Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 27.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема izbor na koloni do 700$  
Авторlaik (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 18:11



bixte li me posvetvali koe e nai dobroto do kam 700 $
obshto vzeto ne sam si sedial samo vkashti a i az se porazxodix i nai mnogo mi xaresaxa KEF Q5 obche t nadxvarliat sumata koiato imam drugite koito silno me vpechatlixa biaxa INFINITY ALPHA 50 i se vmestvat v 700$
molbata mi e ako moge da me po savetvate imali po xubavi za tezi pari!



Тема Re: izbor na koloni do 700$нови [re: laik]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 19:40



Здрасти, каква музика горе долу слушаш и колко ти е голяма стаята, с какъв сд-плеър ще ги ползваш, усилвател.. ? Виж тук да се ориентираш:

http://hifichoice.co.uk/buyersguide_list.asp?category=SPK&subcategory=LSPKS

http://www.whathifi.com/buyguide_front.asp?action=showoptions

http://forum.hifichoice.co.uk/



Тема Re: izbor na koloni do 700$нови [re: laik]  
АвторDeniz (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 20:46



Az si kupih KEF Q5 i sum mnogo dovolen. Ako ne ti stigat pari mislja che do Nova godina shte izleze Q4 ,koeto e kato Q5 ,no po-malko na obem.



Тема Re: izbor na koloni do 700$нови [re: pesho]  
Авторlaik (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 20:48



mnogo Blagodaria za linkovete!
Playerat e Sony SCD-C333ES usilvatel oshte niamam i poradi tazi prichina
ne moga da otdelia po goliama suma za monitori!
B&W za sgelnie ne se vnasiat a pak bix iskal da chia predi da kupia
JMlab Chorus ne mi xresaxa vaobshte kak sviriat tannoy mx3 ne sa loshi no sa mnogo dalech ot kef Q i infinity alpha 50!
muzika slusham mnogo raznostranna ot Iron Maiden do Toni braxton! obshto vzeto vsichko bez moge bi chalga!
maksimuma mi e 1300 lv i bix iskal da se vmestia v tazi suma staiata mi okolo 20 kv.m. i bix iskal stoiashti monitori!



Тема Re: izbor na koloni do 700$нови [re: Deniz]  
Авторlaik (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 20:54



vaprosa e che sa mi malko nad sumata koiato sam opredelil pak i da si kaga chestno ne sam absolutno siguren che sa po dobri ot infinity alpha 50 prosto tova mi nai xaresva no 50-kite zvuchat niakak po vazdushno zvantiashto i kak da go kaga mesesto /katocheli zvuka e po nasiten /kato i basite sa opredelno po moshtni otkolkoto pri kef Q5 koito imat niakak po klinichen zvuk no sahto sa prekrasni! no vse pak tova e spored moite ushi! zatova se dopitvam za mnenie!



Тема malka greska sony scd-xa 333 esнови [re: laik]  
Авторlaik (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 21:00



sorry!



Тема oshe neshto koeto mi napravi vpechetlenieнови [re: laik]  
Авторlaik (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 21:13



prodslushax infinity alpha 50 na dve razlichni mesta
ednoto v texnomarket kadeto sa dosta progriati i vav faktor chisto nova dvoika
i zvukat pri tezi koito bixa prosvireni beshe korenno razlichen okazvase ce kolnite imat nugda ot prodalgitelno prosvirvane i rabotata stava savsem zategnata togava kak da se procedira s ibora!



Тема Re: oshe neshto koeto mi napravi vpechetlenieнови [re: laik]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 22:02



Здрасти пак. Аз не съм от разбирачите, но най-важното е да ти харесат на теб, а не какво ще кажат другите. Аз не съм слушал много колони, но напоследък чета доста по въпроса, и от това което съм чел Q5 не са най-добрия избор за тази цена – казват че са подходящи за домашно кино, но не и за музика. От това което съм чел едни от най-добрите високоговорители за тази цена са Dunaudio Audience 42 – 400liri, а ако можеш да си позволиш 52 – 624liri най-добре. Други високоговорители, които са много хвалени са Quad 11L – 379liri. Имай предвид, че това са най-препоръчваните колони в UK (за момента ), навсякъде си имат свои фаворити, това не значи, че са най-доброто в световен мащаб. Всичко се свежда до личен избор. Успех ти пожелавам



Тема Re: oshe neshto koeto mi napravi vpechetlenieнови [re: pesho]  
Авторlaik (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 01:14



Dunaudio Audience 42 sa bookshelf i nikak niama da so pdxodiashti za goliama staia 52 sa mi skapi ! a pak Quad 11L neznam da se vnasiat vaobshte u nas i niama kade da se chuiat i kupiat! vse pak balgodaria! ne che az sam koi znae kakav razbirach no vse pak nali she kupuvam neshto ta mi se she da e pone nai dobroto za tazi suma!



Тема Re: izbor na koloni do 700$нови [re: laik]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 09:26



Отиди и виж(чуй) какво могат да ти предложат на Раковска №157А. Аз търся колони за малко повече пари и не знам за твойте какво има, но по принцип предлагат quadral, monitor audio, ASW




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.