Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 02.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: FrenzYнови [re: FrenzY]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 08:42



E zashto kato njamash opit s DivX davash akul ?



Тема Stefane/Titan/ mnoo si prostнови [re: titan]  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 00:48



Stefane/Titan/ mnoo si prost i naduva6 cenite.
Vse pri teb e ka4estveno ,a drugite sa balaci.
Ti si lud s tia ceni be pi4.Kato sergiata ti e na solunska da ne si hvanal gospod za 6lifera.Dosega si traeh,no to se ne izdarja.
Sega ste vidi6 kak se prodavat KISS dp-1000 u Sofeto za 180 evro par4eto.
Kato mi doidat drugata sedmica 30 broia saglasno pravilata na pazarnata ikonomika ste go duha6.
Ne kupuvaite ot tozi du6manin.
Puskam broikite v edna zalojna kasta i i pi6a adresa tuk.
Ti ako iska6 begai i pitai mutrata deto e sobstvenik za podrobnosti.
Kvoto i da prodava6 az ste sam pod tvoiata cena Stefff4o



Тема Re: Stefane/Titan/ mnoo si prostнови [re: Miro]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 07:23



Moze i da ne ti haresva no si prodavam dobre na tija ceni ... a ako naistina imash smelost da gi vkarash to na tazi cena njama da si platil edin danuk, s koeto avtomatichno popadash pod udarite na 4 zakona .Poznai dali mutrata shte ti pomogne kato mu doide danuchna policija :))) A kak kukite i danuchnite iskat da lapat ot baluci ,prosto samo njakoi trjabva da im gi posochi :))) Na mnogo hora sum kazal da ne se zanimavat s neshta,koito ne razbirat .Nito si purvija ,nito si poslednija ,koito se opitva da vkarva ot markite,koito oficialno distributiram az ,no za moe shtastie vsichki se okazaha solidno globeni i razocharovani ot opitite si.
Nakraja vinagi se vizda koi e po-prostija



Тема Re: Stefane/Titan/ mnoo si prostнови [re: Miro]  
АвторEvil_PiFF (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 16:08



eeee tova e dobra novina, pishi me sred 1-vite jelaeshti, shte chakam da obiavish kude shte se prodavat, ako vkarash dp-500 i dp-1500 shte e super



Тема Re: Stefane/Titan/ mnoo si prostнови [re: Miro]  
Автор Zest (ama mnogo)
Публикувано17.03.04 00:51



Запази една бройка и за мен - от тези 30-те. Драсни ми едно редче като ги получиш: poul_ingleton@yahoo.co.uk. А колкото до данъчните - това са глупости ...ама тва е друга тема.



Тема Re: Stefane/Titan/ mnoo si prostнови [re: Zest]  
Автортитaн (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 11:37



Абе що му се връзвате на такъв дето само ви пали фитилите :)))))))

нали още на митницата ще ги спра ,освен ако не си ги донесе в куфарче ,а след това просто ще жидите дали данъчните са глупост,особено като действат по сигнал ха ха ха ха ха ха



Тема Re: Stefane/Titan/ mnoo si prostнови [re: титaн]  
АвторEvil_PiFF (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 11:55



Ei, Titane, ne znam dali si prost, no opredeleno si zlobar. Vmesto da zlobeesh i da prashtash signali za proverki do danuchnite, se zamisli kakvi sa ti cenite i che "rabotish s koji na klienta". kakto vijdam veche se pruskash ot iad, mai s monopoleca skoro shte ti se sloji krai. otdelno che ti shte si poslednia chovek, ot koito shte si kupia kiss..... pisna mi ot samozabravili se turgashi kato teb, taka che po dobre se skrii v zmiskata ti dupka i si trai



Тема Re: Титан, KISS и т.н.нови [re: PeterP]  
Автор Venko Grig (Странник)
Публикувано17.03.04 13:47



Първоначалната ми реакция беше да си замълча, да не се каже че пак се заяждам, ама айде стига с тия глупости ....

Tozi model na Jamo v Technomarket sushto e KISS vutre ,no pak orjazana versija OEM za JAMO. Moshtnosta mu e mnogo malka i e suvmestim samo s kolonite na Jamo ,koito vurvjat s nego.

Хайде да ми обясниш, че аз явно съм прекалено тъп да разбера - как става така че един "усилвател" е съвместим само с колоните от комплекта му???? Най-доброто ми предположение е че сигнала към колоните се предава в цифров вид и е криптиран, след което се декодира в колоните с индивидуален ключ . Ако ти Титан или някой друг успее да ми го обясни по друг начин ще му кажа евала.

Сега май трябва да попитам и в кое отношение Jamo-то вътре е Kiss??? Чиповете на Sigma Designs? Но дори и да предположим че Kiss е ОЕМ производител на дънната платка то все още имаме 2 различни по финкционалност продукта ... Jamo все пак е с вграден рисийвър ...

И не на последно място - сдържай си малко нервите де оставам с впечатление, че дори и намек за поява на конкуренция те вади извън релси та чак стигаш до заплахи :)

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа!


Тема Re: Титан, KISS и т.н.нови [re: Venko Grig]  
АвторEvil_PiFF (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 20:16



Venko Grig, chovek kato se zamisli ima mnogo istina v dumite ti. A inache kakvo da ti kaja, tazi durjava se napulni s hora koito se misliat primerno za toplofikacia ili btk, siakash durji dojivoten monopol, samo che zabravia che ako puk niakoi potrebitel reshi da se zaiade s "turgovetz" kato titan ima i komisia za zashtita na potrebitelite i antimonopolno povedenie, togava shte vidi kakvo da go pognat....



Тема Re: Титан, KISS и т.н.нови [re: Evil_PiFF]  
Автор Venko Grig (Странник)
Публикувано18.03.04 10:29



И е така и не е ...

Първо нека не падаме до нивото - "аз теб щти разкажа играта"
Търговците съществуват благодарение на клиентите си, ако има кой да купува при дадена цена, то цената остава непроменена. Ако няма ... знаеш - или цената пада, или търговеца си отива. От друга страна в този конкретен случай не става въпрос за сериозна търговия по мое мнение. Вкарването на 5 или 10 машини на месец, а може би са 2 или 3 не е търговия в класическия смисъл на думата. А и при населението на София каквато и цена да сложиш на бройка все ще се продаде. Вманячени личности с пари се намират.

Доброто в случая е че този "монопол" ще отпадне по естествен път. Появяват се все повече марки и модели, които поддържат DivX и които по-важното имат серизни представителства и разпространители в България. Простия икономически интерес и конкуренция ще доведе до появата на модифициран фърмуеър с поддръжка на субтитри на кирилица, за повечето машини. Така ще отпадне и последното преимущество на КИС като марка. (Всъщност дори самите вносители да не го направят много скоро ще се появят хора който ще го правят за пари.)

И така нещата си идват на мястото. Тепърва ще има достатъчно голям избор на нормални и предназначени за нормалния средностатистически потребител плейъри за DIVX и КИС покриващ една тясна пазарна ниша от хора що годе технически грамотни, и с достатъчно пари да си купят поредната хайтек играчка напомпана с безумни функции и същевременно с това нефункционална като цяло.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.