ok shte gi drasna tuk. razlikata m/u 450 i 508 e dosta goliama, 500 lv. v plius na DP-508... inache chestito vuzkresenie na vsichki.



Тема Re: nazad kam temataнови [re: bigASSyou]  
Автор Venko Grig (Странник)
Публикувано12.04.04 14:02



Забрави тез песни любовни

По снимките в чичо томовата колибка да виждаш някъде по декодерната платка място да се закачи хард диск ....

От друга страна съдейки по харда в 508 и възможността да се връзва в локална мрежа и интернет предполагам че в него вече има сложена или модифицирана или почти напълно функционална дънна платка на компютър.

Ако на някой му ппопадне в ръцете да прави снимки че е интересно какво са сложили в кутията.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа!


Тема Re: nazad kam temataнови [re: Venko Grig]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 16:48




i az iskam da vidq kakvo tolkova sa slojili vatre. vse pak ako se zameni DVD rom-a sas HDD (za DP450 stava vapros) , kakav li 6te e efekta.



Тема Re: nazad kam temataнови [re: bigASSyou]  
АвторJTl (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 23:25



Момчета напоследък доста се поизписа по темата, а някой замисли ли се от казаното и видяното до тук че май този прословут плеър е половин компютър и че май няма нищо толкова прословуто в него
Та от видяното от мен дотук ми станя ясно че аз отдавна си имам у нас KISS та и малко отгоре защото ми върши и друга работа.



Тема Ceni na KiSS v BGнови [re: titan]  
Автор Evil_PiFF (непознат )
Публикувано28.04.04 10:52



Dnes poluchih razreshenie ot dilura na KK electronics da publikuvam cenite za KiSS, drugata sedmica shte gi ima v magazinite, pone taka me uveriava dilura na KK. I sega, na sushnostta - cenite:

DP-470 - 899 BGL
DP-508 - 899 BGL
DP-450 - 389 BGL
DP-500 - 599 BGL
DP-1000 - 389 BGL
DP-1500 - 819 BGL
DP-1504 - 999 BGL

Ako Vi se struvat malko skupichki shte dobavia che vuprosnia KiSS ne e proizveden v EU i zatova i mitata i taksite mu sa podobavashti. Kakvo da se pravi kolkoto -tolkova, kakto e kazal poetut.



Тема Re: любопитнонови [re: Evil_PiFF]  
Автор Venko Grig (Странник)
Публикувано28.04.04 13:09



KiSS DP-1504:


Firmware 2.8.5
Due to a slight error in the production line we have found that some DP-1504 DVD players, have been produced with the DP-1500 Firmware and therefore cannot use the build in 40Gb Hard Disk.
To correct this you must install the DP-1504 Firmware found above in your DVD player.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа!


Тема Re: любопитнонови [re: Venko Grig]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 14:01



q softuerno ograni4enie , to4no kakto predpolagax , a tzenite sa dvoino po-niski ot tiq na titan , ama i po-nadolu moje.



Тема Re: любопитнонови [re: bigASSyou]  
АвторStojan (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 22:34



S goliam interes sleda diskusiata za KISS v BG . Dnes si kupih ot titan KISS dp-1000 sus SW izcjalo na bulgarski ezik za 400 lv.Predloziha mi go bez tozi SW za 350 lv. Raboti dosta dobre ... imashe i dvd playeri s DIVX Neuston na 300 lv ,pak s bulgarski SW ,no na men KISS mi haresa poveche,zashtoto chete DIVX 3.11 sushto. No imashe pak dp-1000 po 700 lv i mi objasniha,che sa s drugi chasti vutre i idvali po-skupo,tova,deto chetjalo diskovete bilo drugo i njakakvi pameti bili po-golemi . Dali neshto ne sum se minal ?
Mai cenite sa im dosta po-niski ot tezi na K&K , a i usilvatelite sa gi namalili dosta -
Sherwood R 863 za okolo 1500 leva . Njakoi ima li informacia za nego ? 7x110 W 8 oma 24 bita 192 kiloherca,vsichki sistemi.Analogichnija na DENON 2802 koito e 96 kiloherca na 24 bita e 1999 lv ,i ima li razliha v tija chestoti 96 i 192 ?
Merci




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.