Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 30.06.24 
Техника
   >> Audio/Video & HiFi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема do titanнови  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 09:40



uvagaemi titan iaskam da pista moge li da se napravi upgreid na
video dac 10\54 na 12-14\108! na dvd sony ns 900

imam i oshe edno pitane bix iskal da si razkodiram playera no edin poznat koito go e pravil mi kazva da ne go pravia zashoto she si prezakam dvd-to
poluchavalo se zaguba na kartina cviat i obsho voshavanae!



Тема titan = ТЪРГОВЕЦнови [re: fen]  
АвторУcмиxнaт (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 13:07



.....доколкото познавам titan от форумите , предполагам че ще ти предложи нещо от неговия магазин ...

....което ще бъде " много добро " и на " много ниска цена "...



Тема Re: titan = ТЪРГОВЕЦнови [re: Уcмиxнaт]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 15:36



he he he ,cheti purvo kakvo pishe ,puk togava davai mnenie .

Lichno az ne moga da ti pomogna s video DAC-a,no imai predvid che dori i da e takuv nito edna ot firmite,koito gi izpolzvat ne izpolzvat cjalata lenta - provereno.

Kolkoto do tvoja poznat , kazi mu che sum mu fan ;0) regionalnoto kodirane njama nishto obshto s kartinata ako znae kakvo trjabva da promeni :))))



Тема Re: titan = ТЪРГОВЕЦнови [re: titan]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 17:05



SAMO KAZVAM KAKVO SA MI KAZALI! PROSTO CHE NAMESTA V SXEMITE I PODMIANATA NA CHIPA PRI NEGO E DALA MNOGO LOSHI POSLEDSTVIA I CHE PO PRINZIP SONYTATA SA GADNI ZA RAZKODIRANE! DAGE MOGA DA GO PITAM KADE SA MU GO PRAVILI NO ZNAM CHE E PLATIL KAM 160 LV.
NA NIKOI XORA MOGE DA IM E SMESHNO NO AZ ZA TOZI PLAYER SAM PLATIL 1500 LV I ZA MEN TOVA SA MNOGO PARI I PROSTO AKO SI GO POVREDIA EDVALI NIKOGA SHE MOGA PAK DA OTDELIA TOLKOVA ZATOVA SE PRITESNIAVAM!
NO TOVA KAKTO I DA E! ZNAchi mi garantirate che kakto mi e sega playera otnosno kachestvoto na kartinata taka she si ostane!
i posledno kolko parichki she mi struva!



Тема titane help [re: fen]  
Авторceco (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 17:12



Титане кажи имаш ли в магазина dvd система /player+усилвател+5.1 колони/ да кажем sherwood и колко сте ми излезе това удоволствие - искам нещо непретенциозно но да не е елит или самсунияк все пак
10X



Тема Re: titane helpнови [re: ceco]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 00:29



Imam dvd receiver Sherwood VR 4103 dvd,cd,cd-r.dvd-r ,dvd-rw, mp3 ,multiregion,
dolby digital i dts s koloni 5+1 = 910 lv



Тема Re: titan = ТЪРГОВЕЦнови [re: fen]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 00:31



Molja te pitai go kude e prerabotvano ,zashtoto obiknoveno nie davame takiva ceni ,no dosega nedovolen klient njamame .



Тема Re: titan = ТЪРГОВЕЦнови [re: titan]  
АвторFEN (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 07:33



ZNACHI OPREDELENO NE E PRI VAS! VZELI SA MU 80$ MI KAZA! V NIAKAKAV MAGAZIN ZAD BULBANK! OBACHE KAKTO KAZAXK KRTINATA MU E TRAGICHNA NA NTSC FILMI OTGORE NA VSICHKO I NIAMA CVIAT!I SEGA SHE SI GO NOSI V SERVIZA NA SONY CHE SE E POBOLIAL MOMCHETO! RAZBIRA TE ZASHO SA MI OSNOVATELNI STRAXOVETE!



Тема Re: titan = ТЪРГОВЕЦнови [re: FEN]  
Авторtitan (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 12:29



Povecheto magazini i skladove gi nosjat pri nas za razkodirane, neka da go donese v magazina za diagnoza , da vidja kakvo ne mu e dobre ,spored men ,nai-verojatno ne go vkluchva pravilno , a dvd-to da si raboti



Тема Re: titan = ТЪРГОВЕЦнови [re: titan]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 16:50



po prinzip momcheto e dosta gramotno i tova mu e 3-to dvd i ne mi se viarva pak i probvahme kato go vkluchvaxme na moia televizor i dage smenixme kabelite kato probvaxme i s skart i s-video kabel takache mislia che ne e ot vkluchvaneto ivno iama niakakv problem! edva li she iska da go donese pri vas i mislia che veche dnes sugorno si go e zanesal v serviza
na sony oshe poveche che imal niakakav poznat tam mi kaza!
a prinzipno ako se navia da riskuvam/makar che oshe me malko strax i toi mi kazva v niakakav sluchai da ne go pravia/ i na men li she mi vzemete 80 $ i mi davate 100 % garanzia nali!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.