Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 04.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Titan luje kato....нови [re: Zest]  
АвторEvil_PiFF (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 16:04



Titan otnovo luje naglo i brutalno...

1. Ti Titane nikoga, a ma nikoga ne si bil officialen distributor za BG:

Rasmus Lyhne <xxxxxxx@kiss-technology.com>
Subj: Just asking

I dont have any yet do you know any interesting distributors?

-----Oprindelig meddelelse-----
Fra: Hotline
Sendt: 17. marts 2004 17:53
Til: Rasmus Lyhne
Emne: VS: Just asking



--------------------------------------------------------------------------------
Fra: XXX XXXXXX[mailto:xxxxxx@xxxxx.bg]
Sendt: on 17-03-2004 11:26
Til: Hotline
Emne: Just asking


I saw some of your DVD products in internet, so i decide to buy one of them. Please, tell me do you have any special reseller or who represents you here in Bulgaria?



2. Titane, izobshto ne viarvam, che si bil v Dania i na shtanda na Kiss na CEBIT i che ti si preporuchal KK i Tehnomarket:


xxxxxxxxxx@kkelectronics.com
-------------------------------------------------------------------------------

Zasega situaciata s porachkata e slednata - imame proforma factura kojato
plashtame i poluchavame productite koito vi pisah kato ceni do 10 dni.
Po otnoshenie na subtitles na bulgarski sam sigurna che imat no vse oste
chakam technicheskata specifikacja za da ne stane greshka.
Po otnoshenie na otstapkata estestveno ste vi napravim specialna cena na
modela kojto zelaete, kato chovek nasochil ni kum Kiss.

V momenta koito nestata se finalizirat ste vi informiram."

Dori imam i cenite na koito shte se prodavat, no tova niama da publikuvam, samo shte dobavia che Titan otnovo ne e v chas za cenata na koiato shte se prodava kiss dp-1000 (130 Eu). Prosto se ubedih che Titan luje i maje kato che e ot stoliponovo ili ot fakulteta.



Тема Re: Titan luje kato....нови [re: Evil_PiFF]  
Автор Zest (ama mnogo)
Публикувано06.04.04 02:24



Evil_PiFF прати ми един приват емайл. Имам доста каталози и някои други подходящи материали които ще улеснят твоите хора. Ще им ги дам free



Тема За груповата заблуда...нови [re: titan]  
Автор дp.Kиpилoв (минаващ)
Публикувано08.04.04 19:26



Ето цялата статия за зората на Kiss (Януари 2003)


Чудя се, защо никой от почитателите на тая техника не спомена това ревю например. Аз попаднах съвсем случайно...
Но интересното е, какво има вътре :-)

Едно ДВД ром плейърче от компютър, което и преди 1 година Струваше по-малко от 40 долара... + едно импулсно захранване за не повече от 5 долара и един контролер с "безценния" ДИВ-Х декодер, което нямам представа колко е струвал, но дори цените които аз написах са "на дребно"
Преценете сами какво животно е това и дали изобщо заслужава внимание...

I like eveything, but mediocrity...

Тема Re: За груповата заблуда...нови [re: дp.Kиpилoв]  
Автор Evil_PiFF (непознат )
Публикувано08.04.04 20:01



Doctore, to i ot tam idva cialata patardia otnosno cenata. Inache kakvo puk, prosto, elementarno, samo triabva niakoi da se seti purvi. Kakto se kazva "genialnite" neshta sa prostite neshta. Ne kazvam che Kiss e neshto genialno, no puk ne moje da im se otreche na horata che sa se setili i purvi. A v edin forum podrazbrah che i avtorite na kultovia linux mplayer (mai Kiss e baziran na nego) imali neshto pretencii po otnoshenie na datchanite, no da gi ostavim da se razberat. Problema e che v tazi nasha durjava niama koi da napravi neshto takova, kakto sam vijdash ne e nishto slojno.



Тема Re: За груповата заблуда...нови [re: дp.Kиpилoв]  
Автор ex-man (дървен философ)
Публикувано08.04.04 22:14



Имайки предвид, че това е (би могло де) сравнително евтино устройство (примерно 300 лева), изградено е на базата на РС четящо устройство (което гарантира разчитането на всякакви дискове - RW, R, DVD,... и каквито там поддържа) е доста привлекателна покупка. Някои устройства от този вид не могат да се похвалят с разчитане на такъв богат набор от медии (там може би електрониката е специфична и не си правят особен труд да ги универсализират ...).
Удобно е че е независимо от компютъра и може би дава по-добър образ на ТВ-то.
Така че не го отписвай. Никак не е лошо, само цената му е била прекалено надута.

______________
На всеки на пук!


Тема За простата конструкциянови [re: ex-man]  
Автор Audio Man (член)
Публикувано09.04.04 08:56



Наистина, тази конструкция е много универсална и удобна. В началото всички ДВД-та бяха ДВД-ром базирани, но за да ги смъкнат до цена от 100-200 лева се наложи друг подход . Понастоящем всички Див-екс плеъри са с ДВД-ром и едни чипчета на ЕСС; няма нищо лошо в това;
Напротив, когато ножът опре до гърлото /или когато се издуха оптиката/ е значително по-евтино /и 100% изпълнимо/ да смениш един ДВД-ром вместо специализирана оптика. За такава от "марковите" марки ще ви съдерат кожата. Има дори нови ДВД-рекордери, които са с компютърно ус-во, което е по-евтино от една оптика за рекордер; и вероятно има по-дълъг живот. Всики сам да избира



Тема Re: За простата конструкциянови [re: Audio Man]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 12:24



az edno ne mojax da razbera ,na toq KISS moje li da mu se zaka4i HDD ili ima li si vgradeno takova , za6toto kato go gledam toq IDE kabel vatre mi se struva 4e e napalno vazmojno. a DP-1000 kak e otvatre kato konstruktziq , pak li e s PC DVD.



Тема Re: За груповата заблуда...нови [re: дp.Kиpилoв]  
Автор dilllo (минаващ)
Публикувано09.04.04 14:59



Gospoda experti zashto tolkova ste se nastroili sreshtu Kiss niakoi napravil neshto hubavo drug reshil da go prodava i kato e edinstveno mu slojil po visoka cena kakvo tolkova koito iska da si kupi nikoi nikogo ne nasilva az sam ot tezi koito mnogo ne gi interesuva cenata kupih si i veche godina i polovina si go polzvam i moga da kaja che sam dovolen dori naskoro s priateli kupihme oste 5broia i vseki e dovolen ot pridobivkata svaliame si filmi i si gledame na tv-to dokato vie tuk umuvate kolko struvalo i kakvo bilo sega ako stanat po evtini kupete si i vie niama da sajaliavate



Тема nazad kam temataнови [re: dilllo]  
АвторbigASSyou (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 20:48



e dobre de , pak zadrastvame foruma s bezsmisleni prikazki . v kraina smetka , koi 6te vnasq KISS v BG , samo tiq dvata modela li i na kakva tzena .
az posetix saita na KISS i po mi dopadnaxa modelite DP-508 i DP-558 zaradi HDD-to , ta pitam dali i tezi modeli 6te se vnasqt i na kakva tzena .



Тема Re: nazad kam temataнови [re: bigASSyou]  
Автор Evil_PiFF (непознат )
Публикувано09.04.04 21:25



A mi shte gi vnasiat KK i predpolagam che shte gi ima v Tehnomarketite. Po spisuka koito mi prati dilara na KK shte vnasiat DP-508, DP-558 ne figurira:

DP-470
DP-508
DP-450
DP-500
DP-1000
DP-1500
DP-1504

Sega otnosno cenite. Imam i ceni prateni mi pak ot dilura, no bez negovo pozvolenie ne iskam da gi publikuvam, izchakai i predpolagam che drugata sedmica shte mojesh da gi vidish v magazina.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.