Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 29.09.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема предложете слушалкинови  
Авторlini (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 14:05



настана време да си купувам нови слушалки за улицата и идвам за малко съвети. Слушалките ще се ползват единствено за цифрово ауди(мп3 плеър и компютъра)
става въпрос за "портативни" слушалки. не търся някакви кашони дето покриват ухото отвсякъде и тежат 3 кила.
по спецификациите почти нищо не разбирам наистина, само отгоре отгоре. Например:
а)честотната характеристика нормално: 20-20,000 тука няма много какво да се търси пък и те си послъгват
б)Чуствителност около 100 dB SPL/1mW
в)съпротивление .. е тука не знам какви са предимствата и недостатъците на повече/по-малко омове.
г)изкривяване колкото се може по-малко ( <0.3%)
д)Цена - разбира се и цената е важна .. около 50 лева да кажем

досега на всичките ми слушалки отива кабела.. така че екстри като контрол на звука и т.н. не са ми нужни

Ами това е..
предлагайте ако знаете марка или поне магазин в София където мога да ги изнамеря.



Тема Re: предложете слушалкинови [re: lini]  
АвторNewSat (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 15:05



otiva si kabela, poneze si kupuva6 evtini slu6alki /China's/. Vzemi si malko po-skapi za koito e zapisano, 4e kabelat e s min. koli4estva O2. 6te ti karat godini... Naprimer SENNHEISER-edni ot malkoto firmi dava6ti izkrivjavaniata.
Pak moze da pomisli6 i za bezji4ni po-malak model.



Тема Re: предложете слушалкинови [re: NewSat]  
АвторGLOBUL (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 16:20



Ako v Technomarket Evropa ili pak v Technopolis ne nameri6 ne znam kade moge drugade da tarsi6.Za men nai dobrite slu6alki si ostavat SONY.pone kato ka4estvo na zvuka,ne znam JBL dali predlagat slu6alki ama znam 4e sa dobra firma.Aide sas zdrave.



Istinata e nqkade tam!!!



Тема Re: предложете слушалкинови [re: NewSat]  
Авторlini (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 12:10



Казаха ми да пробвам в Динакорд, щото там имало Сенхайзер. Само там ли може да се намери тази марка слушалки?



Тема Re: Senheiserнови [re: lini]  
АвторNewSat (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 23:44



Moze bi tam 6te nameri6. Ako ne, viz i v magazina na JVC /sre6tu pl.Slavejkov na sre6tupoloznia agal ot aptekata/. Viz dali ne se predlagat i na Solunska /v na4aloto kato varvi6 po levia trotoar ot bul.Hr.Botev/-negoljam magazin.
Uspeh



Тема Re: предложете слушалки [re: lini]  
Автор GipS (Front Page)
Публикувано03.07.03 10:34



Виж на 2 страница "Въпрос към разбирачи: какви СЛУШАЛКИ "
За мен AKG 66 са с много добра цена за качеството на звука който предлагат! ако трябва да си избера други то отивам на ценови нива над 120 лв.!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.