Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 01.07.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Stranen problem s avto radiokasetofon ELITE 3230!нови  
АвторGranada (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 19:01



Zdraveite,
vuznikna edin mnogo kofti problem s radio kasetofona na kolata mi.Predi6niq GRUNDIC na moqta Granada ima6e problemi s tunera i go hvurlih.Dnes si vzeh edin ELITE 3230 na 6eina.Vurzah go i si sviri extra,no...dokato ne zapali6 kolata.Zapalq li q se poqvqva edin postoqnen skurca6t ili puka6 6um v kolonkite,koito hem suprovojda muzikata,hem i na VOL 0 si se 4uva ednakvo.Ina4e bez da zapalq li ba4ka perfektno.I o6te ne6to-dam li gaz ot kolonite se 4ufa fu4ene kato ot turboto na nqkoi diesel,a kato si miq stujkloto s voda ot kaaan4eto zvukut na pompi4kata stava po-tunuk ,t.e. minava prez kolonite.
Kude li e problemut-v kasetofona ili v kolonite.Kolonite mi se nqkakvi trilentovi,ama sa na 3-4 godini.Nqkoi mi kazaha,4e im lipsvali nqkakvi elemnti i zatova se polu4ava tozi 6um.Da gi smenq li?
Mersi predvaritelno!!!



Тема Re: Stranen problem s avto radiokasetofon ELITE 3230!нови [re: Granada]  
Автор end ()
Публикувано15.06.03 20:33



Първо моите съболезнования относно новия ти касетофон.

Естествено, че проблема не е в колоните. Смущенията идват от запалителната система на автомобила. В касетофоните за коли, по принцип се взимат мерки по въпроса. По принцип. Очевидно не и при елит. Вероятно можеш да си изгубиш времето в опит да обезшумяваш, но щом стария ти касетофон си е бачкал добре...
==============
Потребителите на марката елит със сигурност ще отидат в рая някой ден. Просто прекалено са се намъчили тук на земята ;о)

Редактирано от end на 15.06.03 20:34.



Тема Re: Stranen problem s avto radiokasetofon ELITE 3230!нови [re: end]  
АвторGranada (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 21:42



Gre6ka-stariqt kasetofon ne rabote6e kakto trqbva-kasetofonut vinagi ba4ka6e,ama radioto-kogato si iska6e,kazaha mi,4e e ot tunera i zatova si kupih nov.
Siguren li si,4e ne e ot kolonite.Ineteresno kak zvukut na pompi4kite za vdata za miene na stukloto izliza prez kolonite i to po-ostur,kak kato natiskam gazta ima tunko fu4ene prez kolonite,kak trakata kato zapalq.Vsi4ko e sinhronno.Obqsni mi!!!



Тема Probvai..............нови [re: Granada]  
АвторHl (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 09:43



V magazinite za elektronika se prodavat filtri. Problema ti e 4e v krainite stapala pronikvat smu6tenia ot zapalitelnata sistema. Probvai kupi si edin takav filtar, tam e obiasneno kak se ska4a, e vazmojno e napalno da ne iz4eznat 6umovete, no moje da ima efekt.



Тема Re: Probvai..............нови [re: Hl]  
Автор napu6elix (непознат )
Публикувано16.06.03 10:08



az si kupih edin za 4.50 4eren s nekva izmislena lepenka no ne var6i nikva rabota po hubavo dai pove4ko pari4ki i si zemi hubav a ne kato men se nabutva6 za bokluci.



Тема Re: Probvai..............нови [re: napu6elix]  
АвторGranada (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 11:42



kakvo predstavlqva tozi filter,kolko struva,kude da go namerq
lesno li se montira?ne im li lipsva ne6to na kolonite,6te probvam s drugi koloni i 6te vi kaja!!!
davaite o6te mneniq



Тема Re: Probvai..............нови [re: Granada]  
Автор Emil V (познат)
Публикувано16.06.03 16:20



Problema ti e samo i edinstveno v kasetofona, nedei da pipash kolonite...
I nai-dobre vzemi go smeni tozi kasetofon, opitai da go vurnesh v magazina



Тема Re: Probvai..............нови [re: Granada]  
АвторEl (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 16:31



Problema ti e ot markata! Smeni ia i vsi4ko 6te se opravi...;)))

A ako naistina iska6 da si ostane6 to4no s tozi kasetofon, bih ti preporu4ala da otide6 v serviza na "AVITEL" tam imat vsiakakvi 4asti i filtri i izob6to kakvoto se seti6 i ne sa ima mnogo skapi. A ako im se podmaje6 malko moje i da ti kajat kakvo
ti traibva bez da si ostavia6 kolata pri tiah (v slu4ai 4e moje6 da si go sloji6 sam i ti se zanimava)! Vuprosnia serviz se namira v kв. Бъкстон yл."Юнашка песен",
бл. 24 тел.: (02) 955 76 24
www.automarket.bg/avitel.

Malko te gledat kato polezno izkopaemo ama da ne ti puka....;)



Тема Re: N0_problem [re: Granada]  
АвторClTRON (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 16:37



П ърво неисках да ти отговарям защото ако отидеш във всеки магазин в който продават радио части биха ти предложили филтър на захранването, който ти предпазва касетофона от високи честоти породени от стартера на колатати можеш да си сглабиш сам сглобиш сам или по -добре си вземи готова схема, обезопасен е нагласен само за свързване, следваш описаните инструкции и си готов. Елит не познавам честно. От скоро някакъв арабин е регистрирал търговска марка и ги сглобява не се знае къде, но предполагам е изграден върху базов модел на някоя сериозна марка, такаче не се притеснявай. Незнам от кой град си за да те насоча към магазин. Успех!



Тема Re: N0_problemнови [re: ClTRON]  
АвторGranada (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 18:34



Ами от Берковица съм,ама много често съм в София,така че...
Замасих шейната-не е от нея,мисля,че само филтър ме оправя,ама къде да го намеря???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.